1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

gabulenka
9. bře 2012

@babka ahojky mamčo, mooooooooc gratuluju 🙂 to je ale překvapení 😉 myslím, že z toho budeme všechny tady trochu paf, ale příjemně samozřejmě. Mám z vás velikou radost, hlavně, že jste obě v pořádku 😉 A těšíme se na další info a potom na fotečky šťastné rodinky 😉 Jo a 8.3. je krásný datum - mám svátek 😀 😀 😀

gabulenka
9. bře 2012

@tina74 taky to o té Leele nemůžu najít 😒

xavera
9. bře 2012

@babka no co to tu čtu ?!!!! Úžasné, moc gratuluji, hlavně že ji nezkoušeli otáčet, když to bylo takto s tím pupečníkem. Krása, pěkně se zotavuj z císaře a až budeš moci, popiš nám, jak ti začal porod a vůbec jak to celé bylo 🙂 taky se moc těším na fotečku Kristýnky.

pentagras
9. bře 2012

@tina74
no už se nám to blíží, to je hustý, taky tedka koukám jestli teda mám vše připravený pro jistotu 🙂 ta Leeela byla v jakém týdnu tt??

tina74
9. bře 2012

@pentagras @gabulenka
Holky, zmiňovala to Flyaway a Xavera. Já jsem se s ní tady minula, protože jsem se k vám přidala až po těhotenském testu, ale vzpomínám si, že to jméno bylo v naší tabulce.
Tady je její fotoblog, miminka jsou fakt nádherná🙂
https://www.modrykonik.cz/fotoblogy/?q=leeela&s...

tina74
9. bře 2012

@pentagras 34+1tt a já včera 33+1, tak mě to docela dostalo... Ty její miminka jsou fakt nádherná, říkala jsem si, že naše už je minimálně taky tak velké a vyvinuté, když je v bříšku samo. Je hrozně těžké si to představit.

pentagras
9. bře 2012

@tina74 jj, já si jí pamatuju 🙂
@xavera ahojky, prosím tě v kolikátým tt byla Leeela mám pocit že tenkrát tak nějak nastejno bud stebou nebo semnou

pentagras
9. bře 2012

@tina74 jj, tak to jo, no ty jojo, tak to ted taky čumím 🙂 ale zase dvojčátka jdou dřív 🙂

babka
9. bře 2012

@pentagras @tina74 No já byla včera ještě v poradne,všechno v klidu. V poledne jsem přijela domů,dala jsem si rohlík a praskla mi voda 🙂 Tak jsem frčela zpět do porodnice. U nás se císař plánoval kvůli poloze. Zlatíčko nebylo ani čistě v poloze koncem pánevním,ale nějak šikmo. Přirozeně by to prý nešlo. Takže v porodnici se muselo kvůli tomu rhlíku čekat do peti. Pak jsem šla na řadu. Mezitím se mi celkem rozjely kontrakce,tak jsem si užila i tohle. Císař jsem měla nakonec v celkové anestezii. Prý mi děsně vyskočil tlak a v břiše masivní srusty,takže prý těžká operace. Ale naše malá je v pořádku a já naštěstí taky. A vám všem přeji taky brzo zdravá miminka v náru
čí.

pentagras
9. bře 2012

@tina74 to máš pravdu, taky jsem strašně zvědavá a natešená a neumím si to představit 🙂

xavera
9. bře 2012

@pentagras ahoj, byla na stejno se mnou +- asi jeden nebo dva dny. Našlo by se to někde na začátku naší diskuse. JInak já jsem s ní přítel, takže pokud má nějaké novinky, ukáže se mi to. nevím, jak ostatním.
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/leeela/
porodila nějak ve 35.tt. Ale nemůžu to nějak přesně zjistit.

tina74
9. bře 2012

@xavera Bylo to na začátku 35. týdne (34+1), včera jsem to tam někde četla. Ale už je víc než týden po císaři...

