1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

jajinka28
24. srp 2011

@cuddle já pro jistotu doma žádný test nemám, abych neudělala kravinu..to budeš kolikátý den pot ET?Desátý?po tom šíleném zklamání, co jsme tenkrát zažili si říkám, že fakt musím vydržet co nejdýl...ale je to fuška..
neděle je šťastný den, to říká i moje maminka, takže v neděli budem slavit🙂a na dálku si spolu přiťuknem ňákým dobrým čajíkem 🙂

janijacek
24. srp 2011

@cuddle vyborny napad, ted uz my vajucha nic neohrozi 😎

tina74
24. srp 2011

@janijacek Neohrozí a pozítří už z nich budou krásná embryjka🙂

cuddle
autor
24. srp 2011

@jajinka28 jojo 10ty mame v papirech test 10-12 den, tak sem si vybrala 10ty to je to hezke datum 😉

katerrinkaa
24. srp 2011

Ahojky holky, všechny zdravím, Jak to dopadlo Vám holčinám s těmi trably? Doufám, že dobře. Já jsem se zase přiblížila o kus blíž. Po zastavení cyklu jsem měla a neměla trochu krvácet a já krvácela hned od začátku, až do teď - 17 dnů. V pondělí mě měli začít stimulovat a místo toho mě hrozila kyretáž a prdli mě inijekci na zastavení krvácení. Lohnila jsem kontryhel. Dnes jsem byla na kontrole, sice jsem ještě trochu krvácela, ale vyfásla jsem kouzelný kufříček a začali jsme píchat. Je to děs, to naše snažení, snad bude mít růžový nebo modrý cíl. Neustále samé trable při tom našem snažení.

katerrinkaa
24. srp 2011

snažilky:
cuddle - 1IVF - ET- negativni, 18.8 KET 1 blastocysty, test 28.8, krev 30.8
flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, za 14 dní UTZ a příprava na KET
ma.ja - 3IVF - plan srpen 2011
pentagras - 2 IVF - OPU 8.8,15 oocytů, 12.8 - 8 embryjek, 13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8.-19 oocytů, 9.8.-12 embryjek, ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, krev 24.8.
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8. krev
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8., ET 20.8. - 2 embryjka
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, krev 7.9.
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky - negativni
janijacek-1 IVF,srpen 2011, OPU 26.8.
katerrinkaa - 1IVF - srpen 2011, 8.8. zastaven cyklus, 24.8. zahájena stimulace
werinka1 - nevydařené 1.IVF, v listopadu (snad) 2.pokus

tehulky:
hp - 1 IVF,OPU 26.7.,ET 30.7.-2 embrya,4 do mrazáčku.12.8.//,UTZ a krev 19.8.
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 11.8. - UZ fazolka + srdíčko, 23.8. - 7+6 UZ - embryjko měří 1,5cm
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7 - 1 embryjko, 2 mrazáčci; 7.8.//; 9.8.HCG 137; UTZ 19.8.
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8,Mimi'A' srdíčko,6+3, mimi'B' zatím bez srdíčka, 6+1,předána k obvodní Mudr, KO 24.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., ET 4.8. (2ks), 10.8. TT //, 15.8. HCG 300, 19.8. HCG 1360, UTZ 31.8.

katerrinkaa
24. srp 2011

Těhulkám velká gratulace a snažilkám mnoho štěstí!

cuddle
autor
24. srp 2011

@katerrinkaa tak hura do stimulovani 🙂

cuddle
autor
24. srp 2011

@gabulenka ahoj devce, dlouho jsi tu nebyla - mas tam dnes krev, testovala jsi, dopadla jsi, dej nam vedet, pripadne zaktualizuj info v tabulce 😉

cuddle
autor
24. srp 2011

@pentagras ahoj a co ty??? uz se ti to blizi nebo jsi uz testovala???

