1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

babka
22. lis 2011

píšu ještě z metra- ultrazvuk nám dopadl výborně 🙂 miminko má všechno,jak má být a vypadá to na holčičku 🙂

xavera
22. lis 2011

@babka krása!!! gratulace veliká..taky jsi hned klidnější, pěkně si to užij a dej si nějakou mlsku. Dnes je krásně, tak se projdi někde po sluníčku a těš se na mimi. A holčička - paráda. Jméno máte vybrané?

babka
22. lis 2011

@xavera, děkuju 🙂 Fakt mi spadnul velký kámen ze srdce. Venku je opravdu krásně, ale musela jsem spěchat zpět do práce, takže si to sluníčko užívám jen za oknem 🙂 Nad jménem jsme ještě vůbec nepřemýšleli. Ale naštěstí je ještě dost času, tak se s tm nějak poperem 🙂 Já vždycky měla oblíbená klučičí jména, holčičí ani jedno ☹ V poslední době se mi docela líbí Linda, ale to se moc nelíbí mojí drahé polovičce. A jemu se zase líbí Kristýna, ale to se zase moc nelíbí mě, hlavně proto, že jedno R už máme v příjmení.

xavera
22. lis 2011

@babka tak to máme stejné. Taky dřepím v kanceláři a jen tuším sluníčko - střešními okny sem posílá několik paprsků - ale bohužel sedím na severní straně. Aspoň jsem si je užila cestou na a z oběda. Na jméno je opravdu spousta času, my jsme jen chtěli už miminku nějak začít konkrétně říkat. Linda byl také můj favorit, bohužel neprošel u manžela. Takhle jsme se střídavě neshodli v podstatě na všech jménech ☹ každý máme zcela jiný vkus. Nakonec bude muset jeden z nás ustoupit.

babka
22. lis 2011

@xavera, no bude to ještě boj, ale jestli bude výběr jména tím nejhorším problémem, který nás čeká, budu šťastná 🙂

xavera
22. lis 2011

@babka souhlasím s tebou. Hlavně - každé jméno je krásné když patří krásnému člověku. Kamarád má doma malou Matyldu. Jméno vybrala jeho manželka, on s tím zprvu naprosto nesouhlasil, hrozně se mu to jméno nelíbilo. Postupně si v těhotenství zvykl a teď, když má malá už přes rok, jiné jméno by jí ani nedal. Ve chvíli, kdy se to propojí s živým človíčkem, zdá se už i to jméno krásné.

babka
22. lis 2011

@xavera, to máš tedy pravdu. Jak říkala moje prababička, každé jméno je hezké, když se hezky vysloví. A taky mám jména hodně spojená s konkrétními lidmi. Asi proto mám trošku problém "přiřadit" nějaké jméno tomu malému stvoření, které znám jen z ultrazvuku 🙂

tina74
22. lis 2011

@babka Moc gratuluji!!! 🙂 To jsou skvělé zprávy🙂
Už se nemůžu dočkat, až to taky budeme mít za sebou. Ještě 2 týdny a 2 dny...

babka
22. lis 2011

@tina74 taky se dočkáš, ten čas strašně rychle letí 🙂

tina74
22. lis 2011

@babka Jméno Linda se myslím líbilo mojí mámě🙂
@xavera Matylda mi náhodou přijde super, ale doma by mi asi neprošlo...
Já už mám dlouhý seznam holčičích jmen (škoda že těch holčiček nemůžeme mít aspoň 20!), ale s klučičími je to fakt problém. A to si myslím, že to naše mrně je spíš kluk...
Kdyby to bylo čistě na mně, pro holčičku bych vybrala jméno Malvína, pro chlapečka Ervín. Ale myslím, že nakonec zvítězí nějaká úplně jiná varianta.

flyaway
22. lis 2011

@cuddle Sluníčko naše, to neee, prostě tomu embryjku řekni, ať nezlobí, jinak mu hned jak vyleze naplácáš - třeba to zabere! Ach jo, moc na Tebe budu myslet, to přece není možný, aby to nevyšlo - oba jste v pořádku, embryjko otestovaný, přece tomu nic nebrání, aby se to povedlo! Já tomu prostě i přes to všechno věřím a věřit nepřestanu, dokud mě pádné důkazy neřesvědčí o opaku! 😎

flyaway
22. lis 2011

@xavera No nevím, prostě nereaguju na ty hormony nebo mám to tělo po tom IVF náporu pořád ještě nějaký zblblý či co 😒 . Mudr. mi i říkal, že je možný, že tím, jak jsem byla vlastně těhotná a embryjko odešlo, tak s sebou možná vzalo i celou sliznici a ona je teď jak hodně ostříhaný trávník - prostě nemá z čeho růst. Takže mi doporučil, ať zkusím dát tělu aspoň jeden měsíc pauzu od všech umělých hormonů a pak to zkusíme znovu. Každopádně mi to ale asi nedá a přeci jen si možná jen tak pro jistotu zkusím zajít na UTZ i v tom nestimulovaným cyklu, kdyby náááhodou - třeba bude překvapení a zrovna bude narostlá... 😵 No a hlavně budu mít alespoň zdánlivý pocit, že se něco děje 😀

flyaway
22. lis 2011

@babka Nádhera, takové zprávy bych si tu chtěla číst každý den, úplně zlepší člověku náladu! 😀
Gratuluju moc moc moc!!! 🙂

flyaway
22. lis 2011

@babka
@xavera
Holky, pošlete nám sem taky trošku sluníčka! 😨 😉
My tu na té Moravě dnes měli zatraceně ošklivo - mlhy, mráz a zataženo, hnus fialovej... 🤐

babka
22. lis 2011

@flyaway Děkuju, hlavně abychom tu už brzo četly dobré zprávy i od tebe! A o sluníčko bych se klidně podělila, ale jak ho na tu Moravu poslat? 😉

bugee
22. lis 2011

@cuddle Ach jo... to je fakt boj, ale ještě ho nevzdávej, dokud to nemáš stopro. Pořád s Tebou budu doufat, že se bobís drží a že to byl odchod nějaké cysty či co... Drž se, děvče!

