1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

xavera
23. lis 2011

@tina74 moc se Ti omlouvám....nemyslela jsem to vůbec špatně..máš úplnou pravdu a já jsem naprostá koza. Jak to po sobě čtu, tak Ti rozumím. Promiň prosím

xavera
23. lis 2011

vážně jsem to myslela vesele, ale samozřejmě každý pochopí napsanou zprávu po svém....už to zpátky nevemu ☹ ach jo, je mi to líto.

tina74
23. lis 2011

Nic se neděje. Prostě jsi napsala svůj názor...

cuddle
autor
23. lis 2011

holky tak jeste vam, potvrzeno klesajici HCG, dnes uz jen 15, takze cerne na bilem, spontalni potrat, cekam na konec ms a pak ultrazvuk jestli se deloha zvladla sama vycistit a nemusim na revizi, dekuji vsem za podporu

cuddle
autor
23. lis 2011

@werinka1 děkuju kočko, ale holt svět není spravedlivej, aspoň teda ne momentálně ke mě, ale tak musím věřit, že mě v životě čeká něco hezkého, jen si musím déle počkat....

kuc
23. lis 2011

Ježiš cudlinko co to tu čtu, brečím s tebou, je mi to moc líto. Ale kočičko jestli máš ještě alespoň trochu síly tak to prosím nevzdávej, jednou se ta smůla prostě prolomit musí. Opatruj se ,držím palečky ať máš alespoň trošičku štěsí v tom tvém neštěstí a nemusíš na revizi.Odpočiň si a potom znovu do boje . Nechceš si zkusit zažádat o lázně? Kdyby to vyšlo tak si pěkně odpočineš a nastartuješ tělo do dalších bojů a můžeš Frantíka poprosit osobně, Drž se holka naše myslím na tebe.

werinka1
23. lis 2011

@cuddle @flyaway
Tak holky, do nového roku vykročíme pravou a sakriš to by už bylo aby nebylo!
@cuddle Musí to bejt těžký, stačí mi že jsem to musela zažít jednou, tohle chce hodně sil. Neboj, po novém roce tu smůlu i s @flyaway prostě prolomíme a brzo si budem sdělovat zážitky od záchodových mís 😉
Jo a ty lázně bych taky zkusila jak píše @kuc. Je to prodlouženej wellness a ty procedury jsou příjemný, vypneš. Dneska jsem četla, že od poloviny příštího roku to chtějí pěkně zkrouhnout, dokonce jsem i přemýšlela, že bych po té laparce taky zkusila zažádat.

werinka1
23. lis 2011

@xavera wellness byl fakt pěknej, teda v hotelu krapátko zima, moc netopili. bříško mě ještě zlobí 😒 Mam takovej blbej pocit, jestli tam nebude další myomek a hlavně, na 100% tam mam cystu na levé straně. To je ta moje velká, která to se mnou táhne už pár let a před OPU mi jí odsáli, ale řikali, že se nejspíš znova naplní. No, tak to vydržela 5 měsíců a pospíšila si zpátky. Ještě mam naději, že odejde s MS, ale tomu moc nevěřim. Každopádně 7.12. to má spočtený a půjde. Ovšem jestli to dopadne jako při té laparce před čtyřmi roky, tak do týdne může bejt zpátky 😒 Mam občas takový zvláštní brnění v tom podbřišku, tak už fakt nevim co se tam může dít. Ale 7.12. se to dozvim a doufam, že to hlavně vyřeší. Teda, doufam, že to půjde vyřešit 😠

werinka1
23. lis 2011

Jo a vlastně mam částečný výsledky z genetiky, zatim jen ústně. Volala jsem tam v pondělí, protože už je to 5 týden a nic nepřišlo. Tak mi doktor řekl, že do konce týdne by to přišlo poštou, zatim nejsou úplně kompletní, ale téměř ano a prý všechno úplně v pořádku, ani sebemenší odchylka od normy. Tak snad dopadnem dobře i na imunologii. Ale to se mi zrovna trefila když budu v nemocnici, tak nám řekla, ať přijedem až 21.12. Holt kdo si počká....

