1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

tygrisek09
2. srp 2011

@flyaway 😀 😀 😀 tak to jsi dobrý nedočkavec, ale je pravda, že jsi mohla zkusit testík ještě před ET 😀 gratuluju, že to tak vychází, určitě bude vše OK

tygrisek09
2. srp 2011

@werinka1 nevěřící Tomáš, viď , ale zase je pravda, že člověk je raději překvapen než zklamán, ale je dobře, že vyšlo to překvapení

tygrisek09
2. srp 2011

@bugee určitě se najdou drobci i pro vás, neboj

tygrisek09
2. srp 2011

@111janinka klid, určitě to bude ok

holino
2. srp 2011

@fliaway tak v prvé řadě moooc držím prtíky at to výjde 🙂 ....ono to výjde já tomu věřím 🙂
jinak děkuji za názor ...Helios píšu si 🙂

@cuddle moc děkuji za vyčerpávající odpověd fakt dík

holky na druhou stranu možná to bude znít hloupě ale když už víme na čem jsme a že je to "nezvratný a je to tak jak to je " ....chceme jít tak nějak na jistotu .....takže nám na tom fakt hodně záleží hodně nám půjde o to at doktoři s náma jednaj na rovinu ...a na druhou stranu hodně jsme to s manžou řešili a probírali snad ze všech stran ....prostě jsme rozhodnutí jít jednoznačně a rozhodně do ivf s dárcem .....tak nějak nevěříme na to že by se u manži nějaká breberečka našla - možná to zní krutě a drsně ale prostě cítíme že je dárce lepší varianta ...tak nějak dárcovství věříme víc ....jde taky o jak to říct no protě o peníze ....operace není levná záležitost a třeba manželovo breberky nebudou tak kvalitní jako dárované ....a pak taky korunek nemáme moc ....zatím teda jen na jedno ivf ☹ takže nám půjde hodně i o to aby jsme se s mudrama takhle nějak dohodli ....snad jsem to nenapslaa moc komplikovaně no

a holky ještě jedna otázečka čistě teoretická ale praktická .....za jak dlouho co jste tam volaly a objenaly za jak dlouho jste šli na první konzultaci ?? Je mě jasné že ještě jsou prázdniny ....ale tak přibližně at si uděláme nějakou jakouš takouš představu

cuddle
autor
2. srp 2011

@holino darce spermatu maji vsude , horsi je to s cekanim na darkyni vajicek, v heliosu maji poplatek za darovane sperma 5000,- pokud s tim manzel souhlasi , tak je to urcite pro Vas prijemnejsi volba nez podtupovat operaci s nejistym vysledkem, ktera je pry dosti bolestiva, tedy rekonvalescence....
nas v Heliosu objednali asi za 10 dnu, na Obilnaku jsem cekala myslim mesic a pul prvni konzultaci

ma.ja
2. srp 2011

@bublenudle no tak vidíš, jakého máš šikulku 🙂
@cuddle perfektní nápad s tím uspáním, víš co by nám ubylo nervíkování....
@leeela @xavera holky oběma držím palečky na krvičku, myslím, že to už máte obě spočítané 😀 gratuluju 😵
@flyaway tak jak je s blastocystičkou v bříšku 😵 držím palečky 😵 😵 😵

ma.ja
2. srp 2011

@werinka1 😀 😀 😀 vadnej test 😀 😀 😀 tak to já chci taky, kde se to kupuje 😀 😀 😀 přeju ať ti čárka sílí 😵

werinka1
2. srp 2011

@ma.ja 😀 😀 Jo srandičky..... 😀 A já mam takový bobky jak mi dopadne ten zítřejší ráno......

holino
2. srp 2011

@cuddle jsi zlatá super dík 🙂
no 5000,- je přijatelnější ....ona ta operace kde by se pokoušeli získat spermie od manži stojí cca 35 000,- nehradí ji pojištovna a opravdu výsledek není jistý ☹ takže určitě je to zní to hloupě ale je to tak ....dárce = levnější varianta
no dali jsme si na to s manžou čas rozhodnout se pro car týden takže do neděle to musíme ještě pořešit
....my tak počítáme když jsou ty prázdniny a tak že nás objednají na září ....takže v podstatě počítáme dobře