bugee
22. lis 2011

@flyaway Ty mi taky vůbec neděláš radost - budu mít uřvaný dítě ☹ Tak doufejme, že se dá sliznice do kupy a že pro Tebe bude šťastný ten začátek příštího roku 😉

bugee
22. lis 2011

@babka Hurá, konečně nějaké dobré zprávy a změnila sis profil, to je taky super. Blahopřeju, mamino 🙂 A už si ten pocit začínáš konečně užívat?

babka
22. lis 2011

@bugee Děkuju. Snažím se 😉 Jsem zvědavá, jak dlouho mi ten klid tentokrát zase vydrží 🙂

bugee
22. lis 2011

@xavera @tina74 Vaše večerně-ranní vážení mě opravdu pobavilo 🙂 🙂 🙂 Teď pro změnu zkuste, jestli když nebudete celý den nic jíst a pít (jako v noci), tak jestli vám ta váha taky klesne 😝 😲 😝 Trošku si z vás utahuju, ale jenom trošičku a jenom proto, že jsem měla fakt další příšerný den v práci, jsem totálně grogy... a tohle je takový trapný pokus o humor.... No, dnes jsem měla sama ze sebe pocit, že jsem jen tlustá, stará a unavená ženská 😖 - ne ta radostná "omládlice", co se nemůže dočkat miminka 😉 Dokonce jsem měla chvíli hroznou depku z toho, jak to vlastně zvládnu, když teď nezvládám ani půlku toho, co předtím... Těším se, že se zítra probudím, tyhle pocity budou pryč a zase budu plná energie a optimismu

tina74
22. lis 2011

@bugee Jejda, tak si hlavně pořádně odpočiň!

bugee
22. lis 2011

@tina74 Odpočívám vždy večer úplně maximálně, snažím se fakt nic nedělat, vše házím na muže, před chvílí jsem dorazila hladová dom, tak hned vyskočil a šel mi uvařit večeři, teď mi udělal čaj a mám se jít zabalit do deky, snad mě brzy přestane to bolení v krku, dnes se přidala i hlava, byl to děs. Jdu si vypít ten čaj a trochu zrelaxovat, zatím papa!

werinka1
22. lis 2011

Ahojte holčičky, tak po delší době nakukuju. Měla jsem minulý týden dovču, byla jsem chvilku u našich a pak s kámoškou na wellnes pobytu. Trošku jsem vypla, vypovídala se a bylo to fajn.
@cuddle Moc moc na tebe myslim, aby to bobís nevzdal, to by byla teda fakt smůla sakriš ☹
@flyaway Ty jsi holt kolegiální, počkáš se mnou na leden a jdem do toho spolu! 🙂 A pak to budou dálnice 😉

cuddle
autor
22. lis 2011

@flyaway to uz mu rika 3 dny manzel, at nezlobi mamku nebo mu ukaze.....tak jsem zvedava jestli to slysel a nebo se naopak leknul

flyaway
23. lis 2011

@cuddle Zlato, držím palce na ten dnešek!
Sice se sem dostanu zas až večer, takže budu celý den jak na jehlách, ale nepochybuju o tom, že vše bude jak má být! 🙂

flyaway
23. lis 2011

@werinka1 No jasně, to víš, jsem si říkala, že na Tebe počkám, že ve dvou se to lépe táhne 😀
No a co Ty? Koukám odpočatá, plná síly... 🙂

cuddle
autor
23. lis 2011

@flyaway dekuju, ale obavam se, ze pro tebe nebudu mit dobre info, testik je o mnoho slabsi nez byl a krvaceni silnejsi nez bylo....takze sance ze HCG bude nizsi je asi 99%....

xavera
23. lis 2011

@flyaway třeba si opravdu jen potřebuješ pořádně od všeho odpočinout a přes Vánoce přijdeš na jiné myšlenky. V novém roce do toho vletí s čerstvou energií.

@bugee to zkoušet radši nebudu - hladovět a nepít celý den, aby prďolka nestrádala 😉 ale tak aspoň jsme tě trošku pobavily, když už máš takovou depku. To víš, že bude zase líp. Těhotenství tě prostě víc unavuje, k tomu to hnusné inverzní počasí taky optimismu nepřidá.

@werinka1 to je dobře, že sis pěkně odpočala - wellness ...hm, to zní moc lákavě. Alespoň nějaké příjemnosti si můžeš dopřát, vždyť si to taky zasloužíš. A co bříško? Už se bolesti vylepšily?

@cuddle ach jo, cuddle, je mi to hrozně líto. Vůbec si nedokážu představit, jak těžké to musí být, takové zkoušky osudu. Posílám hodně sil.

xavera
23. lis 2011

@tina74 líbí se Ti Malvína - to pak chápu, že ti nevadí ani Matylda 😀 a Ervín, to je také hodně nezvyklé jméno. Ono asi dost záleží i na příjmení. Třeba takový Ervín Kropáček, by bylo docela úsměvné ( doufám, že se tak nejmenujete 😀 😀 )

tina74
23. lis 2011

@xavera No jo, tak každému se prostě líbí něco jiného... Teď trošku lituji, že jsem to sem vůbec psala...