1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

abety
27. črc 2011

Ahoj všem, dočítám Vás zpátky a koukám, že většinou se vám daří, to potěší 🙂 Tak držím dál pěsti!!!
Xavero, potichoučku gratuluju! Možná bych si na Tvém místě zvýšila dávky Utrogestanu, aspoň po dobu toho špinění..Zkus si zítra zavolat dr., jestli nemá nic proti tomu. V pátek bys měla mít Hcg cca dvojnásobné nebo pokud půjdeš na krev už zítra, tak aspoň poznáš, jestli roste - to by bylo dobré znamení.
Všem ostatním také přeju brzké oznámení těhu🙂 Hodně štěstí! Bety

bublenudle
27. črc 2011

@werinka1 děkuji moc,ano je to fofr..už začinám byt trochu nervozníí 😀

cuddle
autor
27. črc 2011

@flyaway ahoj no tak supr, tojsi melajakoja, ja byla taky dyl nez ostatni auz jsem chtela jit za manzelem, ty injekce jsem mela taky, chodila jsem si je pichat do Heliosu , hodne pit, jist mlecne vyrobky a bilkoviny

cuddle
autor
27. črc 2011

@xavera supr, krasny 🙂

werinka1
27. črc 2011

Nevíte někdo kdy má při dlouhém protokolu přijít MS? Když to budu počítat 28 dní od poslední, tak mi to vychází na 25.7., ale měla jsem dlouhý protokol, takže je to asi tak nějak všechno jinak. Jen nevím jak....?

pentagras
27. črc 2011

@hanoure ahojky, tak já od zítra stimuluju krátkej protokol, dostala jsem od dneška neschopenku,taky jsem doat aktivní a vůbec nevím co budud dělat 🙂

katerrinkaa
27. črc 2011

Ahoj děvčátka, jsem nová a ráda bych se k Vám přidala. Už asi půl roku pokukuji po koníkovi. V červenci jsem se přihlásila a napsala pár řádků do IUI fóra. Bohužel už tam nepatřím. V červenci 2011 jsem byla na 4 IUI a opět marně. Tento pátek jdeme sepisovat žádost na srpnovou IVF ☹ . Takže mě napadlo přijít sem. Musím říci, že dnes nemám svůj dobrý den. Někdy mě to mrzí, ale většinou vše zvládám s úsměvem - těhotné okolo, porody, malé děti, nové těhotné..... Občas na mě, ale padne splít jako dnes, kdy jsem se dozvěděla, že moje kolegyně čeká miminko a to jsme v kanceláři jenom tři. Nějak mě to dostalo, že zase já nic. Bohužel asi nevím co chci, chci miminko, bojím se IVF, narkozy, komplikací, dalšího zklamání, že to nedopadne. Na druhou stranu mám strach, že by mohly dopadnout dvojčátku a nevím, jestli to všechno zvládnu. Pak mám strach z porodu. Jsem fakt prdlouš. Trochu schizofrenická. Čím to déle trvá, tím to je horší. Prosím napiště, co mě všechno čeká. Bojím se velké tvrorby vajíček, protože to může být nebezpečné. Poznám komplikace? Bolí odsávání vajíček? Jak dlouho trvá narkóza? Kolika procentní je šance na úspěch?

katerrinkaa
27. črc 2011

Jsem asi strašná, ale teď jsem dost zmatená a musím říci, že unavená. Chtěla jsem si dám pauzu, ale to asi nemá cenu, protože se to trápení, akorát prodlužuje.

bublenudle
27. črc 2011

@katerrinkaa myslim,že na prvním mistě by jsi měla vědět,co vlastně chceš..pak to bude vše snadnější... 😉

eliska76
27. črc 2011

@katerrinkaa Ahojky, docela tě chápu 😉 . hlavně, aby jsi měla podporu v chlapovi. V caru ti všechno vysvětlí a jak začneš stimulovat, tak to pak jde ráz na ráz 🙂 . Jediný co mě deprimovalo, je to, že pořád na něco čekáš a máš nervíky 😀 . Čekáš kolik budeš mít folikulů, kolik jich bude zralých, kolik jich oplodní, kolik se jich bude hezky vyvíjet a pak jestli se jim bude u tebe líbit těm miminkům. Ale jak vidíš, tak to tu absolvujeme všichni a dá se to přežít 😉 . Tak hodně štěstí!