flyaway
23. lis 2011

@cuddle 😢 😢 😢 Ach jo, moc mě to mrzí, nevím co říct... 😢 😢 😢

xavera
23. lis 2011

@cuddle kruté ☹ ☹

bugee
23. lis 2011

@cuddle 😢

bugee
23. lis 2011

@tina74 @xavera Když se vrátím k vaší dopolední diskuzi ohledně jmen (mimochodem, fakt je občas těžké vystihnout tón, kterým člověk vzkaz píše 😉, sama s tím mám občas problém a občas se mi stane, že když mám blbou náladu, některé komentáře si přečtu v úplně jiném významu, než byly myšleny...) - jinak ale: Malvína se mi moc moc líbí, Matylda taky, jen mám trochu mentální problém s Ervínem (kdysi když mi bylo 11, potkala jsem chlápka, co nás před školou sexuálně obtěžoval a jmenoval se bohužel Ervín... ☹ )... Navázání některých jmen, která by se mi jinak líbila, na konkrétní existující lidi mi občas ztěžuje představit si pod tím samým jménem svoje mimi... Spoustu jmen jsem takto zavrhla.

cuddle
autor
23. lis 2011

@kuc dekuji, lazne mam v planu, v pondeli jdu k obvodacce se nato poptat jak to je, pac jsem cetla o nejakych zmenach od 2011, a zaplatit si cele ubytovani a jidlo na mesic tam to bych asi zruinovala rodinny rozpocet, tak uvidime, co mi rekne, treba kdyz stihnu zazadat do konce roku 2011, tak to muzu mit za podminek 2011, uviidme

cuddle
autor
23. lis 2011

@flyaway
@werinka1
@xavera
@bugee holky dekuju, holt se neda nic delat, myslela jsem , ze tim, ze mame prokleple imuno, genetiku, dokonce embryjko tak uz to musime prolomit, ale problem bude jeste nekde jinde, ted jsem se docetla, ze mam chtit dalsi testy na hemetologii a ruzne kultivace a problemy krve, vzniku srazenin, ktere muzou zpusobovat dlasi problemy , spatny prolaktin a na endokrynologii chtit podrobnejsi testy stitne zlazy i kdyz dle hormonu je mam v norme a stitka funguje jak ma, ze to hodne zpusobuje prave potraty v rannem stadiu tehu, takze chci dalsi testy, divim se ze to nedelaji rovnou vsechno, kdyz uz berou krev na imuno, genetiku, je to porad neco, copak to nikdy neskonci, vzdyt budu otestovana jak laboratorni mys........, no a mezitim si treba dam ty lazne, a pak zkusime ten KET, i kdyz embryjko neni otestovana, vim, ze otehotnet muzu, vzdyt jsem byla uspesna 2x ze 3 pokusu, to je 66% uspesnost.......takze ve sve podstate jsem nadrpumerne uspesna, bohuzel neco zpusobuje, ze se to nepodari dostat dal, a zkusime zjistit co to muze byt....ze 😉

janijacek
23. lis 2011

@bugee Dekuji za optani, dari se mi dobre, jsem jedna z tech spokojenych a bezproblemovych tehuli, tak snad mi to vydrzi az do konce...Uz mi vubec nebyva spatne, zatim se jesste porad do vseho vlezu, no proste pohadka 🙂 A co Ty? Ty uz jsi prece jen kousek dal, jak je? A bude to, koukam, chlapecek!

janijacek
23. lis 2011

@cuddle Cudli, moc me to mrzi :( Tak uvidis, kdyz si ted trochu ospocines, treba se v brisku zalibi tomu druhemu, co je v mrazacku...

