1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

tygrisek09
3. srp 2011

@bugee proc by to mela embryjka vzdavat, jsou silna po mamince

tygrisek09
3. srp 2011

@xavera myslim na Tebe a tesim se, az zaslechnes tu krasnou vetu, na kterou se vsechny tesime

pentagras
3. srp 2011

@tygrisek09 jj, vyprdla jsem se na to a válím se a nemůžu dočkat zítřka 🙂 dík 🙂
Ty jsi po Ivf nebo čekáš?

tygrisek09
3. srp 2011

@pentagras my mame za sebou vsechna vysetreni a zitra nas ceka druha konzultace v CARu, kdy bychom se meli dozvedet, co dal. Jinak u nas je mozne pouze IVF-ICSI. Doufam, ze zacnu stimulovat uz ted v srpnu, ze uz se nic nepokazi.

pentagras
3. srp 2011

@tygrisek09 aha, tak to jo, tak to držím palce a kam chodíš do caru??

jajinka28
3. srp 2011

AHoj holky, všechny Vás tady moc zdravím a hlavně všem moc držím pěsti! My se s manželem snažíme o miminko skoro 4 roky, ale stále bez úspěšně. Bohužel jak moje tak manželova diagnóza je velice špatná, vyzkoušeli jsme už snad všechno, ale bez úspěchu. Před dvěma roky jsem podstoupili první IVF a nyní další pokus. U prvního IVF byl průběh hodně komplikovaný a teď to bude ještě složitější ☹ .....je moc fajn, jak se tady krásně podporujete a sdílíte spolu všechny ty starosti...je moc dobře vědět, že na to člověk není sám!

tygrisek09
3. srp 2011

@pentagras my chodime do Podoli, mam tam i sveho gynekologa

tygrisek09
3. srp 2011

@jajinka28 Vitej mezi nas. Vsichni jsme tu na stejne lodi, vsechny si tim prochazime jak bolestmi, tak radostmi. A v tom je ta nase souhra a podpora.

pentagras
3. srp 2011

@tygrisek09 aha, no to vůbec nevím že to dělaj i takhle, já tam tenkrát byla na laparce od Pronatalu, tak to máš dobrý, vše v jednom 🙂

jajinka28
3. srp 2011

děkuju moc za přivítání! Nějak na mě dopadl strach a tíha z toho všeho a po čtení Vašich řádků to je lepší 🙂
Není tady někdo, kdo má zkušenosti s Gestem??

tygrisek09
3. srp 2011

@pentagras jj, v Podoli je CAR, snazime se rok, prosla jsem si laparoskopii, hysteroskopii, pruchodnost vejcovodu, k tomu spatny spermiogram, takze nakonec doporuceni do CARu

pentagras
3. srp 2011

@tygrisek09 to jsou hrozný procedury, vid, ale tak ted už to půjde rychle 🙂

pentagras
3. srp 2011

@jajinka28 Ahoj kočko, pojd mezi nás, všechny jsme tu jak na trní ale vzájemně se to dá, když člověk není na pocity uplně sám 🙂 s Gestem nemám zkušenost, chodím do Gennnetu a ten je super 🙂

jajinka28
3. srp 2011

@pentagras 🙂 přesně tak...v jaké fázi teď vlastně jsi??

pentagras
3. srp 2011

@jajinka28 stimuluju před 2 IVF, zítra utz a pokud bude jak má tak jdu v sobotu na OPU (odběr vajuch) 🙂 nemůžu se dočkat co mi zítra řekne 🙂 chci to mít za sebou, to píchání hormonů, není o co stát ale co by člověk neudělal pro mimi 🙂

jajinka28
3. srp 2011

@pentagras tak to moc moc držím palečky! já právě čekám na ms, abych mohla začít s injekcema..to píchání je fakt nic moc, ale je to tak jak říkáš, člověk by udělal všechno, jen aby se to štěstí usmálo..já mám strach, při prvním IVF jsem právě měla hrozný komplikace kvůli injekcím, takže uf uf a už abych byla taky ve fázi Opu 🙂

pentagras
3. srp 2011

@jajinka28 no to mi povídej, do včera šílený, blbě, hlava, břicho a i nohy, unava, děs a od dneška jako kdyby proutkem mávnul a nic mi není, nechápu, právě jsem se bála jestli se něco nepodělalo a holky tady mi psali že to taky tak měli, tak už chci na ten utz at mám klid 🙂

jajinka28
3. srp 2011

@pentagras přesně tak..já jsem teda k tomu ještě šíleně zvracela ☹..neboj, to tělíčko tě sice potrápilo, ale jen co odeberou vajíčka, bude už jen a jen lépe🙂

jajinka28
3. srp 2011

@pentagras ono je na tom celém procesu ta stimulace největší boj..

