1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

jajinka28
18. srp 2011

😀 tak přípravy jsi nepodcenila, to je super!

pentagras
18. srp 2011

@jajinka28 no to ti držím palce,moooc, musí to vyjít, holka ještě to nevzdávaj, drž sem já vím ono to asi moc nejde ale ještě se nevzdávej, jinak já už v poho, jsem nefouklá ale jinak ok

pentagras
18. srp 2011

@cuddle nidace - uhnízdění

jajinka28
18. srp 2011

@pentagras tak to je dobře, tak hlavně odpočívej a mlsej🙂

pentagras
18. srp 2011

@jajinka28 jj, děkuju, ta taky a určitě nám dej vědět

pentagras
18. srp 2011

@pentagras právě prej je to u IVF dýl ale nemužu to nikde najít od kterýho dne ☹

cuddle
autor
18. srp 2011

@pentagras nevim ja to nikde nevycitala, ale myslim, ze tak do toho 5teho dne by to melo byt poreseno

pentagras
18. srp 2011

@cuddle mě už tak\ cinká, píšu to sobě, hustý
právě prej je to u IVF dýl (nidace) ale nemužu to nikde najít od kterýho dne, a ty jsi encyklopedie 🙂 🙂 plosím plosím o radu 🙂

pentagras
18. srp 2011

@cuddle jj, tak díkes 🙂

cuddle
autor
18. srp 2011

@pentagras u tebe uz je urco uhnizdeno, jsi 5ty den po ET , nektere holky maji uz 5-6 den // je to fakt individualni, pokud maji 5-6ti denni PK, tak tehu test uz muze byt pozitivni, kdyz se hned embryjko chytlo
ale ja ted fakt vydrzim , 10ty den to jisti 😀

pentagras
18. srp 2011

@cuddle já se ti nedivím, já se taky bojím, právě, asi to nechám taky na 10 den, uvidím, no 🙂

ma.ja
18. srp 2011

@jajinka28 jj, jste na tom jako my, taky jsme se dali na adopci, vloni jsme se na to vrhli a teď už čekáme 🙂
@pentagras já nevím, Luveris, nechce se mi to hledat....jdu píchat....

cuddle
autor
18. srp 2011

@ma.ja Vy uz jste v poradniku? a i ty kurzy mate za sebou? ja se te procedury hrozne obavam, hlavne tech psychologu atd. pry chteji doporuceni nebo hodnoceni z prace, to je desny, takze hned by to vedela cela firma, to je copak nejaky soukromi....☹

ma.ja
18. srp 2011

@cuddle ano, dali jsme se do toho vloni v dubnu, když nám v únoru nedopadlo 2.IVF....kurzy máme za sebou, u psychologa to byly testy na cca 2 hoďky, doporučení z práce mi napsala šéfka, to bylo všechno v pohodě....spíš nám dělala obštrukce posudková lékařka, protože manžel má část.invalid.důchod (vyhřezlou ploténku), na důchoďáku mu řekli, že mu nic není a tahle MUDra. řekla, že má těžký postižení....Ale v podstatě ten papírovací kolotoč byl v pohodě....

ma.ja
18. srp 2011

@cuddle a od dubna jsme čekatelé na "kouzelný telefon"....

hp
18. srp 2011

@cuddle Ahoj,tak už to máš za sebou.Šťastné osmičky?jooo,tak to je osudové.Jen nechápu proč píšeš,že se obáváš procedury u adopce ☹ Vdyť se ti právě uhnízďuje mimo,tak nemysli na takové věci.Jednou to přeci vyjít musí 🙂

hp
18. srp 2011

Ahojky,jestli neva,tak zareaguju na otázku uhnízdění a testování.Embrya mají 48 hodin na to,aby se uhnízdila,proto sanatorium doporučuje klidný režim po dobu 2 dnů.Teda alespoň u nás,ale všude to mají jináč.Dokonce jsem se tu dočetla,že někdo po zákroku ležel na břiše,tak to mě nechali hodinku na zádech s pánví a nohama nahoře.2 dny jsem opravdu ležela,jen jsem si došla na wc.A test se u nás doporučuje až 14 den.Abych pravdu řekla,tak jsem se tak bála,že mě ktomu musela donutit kamarádka.Nu a ejhle// 🙂 Taky to se ,mnou sem tam od 10 dne škublo,že si ho udělám,ale pak jsem si řekla,že na tom stejně už nic nezměním.Prostě buď tam je nebo není a stresovat se je ještě horší 😉

cuddle
autor
19. srp 2011

@ma.ja takze vlastne rok od podani zadosti nez Vas zaradili a ted uz skoro 5 mesicu cekatele, tak treba to pujde u Vas rychleji, taky zalezi na kraji ve kterem jsi a jake jsou tam lhuty, v Brne jsou ty cekacky docela dlouhe

cuddle
autor
19. srp 2011

@hp no vis zvazujeme vsechno, aby jsme byli rozhodnuti jak dal, pac to vis vzhledem k tomu ze uz mi po novem roku bude 33 je to nejvyssi cas na podani zadosti o adopci, aby jsi dostala jeste miminko, takze musime byt pripraveni i na tuto variantu a bavit se o ni jako o mozne nebo ji zcela vyloucit
uhnizdovani 2 dny, no vis co u nas v caru razi progresivni metody a zadne lezeni 2 dny s nozkama nahore, pokud je to spravne embryjko a deloha je pripravena zavrta se i pru beznem provozu, ja vcera byla po vykonu i normal v obchode, vecer jsem vezla manzu do prace, dnes planuju sice od prace torchu odpocinek, ale i tak musim neco zpracovat , uvarit obed, a mame uklid na chodbe a pred domem, ale to udela manzel, je to 1 za 6 tydnu a zrovna minule jsem byla po OPU a ted po KET, pekne mu to vyslo 😉