jajinka28
25. srp 2011

ahoj holky, japak se dnes máte?? 🙂

cuddle
autor
25. srp 2011

fiha tady je pusto prazdno, kdepak mame ty adeptky na // - snad vsechny nejste u vody...kdyz se to 😀 nesmi

jajinka28
25. srp 2011

@cuddle ahooj🙂 no mě už tady bylo smutno 🙂 no holky vůbec neozývají, gabuláček a pentagras už mají terímek //, ne?a ostatní jsou asi opravdu u vody 🙂

cuddle
autor
25. srp 2011

@jajinka28 no prave ja jim vcera hazela dotaz a vypada to, ze uz nekde oslavuji a s nama se nepodeli 😒 co ty jak se citis tehule 😉

jajinka28
25. srp 2011

@cuddle no, už jsem si říkala, že už jsme tady asi zůstaly jen my dvě bojovnice, protože holčiny z této skupiny se hromadně přesouvají k tématům - co s ranní nevolností, jak na oteklé nohy atd 🙂ale my se k nim už brzo přidáme, viď🙂
jinak já se cítím celkem ok, hyperstimulace už je na ústupu...občas mě píchne v břiše, včera mě děsně škubalo v pupíku, ale jinak nic..a co ty??všechno v pořádku doufám..kéž by nám mimískové poslali nějaký signál, že jsou v pořádku..🙂

cuddle
autor
25. srp 2011

@jajinka28 no ja koukam, ze je nas v te snazilkovske skupince jeste par, tak treba si davaji holky jen oddych
ja ok, to pobolivani co jsem mela v nedeli vecer a pak v pondeli uz je zase pryc a ted zase nic, vubec nic, jen je mi vedro z toho pocasi a dala bych si prepokladam neco mooooc dobreho, ale to je jen mlsna
holt asi jsou ty miminka z toho vedra tak unavena, ze spinkaji - jako to nase 4 nohe, ta se schovala do chladku a chrni uz 3 hodiny....ta se ma 😉

jajinka28
25. srp 2011

@cuddle zrovna jsem se chtěla zeptat jak to Vaš malé, chlupaté štěstíčko zvládá ten pařák 🙂tak aspon máš s Belinkou doma veselo 🙂...
mně taky honí mlsná, plácám jedno přes druhý 🤐 ..jinak je u mě taky klid, hcvilku si říkám to je dobré znamení a pak se mi zas splašej hormony a já tady bulím a říkám si, že to je divný 🙂

janijacek
25. srp 2011

Ahoj holky, ja jse z toho horka uplne mimo. Ja jsem furt premyslela o jakem ctyrnohem miminku mluvite, nez mi doslo, ze je to zviratko. Rikala jsem si, vzdyt cuddle ma prece mimiska teprve v brisku 😀

janijacek
25. srp 2011

No vidite, cudle a jajinko, mate obe podobne priznaky-nic a chute 🙂 vidim to pozitivne // Myslim na vas!

janijacek
25. srp 2011

Jinak ja uz jsem jak vzducholod. Dost jsem se obavala toho zakroku zitra,ale uz se citim tak neprijemne, ze se skoro tesim, az to ze me zitra odsaji 🙂

janijacek
25. srp 2011

Je tu nekdo????? 😅

werinka1
25. srp 2011

Tak jsem tu ☹ Mam to za sebou. Údajně výkon bez komplikací. Pobolívá mě pořád podbřišek a po dlouhé době opět červená.... ☹ Ale to doufam, že brzo ustane, pak budu čekat kdy dostanu regulerní MS a ještě dodržet "šestinedělí". No a vrhnem se zas na to. Dneska, když už jsem se z toho začala pomalinku vzpamatovávat, tak mi na pokoj šoupli paní tmavší pleti, která šla na potrat. A mezi dveřmi na mě, jestli to bolí, že má strašnej strach a že už tam byla v r.2009 a teď zas......Dokážete si představit jak mně asi bylo. Měla sem chuť se okamžitě sbalit a jít pryč, ale naštěstí už jsem jen čekala na vizitu a pak propuštění. Ale pořád ta "kráva" (holky odpusťte), mlela o tom, jakej má strach......ani nevíte jakou jsem měla chuť na ní zakřičet že neměla šou.... jako králík nebo se teda má patřičně ochránit když o to nestojí. A pak když jsem čekala na papíry, dala se tam se mnou do řeči další podobná, která by mi mohla dělat mámu a že prej byla zase na "vejškrabu". Zase si chudák stěžovala.....DĚS!!!! No ale sem už doma, do konce př.týdne budu na PN a pak holt do práce. Tam už se taky šíří drby. Už včera se šuškalo (je nás asi 30), že jsem v nemocnici. Musela sem to napsat vedoucímu že jo, tak nevim jestli ten si pustil pusu na špacír....no těžko říct. Ví o tom dvě kolegyně (kamarádky), ale ty o tom fakt nemluvily. Máme tam určitý drbny a zvědavce, takže už vidim jak přijdu do práce a oni budou žhaví, cože mi to asi bylo.....asi mi ale rupnou nervy a pošlu je do pr.... Dneska jsem radši dokonce poslala neschopenku rovnou mzdové účetní, aby to nešlo přes lidi na úřadě a nevěděli, kde jsem byla hospitalizovaná a neměli ani důkaz o jakékoliv hospitalizaci. Fakt mě ta "péče" ostatních nějak štve. 😠