bugee
23. lis 2011

@janijacek To je moc dobře, že jsi spokojená, taky Ti moc přeju, ať Tě to drží co nejdýl 🙂 Trochu Ti závidím, že se vejdeš do oblečení - já už vlastně od stimulace ne - hned jsem nabrala 2 kila a měla náběh na OHSS a spoustu cyst, všechno těsnější mi působilo bolesti vaječníků, no a když to odeznělo, začalo růst skutečné břicho a to teď mám už festovní 😀 Myslím, že jeho velikost spíš odpovídá u jiných těhulek tak 7. měsíci 😒, i kdyz podle váhy mám zatím jen 3,5kg nahoře... Ale jinak jsem taky moc spokojená - mimís (podle prvních zpráv zřejmě chlapeček, ale čekám ještě na ověření z velkého UTZ) o sobě dává každý večer vědět - dnes se nějak otočil a kopal na druhé straně, zatím je to spíš příjemné a roztomilé... A kromě teď nějakého menšího nachlazení a mé velmi náročné práce jsem v pohodě, jen občas stále nemůžu uvěřit tomu, že se na nás štěstí fakt usmálo...

kuc
23. lis 2011

cudle, o lázně si určitě zažádej a nenech se odbýt, co vím tak po neúspěšném IVF máš na ně nárok, když tak doporučení ti může napsat i Car ale žádost na základě doporučení musí vypsat obvodák. Jinak většina lázeňských domů má mezi 15 prosincem a 15 lednem odstávku. Lázeňská péče je buď komplaxní , pojiš'tovna hradí ubytování, stravování a léčbu ty platíš julinkovné a lázeňskou taxu tj cca 2100 kč za měsíc a případně doplatek za nadstandartní pokoj podle výběru lázeňského domu a to může být i 10000. Nebo potom je lázeňská péče příspěvková a to pojišťovna hradí jen léčbu, stravování a ubytování si hradíš sama. Ale nevím jak je to v nové úhradové vyhlášce a od kdy platí tak by bylo asi jistější zažádat si doopravdu do konce roku. Lázně musíš nastoupit do tří měsíců od schválení. A když budeš v lázních tak budeš li chtít , můžeme zajít na kávičku buď ve Frantovkách nebo přijedeš do Chebu je to 20min autobusem.

cuddle
autor
24. lis 2011

@kuc dekuji , ja myslim, ze ty frantiskove jsou ted komplexni, ta neplodnost myslim nemela byt ani nijak vyrazne ohrozene, samo jak pises s tim nadstandartnim ubytovanim to chapu, ale ja beru i nejaky mensi penzionek, klidne s nekym na pokoji, kdyz to bude prijemna spolecnost, aspon tam nebudu sama...., a poplatek za kazdy den s tim se pocita, no urco to neco stat bude, ale tak jako balzam na nervy a telo to stoji zato

janijacek
24. lis 2011

@bugee S tim stestim to mam take tak...s briskama je to individualni, moje kamoska je o dva tydny min nez ja a uz ma take brisko...Az si nekdy rikam, jestli mi na tom ultrazvuku nelzou 🙂Treba se zavodnujes a proto je mas takove velike brisko...No ja jsem asi celkove takova vychrtlina a take mozna tim ze dost sportuju mam zpevnene ty brisni svaly, tak to si bude trvat, nez tam ten nas miisek neco vyrysuje...Ale to je uplne jedno jake mame brisko, i kdyby bylo jako vzducholod, dulezite je co mame uvnitr🙂 Vazne je to nejhezci pocit,jaky jsem kdy mela..Jinak uz se strasne tesim az zacne kopat, tohle zase zavidim ja Tobe 🙂 Tuhle jsem si myslela, ze uz neco citim,ale pry je to jeste brzy, tak to asi byly nejake vetry 🙂

mars3000
24. lis 2011

holky, je jedno, kdo jak ma velkle brisko, hlavne ze jde vsechno jak ma a ze jste oba zdravi 🙂 preju mnoho stesti 😵

xavera
24. lis 2011

@bugee
@tina74
já vím, napsala jsem to blbě, já kvůli tomu nemohla dneska ani spát. Přitom jsem to vůbec nemyslela špatně. Mě se ta jména taky líbí, ale vyznělo to úplně jinak. Přijdou mi taková veselá a rozverná..určitě moc zajímavá. Už radši ale nechám toto téma, nebo se do toho zamotám a dopadne to ještě hůř. 😖