cuddle
autor
19. srp 2011

holky vcera vecer manzel na nocni tak mu pisu pred spanim smsku, ze na nej vsichni 3 myslime a ze posilame pusu a jdeme spat, a on pise - doufam, ze to tak bude i za rok, rikam, ne za rok tu budes s nama, tak to budeme 4, ze jen doufam, ze se tam vsichni vlezeme - a prej no co my mame svoji cast a Ondrej s Belusou se musi podelit o prostor mezi nama.....tak rikam, a jak to ze Ondrej, ze mam objednanou holcicku , ze jestli se boji, ze by jsme byli v prevaze , tak napsal, ze bere i Adelku vsema 10ti jen aby uz to bylo, tak jsem zvedava jestli se jednou dockama, ze nam ta postel bude mala.....Belca zatim moc mista nezabere a stejne si tam lehne a za pul hodky je pak na koberci nebo na gauci nebo uplne jinde 😀

bugee
19. srp 2011

Hezké bouřkové ráno!
Mě dnes probudila rána do dveří - Barča se bojí bouřky a dobývala se k nám do ložnice, takže jsem nedobrovolně vstávala v 5h30 ☹ a byla to smršť, co se přes nás přehnalo, to teda!
Pak jsem jela na krev do CARu a pro předpis na prednison (dali mi ho málo a příští týden na dovče by mi došel), no a při tom jsem se tam optala, jak je to s těma mimoděložníma, jak často se to u ženských opakuje a sestra místo aby mi řekla, že je to mizivé procento, tak mi řekla, že u některých se to opakuje pořád dokolečka ☹ Tak mě moc nepovzbudila.
Ve čtyři si mám volat na výsledky HCG, tak doufám,že aspoň ty budou veselejší...
Ať se vám dnes pěkně těhulkuje a opatrujte se všechny!

hp
19. srp 2011

@cuddle Aha,ale i přes to myslím,že se to povede 🙂 Bráchovi je 37 a zažádali si též o adopci.Švagrová neměla problém otěhotnět,ale bohužel 11 potratila.Ten svět je prostě někdy nespravedlivej ☹

bugee
19. srp 2011

@111janinka Koukám do tabulky, dnes UTZ? Ty se máš! Hróooozně Ti to závidim... Dej hned vědět, co fazolka, jak se tam roztahuje 🙂 🙂 🙂 Já bych dala zlatý prase za UTZ!

cuddle
autor
19. srp 2011

@hp no ja doufam, ze se nam to podari, a kdyz ne o adopci budeme uvazovat

xavera
19. srp 2011

@cuddle my bychom chtěli taky adoptovat. Letos mi bude 34. To jsem nevěděla, že je tak nízká hranice na adopci? To tedy, abychom se zaregistrovali co nejdříve.

jajinka28
19. srp 2011

ahoj holky, tak na dnešní den jen tak nezapomeneme...celou noc jsme nespali a strašně se báli, že žádný bojovníček nebude, když ty odběry dopadly tak šíleně...když jsme přišli k paní embryoložce, tak jsem se nejdřív rozbrečela já a hned na to neudržel emoce na uzdě ani manžel, čekali jsme to nejhorší..jak jsme si tam oba tak pořvávali, tak najednou vyhrkly slzy i paní embryoložce a řekla nám, že máme sedum malých bojovníčků!!!to už jsem bulela jak malá holka, chudáček manža vypadal, že ho odnesou na nosítkách jak brečel a paní doktorka si otírala slzy!!Holky, tohle byl nejtěžší den našeho života, ta beznaděj, že to celé bylo k ničemu..tak moc jsme se báli, že už nemáme naději ani šanci..je mi krásně a hrozně zároveň..pořád na ně myslím a moc věřím, že budou bojovat i dál..pokud ano, transfer bude již zítra nebo v pondělí. Moc děkuju za Vaši podporu!!Moc!

werinka1
19. srp 2011

@jajinka28 to je nááááááádhernýýýýýý!!!!!! Když to čtu, tak utíram slzičky.....Držim palečky na rukou i na nohou, škoda že jich nemam víc 😀 Když už takhle zabojovali, tak už to jen tak nevzdaj a uvidíš, že se brzo zařadíš mezi nás těhulky 😉

jajinka28
19. srp 2011

@werinka1 wwerinko moooc děkuju, vím, že není zdaleka vyhráno,ale když takhle zabojovali, tak moc doufám, že budou bojovat dál, že to nevzdaj, šikulky naše 🙂

xavera
19. srp 2011

@jajinka28 krááása! mám z toho husinu po celým těle a nejradši bych si pobrečela s váma. (Jsem tu v kanclu s klukama, tak to budu muset nějak zamaskovat ) krásný výsledek - 7! to je opravdu ažaž, z toho určitě něco bude, věřím tomu.

bugee
19. srp 2011

@jajinka28 To je paráda, vidíš, že naděje umírá poslední 🙂 Mám z Tebe velkou radost! 🙂