ma.ja
2. srp 2011

@tygrisek09 dost dobrej nápad, testovat před ET 😀

holino
2. srp 2011

@cuddle spíš nám jde taky o to aby nás v caru nepřesvědčovali nebo na nás nezkoušeli nějaké taktiky ....zkusit tu operaci manži ....ježíš to všechno zní tak hrozně ale holky já nevím jsme v situaci kdy fakt nemůžeme nic podcenit a když už to takhle dopadlo tak jít na jistotu

ma.ja
2. srp 2011

@werinka1 neboj vlka nic....za chvilku bude ráno...jen nevím, jestli usneš ☹

berunky jdu hajat, jsem kaput, zítra na mne čeká hromada dřeva, auuuuu...
pa a dobrou noc všem 😵 😵 😵

cuddle
autor
2. srp 2011

v Heliosu pisou MASA - TESE 6000,- co manzel potrebuje, zadne dalsi operacni zakroky pro chlapy neznam a za 35000????? hmmm divne
no hele pokud reknete, ze chcete jen darce, tak proc by Vas premlouvali.....proste jim date vysledky co mate, a je to

xavera
2. srp 2011

@flyaway taky mě to pobavilo s tím testováním hnedka po ET. Já tě ale úplně chápu. Mě totiž vyšel pozitivní test již 6tý den po ET a přišlo mi to jako šíleně brzy a byla jsem jak natrní, jestli jde ještě o Ovitrelle nebo ne. Ty si už budeš jistá, že to Pregnylem není 🙂 tak držím pěsti!

xavera
2. srp 2011

@ma.ja díky za podporu, jojo ráno jdu na krev, tak to budou zas přes den nervíky 😖

werinka1
2. srp 2011
werinka1
2. srp 2011

Tak sem se pokusila vložit testík, ale takhle se mi zdá, že je tam vidět prd, ve skutečnosti je to lepší 🙂 Nebo si to alespoň přeju 😀

xavera
2. srp 2011

@werinka1 to už je celkem slušná čára 🙂 zítra bude silnější. Uvidíš. Na tvém místě spím klidně 😉

werinka1
2. srp 2011

@xavera Budu na tebe myslet, tak dej brzo vědět 🙂

cuddle
autor
2. srp 2011

@werinka1 spi v klidu, carka je ukazkova a HCG roste obden, takze lepsi testik budes mit ve ctvrtek

caricia1
2. srp 2011

@werinka1 jojo v pátek jsem 10.den...Ale mám tendence to zkusit už zítra🙂 ale myslim že to je ještě zbytečný.. 😉

werinka1
2. srp 2011

@cuddle Díky, teď se mi bude líp spát 🙂
@caricia1 Radši vydrž.......

caricia1
2. srp 2011

@werinka1 Asi máš pravdu..Vydržim,snad 😉 😉

caricia1
2. srp 2011

@werinka1 máš krááááásný testík 😀

pentagras
2. srp 2011

@werinka1 moc pěknej testík, neboj určitě je vše ok 🙂
@xavera držím palec 🙂

maarina
2. srp 2011

@werinka1 krasna carecka 🙂 🙂
@xavera do kolika nejpozdeji musis dorazit na odber krve?? ja mam prijit v patek , tak abych neprisla nejak pozde...diky a drzim palce 🙂

bugee
3. srp 2011

Hezký těhulící den všem 🙂

Volali mi z laborky, prý tam mám krásné 4 morulky, zbytek je pozadu, ale prý ještě šance, že to doženou (asi ale dost nízká pravděpodobnost). Budu tedy doufat, že všechny 4 morulky se vyloupnou do blastocystiček a zítra hurá na ET a snad i něco do mrazáčku 🙂 Břicho trochu lepší, už jsem zas v práci...

@werinka1 Tak ať se dnes ukáže ještě jasnější dálnice! 🙂

@xavera Jdeš na krev, vidˇ? Tak ať Ti řeknou tu sladkou větu: Jste těhotná! 🙂 🙂

Všem krásný slunečný a plodný den!

cuddle
autor
3. srp 2011

@bugee tak supr, budete davat 1 nebo 2 naraz?

pentagras
3. srp 2011

Krásné sluníčkové ráno všem, dnes konečně hezký počasí 🙂
Holky nevíte někdo jestli se může na suníčko když se stimuluje???? Potřebovala bych na zahradu něco utvořit když je pěkně a zapoměla jsem se zeptat, moc děkuji za info 🙂