1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

bugee
1. lis 2011

@xavera Myslím, že je to u Tebe na prvorodičku hodně brzy, určitě proto, že jsi štíhlá. Když se nad tím tak zamyslím, tak si zřejmě ještě pár týdnů počkám, pár kilo navíc mám, takže to asi tak brzy neucítím ☹, ale hrozně se na to těším. Musí to být skvělý pocit být s mimčem v kontaktu, moct ho hladit a zároveň cítit to šťouchání 🙂 Klidně to sem piš každý den, moc dobře se mi to čte a čím dál víc se na to těším.

xavera
1. lis 2011

@bugee mám sedavé zaměstání - možná mu spíš něco vadí - třeba ho tlačím...já nevím, snažím se sedět zpříma, nohy rozkročené. Pocit je takový, jako bych měla v močáku vetřelečka a ten se zkoušel protlačit ven.

bugee
1. lis 2011

@flyaway Nepřestávám na Tebe myslet. Je moc dobře, že se bříško zklidnilo, tak snad je to dobré znamení. Cuddle radí nejlíp - mamatesty 10 jsou fakt nej - tak si je zkus zítra koupit. Tfuj tfuj, moc Ti přeju, aby to zítra dopadlo dobře! Opatruj se.

flyaway
1. lis 2011

Tak děvčátka, je to jasný - nedalo mi to, zajela jsem do lékárny, nakoupila mamatesty, vyzkoušela a padlý sníh, po čárce ani stopy ☹ . Holt embryjko ten včerejšek nezvládlo, ach jo... 😢
Zítra už to bude spíše taková formalita.

xavera
1. lis 2011

@flyaway ještě pořád bych to nevzdávala, testy se přeci provádějí z raní moči a hcg máš ještě hodně nízké, tak se to odpoledne neukáže.

flyaway
1. lis 2011

Chtěla jsem se zeptat - vím že to bude znít skoro cynicky, ale to je holt můj způsob vyrovnávání se s realitou - nevíte náhodou, zda budu moct jít na další KETík hned v dalším cyklu nebo tím, že se embryjko chytlo a pak odešlo, budu muset čekat další měsíc?

xavera
1. lis 2011

@flyaway a navíc, kdyby to embryjko včera nezvládlo, neměla bys již dnes bílo...chvíli to trvá, než HCG vymizí z těla. Prostě ten test není v tuto denní dobu dost citlivý. Počkej, uvidíš až ráno.

flyaway
1. lis 2011

@xavera Já vím, zlati a po Tvém včerejším optimistickém mailíku jsem tomu opravdu zase začala věřit 🙂 , ale myslím si, že pokud mi to ukazovalo čárku už 7. den, tak 11. den by tam byl alespoň slabounký náznak, byť je to odpolední testování 😒
Samozřejmě budu hrozně šťastná, pokud se mi moje předtucha nepotvrdí, ale už v to prostě nevěřím...

flyaway
1. lis 2011

@xavera Tak jo, ukecalas mě, počkám do zítřka 😀

cuddle
autor
1. lis 2011

@flyaway jak pise xavera, aby ti HCG kleslo pod 10 najednou - no nevim, navic si myslim, ze by ses urcite rozkrvacela.....dej tomu cas a zitra uvidis co ti reknou
jinak abych te uklidnila, ja sla na KET hned po ET, rovnou jak jsem to dostalal volala jsem do Heliosu a vydupala jsem si ten Ethylestradiol ci co to je na sliznicici, pak jsem byla na kontrole a pak rovnou KET, protoze narostla 😉

xavera
1. lis 2011

@flyaway s tím dalším KETíkem nevím, to ti řekne doktor, ale řekla bych, že by neměl být problém už v dalším cyklu

flyaway
1. lis 2011

Jo jinak opravuju výsledek testu - po 15 min. se tam vyprofilovat lehký duch, o něco slabší, než sobotní ranní....
Ach jo, kdo má ty nervy vydržet! 🙄
Omlouvám se, že tady pořád dokola plaším, slibuju, že už s tím končím! 😀

xavera
1. lis 2011

@flyaway trdlo, tak vidíš 😀 to bude dobré.