xavera
24. lis 2011

@cuddle to máš určitě tím předchozím sportováním. Vypracované svaly na břiše ti to vše pěkně drží. Já jsem měla před dvěma lety slepák a kvůli dost velké jizvě mi pak zakázali posilování na břicho, kvůli hrozící kýle. Takže jsem měla těhotenské bříško už před otěhotněním 🙂 a pak už jenom rostlo. Ale tak legračně dole, takže si dlouho spousta lidí nebyla jistá, jestli jsem těhotná, nebo jestli mám jen pořádný špek 😀

tina74
24. lis 2011

@xavera To mě moc mrzí, že Ti to dělá takové starosti☹ Fakt se vůbec nic neděje! Opravdicky opravdu!🙂🙂🙂
Já jsem na takové reakce navíc zvyklá. Poslední dobou jsem vymyslela spoustu podivných jmen a buď se totálně zhrozil manžel nebo moje máma. Ta ale říká, že na ni dát nemáme, že si zvykne na cokoli...
Malvína ani Ervín to stejně nakonec nebudou. Máme jiné, o něco obyklejší varianty, ke kterým se spíš přiklání manžel. Já to s těmi jmény celkově až tak neprožívám, jen nechci nějaké úplně nadúžívané a banální. Zatím je to stejně jen brainstorming...
Malvína se mi líbí už strašně dlouho, znám jednu takovou starší paní, která je mi hrozně sympatická. Nikdy předtím jsem to jméno neslyšela a připadá mi takové vílí. Taky se mi ale třeba hodně líbí Valentína, Leontína, Hermína, Justína nebo Josefína. Nebo i Kristína a Karolína. Ale pak taky spousta dalších holčičích jmen zase z jiného soudku...
Na Ervína jsem narazila nedávno v jednom dokumentu, se kterým jsem měla co do činění pracovně. Vůbec jsem nevěděla, že existuje i česká varianta (německy je to Erwin). Za první republiky se ale docela objevovalo, jak jsem se pak přesvědčila na internetu.
Celkově se mi hodně líbí různá germánská nebo hebrejská jména. Asi jsem na ně zvyklá z literatury...

tina74
24. lis 2011

@xavera @bugee Jinak se ještě musím vrátit ke svému momentálně velmi oblíbenému vážení. Začínám mít pocit, že se řítím do nějakého průšvihu. Už mám zase o 1,5 kg víc☹ Asi budu muset častěji cvičit a vůbec se víc hýbat. Nerada bych celkově přibrala třeba 25 kg☹

xavera
24. lis 2011

@tina74 hlavně je to příšerná zodpovědnost. Vybrat někomu jméno na celý život. Nikdy mne nenapadlo, že to budu tolik řešit. Přecijen nový človíček není naše zvířátko, nebo předmět, kterého si můžeme pojmenovat jen tak podle nálady. Dítě beru jako samostatného nového člověka, kterého budu mít tu čest vychovávat. Co když nás bude proklínat, co jsme mu to provedli? Kdo dítě nečeká, tak nepochopí.

xavera
24. lis 2011

@tina74 a to máš nahoře za týden? jednou mi to taky tak poskočilo, myslím, když jsem byla daleko asi jako ty. Pak se to zas zpomalilo.

tina74
24. lis 2011

@xavera Za poslední týden už myslím 3 kg. Tak snad se to zpomalí...

tina74
24. lis 2011

@xavera Já myslím, že pokud jméno není fakt nějaký totální úlet, tak to snad děti tolik neprožívají. Hlavně v dnešní době už je všude spousta neobvyklých jmen, v Praze i hodně cizích. Určitě by to nemělo být něco šíleného, ale myslím si, že jsou mnohem důležitější věci než jméno. Někdy může být spíš problém příjmení, ale to si člověk může vybrat jen do určité míry...