1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
12. črc 2011

@flyaway je chude male, no ja s tim problem nemam, takze pres spek jsem to vzdy krasne pichla, no jo , ale zase budes reagovat na nizsi davky, dostane se to rychle tam kam ma, holt je nutne zatnout zuby a tech 14 dnu vydrzet, bud v klidu s ms, ja taky 31 den a to bylo jen opravdu lehke spineni , takze ona prijde potvora neboj - minule mi dokonce sestra v caru rikala, ze nekdo ma jen priznaky a treba opravdu light zaspineni a tim konci, holt kazdy reaguje jinak, vezmou ti krev a podle vysledku nasadi leky, oni se spis jen potrebuji ujistit, ze nejsi tehu , nez se zacne stimulovat

cuddle
autor
12. črc 2011

@tygrisek09 jeeeee pohlad frantiska , to pomaha - sakra skoda, ze je to tak daleko 😉

cuddle
autor
12. črc 2011

@arianka no prave , ja dostala po OPU uz injekce, aby se to nerozjelo, asi sem mela na ultrazvuku nejake priznaky, tak doufam, ze uz to nebude i kdyz zase vsude pisi, ze je to znamka, ze se miminka uchytila a i kdyz je to hrozny vetsinou to konci krasnym tehu , no planuju pit, jist mlecne vyrobky, bilkoviny a kdyztak asi zase dostanu tu solnou injekci nebo co mi to dali
a odpocivat budu, prdim nato - holt kdyz uz jsme do toho investovali tolik casu a penez tak nejaky ten tyden se to nezblazni - stejne je okurkova sezona, tak co 😀

werinka1
12. črc 2011

@cuddle Děkuju.....snažim se, ale pořád a pořád na to musim myslet a pořád lovim na netu nějaký info a muj přítel už mi vyhrožuje, že mi ty stránky zablokuje, protože čim víc to sleduju a pozoruju se, tim je to prej se mnou akorát horší ☹
Když mi dr. řikal, že tam folíci jsou, tak já trošku zajásala, no a na to mě schladil, když odvětil, že ty tam jsou vždycky. Záleží prej jestli porostou.
Jak já závidim holkam kolem co vůbec netuší jak funguje ženský tělo, jednou si omylem sedly na manželovo spodní prádlo a jsou v tom..... 🙄

cuddle
autor
12. črc 2011

@werinka1 hele fakt v klidku jsi moc brzo na nejaky hodnoceni, stimulace je bezne 10-12 dnu a folici rostou i 2mm denne, takze vse je v pohode - nic necti a nehledej, pekne odpocivej a pichej pravidelne teda injekce, nema cenu nad tim vic dumat, ja to vzdycky orvala, ze to neni jak ma byt, ze vsechny reaguji lip jak ja, proc jsem zase vyjimka, manzel chudak uz nevedel ktery rameno nastavovat, nakonec jsem se zase ptala, pac mi to nedala a doktor me teda uzemnil, ze se v tom nemam stourat a nechat to byt, dovolit lekum at delaji svoje a nedelat predcasne zavery , i kdyz je to tezky

werinka1
12. črc 2011

@cuddle Já mam taky na krajíčku, ale trošku mě dr. utěšil, když řekl, že někdy to trvá déle než začnou růst a pořád je to prý lepší než když narostou rychle. Jenže já pořád vidim ten nejhorší scénař.... 😒

werinka1
12. črc 2011

@cuddle No a ty si už jdeš zítra pro bobísky viď??? 🙂 🙂

cuddle
autor
12. črc 2011

@werinka1 no to se uvidi az zitra v 8 co mi reknou, predpokladam, ze zitra nebo ve ctvrtek , nevim presne co cekat, takze radeji pocitam s obema variantama

werinka1
12. črc 2011

@cuddle To je paráda. Taky bych se už takhle chtěla těšit 🙂

flyaway
12. črc 2011

Holkyyy, sláva, začala jsem lehce špinit, zapadám to tabulek!!! 😀
Tak zítra tedy jen krev...
Akorát začínám mít problém s bolestí bříška, teď by asi bylo blbý si lupnout nějaký ibáček či paralen, když jdu zítra na krev, co? 😖

arianka
12. črc 2011

@cuddle : jj, je to tak, ale na druhou stranu je taky pravda, že se člověk bez hyperáku obejde a taky to končí krásným těhu 😀 já pila hektolitry vody a jedla šunku 😀 a hyper nebyl, ale holčina z MK ho měla opravdu vážný, byla týden v nemocnici 😒
Moje slova 🙂 Když jsme se na to dali, je škoda to kvůli práci pokazit a riskovat, že se to nepovede, práce počká,musí, tohle je přednější 😉

flyaway
12. črc 2011

@cuddle Pokud půjdeš už zítra, tak přeju těm Tvým dvojčátkům šťastnou cestu! 😉

tygrisek09
12. črc 2011

@cuddle holky, nebojte, hladím Františka za nás za všechny, 2x denně určitě, aby to stačilo pro všechny 🙂 doufám, že to má smysl, snažím se tomu věřit

tygrisek09
12. črc 2011

@cuddle držím pěstičky, ať to všechno vyjde, zítra nebo ve čtvrtek, na tom už nesejde, určitě se zadaří

cuddle
autor
12. črc 2011

@tygrisek09
@flyaway holky diky, zitra dam vedet jaky mame dalsi postup 😉

pentagras
12. črc 2011

@cuddle Ahojky devčátka, ráda se přidám, já jdu za zhruba 13 dní pro injekce (stimilka před IVF) tak jsem celá natešená 🙂

pentagras
12. črc 2011

jo holky jen se zeptám, máte někdo zkušenost co je lepší, jestli norm injekce nebo pero??? Jsem posera a jako mám mít krátký protokol, tak nevím kdo mi to píchne, já sobě asi ne 😒