ma.ja
27. črc 2011

ahoj holky,
koukám samé krásné zprávy při dnešku 😵
@flyaway teda ty jsi kvočna 😵 to je skoro na mateřskou školku 😵 držím palečky 😵
@xavera krásná zpráva, až mi spadla brada 😀 držím palce 😵
@111janinka jak se mají bojovníčci: Dnes nic nového?

všem ostatním hezký večer, odpočívat a hladit bříška 😵

katerrinkaa
27. črc 2011

@eliska76 jo, jo, děkuji

katerrinkaa
27. črc 2011

Nechtěla jsem Vás tu otravovat, jen jsem se tu vypísala, neb jsem dnes zase taková přepadlá. Vy všichni co tu jste už máte IVF za sebou nebo půjde někdo v srpnu?

katerrinkaa
27. črc 2011

@eliska76 Chlapa mám prima, děsně hodný, chápaví a mimi chce moc taky. Proto mě to občas dost mrzí a on napak bolest projevuje mlčením a tím, že jde pracovat. Moc se s ním nevymluvím, vedu monolog.

pentagras
27. črc 2011

@katerrinkaa ahojky, já jdu te v srpnu na 2IVF, po 10 letech no vlastně zítra začínám píchat hormony ale odběr vajíček v srpnu už, 🙂 ničeho se neboj, chápu tě, měla jsem to samý ale stím chlapem, zapoj ho, nesmíš se i jeho depkovat, nějak to zvládnete, není to jednoduchý, můj manžel to před 1O lety neustál, mazec, ted jdu po tolika letech a do jiného caru a dnes to nějak tak nehrotím, spíš jsem naštvaná když něco nevyjde, a do jakého caru půjdeš a kolik ti je???

pentagras
27. črc 2011

@katerrinkaa a myslím si že nikoho neotravuješ, jen jsi tu napsala pocity asi všechny najednou, myslím že postupně to máme všechny, bud klidná, nejhorší je jen to čekání, jinak jak se začne něco dít tak pak už to jde hodně rychle 🙂

katerrinkaa
27. črc 2011

Ahojky, je mi 31 let a chodím do Sanosu. Jak ho mám zapojit? Jezdí se mnou, povídám mu všechno, ale je to děsný introvert, který miluje děti a trpí stejně jako já. Já vedu spíše monolog. Mohu se zeptat jak zastaví cyklus? Čím? Jak dlouho trvá od zastavení cyklu po vložení vajíček? Po odebrání vajíček budu hospitalizovaná nebo pojedu dom. Od odběru po vložení kolik je to dnů? Opakovaně se mi stávalo, že jsem po IUI měla pozitivní test a 13 PO začala krvácet? Dávají po IVF silnější léky na udržení? Nejprve jsem měla Duphaston a pak Utrogestan, nic nezabíralo.

maarina
27. črc 2011

@hanoure ahojky a vitam te 🙂 tak jsme na tom s ET stejne 🙂 ja taky 22:7. tak nam mooc drzim palecky at nam to vyjde 🙂

pentagras
27. črc 2011

@katerrinkaa jééé, no tak to nevím, to je asi zapojenej až dost, možná by bylo dobrý i vypnout a jít zapařit, vyčistit hlavu, trochu myslet na něco jinýho s manželem, já vím moc to nejde 😒 ale pomáhá to, můžu se zeptat kde je problém že jdete na IVF?? Přesně nevím co myslíš zastavením cyklu, asi odběr vajíček, chodíš během stimulace na utz a oni usoudí kdy je na čase odběr, někdy 10den někdy 12 den, každý to má jinak, no odběr dělají pod narkozou a půstějí tě ten den domů a opět po odběru zase čekáš a záleží jestli je prodloužená kultivace či ne a jak na tom embryjka jsou, to ti ale všechno poví v caru kam půjdeš, zatím bych to tak všechno neřešila ale postupně, a léky na udržení, no myslím ten utrouš ale do toho tolik nevidím to už musí poradit někdo jiný, tak daleko jsem nebyla 😒

maarina
27. črc 2011

@pentagras my tady na mk posbirame tolik informaci o ivf, ze az skoncime materskou tak si otevreme svuj vlastni car 😀 😀 😀

