1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

luca77
5. črc 2011

@cuddle Ahoj,koukám,jak se ti diskuze pěkně rozjela 😉 Já jsem taky mohla patřit mezi červencové - srpnové IVFka,ale bohužel ☹ ,naštěstí včas mi přišly výsledky z imunologie,beru Prednison 5mg po dobu 2-3měsíců,máme dodržovat kondomový styk,já budu užívat ještě Vagilact 10dní (to je prý na záněty) a 17.července jedeme do Podolí na kontrolní vyšetření.Tudíž se vše odložilo cca o 3měsíce a objednávat se budu do CARu asi tak v polovině září.Teď jen čekám,zda mi přijde MS po mém prvním užívání Utrogestanu,dnes je to pátý den po dobrání 😒 Jestli né,tak mi z toho už asi hrábne...za posledního 1,5roku se u mě řeší menstruace,která se vždy vyřešila vyvolávací injekcí,..pak se to uráčilo a přišlo samo a pořád dokola.Tenhle kolotoč mě moc nebaví,ale co se dá dělat,..udivuje mě to,že jsem nikdy s MS problém neměla,vždy to chodilo přesně,jak hodinky 😖 Takže asi tak.

flyaway
5. črc 2011

Krásné sváteční dopoledne všem 🙂 !
Když si tady tak čtu o všech těch vyšetřeních, co jste absolvovaly, tak se začínám trošku bát, zda jsme to neuspěchali a nevrhli se do toho bez toho, abychom více tlačili na doktory a požadovali prověření více oblastí možných problémů 😒 .
U mě zjevný problém nebyl a po výsledcích spermia prostě rovnou bylo rozhodnuto, že tady je zakopán pes a hop šup do IVF. Tak uvidíme, snad mají pravdu... 🤐

flyaway
5. črc 2011

@cuddle Jejda, snad jsem něco nepromeškala - já myslela, že na UTZ jdeš až zítra 😲
Ale každopádně taktéž držím palečky, ať jsou z nich pěkní macíci! 😉

flyaway
5. črc 2011

@111janinka Taky si tak říkám, že dva prcky bych ještě zvládla - ale ještě k tomu i manžela...? 😀

flyaway
5. črc 2011

Jo a holky moravandy, odkud vlastně jste? Přímo brňačky nebo i blízké okolí? Já dojíždím z Vyškova...

bublenudle
5. črc 2011

Ahoj holky...ja hlasím Brno..Repromeda 😉
15.7 budu mit hotové dodat.vyšetřeni a hup na 3IVF...... 😉

werinka1
5. črc 2011

Ahojte holky, chtěla jsem poprosit o radu ty, které si píchaly decapeptyl (dlouhý protokol). Dnes budu píchat 13 den. MS přišla jak měla, ale de facto neskončila. Minulý týden v úterý přišla, trvala do soboty, pak 2 dny silné špinění a od včerejška zas krvácení, i když jen slabé. Dr. v CARu mi řekl, že pokud po MS budu špinit je to ok, prý je to příznak toho, že došlo k hormonálnímu útlumu, ale já spíš slabě krvácím. Máte prosím někdo zkušenost??? Děkuju všem za radu.

cuddle
autor
5. črc 2011

@luca77 aha tak to jo, no tak se zapojis hned jak to bude mozne , urco to pomuze 😉

cuddle
autor
5. črc 2011

@flyaway nene jdu opravdu az zitra, ve stredu - sem zvedava co teda ten ultr. ukaze

cuddle
autor
5. črc 2011

@flyaway Modřice

cuddle
autor
5. črc 2011

@bublenudle je tak to je uz za dverma .... 😉

cuddle
autor
5. črc 2011

@werinka1 tak to ti neporadim ja mela sice Dipherelin a picham si ho stale, ale ms dorazila po vysazeni Povery , a trvala 3 dny a dal nic

flyaway
6. črc 2011

@werinka1 Ahojky, já sice Decapeptyl píchám, ale zatím jsem teprve na začátku, takže MS mě teprve čeká. Být Tebou bych určitě zavolala do CARu a poptala se a pokud Ti doktor poví, že je to normální, tak bych se tím netrápila... 😉

flyaway
6. črc 2011

@cuddle Tak co, povídej přeháněj, jakpak to dnes dopadlo? 🙂

flyaway
6. črc 2011

@bublenudle Tak to je jasný, jestli počítám správně, tak v září už budou // 😉 . Protože přece do třetice všeho dobrého! 🙂

werinka1
6. črc 2011

Děkuji za odpovědi. Zítra jsme už stejně objednaní do CARu, tak uvidíme....Co cuddle?? Jak si dopadla??? 🙂

bublenudle
6. črc 2011

@cuddle ano ano,už se moooc těšinkam...

bublenudle
6. črc 2011

@flyaway Ahojky 🙂 no ,doufam že ano..už mam 2xIVF,1xKet a ted jsem sama otehotnela ,ale mimoděložni těhu,..tak už toho smutku bylo dost...takže ted pevně věřim,že v zaři budou // 😉

111janinka
6. črc 2011

Ahoj všem 🙂 koukám... se nám to tu pěkně nadějně rozrůstá. Takže... děvčata... všem držím pěstičky ať injekce nebolí, folíci rostou a zadaří se nejlépe hned na poprvé 😉

