1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
1. srp 2011

@xavera vidis ted jsem se divala, fakt je to skoro to same, jen mozna o chlup mensi nejsou tak kulate
v okoli Prerova kde bydli rodice jsou 3 chovne stanice britek, asi teda nejvec v CR co koukam, no musim zjistit kolik tak to kotatko stoji, u britky vim, ze kolem 5000 z PP, tady nevim, nevim asi vic to bude hadam

caricia1
1. srp 2011

@cuddle Moje sestra si koupila Britského modrého kocourka a dala za něj 3,500kč bez papírů...Já mam perskou činčilu.-)

etra
1. srp 2011

@caricia1 ...pokus je to asi 9...IFT+KET+Nativ - vše několikrát...hrůza....ani nepočítat raději 🤐
mě test v Caru taky nedali...koupila jsem si mamatest

caricia1
1. srp 2011

@etra Obdivuju tě,musíš mít pevné nervy vid?Ale když to miminko tolik chceme..... 😉

bugee
1. srp 2011

@maarina Velikánská gratulace - myslela jsem na Tebe a jsem moc ráda, že to vyšlo 🙂

@flyaway Nebuď rozčarovaná a nenervuj se, děvče, všechno má svůj důvod - určitě je to dobře, že dnes k ET nedošlo, zítra se ukážou ty nejsilnější embryjka a šup už budou u maminky v bříšku a už se nepustěj 🙂 Dej si něco dobrýho, co máš ráda, vem si nějakou pěknou knížku a těš se na zítřek!

Já docela trpim v práci (celý den sedím za PC) a břicho po OPU stále bolí, že se tu kroutím jak paragraf... Už by to taky mohlo trochu ustoupit, mám toho tak akorát :-/

cuddle
autor
1. srp 2011

@etra a jaky mate u vas problem, ze vas to dohnalo k IVF a tedy uz tolika pokusum , co genetika atd.?

pentagras
1. srp 2011

Ahoj holky, ju, dnes tu čtu zase pozitiva 🙂, já jedu z utz, ještě jeden utz a plán opu na sobotu, hurá
🙂
@maarina ty jojo, super, největší gratulacéééé
😀 🙂
@cuddle no koukám že ty tchyně jsou všude stejné, neboj holka, ono to všechno dobře dopadne
🙂

pentagras
1. srp 2011

@flyaway já chci takýýýý těhubacilek, jinak držím paleček na ET, at už je máš doma vid 🙂

leeela
1. srp 2011

@maarina supeeer - GRATULUJI 🙂

pentagras
1. srp 2011

cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - krev negativni, 8.8 ultrazvuk a dohoda na mozny KET naseho mrazacka
flyaway - 1IVF - OPU 27.7 - 22 oocytů, 14 oplozených, 30.7. - 11 v normě, z toho 1 kompaktující, ET plán 1.8.
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test krev 27.7. - pozitivní, 88,6 Hcg, další odběr krve 3.8.
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 vajíček, 4oplodněné, 3embryjka, ET 29.7.
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", čekáme do 5.8. na krev (spíše dřív na TT)
pentagras - 2 IVF - 4.8.UTZ, zatím plán OPU 6.8
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 slabě pozitivní TT, 3.8 na krev do CARu
bugee - 3IVF - OPU 30.7., 11 oocytů, 8 oplozených, další info 2.8.

flyaway
1. srp 2011

@bugee Děkuju moc! Já vím, že nervováním se nic nezmůžu, ale ono to prostě jinak nejde - však to určitě všechny známe... 😅
Chůdě malý, hned v pondělí do práce, když v sobotu bylo OPU a ještě s náběhem na hyperstimulák!? 😲 To jsi vážně hrdina, já bych asi nevylezla ani ty schody do kanclu... 😖 Ještě teď jsem nafouklá a teda nevím, jestli je to úplně normální, ale děsně mi pořád buší srdce a chvílemi je to fááákt nepříjemný 😠
Tak hlavně ať se brzo cítíš líp a ať je to naše utrpeníčko korunováno pořádnou odměnou! 😉

flyaway
1. srp 2011

@pentagras To mi povídej, už ať je zítra po ET a mám jistotu, že tam uvnitř mě už začal malý soukromý - a vítězný, jak doufám - boj! 🙂
A jak jde stimulace, cítíš se fajn?

pentagras
1. srp 2011

@flyaway jé děkuji za optání, no moc ne, dnes mi je jako divně, bolej mě nohy, břicho a mám nízkej tlak, ale v normě, od zítra budem píchat cetrotide tak snad to můj chlap zvládne, ten se totiž míchá a je to injekce normální ale s malou jehlou, tak mám trochu strachy, jinak plán opu mám na sobotu když vše půjde dle plánu ale na sto pro mi to řekne ve čt na utz, tak jsem staršně netrpělivá, já se ti vůbec nedivím, jsou to nervíky, neboj, vše dobře dopadne, a za 11 dní tady budeš psát že máš // čárky těhulácký 🙂

pentagras
1. srp 2011

@bugee teda holka klobouk dolů, jsi dobrá, hned takhle pelášit do práce, mě teda dala dr neschopenku od začátku stimulky, a ještě že tak, byla jsem docela naštvaná že budu doma během stimulace a dneska mi je tda blbě, jsi fakt dobrá 🙂

xavera
1. srp 2011

@leeela ahoj, tak co...jak se těšíš na středu na krev? Já jdu taky ve středu a jsem jak struna. A už ti čárka ztloustla 😉

