1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

ivulinka29
4. srp 2011

19.8. na 9 ráno ultrazvuk Brno....jsem šťastná jak blecha a manžílek ještě teď brečí štěstím...

flyaway
4. srp 2011

@ivulinka29 SUPER ZPRÁVY!!! 😀
Gratulace obrovská, tak jen ať // pěkně sílí a na ultrazvuku na Tebe zvesela mává mimušo! 😉

flyaway
4. srp 2011

@etra Nepanikař, třeba // potřebují víc času a ještě se vyloupnou 😉
Dnes jsi vlastně který den od ET?

flyaway
4. srp 2011

Bré ránko, děvčata 🙂
Jak jsem si tak dnes chystala snídani a zalévala svou ranní kávu, uvědomila jsem si, že káva možná není to pravý ořechový 😒 . Co myslíte? Já se teda bez pořádnýho turka pomalu ani neproberu, ale pokud by to mělo bránit hnízdění a zabydlování, tak okamžitě všechny zásoby házím z okna 😀

werinka1
4. srp 2011

@ivulinka29 Velká gratulace!!!!!!! 😉

werinka1
4. srp 2011

@flyaway ahojky, mně bylo řečeno káva neeeeeeeeeeeeeee!

werinka1
4. srp 2011

Já sem si dnes dělala zase testík přesto, že jsem si slíbila, že to vydržim do pátku na krev. A měla sem to udělat, protože je čárka pořád stejná 😒 Teď zas budu přemejšlet proč neni silnější....chjooooo. Ten včerejší a předvčerejší docela vybledly, takže to nejde ani moc srovnávat, ale ta dnešní fakt silnější neni ☹

etra
4. srp 2011

@flyaway dnes 10 den......tady holky čárkují, některé od 5 dne 😢 😢 😢 😢 vím, že každá reaguje jinak....kdybych neměla dva dny po sobě duchy, tak nešílím...ale dá se s tím počítat, když jsou po limitu? 🤐 🤐 🤐 🤐 bože můj, já se zblázním.....

etra
4. srp 2011

@ivulinka29 veliká gratulaceeeeeeeeeeeee! 😀

flyaway
4. srp 2011

@etra Tak mě bylo v CARu řečeno zkusit to 10. den a pokud nic, tak 12., takže ještě vydrž další dva dny, třeba to přijde 😉 Ale je mi jasný, že je to na nervy, tohle čekání a nejistota 😒 . Tak držím palečky, ať to čekání ve zdraví zvládneš 😀

etra
4. srp 2011

@flyaway díky moc..bojím se, že se z toho fakt zblázním....možná by to ještě mohl být zbatek pregnylu,píchla jsem ho před 14 dny....

moninka2
4. srp 2011

Ahoj holky, taky bych se k vám ráda připojila. Chodím do Pronatalu v Praze a dnes už si píchám čtvrtý den injekce, v pondělí mě pak čeká ultrazvuk a pak snad odběr. Vše podstupuji poprvé, tak jsem ze všeho vyjukaná. Koukám, ale že některé už jste tady zkušené. Chtěla jsem se zeptat, kolik embryek si necháváte zavádět? Uvažujeme o dvou.

caricia1
4. srp 2011

@moninka2 Ahoj..Pro mě je to taky první IVF..Nechala jsem si dát dvě embryjka..Dnes jsem 9.den po ET.Držim ti palce 😉

moninka2
4. srp 2011

@caricia1 jeee, tak to držim palečky, ať všechno vyjde, my právě asi taky půjdeme do dvou, dvojčátka by nám nevadila 🙂 , a jak na tebe působila stimulace, já jsem si přečetla pár článků a trošku jsem se děsila, ale vůbec nic nepociťuju

cuddle
autor
4. srp 2011

@ivulinka29 supr blahopreji

cuddle
autor
4. srp 2011

@flyaway neboj, kafe ted nevynechavej, dej tomu bezny prubeh, postupne bys snizovala nebo presla na bezkofeinove, nechce to uplny sok pro telo, kdyz je na nej zvykle...

cuddle
autor
4. srp 2011

@etra po limitu neodecitat, je to i na testu, hlavne mamatesty 10 po limitu ukazuji duchy

cuddle
autor
4. srp 2011

@werinka1 nevysiluj, rikala jsem si HCG roste obden, pokud jsi testovala vcera tak carka muze byt uplne stejna , zitra bude silnejsi

cuddle
autor
4. srp 2011

@moninka2 ahoj vitej
u nas v caru razi teorii jen 1 embryjka , pry jim to vyslo z dlouhodobeho sledovani jako nejlepsi, jinde zavadi uplne bez problemu 2

cuddle
autor
4. srp 2011

holky tak ja dnes hlasim ze nechapu, rano me pobolivalo v podbrisku trochu a ted ruzove spineni, co to jako ma znamenat, ja nevim ☹ jsem 10 DC nikdy jsem spineni uprostred cyklu nemela ...pomooooc

