1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

cuddle
autor
17. črc 2011

@flyaway ano presne tak baleni mi zustalo, vypotrebovala jsem myslim presne 3 nebo ne 1 z toho 3tiho mi zbylo, takze presne 20 kousku 🙂

flyaway
17. črc 2011

@werinka1 Tak to bude tím, jak Ti píchli tu injekci na kvalitu vajíček - uvidíš, že ačkoli jich nebude kopa, tak budou všechny super kvalitka! 😉
Já teď ani nevím, ještě nemáš domluvený termín OPU, že?

cuddle
autor
17. črc 2011

@flyaway hele ja mela to stejny tak nejak kolem toho 6 dne pichani stimulace uz jsem mela nekdy pocit ze nevim kam to vrazit, pac me to bolelo uplne vsude, ale tak vzdycky se to udelalo a vlastne stimulovala jsem tech 12 dnu, ty treba budes jen 10 😉

werinka1
17. črc 2011

@cuddle Já bych si přála taky novou myčku. Máme ji asi pět let a z toho tak 3 roky v provozu. Koupila jsem ji kdysi v nějaké akci dost levně a až za 2 roky se dočkala zapojení. Ne že by mě bavilo mýt nádobí v ruce, ale plánovali jsme novou kuchyni, jinak vodu a tak, no a teď zjišťuju, že jsem měla vybírat pečlivěji. Nemeje vyloženě špatně, ale občas trošku zastávkuje a to co je přischlé, tak neumyje ani omylem. jenže dokud prostě nevypoví službu, tak jiná nebude, přeci jenom penízky jsou potřeba na důležitější věci 🙂
Já když byla na IUI tak hned asi den před očekávanou MS jsem šla do lékárny pro hodně citlivej test a už jsem nedočkavě zkoušela. No a když jsme byli na IUI podruhé, tak už sem byla ze zázraků trošku vyléčená a jen jsem čekala jestli to prostě přijde nebo ne. No a jestli se dostanem do takového stadia jako ty, tak si myslim, že budu nedočkavě chodit kolem testu a nakonec to prostě nevydržim a zkusim testnout jak nejdřív to půjde. 😀

flyaway
17. črc 2011

@cuddle No tak to je jasný - slzičky u Přátel a ještě navíc u TV novin, pak si pročítá katastrofický scénáře na netu, no to je jasná diagnóza - těhuloidní přehormonovanost! 😀

Jééé, a s těma injekcema jsi mě potěšila, to by znamenalo, že pokud vše půjde dobře, tak bych si třeba už ten příští týden píchla Pregnyl! 😎 No už se fakt těším na ten čtvrteční UTZ, abych konečně věděla, na čem jsem 🙂

flyaway
17. črc 2011

@cuddle A oni to poznají i z té krve, jak reaguju? Nebo až z toho UTZ? Tys byla na UTZ vlastně celkem kolikrát?

flyaway
17. črc 2011

@werinka1
@cuddle
Tak mi si první (a zatím poslední) myčku pořídili poté, co po cca roce chození s mým manželem (kterým se stal až po 5 letech chození - no trvalo mi ho uhnat 😀 ) se moje mamina vyjádřila v tom smyslu, že myčku nádobí dostaneme jako svatební dar. To asi miláčka vyděsilo natolik, že mi ji raděj během dvou měsíců sám koupil 😀

werinka1
17. črc 2011

@flyaway Taky seš takovej nedočkavec jako já 😀 Já bych byla nejradši kdybych šla jeden den do CARu a druhej den už do porodnice 😀 😀 Mě nic na kvalitu vajíček teda nepíchali (myslim, že to psala Janinka), ale cudlle psala, že na podporu kvality je asi ten decapeptyl ne???Já sem fakt začátečnice, vim prd 😒 Termín OPU ještě nemam, zítra si myslim, bych se ho mohla dozvědět. V pátek na UTZ mi bylo řečeno, že v pondělí mam přijet znova na UTZ a krev a že bych končila se stimulkou. Takže jestli to dopadne jak má, možná že už v po taky píchnu pregnyl a ve středu bych mohla jít 😀 To sem si tak naplánovala já 😀