111janinka
1. srp 2011

@maarina gratulace obrovská 😉 tak jen ať čárka pěkně sílí a brzo se ten malý zázrak potvrdí i krví 😉

111janinka
1. srp 2011

@flyaway ahoj zlato 🙂 Hele... vůůůůbec se nestresuj! To by bylo, aby se z tolika dosud bojujících bobíšků nevyklubalo pár pořádných bojovníků! 😉 Říkej si, že jim aspoň dopřáváš čas, aby pořádně nabrali sil a dorostli do srpávné bojovné nálady 😉
Já si taky musela počkat, takže tě naprosto chápu. Ale jako správný mámy musíme vědět, že někdy se holt musíme pro dobro našich prcků trošku obětovat (v tomto případě to jsou naše už tak dost napjaté nervíky) 😉
PS: Víš jak jsem pak byla hrdá... když pan doktor zhodnotil... že to je pěknej macek?! 😉

111janinka
1. srp 2011

@cuddle čau kočko 😉 Chlupatýho kamaráda ti naprosto schvaluju a od nikoho si do toho nenech kecat. Důležitý je, že se na tom shodnete s manželem jako rodina 😉
Sama mám pejska (teda pořádnýho macka - bordeauxskou dogu) a vím! že to bylo správné rozhodnutí si ji pořídit, i když to jsou občas starosti. Ale je to miláček, vrací ti tvou lásku 100x a je to nejvěrnější kamarád, kterého v lidském světě sotva kdy potkáš 😉 Takže.... hurá na výzvědy do nějaké chovatelské stanice 😎

flyaway
1. srp 2011

@111janinka Díky za tu spoustu pozitivní energie! 🙂
Tak já samozřejmě doufám, že tam bude nějakej pořádnej macek, nejlépe ne jeden, ale to víš, napínavý je to jak "dedektivka" 🤐
Ty jsi ale myslím měla blastocystičky už ten pátej den, ne?
No tak uvidíme, nezbývá než opět zas a jenom čekat... 😎
Zítra budu referovat, a já nerada sděluju špatné zprávy, takže prostě MUSÍ být dobré!!! 😀

111janinka
1. srp 2011

@flyaway já potřebovala nejlépe vyhatchovanou blastocystu skrz ty testy PGD, takže větší nároky ☹. Si představ, že jsem si ten 6-tý den ráno volala a řekli mi, že testy budou až odpoledne!!!! Takže jsem si to čekání a nervozitu užila .. . no prostě maximálně! 😉 Ale neboj... vážně to stojí za to! Uvidíš... že zítra budou dobré zprávy a pak si ET krásně užiješ 😉 Ještě budeš vzpomínat.. jak jsi čekala "jen" 6 dní... pak budeš muset čekat dalších 10!!!! 😝
Jsem teprve třetí den.... a je to fakt maso 😖

bublenudle
1. srp 2011

Ahojky,tak hlasím že z 5 kousku se nám oplodnilo jedno...takže máme jednoho bojovníčka 😵 zitra rano mi budou volat z caru,jestli je vhodne na PGD,a pokud ne,tak mi mimuško už zitra zavedou do pelíšku...takže drzte palce,at je to vejlej bojovník....snad už to tentokrat vyjde,musííííí 😵 😵 😵

caricia1
1. srp 2011

@bublenudle Moc,moc držím palce 😉

pentagras
1. srp 2011

@bublenudle ahojky, určitě to vyjde, mooc ti držím palce 🙂

cuddle
autor
1. srp 2011

tak holky dnes jsem si zasla do caru vyfasla jsem dalsi krabicku leku pred ET, dostala jsem teda Ethinylestradiol - to jsou leky z Rakouska v cechach se nepredepisuji, nevim presne co to je za slozeni, ale ten ethinylestradiol obsahuje antikoncepce....takze asi aby nedoslo k ovulce - nevim, tu stejne nemam, ale mela by se po tom zlepsit sliznice a pripravit na KET, na ultrazvuk mam prijit 14 den od zacatku tech leku, takze v patek 12.8, a mozny KET 18.8 kdyz bude na ultrazvuku vse v poradku, tak snad doufam, ze to vyjde a pujdeme si pro toho naseho bojovnicka 😉

bublenudle
1. srp 2011

@caricia1 děkuji moc,snad je to bojovník a konečně se zadařííí,veřim tomu našemu milačkovi 😵 😵

bublenudle
1. srp 2011

@pentagras
@pentagras děkuji zlatičko,zitra podam info 😵

caricia1
1. srp 2011

@cuddle tak vidíš...Klapne to! 😉 😉

pentagras
1. srp 2011

@cuddle tak to je paráda, super zprávičky a docela rychle vid, ted už to určitě vyjde 🙂

111janinka
1. srp 2011

@cuddle je to hrůza .. jak se to vleče.. co? 😉 Ale neboj.. kdo si počká, ten se dočká 😉 Dala jsi svému tělu čas otřepat se po náporu "léčby" a tentokrát to opravdu klapne 😉 Věř mi 😎

111janinka
1. srp 2011

@bublenudle držím, držím, držím a držet nepřestanu, dokud nepotvrdíš úspěch 😉 hooodně štěstíčka!!!