1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

xavera
5. zář 2011

@bugee
@cuddle já začla špinit 10.den po ET a trvalo mi to asi 8 dní. Bylo to dost masivní, dva dny dokonce i krev. Tak jsem na 3 dny zalehla a nasadila si ascorutin. Doktorka mi řekla, ať utrogestan nezvyšuji, že to nic nepomůže. Že prostě musíme počkat, jak to dopadne. Takže opravdu hlavně být v klidu a ležet, víc se s tím dělat nedá. Držím palce, to bude dobré...mé kamarádky, co otěhotněly přirozeně, špinily na počátku všechny, to když jsem se dozvěděla, tak mě to hodně uklidnilo. Jedna s tím jela dokonce na hory. Všechny už mají zdravá dítka kolem sebe.

cuddle
autor
5. zář 2011

@janijacek
@ma.ja holky ja mela 5ty den PK zavadenou hatchujici blastocystu , pak je samo blastocysta a pred tim jeste morulka a pak uz jsou bunecne ....
u nas po ET psali test 10ty den, u te 5ti denni PK
takze pokud mate embryjko zavadene 5ty den PK tak ten 10 ty den uz test bude videt, u nekoho uz treba 6-7 den , ale radeji vydrzet
a pokud embryjko mensi - bez PK, tak treba az ten 12ty -14ty den

cuddle
autor
5. zář 2011

@xavera tak supr, vis co clovek uz to nejak neregistuje kdo co vsechno mel, a u neho samotneho to vzdy prekvapi, byla jsem uplne hotova, chvilku jsem tu manzelovi rvala, ze neco neni v poradku a ze chci na pohotovost, pak jsem se uklidnila, na pohotovosti mi stejne nic moc nerekli, ale aspon to ze tam byl ten gestacni vacek a napsala slabe hnede spineni me trochu uklidnilo a kdyz to pak uz vecer bylo bez spineni, tak jsem se uklidnila trochu a rano sla do caru , ale neschopenku si dam a budu fakt odpocivat

xavera
5. zář 2011

@cuddle tak vidíš, já to měla opravdu tak, že jsem každou hodinu měnila vložku....u tebe to bude nejspíše jen tou zátěží při úklidu a když se dáš od klidu, bude to dobré 🙂

xavera
5. zář 2011

holky, nevíte jestli je rooibos v pohodě? nevím co pít, ovocné mi nechutnají a těhu čaje taky ne. Díky

cuddle
autor
5. zář 2011

@xavera asi jo , ale tak kdyz vidim, ze jsi mela o dost horsi prubeh a jake mas krasne miminko na foteckach, tak me to trochu uklidnuje
ten caj nevim, ja ted fakt nevim vubec nic, me po vsem pali zaha...at si dam vodu, nebo nejakou stavu , brambor, maso, syr ...bleeee

xavera
5. zář 2011

@cuddle
no mě rooibos hodně chutná, jen nevím, jestli neškodí. Ale snad ne, když to nemohu nikde najít 🙂
na tu žáhu...zkus se napít acidofilka

cuddle
autor
5. zář 2011

@xavera zeptam se dnes sve doktorky a uvidim, na ten caj se byt tebou poptam , zavolej do caru nebo sve gynekolozce a je to

xavera
5. zář 2011

@cuddle mě to acidofilní mléko pomáhá...s žáhou tedy problémy nemám, ale na žaludek...když mi je blbě, hlavně večer před spaním nebo často i v noci, jdu se ho napít a hned je mi líp..s žáhou to bude nejspíš podobné, tak uvidíš co ti doktorka poví

cuddle
autor
5. zář 2011

@xavera rekla mi Tums nebo sodu v tabletach, pry je to urcite lepsi si vzit nez pak resit horsi problemy se zaludkem, mam neschopenku do 23.9 to je kontrola....docela dlouho
jinak rikala, ze ted je nejdulezitejsi byt v klidu a pohode....no jako vsichni ze

xavera
5. zář 2011

@cuddle no to máš vážně docela dlouho tu neschopenku...skoro 3 týdny, ale to je dobře, aspoň si pořádně odpočineš. Tak držím pěsti, ať vše dobře dopadne.