jajinka28
25. srp 2011

@janijacek ahooooj spolubojvnice🙂no, kéž bys měla pravdu s těma "příznakama" 🙂..
zítra tě to čeká o půl desáte, že jo, no budu na tebe moooc myslet, uleví se ti a pak už to bude dobré 🙂 takže beruško, tfuj tfuuuuuuuuuj, ať už to je úspěšně za tebou 🙂budem čekat na report 😀

jajinka28
25. srp 2011

@werinka1 ahoj werinko, je mi po přečtení tvých řádků hrozně smutno...je mi strašně líto, že máš takové trápení, já jsem to zažila když jsem po prvním IVF potratila..a klidně si ulev a slova jako krávy atd klidně hoď do placu, já mám na to stejný názor..taky jsem tenkrát slízla pokoj s dámama, které řešily kolikátej potrat mají a že už se s dalším "parchantem" fakt otravovat nebudou...☹tenkrát jsem to neunesla a ruply mi nervy a já těm hvězdám od plic řekla, co si myslím...a to nikdo nečekal, nejsem výbušnej typ..
Werinko, vím, jak moc na nic ti je, ale beruško zlatá, posílám ti úplně všechnu svou sílu, ale nevzdávej to, bojuj! Je mi moc smutno čím teď procházíš, držím ti pěsti a posílám veliké objetí, bude líp..bude.. jen musíš bohužel zdolat víc překážek, než jsme původně myslely..drž se a nevzdávej se..

werinka1
25. srp 2011

@jajinka28 Děkuju za obrovskou podporu! Moc mi to pomáhá a určitě budem bojovat dál! Včera jsem měla chuť to vzdát a nechat to osudu.....a buď nám nadělí nějaký malý zlatíčko nebo prostě ne......ale přítel je prostě pevně rozhodnutej se trochu "oklepat" a jít znovu dál. A já postupně určitě taky.....

jajinka28
25. srp 2011

@werinka1 nevzdávej to, určitě..já to vzdala a do dalšího pokusu jsme šli až teď, po dvou letech od prvního IVF..a dokotři nám řekli, že s naší diagnozou nechápou, na co jsme čekali a měli pravdu, výsledky nás obou se rapidně zhoršily, takže je moc dobře, že přítel je pevně rozhodnutej 🙂 Werinko my bláhově čekáme na osud skoro 4 roky,nevím, kolik ti je a jak dlouho se snažíte, ale bojujte!🙂 i smůla se jednou unaví a znechuceně odkráčím někam do háje zelenýho a k Vám se nastěhuje štěstí...to nejkrásnější v podobě Vašeho miminečka 😉

werinka1
25. srp 2011

@jajinka28 Myslim, že se potřebuju oklepat a určitě mi to nedá a prostě hned jak to bude možné do toho půjdem. Mně je 30 let, takže žádnej čas nazbyt.... ☹ Taky už se snažíme pár let, ale bylo to s přestávkami....operace cysty, pak HA taky kvůli cystam.....určitě nemůžem dlouho čekat, bohužel v tomhle ohledu na tom nejsme tak dobře jako právě pani co se mnou byla na pokoji.

jajinka28
25. srp 2011

@werinka1 určitě werinko, musíš nejdřív nabrat novou sílu do toho dalšího boje, nemá smysl tlačit na pilu a až ten správný okamžik přijde, tak do toho půjdete znovu, ale tentokrát už to vyjde 🙂

cuddle
autor
25. srp 2011

@werinka1 drz se, lidi jako takove baby cos tam mela by si nemeli mit sanci uz nikd ymit deti, sorry sterilizovat

cuddle
autor
25. srp 2011

@janijacek jojo cicinka