jajinka28
1. lis 2011

holky moje zlatý!právě jsem dorazila domů, byli jsme až v 16:30...holky tak máme zdravého akrobata 😀 absolutně odmítal spolupráci, pořád dělal stojky a kotrmelce a ještě si při tom těláku stihl cucat palec 😀 já byla tak na nervy, že jsem furt se snažila spočítat prstíky a já jich furt viděla 6!!!ale jejich samozřejmě 5 🙂 jen jsem se tak yvstresila, že jsem viděla halušky 😀 největším zážitkem bylo když nám ukázal 4D ultrazvuk...holky to byla taková krása! normálně jsme už viděli reálný obraz našeho zlatíčka, tvářil se teda strašně naprdnutě a doktor řekl, že má rysy po tatínkovi, že je to celý táta 🙂
bylo to neskutečný....🙂
děkuju vám za podporu 🙂

jajinka28
1. lis 2011

@flyaway moc na tebe myslím a doufám a pořád věřím...jak píše xavera...důležité je, že jsi nezačala krvácet!V kolik zítra jdeš??určitě si udělěj mamatest, ty jsou úplně nejlepší....
moc držím všechno co mám beruško, ještě pořád budem bojovat, ju??

jajinka28
1. lis 2011

@cuddle a co ty, myslíš, že bude v sobotu opu??co hyperstimulák, je klid??

werinka1
1. lis 2011

@jajinka28 Krásný, já chci už takyyyyyyyyyy 🙂

werinka1
1. lis 2011

@flyaway Držim palečky holka, takže to bude určo dobrý!!!!! 😉

jajinka28
1. lis 2011

@werinka1 werinko neboj se nic, sfoukneš ty operace a do nového roku vstoupíš s čistím štítem a za rok touhle dobou, už budeš mít plnou náruč štěstí🙂

werinka1
1. lis 2011

@jajinka28 Začínam mít strášek a ještě jsem dr. nevolala..... 😅

jajinka28
1. lis 2011

@werinka1 žádný strašákování, všechno dobře dopadne 😉 ta operace je fičák, šup šup a za tři dny jdeš domů 🙂
pak už bude tělíčko na vše připraveno, takže zavolej Mudře co nejdřív, ty operace se dělají hned po MS, tak aby měli místo 🙂

cuddle
autor
1. lis 2011

@jajinka28 v patek nebo v soboru, rozhodne se zitra na ultrazvuku , zatim dobry ani me to neboli tak jak minule to bricho, sem tam picha, ale mozna uz to snasim lip, uvidime po OPU jestli dostanu zase ty injekce na potlaceni toho HSS

cuddle
autor
1. lis 2011

@jajinka28 krasny . ja uz chci taky takovej ultrazvuk ....

flyaway
1. lis 2011

Tak už je tu i červená, ach jo... 😢

jajinka28
1. lis 2011

@flyaway neee☹..hodně??nebo jen malinko??

jajinka28
1. lis 2011

@cuddle tak zatím je to na dobré cestě a bude to tak i dál 😉

flyaway
1. lis 2011

@jajinka28 Zatím malinko, ale bříško se opět ozývá v plné síle, tak moc důvěrně tyhle bolesti znám... ☹

jajinka28
1. lis 2011

@flyaway ale xavera taky myslím i krvácela nebo ne??beruško ☹ ....

cuddle
autor
1. lis 2011

@flyaway kočenko, drž se - hlavu vzhůru není všem dnům konec - pěkně se připravíš na KET a půjdeš si před Vánocema pro ten pravej dárek.....uvidíš zítra kolik bude HCG

flyaway
1. lis 2011

@jajinka28 Ty jsi tak úžasně nezdolný optimista, že je to skoro nakažlivé 😀
Ale víš jak se říká, že "to ženská prostě ví"? No a já prostě vím, že to tentokrát nevyšlo ☹ .
Ale nepřestávám věřit tomu, že se to povede příště nebo prostě jednou... 😵

Každopádně všem moc moc děkuju za podporu a rady a útěchu a prostě za všechno! Moc si toho vážím! 🙂