cuddle
autor
5. zář 2011

tak ze 14 dnu je ultrazvuk a uvidim jak to bude mezi tim, pry hodne davaji do toho 12 tydne a pak dle vyvoje, jestli je to na rizikove nebo jak se citis, ja uvidim co udela ten muj tlak a z toho budeme asi vychazet
@xavera

gabulenka
5. zář 2011

Ahoj holky, moc dlouho jsem tu nebyla a bude asi dlouho trvat, než vše poctivě dočtu. V sobotu jsem se vrátila ze 14denního pobytu ve špitále s pořádným hyperstimulačním syndromem ☹ Ale už je den ode dne lépe. A hodně potichoučku hlásím pozitivní testík, dvojčátka 😀 zatím 2 gestační váčky se žloutkovým čímsi 😀 😀 😀

bugee
5. zář 2011

@gabulenka To si popovídej s @pentagras, ta ležela taky s OHSS a užila si... No ale evidentně to pomáhá k těhu 🙂 - krása, paráda, gratuluju a držím palce, ať se obě fazolky udrží! (mě se sice chytly na začátku obě, ale už na UTZ už byl vidět syndrom mizejícího dvojčete, jinak bych dvojčátka taky brala) Ať Ti je líp a až vše dočteš, napiš, co sis prožila!

ma.ja
5. zář 2011

@gabulenka no tak to je úžasnýýýýýýýý 😵 😵 😵 tedy ne ten hyperstimulák, ale ty dvojčátka 😵 😵 😵 potichoučku strašně moc gratuluju 😵 😵 😵 Já na tebe ¨myslela, co se stalo, jestli jsi ještě mimo net a ty ses trápila ve špitále...tak přeju ať je líp a líp 😵

jajinka28
5. zář 2011

@gabulenka gabulenko moc tě zdravím, už jsme se tady o tebe všechny bály🙂 strašně moc ti gratuluju k dvojčátkům, to je nádherná zpráva 🙂

gabulenka
5. zář 2011

@bugee @ma.ja @jajinka28 holky moc děkuji. V tom špitále jsem neměla notebook, ani vlastně přístup na net, tak jsem nemohla psát. Nechci to zakřiknout. Na jedné straně dvojnásobná radost, na druhé straně obavy jak to zvládneme... 🙂

cuddle
autor
5. zář 2011

@gabulenka tak supr, my si rikali, ze to neni mozny aby jsi jen tak zmizla.... 😉

cuddle
autor
5. zář 2011

@gabulenka aktualizuj nam tabulku , at to mame na ocich - u tebe nejnovejsi info 😉

xavera
5. zář 2011

@gabulenka gratulace dvojnásobná 🙂 !!!

pentagras
5. zář 2011

Ahoj holky, já furt bojuju s chřipkou, tak ani nemám sílu sem jít, bojím se o ten plod, jen jeden den mi bylo ok a to ten co mě dr propustil z nemocnice...

pentagras
5. zář 2011

@gabulenka gratuluju, koukám že jsme skončili uplně stejně, já taky byla s OHSS v nemocnici, po propuštění jeden den fajn a od tý doby zase ležím shorečkou a blbou chřipkou, jestli se to nezlepší jdu opět hajat do nemocnice ☹

bugee
5. zář 2011

@pentagras Ty si to teda užíváš, děvče ☹ Držím pěsti, ať je brzy mnohem líp! Drž se!

pentagras
5. zář 2011

@bugee děkuju ti, už to nějak nedávám, o mě ani nejde, spíš se bojím o to mmčo, mám pech ☹

bugee
5. zář 2011

@pentagras Neboj, to bude dobrý! 🙂

cuddle
autor
5. zář 2011

@pentagras jejda chripka, ach jo co ty si vsechno vyberes....no tak drz se a pekne lezet a v klidu

pentagras
6. zář 2011

@cuddle jj, já jsem hrozná, jinak to asi byla angina, fuuuj, no dnes jsem první den bez teplot, monečně, tak se uvidí, at už jdu na utz

cuddle
autor
6. zář 2011

@pentagras kdy mas utz?