xavera
9. bře 2012

@tina74 krásná miminka, a pěkně donošená na dvojčátka 🙂

pentagras
9. bře 2012

@xavera no tak to je mazec, vid, tak ještě chvilku a ty naše zlatíčka uvidíme 🙂

tina74
9. bře 2012

@xavera Jsou fakt nádherná! A ta první fotka je hrozně legrační, i když jsou chudáčci malí asi ještě v pořádném šoku....

xavera
9. bře 2012

No tak to těbůh. A já teprve dneska začla s maliníkem a s epinem - výsledek zoufalý. ...

xavera
9. bře 2012

@tina74 to máš pravdu, jsou synchronní jak akvabely 🙂 A chlapeček je A-čko, holčička B-čko 🙂 to si to prvenství pěkně vybojoval.

tina74
9. bře 2012

@xavera Přesně tak🙂

babka
9. bře 2012

@xavera @gabulenka děkuju za přání, pak dam nějakou fotku do alba. já si té naší princezny taky ještě ani neužila,myslím,že manžel s ní byl už víc než já ☹

tina74
9. bře 2012

@babka No jo, tak vydrž, za chvilku už budete pořád spolu. Hlavně že jste obě v pořádku!🙂

tina74
9. bře 2012

@flyaway Teď jsem četla Tvůj dřívější komentář k fotografiím bříška - že to máš nastavené jen pro přátele.
Já to normálně vidím a nemáš mě mezi přáteli, tak se na to nastavení raději ještě koukni...

pentagras
9. bře 2012

@babka jj, pak už na to budeš mít celý život 🙂)))) taky se tešém na fotečku 🙂

pentagras
9. bře 2012

@babka jj, pak už na to budeš mít celý život 🙂)))) taky se teším na fotečku 🙂

gabulenka
9. bře 2012

@babka teda, tak to sis "užila" se vším všudy. Určo je nepříjemný být na té Jipce, ale vydrž, za chvíli budeš mít Kristýnku pořád u sebe 😉 mám radost, jak jste to krásně zvládly holky 🙂
@tina74 jojo díky, už jsem si to přečetla, no mazec 34+1, ale byly to dvojčátka, no jsou nádherní 🙂 to mi připomíná, že nemám připravenou tašku do porodnice 🙂 takže dnešní úkol, dát do té tašky aspon něco 🙂 už se to blíží, moc se těším a bojím zároveň 🙂

tina74
9. bře 2012

@gabulenka Já dnes alespoň vyberu nějakou vhodnou tašku. Alespoň doufám....
Nevím, jestli se mi všechno do nějaké vůbec vejde a nebudu muset sbalit spíš kufřík. 😒

gabulenka
9. bře 2012

@tina74 taky musím nejdřív nějakou tašku vybrat 🙂 zatím mám pár věcí v hlavě co s sebou, ale ono toho bude určo víc🙂

pentagras
9. bře 2012

@tina74
@gabulenka
holky já mám cestovní velkou a ještě v tašce vedle pro malou, oni po nás chtěj vše snad do porodnice ☹

tina74
9. bře 2012

@pentagras @gabulenka Já právě žádnou cestovní tašku nemám. ☹ Mám jen kufříky a kufry různých velikostí. Tak přinejhorším budu mít to nejnutnější v menší tašce na sál, zbytek (oblečení pro šestinedělí a věci pro miminko) v jednom z kufrů. Asi budu za exota, ale cestovní tašku se mi kvůli porodu kupovat nechce. Nevyužila bych ji...

pentagras
9. bře 2012

@tina74 nebudeš, semnou minule ležela holky a taky měla kufr, a co, kašli na všechny, přeci si kvůli lidem nebudeš kupovat tašku když jí neužiješ, to já jo, my jsme furt někde 🙂 fakt uplně v pohodě 🙂

tina74
9. bře 2012

@flyaway Teď jsem ta nastavení trošku nastudovala, protože si tam chci sama dát fotografie "pro přátele" a nejspíš je to tak, že jsi to nezaškrtla u konkrétního alba. Je tam obecné nastavení a pak nastavení u jednotlivých alb a komentářů.