1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

xavera
3. říj 2011

@tina74 ajaj, tak držím pěsti, ať je to ojedinělé.

jajinka28
3. říj 2011

@tina74 ójeje, děvče zlatý, tak to ti teda nepřeju☹...to je teda pech, vždyť už skoro končíš první trim☹..tak se drž, naprosto s tebou soucítím, drž se!

jajinka28
3. říj 2011

@xavera super, jdu to pročíst

katerrinkaa
3. říj 2011

flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, 16.10. kontrolní UTZ před KET
ma.ja - 5xIUI, 3xIVF - OPU 27.8. ,30.8.ET ,14.9.krev negativní, tím naše snažení končíme a čekáme adopťátko
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8.krev-negativní, další pokus na podzim
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky - negativni
katerrinkaa - 1IVF - srpen 2011, 8.8. zastaven cyklus, 24.8. zahájena stimulace, OPU 3. 9. - 12 vajíček, po OPU hyperstimulační syndrom II. až III. st - 8 denní hospitalizace, kapačky, zotavená a vyčkání na nový menst. cyklus, KET 3.10. - 2 zavedená, 1 zamražené ( zbylých 5 se postupně nevyvíjeli dobře)
werinka1 - nevydařené 1.IVF, v listopadu (snad) 2.pokus
vanule - 1.IVF stimulace začne 16.9 OPU 29.9. ET pravděpodobně 4.10.
tygrisek09 - 1.IVF-ICSI - 4. den stimulace, 31.8. - utz
cuddle - 1IVF - ET negativni, KET // - spontalni potrat v 6tt - cekam na porevizni ms, 30.9 - genetika konzultace, histologie nalezu negativni, 3.10 plan ultr na kontrolu sliznice, mozna stimulace po 2ms ( listopad???)

tehulky:
janijacek-1 IVF, OPU 26.8. , 12 vaj, 10 opl.,31.8. ET 1 emb., 4 mraz., 10.9. //, 14.9.HCG 235, UTZ 26.9. srdicko
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8., ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, 24.8. //, 2.9. 4mm-dvojčátka, máme srdíčka a rosteme
pentagras - 2 IVF -13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček , 24.8 //, krev 26.8.Hcg 810, 8.9. utz - 7,8mm a srdíčko, 9.9.utz car- předána ke svému dr
hp - 1 IVF,OPU 26.7.,ET 30.7.-2 embrya,4 do mrazáčku.12.8.//,UTZ a krev 19.8.
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 20.9. - UZ - 6 cm, screening OK
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7 - 1 embr; 7.8.//; 9.8.HCG 137;UTZ 31.8. srdíčko, 5.9. kontrola gyn.
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8,Mimi'A' srdíčko,6+3, mimi'B' zatím bez srdíčka, 6+1,předána k obvodní Mudr, KO 24.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., ET 4.8., 31.8. UTZ ♥ 5mm, UTZ 7.9. 1,1cm; UTZ 19.9. 2,3cm; KO 10.10.; screening 12.10.
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, 31.8. //, 7.9. UTZ 9,4mm zatím bez srdíčka, 13.9.UTZ srdíčko, další kontrola 4.10.
tina74 - 2.IVF - OPU 2.8., ET 6.8., 17.8. //, UTZ 30.8. - ♥ 4 mm, UTZ 8.9. - 1,1 cm , UTZ 21.9. -2,1 cm, screening 14.10.
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8., ET 20.8. - 2 embryjka , TT 1.9. //, KO 21.9. UTZ ,srdíčko, těhu průkaz, vše ok, 7mm, další ko 12.10., 1.11. screening

katerrinkaa
3. říj 2011

🙂 Ahoj spolubojovnice, tak po velmi dlouhé době se opět přidávám. Pro všechny problémy už nepatřím mezi IVF v srpnu, tak snad neva. Po OPU hyperstimulační syndrom II. až III. st - 8 denní hospitalizace, kapačky, zotavená a vyčkání na nový menst. cyklus, KET 3.10. - 2 zavedená, 1 zamražené ( zbylých 5 se postupně nevyvíjeli dobře). Odednška se přidávám k těm ležícím. Ležím v obýváku, pánev na polštáři a relaxuji. Dlabu 2 denně Duphaston a 2 denně prednison. Snad to bude k něčemu platné. Už na ně myslím a doufám, že se tam udrží. Koukala jsem, že byl v tabulce kolikát dos zásadní pohyb, jak k radosti, tak ke smutko. Snad se tu vše v dobré obrátí. VŠECHNY VÁS ZDRAVÍM A MUSÍME MYSLET POZITIVNĚ. 🙂