cuddle
autor
6. zář 2011

flyaway - 1IVF - OPU 27.7., ET 2.8. - 1 zavedené, 3 zamražené, TT i krev 13.8. negativní, kvůli nízké sliznici posun KET na začátek října
ma.ja - 3IVF - OPU 27.8. ,30.8.ET-2embryjka(8-buněčné morulky)
gabulenka - 1IVF - OPU 8.8.-19 oocytů, 9.8.-12 embryjek, ET-13.8.-2embryjka,6mrazáčků, krev 24.8. //
etra - 9 pokus (3 IVF, Kety ? , Nativ ?) 4 vajíčka, 3 embryjka zavedená 18.7., 8.8.krev-negativní, další pokus na podzim
lenivoni - 2IVF.,29.7. OPU,3.8. ET (PK) - 1 embryjko, zadne mrazacky - negativni
janijacek-1 IVF,srpen 2011, OPU 26.8. , 12 vajicek, 10 oploz.,31.8. ET 1 embryjko, 4 mrazáčci
katerrinkaa - 1IVF - srpen 2011, 8.8. zastaven cyklus, 24.8. zahájena stimulace, OPU 3. 9. - 12 vajíček
werinka1 - nevydařené 1.IVF, v listopadu (snad) 2.pokus
vanule - 1.IVF stimulace začne 16.9
tygrisek09 - 1.IVF-ICSI - 4. den stimulace, 31.8. - utz

tehulky:
pentagras - 2 IVF -13.8.- 2 embryjka,13.8. - ET 1embryjka a 1 je sněhuláček , 24.8 //, krev 26.8.Hcg 810
hp - 1 IVF,OPU 26.7.,ET 30.7.-2 embrya,4 do mrazáčku.12.8.//,UTZ a krev 19.8.
maarina - 1IVF - ET 22.7 - 2 zavedená, 4.8 -pozitivni hcg 468:8, 12.8.krev
xavera - 1IVF - OPU 12.7., ET 16.7., 27.7. - 88,6 Hcg, 3.8. - 2100 Hcg, 2.9. - UZ - 2,6 cm
111janinka - 1IVF - OPU 23.7; ET 29.7 - 1 embr; 7.8.//; 9.8.HCG 137;UTZ 31.8. srdíčko, 5.9. kontrola gyn.
leeela - 1 IVF - ET 22.7, 29.7 pozitivní TT, 3.8 prví test z krve: HCG 400, KO 8.8 :HCG 2625, UTZ 22.8,Mimi'A' srdíčko,6+3, mimi'B' zatím bez srdíčka, 6+1,předána k obvodní Mudr, KO 24.8
bugee - 3IVF - OPU 30.7., ET 4.8. (2ks), UTZ 31.8. - 1 fazolka se srdíčkem, 6+4, 5mm
cuddle - 1IVF - ET- negativni, 18.8 KET 1 blastocysty, TT 28.8 //, krev 29.8 HCG 196, UTZ 9.9
moninka2 - 1.IVF, OPU 11.8. , oocytů 11, ET 16.8. 2 embryjka zavedená, žádný mrazáček, 31.8. //, 7.9. UTZ
tina74 - 2 IVF - OPU 2.8., ET 6.8. (2 embryjka), TT // 17.8., UTZ 30.8. (1 embryjko, 5tt+6, 4 mm, srdíčko)
Jajinka28 - 2.IVF, OPU 17.8., ET 20.8. - 2 embryjka , TT 1.9. //, KO 7.9

cuddle
autor
6. zář 2011

holky dala jsem tabulku, pac byla o nekolik stranek dal, tak at mam prehled 😀