@flyaway - já "su" přímo z Brna 😉

@cuddle - doufám, že nám dáš brzo vědět jak jsi dopadla a hlavně... věřím.... že to budou dobré zprávy 😉

cuddle
autor
6. črc 2011

jinak holky dnesni slunecna streda prinesla i trochu usmevu na moji tvar 🙂
dnesni ultrazvuk :
prava strana - 1x18mm, 1x 17mm, 2x13,5 mm 5 x 10mm
leva strana - 1x18mm, 4x16mm, 4x13mm
sliznice 8mm
čípek - 54 mm
OPU - patek v 7.30 nastup i s manzelem do caru na krev a nasledny odber
dneska jsem vyfasla jeste jednu davku leku, mela jsem si je dat hned dopoledne - at to jeste podporime ty mensi v rustu a vecer v 21 mam pregnyl, tentokrat jen 1x5000

cuddle
autor
6. črc 2011

@flyaway
@111janinka
@werinka1 info viz prispevek pro vsechny, verim, ze to bude dobre 🙂

111janinka
6. črc 2011

@bublenudle Ahoj 🙂 Koukám ... už sis užila pěkně trnitou cestu za štěstím. Moc ti přeju, aby to tentokrát proběhlo hladce a úspěšně! 😉
Budem tu všichni rádi když se s námi podělíš o průběh anabáze, člověku se to snáší líp když ví, že na to není sám.... a tady sama nejsi 😉

111janinka
6. črc 2011

@cuddle Ahoj 🙂 Sice ještě nejsem přesně znalá správných rozměrů a hodnot, soudě ale dle tvého úsměvu na tváři si dovolím gratulovat 😉
Však jsem ti poctivě držela pěstičky preventivně už od včerejška 😉

Pokud by se ti jen trochu chtělo popsat jak ten ultrazvuk probíhá... byla bych moc ráda. Díky vrozenému odporu k doktorům bych asi byla poněkud klidnější s vědomím co mě čeká 🙂

cuddle
autor
6. črc 2011

@111janinka jo vis pro mne je to uspech, ja byla na IUI a stimulace leku nevyplodila vetsi folik nez 16mm v den IUI, takze toto je supr
OPU delaji kdyz ma aspon jeden dominantni folik 16mm a ja mela na poslednim ultrazvuku jen 8-9mm a pokud by porostly 1-2 mm denne, tak by to nestacilo, ale to zvyseni leku asi pomohlo a jeste dnes jedna davka to snad jeste posune treba o 2mm nahoru, dnes uz si pichnu pregnyl na dozrani vajicek a v patek nastup na odber, bojim, bojim narkozy.... ☹
ty dojdes nejdriv na krev 1-2 den cyklu - vezmou ti krev, zajdes na koordinatorkou vyda ti leky, ci ti urcil lekar po konzultaci a startovni davku a pak jdes znovu na krev kolem 5teho dne, podle vysledku krve ti pripadne upravi mnozstvi leku a ultrazvuk je 8 den, zase ti vezmou krev a pak jdes na ultrazvuk tam jdes do kabinky, doktor si te pozve dovnitr, je tam kresilko - normalne vaginalni sondou dovnitr a prozkouma velikost foliku na kazdem vajecniku - zapise ti do karty levou i pravou stranu , velikost sliznice a pak odpo zase podle vysledku krve ti pripadne upravi nebo nechaji stejne davky leku, ultr je otazka 5ti minutek - jo a mela bys mit i pohovor s embryologem, ktery ti rekne o tom postupu a odsouhlasite si nejake veci ceny za vykony a dostanes papiry souhlasne k OPU, narkoze, transferu k podpisu

bublenudle
6. črc 2011

@cuddle zlati,velka gratulace..... 🙂

bublenudle
6. črc 2011

@111janinka Ahojky 🙂 děkuji ti..určo budu podávat info...všechny Vás sleduji a přeji Moc Moc uspěchu k vytouženému miminku 😵 😵

111janinka
6. črc 2011

@cuddle ještě jednou gratuluju! 🙂 a narkózy se neboj... všichni tady tvrdí že je to pohoda (zatím jsem hrdina ale naprosto tě chápu 😉 )
Doufám, že si dneska ten úspěch pěkně oslavíte 🙂 minimálně nějakou pěknou procházkou když je tak hezky.
A taky děkuji za pěkný popis toho co mě čeká. Evidentně to nebude žádná hrůza, krev mi brali už mockrát a i ten ultrazvuk už znám. OPU je zatím neznámá, ale doufám, že nám pak taky napíšeš dobré zprávy a nakonec... co by ženská pro své štěstí neudělala..že? 😉

cuddle
autor
6. črc 2011

@bublenudle dekuji moc....

cuddle
autor
6. črc 2011

@111janinka no ja si zakazala se bat, holt budu delat hrdinku a manza bude za dverma cekat....
no prochazku si neudelame, manzel pred chvilkou odesel do prace a vrati se az zitra na obed, tak si udelam vylet sama do ikei slibyla jsem segre, ze ji neco koupim a pak musim jeste na normalni nakup a taky bych si mohla natahnout nohy nahoru a nedelat nic , kdyz uz je ten svatek 😀 no a navic uz me docela tlaci bricho, picha to trosku a je tam toho asi dost a ty vajecniky se nejak zvetsuji kdyz je tam vice foliku , takze ani to sezeni neni extra pohodlene....ted se budeme rozhodovat, jeslti bude vice murulek kolik jich nechame zavest, ja jsem pro 2 i kdyz v caru rikaji, ze statistika 1 je lepsi....no tak jeste pockam co nato manzel

werinka1
6. črc 2011

@cuddle Krásný 😉 Gratuluju 🙂 Mě čeká možná v pátek punkce cysty (pokud to dopadne zítra dobře a nastane hormonální útlum). Budu na tebe myslet, taky zřejmě dostanu narkózu, takže si to nacvičim 😒