111janinka
27. črc 2011

@xavera moooooc gratuluji!!!! jen tak dál!!! 😉
a doufám... že tě budeme všechny brzo následovat 😉

111janinka
27. črc 2011

@flyaway no vidíš zlato.. máš to za sebou 😉 teď se pěkně opatruj a připravuj se až ti nějakýho šikovnýho bobíska vrátí 😉 s OHS se brzo vyrovnáš a bude z tebe spokojená mamča 😉

katerrinkaa
27. črc 2011

@pentagras Tak nějak k tomu uplynul čas. Nejprve jsme chodili pouze na ultrazvuky, pak se přidali inijekce, pak IUI, pak změny léků. Prý pořád není u nás žádný problém, ale na druhou stranu já mám špatnou štítnou žlázu, zvýšený prolaktin, jinak ovulaci, někdy žádnou ovulaci a manžel špatný spermiogram (malé, málo, morfologie špatná). Takže po 4 IUI sám lékař řekl, že to už nemá cenu. Děkuji moc za odpověď.

111janinka
27. črc 2011

Ahoj všem 🙂 Dnes žádné nové zprávy... zítra mám volat hned ráno a už teď je mi jasné... že nejspíš neusnu ☹
Do toho všeho... mi dneska má nejlepší kamarádka ukázala pozitivní těhu test. Hrozně mooooooc jí to přeju a bylo by úžasný, kdyby se nám to podařilo oběma zároveň. Jestli se mi ale nepodaří... tak to asi neunesu 😢
Ona to se mnou od začátku velmi prožívá a zvažovala, že mi to zatají.. ale je to fakt nejlepší kamarádka a lhát by mi dlouho nedokázala 😉
Snad se tedy budeme brzo radovat spolu... moc vás všechny prosím... držte mi pěstičky 😅

111janinka
27. črc 2011

@katerrinkaa Ahoj kočko 😉 Vítám tě mezi námi 🙂 Určitě je moc fajn že sis nás našla! Každá tu máme svoje trápení a svěřujeme se tu, radíme si, podporujeme jedna druhou. Je moc fajn si mít s kým promluvit, s někým, kdo tě naprosto chápe, protože prožívá to samé.
Tak ať se ti tu s náma líbí a brzo si hromadně otevřeme nové téma... maminy 😉

maarina
27. črc 2011

@xavera tobe veelka gratulace 🙂 🙂 ja jdu na krev az pristi tyden a doufam , ze mi reknou taky taky takovou krasnou vetu 🙂 🙂

pentagras
27. črc 2011

@111janinka to ti budu držet palce i na nohou, at to vyjde a at jsi taky těhu, jako kamarádka, určitě to vyjde 🙂 🙂

pentagras
27. črc 2011

@katerrinkaa tak málo toho nemáš, ten prolaktin a štítná to je až až, to IVF vyřeší a brzy budeš a my všechny budem těhu a jak psala 111janinka, založíme téma maminy 🙂

pentagras
27. črc 2011

@maarina hehe, to jo, ono se mi to kecá, zítra až si píchnu a omdlím u toho tak mě humor přejde 😀

hanoure
28. črc 2011

@maarina a ahoj, tak to jsem ráda, že jsme na tom tak nějak podobně. A kolik Ti dávali vajíček, 2? A jak se cítíš? A jsi po dlouhé nebo po krátkém protokolu?
@pentagras - ta neschopneka je určitě dobře, ale určitě si najdi zábavu, jinak je to na oběšení. Já studuji, tak tu šolichám bakalářku, ale pohyb by mi bodl víc.