cuddle
autor
3. srp 2011

@jajinka28 ahoj vitej, jak to ze to vidis s diagnouzou tak spatne, muzeme se zeptat co Vam potvrdili, ze to bude komplikovane, jinak mame tabulku muzes kouknou, dopsat se a ostatni holky samo taky aktualizovat kdyz je neco noveho 😉

cuddle
autor
3. srp 2011

cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - krev negativni, 12.8 ultrazvuk a dohoda na mozny KET naseho mrazacka
flyaway - 1IVF - OPU 27.7 - 22 oocytů, 14 oplozených, ET 2.8. - 4 blastocysty, 1 zavedená, 3 zamražené
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test krev 27.7. - pozitivní, 88,6 Hcg, další odběr krve 3.8.
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 vajíček, 4oplodněné, 3embryjka, ET 29.7.
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", čekáme do 5.8. na krev (spíše dřív na TT)
pentagras - 2 IVF - 4.8.UTZ, zatím plán OPU 6.8
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 slabě pozitivní TT, 3.8 na krev do CARu
bugee - 3IVF - OPU 30.7., 11 oocytů, 8 oplozených, ET plán 4.8.

jajinka28
3. srp 2011

@cuddle ahoj cuddle, i tobě děkuju za přivítání! no, moje diagnóza je endometrioza, žádná ovulace, špatný sklon dělohy, špatný pravý vaječník a neroste mi sliznice..manželovi se navíc po těch dvou letech od prvního IVF ještě víc zhoršil spermiogram, asi o 2/3, takže už u prvního pokusu měli co dělat, aby něco vylovili a teď to prý bude zázrak..já měla při prvním hodně těžkou hyperstimulaci, měla jsem vodu v plicích a hrozilo krvácení do břicha..teď prý musím počítat s tím, že reakce bude rychlejší a průběh horší..

leeela
3. srp 2011

@cuddle a ostatní kočky
TAK MÁME POTVRZENO!!! HCG 400!!!!! HURÁÁÁÁÁ :D
Další kontrola v pondělí 🙂
Jen mě nechtějí pustit do práce - Mudra je na mě dívala jak na blázna, když jsem se o tom zmínila....Šéfová mě asik zabije :D Teda asi NÁS zabije :D (ale to jí nedovolíme:D )

leeela
3. srp 2011

Akutalizuji:
cuddle - 1IVF - OPU 8.7, ET 13.7 - krev negativni, 12.8 ultrazvuk a dohoda na mozny KET naseho mrazacka
flyaway - 1IVF - OPU 27.7 - 22 oocytů, 14 oplozených, ET 2.8. - 4 blastocysty, 1 zavedená, 3 zamražené
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
maarina - 1IVF - ET 22.7
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7. - test krev 27.7. - pozitivní, 88,6 Hcg, další odběr krve 3.8.
111janinka - 1IVF - OPU 23.7 - 10 oocytů, 5 vajíček, 4oplodněné, 3embryjka, ET 29.7.
werinka1 - 1IVF - OPU 20.7., ET 23.7.-dvě "béčka", čekáme do 5.8. na krev (spíše dřív na TT)
pentagras - 2 IVF - 4.8.UTZ, zatím plán OPU 6.8
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, další KO 8.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., 11 oocytů, 8 oplozených, ET plán 4.8

pentagras
3. srp 2011

@leeela moc moc gratuláááákuju 🙂 🙂 🙂

pentagras
3. srp 2011

@jajinka28 ježíš, to je mazec, prosím tě to ti strašně moc držím palce at je to všechno dobré 🙂

jajinka28
3. srp 2011

@leeela veliká gratulace a hlavně na sebe buď opatrná 🙂

jajinka28
3. srp 2011

@pentagras moc děkuju!fakt! 🙂 moc si přeju, aby už se konečně i u nás rozsvítilo sluníčko..no, snad ten strach z toho všeho nějak zmáknu a moje tělo nebude protestovat tolik jako při prvním IVF 🙂

xavera
3. srp 2011

tak holky, je to tam 😀 Hcg 2100...všem Vám moc děkuju za podporu

bugee
3. srp 2011

@leela To je krása, 400 je úplně luxusní hodnota 🙂 Velikánská gratulace!!!