111janinka
12. črc 2011

ahoj děvčata... ahoj všem 😉
Z důvodu zítřejšího odběru krve přerušuji dovolenou a momentálně studuji, co se tu za domu mé nepřítomnosti událo 😉
@cuddle blahopřeji k zatím zdárnému vývoji a mooooc přeji aby byl úspěšný až do konce!!!!
@flyaway tož to se tam zítra možná potkáme, jdu na kontrolní odběr k upřesnění dávkování 😉 a neboj... reaguješ naprosto standardně 😉 taky se u mě ms dostavila 31 den... ovšem až později dopoledne... takže bych na ranní odběr šla až 32 den, kdyby to nebyla neděle.
Ptala jsem se koordinátorky na možnost brát léky na bolest když obvykle při ms trpívám a bylo mi to dovoleno, prý to nemá vliv. Každopádně určitě se přeptej, je možné, že bereš třeba jiné léky než já.

cuddle
autor
13. črc 2011

@pentagras ahoj vitam te, uz jsi nekdy stimulovala - asi se blbe ptam, ale asi ne - zalezi jaka se u tebe ceka reakce, pokud budes mit pero a nebudou ti davky stacit hodne se placnes pres kapsu , doplatek je uz i tak docela vysoky a pokud by sis mela kupovat cele pero nebo nedejboze i 2, tak to budes mit urcite kolem 15 tis jen na lecich, takze spis bych rekla - dle financni situace
u nas v caru doporucuji levnejsi leky, takze stimulace Merionalem, Fostimonem, pripadne Menopurem - mela jsem ten nejlevnejsi i tak jsem doplacela 5000,- kvuli vysokym davkam pri stimulaci
navic u nas dostavame podporu ve forme Dipherelinu, Dicapeptylu ( ci jak se to pise ) , a to se stejne picha jen injekcne, takze zalezi jak to mate. Pero je uzivatelsky prijemnejsi - to je jasne.
kam chodis do caru?

cuddle
autor
13. črc 2011

@111janinka jo vidis ty dovolenkujes, no to se mas - tak dneska pfuj , pfuj na krvicce - uvidis co ti reknou, treba davky nechaji, kolik si vlastne pichas?

cuddle
autor
13. črc 2011

holky tak jsem se jen dozvedela, ze mame k dispozici dneska 2 embryjka - rikala 1 transfer, 1 zamrazeni a ze zbytek se uvidi zitra kolik z nich pujde nakonec zamrazit - ze to se rozhoduje 6 den PK
takze dnes v 10 jdeme pro miminka, miminko - rikala, ze doporucuji 1, tak ja nevim 😔

flyaway
13. črc 2011

@pentagras Ahojky, já mám pero a už připravené injekce - už tak je to nepříjemná procedura, takže jsem si ji chtěla co nejvíce ulehčit. Ale jak říká cuddle - za každý komfort se platí, takže pokud by byly dávky vyšší, i by to víc stálo. U mě to zatím vypadá na nízké dávky, takže bych se měla vejít do dotovaného množství, nicméně situace se ještě může změnit... 🤐

flyaway
13. črc 2011

@111janinka Jejda, Tys byla dnes taky na krvi? 😲
Já se rozhlížela, jestli neuvidím známou tvář, ale nee ☹
Tak jen doufám, že jsem Tě nepřehlédla, aby sis náááhodou nemyslela, že Tě ignoruju, to zase neee... 😎

flyaway
13. črc 2011

@cuddle Oni Ti v CARu podle mě pokaždé budou doporučovat jen to jedno, protože je to samozřejmě bezpečnější a přináší to méně rizik, ale finální rozhodnutí je opravdu na Tobě (resp. na vás, budoucích rodičích 😉 ). A pokud bys měla mít na zamražení ještě další bojovníčky a dvojčátka bys chtěla, tak bych být Tebou šla určitě do obou embryjek 😉

cuddle
autor
13. črc 2011

@flyaway no ja vim a hlavne malokdo se po dvojcatech vrati jeste znovu na IVF nebo KET, takze mene prace pro ne, ja fakt nevim - jeste mame predtim konzultaci s embryologem a asi dame 2, holt ty dvojcata zato stoji 🙂

flyaway
13. črc 2011

Jinak holky dnes po odběru krve jsem vyfasovala další 2 balení Decapeptylu a 1800 jednotek Puregonu v peru s tím, že v jednu si zavolám a uvidím, od kdy a koli píchat - předběžně to vypadá na 150 jednotek, takže by mi to mělo vydržet po celou dobu stimulace, pokud budu dobře reagovat.
A ptala jsem se i na to, kam píchat, když na mě matka příroda s tou kožní řasou tak šetřila a bylo mi řečeno, že nemusím dělat řasu, že můžu i přímo píchnout - tak jsem si řekla, že to si tu řasu raděj najdu i tam, kde není... 😀

cuddle
autor
13. črc 2011

@flyaway no tak vidis, to be to urcite stacit bude jsi drubunka, pekne zareagujes 🙂

flyaway
13. črc 2011

@cuddle Ať už se rozhodneš jakkoli, bude to určitě správné rozhodnutí! 😉
Hodně štěstíčka do období hnízdění! 😀

flyaway
13. črc 2011

@cuddle A pak prosím podej podrobné zprávy, Ty jsi vlastně taková naše průkopnice! 😉

cuddle
autor
13. črc 2011

@flyaway jasny jdu na 10 a pak dam vedet, jestli pustili manzela se mnou, kdo to delal a tak 🙂