moninka2
4. srp 2011

@cuddle no manžel by chtěl dvojčátka, tak zkusíme dvě 😀 , snad se zadaří

cuddle
autor
4. srp 2011

@moninka2 tak zalezi kam chodis, my chteli taky 2, ale nastoupila na nas embryolozka a pak i primar, ze nam to nedoporucuji, ze mame krasne embryjko a ze pokud dame obe, tak je muzeme spise obe ztratit nez aby se obe ujaly, takze nakonec jsme dali na ne a souhlasili se zavedenim 1 embryjka a 1 se zamrazilo, dalsi se pak uz do stadia blastocysty nedostaly a ted jsem rada, ze jsme dali jen 1 a 1 mame zamrazene a mame dalsi moznost jit na KET, aspon to neni hned tak cerne, ze nas ceka cela IVF znovu
predstava dvojcatek je hezka, ale odrazuji vzhledem k moznosti komplikaci , ze maji caste potraty treba i v 15-17 tt kdy to proste telo nezvladne , nebo jedno je mensi a ma pak komplikace pri narozeni, holt maji tam mnohem mene mista, zalezi take na stavbe tveho tela, pokud mas 50-60 kg bude to pro tebe docela zates a pokud ma clovek 90 tak zase uz ze zdravotniho hlediska mas vice rizit, curovka, vysoky tlak atd, hrozi hned rizikove a nemocnice na par mesicu , tak uvidime ted budeme mit to jedno zamrazene
spis dej na doporuceni caru a embryologa dle kvality embryjek, kdyz jsou slabsi zavadi casteji 2

flyaway
4. srp 2011

@cuddle Možná že je to jen reakce těla na tu dávku hormonů, které teď dostávalo...? 😕
Možná se raděj optej v CARu, ať jsi klidná, že o nic nejde...

cuddle
autor
4. srp 2011

@flyaway pockam dopoledne a pokud by to neprestalo, tak zavolam po obede, co to jako je

flyaway
4. srp 2011

@cuddle Hele je zvláštní, že na nás nastoupila jen embryoložka a dokonce se nás ptala, kolik chceme zavést. Možná, že kdybychom řekli dvě, tak by nám to vymlouvali, ale docela mě to překvapilo. 🤐

moninka2
4. srp 2011

@cuddle my chodíme do Pronatalu v Praze, tam nám řekli, že si můžeme vybrat, že prý do 30 let věku ženy zavádí i dvě, ale jinak po třicítce raději jen jedno. Já vím, že tam jsou rizika a každopádně to nebudeme lámat přes koleno, když nám to nedoporučí, ale zatím je tu ta možnost, tak jsme k ní nakloněni. Já mám 166 cm a 53 kg, tak si taky říkám, kam ty malý dám 😀. No uvidíme, jak to bude vypadat, až se budeme muset rozhodnout

flyaway
4. srp 2011

@moninka2 Ahojky, vítej Moni mezi námi! 🙂
Koukám taky hubeňour, já jsem na tom ještě "líp", já mám při 165cm 46kg, takže budu ráda, když zvládnu jedno (pokud možno snad ne moc velkýho macka 😀 ).
Docela mě překvapilo to rozdělení před a do třicítky, já to slyšela spíš naopak, že čím starší ženská, tím vyšší počet zavádějí, ale asi je to individuální a každý CAR má jiné postupy.
My nechali zavést jedno toto úterý, tak uvidíme, zda se uchytí 😎

kive76
4. srp 2011

@moninka2 to jedné od kamarádky známá , je jí kolem 38 let, zavedli 2 ale prý se jí zapomněli zeptat jestli není ona nebo její manžel z dvojčat protože nakonec to dopadlo tak, že čeká vlastně z jednoho dvojčátka, a ještě jedno další dítě....tudíž 3 mimísky...takže se jí ptali...co jak dál, že v jejím věku je to riziko..že by jí nejradši doporučili aby si jedno dítě nechala vzít...že by je taky vůbec nemusela donosit.. hrozný...no nakonec se rozhodla, že si všechny tři nechá

kive76
4. srp 2011

@flyaway to jedné od kamarádky známá , je jí kolem 38 let, zavedli 2 ale prý se jí zapomněli zeptat jestli není ona nebo její manžel z dvojčat protože nakonec to dopadlo tak, že čeká vlastně z jednoho dvojčátka, a ještě jedno další dítě....tudíž 3 mimísky...takže se jí ptali...co jak dál, že v jejím věku je to riziko..že by jí nejradši doporučili aby si jedno dítě nechala vzít...že by je taky vůbec nemusela donosit.. hrozný...no nakonec se rozhodla, že si všechny tři nechá

kive76
4. srp 2011

@cuddle no jasně zavolat můžeš...to je to nejjednodušší..a uvidíš...je to lepší, at jsi v klidu