katerrinkaa
3. říj 2011

🙂 tak jsem přelouskala pár stránek vzad a mám dotaz. V Utroestanu je složka na kterou jsem alergická a tak beru 2 x denně Duphaston. Berete ho někdo také???? Přijde mi, že snad úplně všichni berou utrogestan a to dost ve velkých dávkách. Duphaston jsem brala celý rok a nikdy mi nepomohl. Tak snad, teď bude účinný. Doktor říkal, že ano, tak nevím. Máte někod zkušenosti? ☹

bugee
3. říj 2011

@katerrinkaa Gratuluji k bojovníčkům, jen je hezky hýčkej, hlaď bříško a rozmazluj se 🙂 Taky jsi to neměla jednoduchý a počítej s tím, že ještě mít nebudeš - co je pozitivní, že s hyperstimulací se většinou bojovníčci hezky zavrtají, jen ta hyperstimulace se většinou v nějaké menší míře vrátí. Tak dávej pozor na bílkoviny, pitný režim a celkově se hodně hodně opatruj! Kdy máš testovat?

bugee
3. říj 2011

@katerrinkaa S Duphastonem bohužel nepomůžu, nikdy jsem ho nebrala...

katerrinkaa
3. říj 2011

🙂 Děkuji za gratulace. Jsem, co nejopatrnější. Chodím na WC a zpět. Pořád ležím nebo polosedím. To jako že po hyperstimulačním syndromu se dobře zavrtají? Co se týče návratu, tak ☹ nééééé, to ani neříkej, mě bylo děsivě a ten debilní syndrom mě děsil už před stimulací a pak přišel. SNAD SE TO JIŽ NEVRÁTÍ. S manželem jsme se rozhodli, že vydržíme do posledního dne. Takže odedneška za 14 dnů - tedy za 13 dnů v neděli si udělám test a v pondělí jedu na krev.

Mohu se zeptat? Po dnešním KETu mě mírně bolí vaječníky. Je to běžné? Teď jsem byla na WC a trochu jsem špninila a trošku krvácela? To je asi po tom Ketu? Ne? Nevíte jak to je?

katerrinkaa
3. říj 2011

@bugee díky, no, tak snad někdo má zkušenosti. Koukala jsem na jména, máš moc hezké vybrané. S manželem jsem začala chodit v 17 letech a od té doby máme své favority - Nikolku a Ondřeje. Postupem času,jak se děti rodily v okolí, tak jsme přidali Michalku, Vtka, Justýnku a Jůlinku. Uvidíme. mooooc bych si přála, aby to teď dopadlo, protože máme zmrazené jen 1 a už bych nechtěla znova zažít ten blbý syndrom

jajinka28
3. říj 2011

@katerrinkaa strašně moc moc moc gratuluji! je dobře, že si tělíčko po tom hnusným hyperstimuláku odpočinulo a teď už je krásně připravené k tomu, aby se u tebe ti dva malí drobečkové pěkně zavrtali a měli se jako v bavlnce🙂. Určitě se šetři, odpočívej, snaž se hodně pít, nedávat ruce za hlavu, oblož se knížkama nebo filmama a dobrým jídlem a hlaď bříško a bude dobře 😉
Bohužel s tou bolestí po ketu neporadím, já byla na klasickém ivf a mě teda vaječníky braly pořádně, ale měla jsem taky hyperstimulaci...
tak se moc moc opatruj a piš nám, ať víme, jak se daří a můžeme tě pěkně podporovat 🙂

bugee
3. říj 2011

@katerrinkaa Nemyslím to nijak zle - po hyperstimulačním syndromu je větší pravděpodobnost úspěchu, což je super, ale ten syndrom se v menší míře vrátí v momentě, kdy začnou v těle operovat těhotenské hormony, bohužel... Já měla jen náběh před OPU a pak se mi to taky vrátilo a v podstatě to trvalo skoro doteď (ještě na kontrole v 10.tt jsem měla vaječníky 7cm!, teď nevím, na další kontrolu jdu příští týden)... Takže skutečně pečlivě dodržuj všechny rady na potlačení tohoto debilního syndromu, jak píšeš 🙂, ale když se Ti zadaří a budeš mít //, tak Ti stejně nějakej hyperstimulák bude jedno 🙂

katerrinkaa
3. říj 2011

JÉÉÉÉÉÉÉ, DÍKY MOOOOOC. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . Z toho polosedě si musím zase na chvilku lehnout. Díky Bugee a Jájinko

katerrinkaa
3. říj 2011

@bugee 🙂 🙂 🙂 🙂 ano, máš recht. Díky. Jdu si lehnout, v polosedě to je blbé. pááá

bugee
3. říj 2011

@katerrinkaa Díky, na jménech jsme se shodli včera 🙂 Původně jsme je chtěli probírat, až to bude opravdu aktuální, ale nějak jsme na to téma zabrousili a ejhle, zjistili jsme, že se shodnem hned na těchto dvou, takže paráda 🙂
Ty máš vybraná také hezká jména, já z nich však skoro všechny mám už v rodině (máme 9 synovců a neteří a dohromady asi 7 sourozenců..)