cuddle
autor
17. črc 2011

@werinka1 no my si moc vybirat nemuzeme, pac tady v byte je dira na mycku udelana uplne debilne 59cm a mycky jsou 60cm, takze tu je 45 a taky tedy 45 musime koupit, holt puvodni majitele uplne nemysleli, no takze tak, ale tak co jsou i horsi veci a nez se dsotaneme k predelani kuchyne, tak to bude pomalu cas na novou 😀 😀 😀

werinka1
17. črc 2011

@flyaway 😀 😀 😀 My jsme spolu 12 let a jestli se dostane na nějaký vdavky, tak už budu chtít jenom prachy páč domácnost máme zařízenou 😀 😀 😀

cuddle
autor
17. črc 2011

@flyaway no jasne to uz pak jde docela rychle 😉 nezda se to, krev, krev, ultrazvul , krev a uz ti rikaji kdy mas dojit na OPU 😀

cuddle
autor
17. črc 2011

@flyaway oni sleduji nejak ty narusty a pomer hormonu a kdyz to neodpovida tak vi ze maji zvysit a kdyz je to moc tak snizuji - no a ultrazvuk jsem mela 2 x 8 a myslim 12 den stimulace

cuddle
autor
17. črc 2011

@werinka1 me rikali ze to je na podporu tvorby a kvality vajicek a proto se s tim zacinalo vlastne jeste pred ms a pokracuje celou dobu a na dozrani budes mit pak pregnyl, neboj bude to ok, kdy mas dalsi kontrolu???

werinka1
17. črc 2011

@cuddle Jejej, to fakt nějak nedomysleli. Ale mojí ségře se stalo něco podobného až na to, že ona si nechala před cca 6 lety udělat novou kuchyň a když do ní následně pořizovali myčku a měřili tu ďuru, tak zjistili to samé. Pan truhlář jim tam nechal díru 58 nebo 59 a potřeba je tich 60. Nakonec se jim to ale nějak podařilo a narvali tam tu 60cm. 🙂

flyaway
17. črc 2011

@werinka1 Tož to já bych klidně mezi tím CARem a porodnicí nechala to období těhotenství - ale samozřejmě zcela bez komplikací a ranních nevolností 😀
Promiň s tou injekcí na kvalitu, je těch informací tolik, že už se občas ztrácím 🤐
No vidíš to, já myslela, že decapeptyl je od toho, aby folíci nepopraskali předčasně, že je to takový nějaký "brzdič", aby folíci a potažmo vajucha vydrželi až do OPU pěkně v domečku. Ale ono je to asi jedno, doktoři určitě vědí, co dělají 🙂
Tak uvidíš, co Ti zítra poví - pokud už Tě teď tak krásně pobolívá bříško a v pátek Ti to takhle předběžně oznámili, tak si myslím, že už se nemůže stát nic zásadního, co by to mohlo změnit 😉
A já zas budu pozadu!!! 😠
To byl vtip, samozřejmě 😉

werinka1
17. črc 2011

@cuddle Kontrolu mam zítra ráno a dr. řikal, že udělá UTZ a vezmou krev. Na UTZ půjdu během stimulky potřetí a krev mi budou brát teprv poprvé. Ale trvdil mi, že bych měla zítra končit....no tak ještě se rozhodne zřejmě jak dopadne UTZ a ta krev. Já doufam, že už to bude ok a řeknou mi kdy naklušu na OPU.

