1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
29. bře 2012

@tina74
@xavera
@hp
@babka
@gabulenka
@bugee
Ahojky holky, tak mi to nedalo a jela jsme k dr (stím brněním na ruce)protože už mi brní 3 prsty a je to fakt hnus, no měla jsem jít do poradny v pondělí, takl mě hned vzal, malá má 2.66O což už je super, ale k brnění mi jen řekl že mám brát ještě to magnézko a to do 36 tt a pak už to budu muset vydržet, hm ☹ , no a dostala jsem železo, to je na co, nevíte??? No ale po vyšetření jsem teda začla šíleně krvácet, fakt hnusnej pocit, uplně jsem ztoho byla hotová a bylo mi teda extra blbě 2 hodiny, no dr řekl že to může být po vyšetření a do večera bych měla jen špinit, tak ted už jen špiním ale jako jsem ztoho na nervy, neměla jste to některá?? Já furt musím mít nějakej problém, byla jsem tak mimo že jsem se nestačila zeptat jestli je mimi hlavou dolů ale asi jo, to by mi snad řekl, ne. Potom jak viděl že jsem hotová tam i řekl že to opravdu přejde a že je mimčo ještě hodně nahoře a jsem zavřená ale jinak dost prokrvená a CS-3. Tak jdu do nemocnice už do poradny ve čt za týden, tak jsem zvědavá....

tina74
29. bře 2012

@pentagras Ahoj, tak snad to brnění magnéziem přejde. Železo je většinou na chudokrevnost.
S krvácením po vyšetření nemám zkušenosti, ale asi se to může stát. Zvlášt když Ti to doktor potvrdil. Tak se drž, už to rychle uteče! 🙂
Já to mám s mimčem a čípkem přesně naopak - mimčo už je úplně dole, doláhá na čípek, já se ale pořád neotvírám... Mimčo je tedy nachystané a připravené, čípek si naopak dává načas.

babka
29. bře 2012

@pentagras Já jsme krvácela po vyšetření cca ve 30tt, když mě propouštěli z nemocnice, a pak ten den, kdy jsem byla naposledy v poradně a odpoledne mi praskla voda 🙂 Pokaždé jsem krvácela docela hodně a obě lékařky mi potvrdily, že na konci těhotenství je tam dole všechno hodně prokrvené a krvácení je normální, tak se neboj.

pentagras
29. bře 2012

@tina74 tak snad jo, už je to lepší ale jsem celá nervozní, i břicho furt bolí, takovej divnej pocit ☹
Tobě to půjde určo rychle pak, když už je mimčo nachystaný🙂 🙂 🙂

pentagras
29. bře 2012

@tina74 no právě to magnézko beru dlouho a nepomáhá na brnění, ted už ho mám jen do pondělí a pak to budu muset dát, nejvíc se hrozím těch křečí do lýtek v noci..

pentagras
29. bře 2012

@babka tak alespon jsi mě uklidnila, právě všichni jsou po kontrole v pohodě 🙂 ale ještě rodit ne ééé 😀 😀

babka
29. bře 2012

@pentagras mě to taky vyplašilo, hlavně v tom 30.tt, protože nikdy předtím se mi to nestalo. Asi taky záleží, jak je vyšetřujcí lékař šetrný. V poradně u mojí doktorky vždycky v pohodě, i mě tenkrát vyšetřovala v nemocnici a o.k. Propouštěla mě jiná a hned krev 😒 Před porodem v poradně ten den moje doktorka taky nebyla, měla dovolenou... A s tím porodem ještě počkej, pravda 😀

tina74
29. bře 2012

@pentagras No mimčo už je myslím fakt v pohotovostním režimu. Teď jsem chvíli ležela na zádech a poslouchala hudbu a několik minut to vypadalo, že se rozhodlo, že ho porodím pupíkem. Začalo se tam normálně zvedat a napínat mi břišní stěnu, jako by už chtělo ven. Tak jsem ho musela uklidňovat a vysvětlovat mu, že cesta vede jinudy, ale ještě není čas. 🙂
Na lýtka mi pomohlo buď magnézium nebo červené víno, které jsem ve stejnou dobu začala v rozumných dávkách pít. S magnéziem jsem pak ale už taky musela přestat, ale přesto se mi křeče nevrátily. Párkrát jsem měla náběh, ale nakonec to bylo dobrý....
Nechci Tě navádět k alkoholu, ale zkus se zeptat, jestli by sis taky nemohla dát večer malou skleničku. Já většinu piju tak 1 dcl. Ne každý večer, jen někdy si na to vzpomenu. A mám pocit, že mi to rozhodně prospívá...

tina74
29. bře 2012

@babka @pentagras To jsem taky chtěla napsat, ale pak jsem na to zapomněla. Můj pan doktor je velice šetrný. Když mi dělá stěr čípku, vůbec to necítím. Dřív jsem z toho u jiných lékařů většinou špinila a hlavně to bylo hodně nepříjemné až bolestivé. Je možné, že v porodnici to už tak bezproblémové nebude, když se mi tam pořádně porýpají...