jajinka28
3. říj 2011

@katerrinkaa nejdřív nás morduje ten blbej syndrom a ono si pak moc nepolepšíš, páč nevolnosti jsou snad kolikrát horší než ten slavnej syndrom 😀 já jsem prozvracela v kuse týden a to nehorázně. holt máme co jsme chtěly 😀 drž se kočko🙂

xavera
3. říj 2011

@katerrinkaa
@bugee
holky, já vám tak závidím, že máte jasno ve jménech a shodnete se se svými manžely. My jsme každý úplně jinde s výběrem. Mě se líbí Robert, Kryštof, Cyril, Oskar prostě jména s R...přijdou mi taková pěkně znělá , chlapská. Manžel upřednostňuje Šimon, Matěj, Jonáš....ty mě přijdou všechny roztomilé tak do 10ti let věku, ale copak se tak může jmenovat dopělý chlap? U holek to snad bude jednodušší, tam je pěkných jmen více. Tak jsem zvědavá, co budeme mít. Chci to vědět, abychom se pak už dohadovali jen nad jedním jménem.

cuddle
autor
3. říj 2011

@xavera neboj urcite se dohodnete, u nas vede Ondřej a holka asi Emily ( předtím byla Adéla ) ted sem nejak pozmenila nazor, ale kdovi jak to dopadne, hlavne cekame co ted vymysli svagrova, cekaji za mesic dvojcata, tak doufam, ze ma vymysleno neco jako Jarmil a Uršula.... 😀

tina74
3. říj 2011

@katerrinkaa Ahoj, Duphaston jsem brala v kombinaci s Estrofenem 3 měsící po operaci dělohy (odstranění septa). Narozdíl od Utrogestanu mi z těchto hormonů vůbec nic nebylo, i když jsem se toho docela obávala. A asi pomohly, protože se děloha zahojila. S nízkou sliznicí jinak ale zkušenosti nemám, nikdy jsem žádné hormony nebrala, ani před IUI.

xavera
3. říj 2011

@cuddle Ondřej je pěkné jméno - jmenuje se tak můj bratr 🙂 Adéla je jedno z mých favoritních, pak mám také Lea, Johana, Linda, Beáta.....ach jo, to bude boj 🙂 tvá švagrová má takový zvláštní vkus? Uršula - hů. Jinak jeden můj kamarád má Huga a chtěl by ještě Kvída. Druhý kamarád má Matyldu. No každý má jiný vkus.

bugee
3. říj 2011

@xavera Když už jsme u těch jmen - můj bratr má tři děti a jmenují se: Adriana Mia (přezdívaná AM - čti "ejmí", Berenika Viktorie (přezdívaná BV -čti "bíví"), Kylián Vojtěch (naštěstí bez zkratky)... No, co tomu říkáte? A to pase kozy na Šumavě (no, ne tak doslova, ale skoro 🙂 )...

cuddle
autor
3. říj 2011

@xavera no ja nevim jaky ma vkus, ona to nechce nikomu rict, ani pohlavi ani jmena, takze si prave musime pockat a ja doufam, ze to bude neco co se mi hrozne nelibi, aby nam nesebrala to co se libi nam....

katerrinkaa
3. říj 2011

Tak jsem po véče. Zjistila jsem, že mě nebude dělat dobře sedět v polosedě, takžemé návštěvy na netu budou minimální, což je škoda, protože jsem se těšila, že budu gemblovat. Ty jména jsou rozkošná, suprová:

katerrinkaa
3. říj 2011

@xavera Krištof, Matěj, Jonáš 🙂

katerrinkaa
3. říj 2011

@cuddle Ondrášek a Emily

katerrinkaa
3. říj 2011

🙂

katerrinkaa
3. říj 2011

@xavera Johanka a Beátka 🙂

katerrinkaa
3. říj 2011

@bugee a brácha, má náhodou super vkus, jak na to přišli? A ty zkratky jsou nečeské, ale velmi hezké a originální 🙂

xavera
3. říj 2011

@bugee tak to je mazec 😀 😀 😀 Z těch 6ti jmen se mi nejvíce líbí Viktorie a Vojtěch

janijacek
3. říj 2011

@bugee dnes jsem tu uz pred desatou 🙂