flyaway
17. črc 2011

A eště navíc jsem si při ranním píchání všimla, že se do mě zakousnulo klíště, potvora jedna mrňavá 😒 .
Tak jsem ho hned pošplíchala desinfekcí, když už jsem ji měla po ruce a už je venku - na mě si nepřijde 😎

werinka1
17. črc 2011

@flyaway jj, to těhotenství bych taky klidně asi dala, přeci jenom se těšim až se budu chlubit s pupíkem 😀 V poho, nemáš se za co omlouvat, však je nás tu hodně a každá jsme trošku někde jinde, kdo si to má všechno pamatovat 🙂

flyaway
17. črc 2011

@cuddle Jestli počítám správně, tak příští víkend už testuješ, že? 🙂

werinka1
17. črc 2011

Ty jo, se tady vykecávam a já musim jít ještě zadělat na knedlíky, včera jsme je zdlábli 🙂 Hrnečku dost hrnečku dost, kvásek mi už leze všude 😀 😀

cuddle
autor
17. črc 2011

@flyaway brrrr svine, je jich letos nejak moc, ja jsem nastesti ockovana, tak na me ani nejdou , ale manzel mel jednoho a museli jsme na pohotovost, aby mu ho vytahli, pac on je na toto citlivka 😀

cuddle
autor
17. črc 2011

@flyaway no podle caru 10 den od ET to je sobota - jak jsem psala kamoska z jine diskuze byla na ET 1 den prede mnou a testovala uz dnes, pry to bere od OPU a od 10 teho dne uz muze byt dusik a taky ze ho tam ma, ale mela 2 kousky takze je mozne ze se chytly obe a to je vyssi HCG
no ale pravda je ze kdyz jsem byla na IUI tak jsem mela testovat 12 den , coz vlastne takto by vychazelo od OPU 12 dne a to je stredu, pac bers ze odebrali vajicko, oplodnili, pak byla PK, ale to uz je to embryjko ve vyvoji a kdyz deleji ET 5 den PK tak uz ma vlastne 5 dnu , tak uvidim - koupim nejaky tehu testy, dokud je nebudu mit doma nebudu mit nutkani to zkusit

cuddle
autor
17. črc 2011

@werinka1 jejda ty si nadsenec, u nas je chleba 🙂

bublenudle
17. črc 2011

@flyaway dekuji,no ja doufam,ze ve stredu...jsem ted pracovne mimo cr,do nedele..tak pokud by dorazila driv tak bych musela dolitnout driv domu..5 den musim na utz...jeeee,ja se tesim... 😵

flyaway
17. črc 2011

@bublenudle Koukala jsem do fotoblogu a všimla si, že plánuješ dvojčátka 🙂
Obdivuju Tvoji sílu a odhodlanost a věřím, že teď už to opravdu vyjde!!! Je důležité, že víš, že s otěhotněním problém nemáš a teď už se mimísek (mimísci 🙂 ) usadí tam, kde skutečně mají! 🙂
Pak dej vědět, kdy začínáš, abych mohla začít držet palečky 😉
Drž se a s tím pracovním nasazením to tak nepřeháněj - stres se miminkům nelíbí... 😵

cuddle
autor
17. črc 2011

@flyaway hehe ja planovala taky, ale tak co nadelame, verim, ze v caru doporucili nejlepsi postup a i jeden prdolka bude krasnej 🙂

flyaway
17. črc 2011

@cuddle Co Ty víš, třeba se ještě rozdělí 😉

cuddle
autor
17. črc 2011

@flyaway nene to ne, nemame to v rodine a ty jednovajedne jsou navic pry vice rizikovejsi nez 2 dvouvajecne, takze jedno nam postaci 😉

flyaway
17. črc 2011

@cuddle Vážně?! 😲 Tak to jsem nevěděla, že jsou rizikovější... Ale tak ta pravděpodobnost, že by se jedno vajíčko rozdělilo je celkem malá a pokud to navíc nemáte v rodině, tak takřka mizivá. Ale v nějaké diskuzi jsem četla, že prý po KET je větší pravděpodobnost rozdělení, tak nevím, co je na tom pravdy.

cuddle
autor
17. črc 2011

@flyaway ja jsem cetla nejaky clanek o dvojcatek a tak, co k tomu pisou z hlediska rizik a tak a tam bylo, ze dvojcata jsou vzdy rizikovejsi, ale ze naprikla jednovajecne ze musi hlidat velmi peclive, ze tam jsou ty rizika vetsi nez u dvojvajecnych, tak proto si to pamatuju