pentagras
29. bře 2012

@tina74 no já už tam jdu ve čtvrtek a ještě k mudře, tak snad to dám, dnes teda fakt šílenej zážitek, jen si říkám tohloe mi vadí a bolí to se pak po.... z porodu 😢

pentagras
29. bře 2012

@tina74 jj, děkuju za radu, optám @babka holky jak se pije ten maliník a od kolikátého týdne, já jsem to zapoměla 😒

pentagras
29. bře 2012

@tina74 jinak ten pocit že mi vyleze pupíkem mám taky někdy, jinak pohotovostní režim (hláška- jsi mě pobavila)ale je to tak no 😀 😀 😀 😀

tina74
29. bře 2012

@pentagras Já ho teda nepiju, ale myslím, že teď už klidně můžeš, pokud chceš .

babka
29. bře 2012

@pentagras s maliníkem žádné zkušenosti nemám, já měla jasný císařský řez a nakonec si mrně tak pospíšilo, že bych stejně žádná opatření nestihla 🙂

tina74
29. bře 2012

@pentagras No byla to fakt neuvěřitelná akce! Já jsem nejdřív jenom žasla, co tam dělá, ale pak jsem ho raději začala hladit a uklidňovat, protože jsem už začínala mít pocit, že je tak odhodlané, že mi tím břichem snad opravdu nějak projde ven.

hp
30. bře 2012

@xavera Kočko, do porodu ti zbývá 0 😀 😀 😀

flyaway
30. bře 2012

@xavera Taky sem pravidelně každý den chodím nakukovat, zda už se Violka nerozhodla podívat na svět 🙂

xavera
30. bře 2012

@hp
@flyaway
ahoj holky, poslušně hlásím, že tu stále smrdím 🙂

flyaway
30. bře 2012

@xavera A jak je, žádné náznaky, že by se to mělo každou chvíli rozjet? 🙂 No já jsem z Tebe napnutá jak kšandy 😀

flyaway
30. bře 2012

@pentagras Teda jo, to jsou ale fuj zážitky 😒 . Tak hlavně, že je vše v pořádku, jinak my ženský vydržíme všechno, co? 🙂
No já jsem zvědavá, co mě čeká na téhle kontrole v 19. týdnu - doteď mi doktor vždy jen zkoukl přes bříško mimušo a zeptal se mě, jak se mi daří. Posledně dokonce ani krev, ani moč, na prsa se mi zatím nedíval ani jednou, na spodek jen při první návštěvě kvůli cytolce, tak nevím, co očekávat dále - ne že bych se v těch "příjemných" vyšetřeních vyžívala, ale zas bych chtěla mít jistotu, že je vše v pořádku...

xavera
30. bře 2012

@flyaway to asi všichni 😀 mě už ty sms-ky ani nechodí a ptají se radši manžela. Neustále odpovídá, že ani náznak ničeho. Jeho rodiče z východní Moravy přijedou na Velikonoce do Prahy ( když ne my k nim na Velikonoční Valašský jarmek ) a těší se na vnučku....mno, tak jestli mě nechají přenášet 14 dní, tak to chudáci propásnou 😀 😀 😀

xavera
30. bře 2012

@pentagras tak co, dneska špinění lepší? a jak ti je?

flyaway
30. bře 2012

@xavera A myslíš, že Tě opravdu nechají takto přenášet? Nebyl od doktorů náznak, že by to nějak urychlili? Přeji Vám všem, ať to ještě tu chvilku vydržíte a už se nemůžu dočkat, až tu přibudou další fotečky!!! 🙂

tina74
30. bře 2012

@xavera Za to u nás se "něco" děje. Před spaním se miminko zase začalo dobývat ven. Vůbec to nebyla legrace, myslela jsem, že mi praskne břicho. Museli jsme ho oba uklidňovat. Jestli to tak bude pokračovat, tak mi z toho nejspíš brzy praskne plodová voda. Taky se mi opakují takové ty divné pocity v podbřišku jakoby před menstruací...

xavera
30. bře 2012

@tina74 u nás před spaním Violka taky šílí...je to taky tak poslední 3 týdny. Hrozně mě to bolí. Roztahuje mi kůži nožičkama, jakoby ji chtěla protrhnout. Je to vždy po sprchování, když zaujmu pololeh a začnu si mazat břicho. Ty pocity jako před menstruací nemám každý den, ale tak obden či obdva. Jestli máš nějaké obavy, tak si zavolej doktorovi a zkonzultuj. Jinak na další kontrole tě pořádně prohlédnou a řeknou, jestli se něco chystá.

flyaway
30. bře 2012

@tina74 Páááni, holky, tady už to začíná být opravdu jako hooodně napínavý film!!! 😀

xavera
30. bře 2012

@flyaway 14 dní se asi snad nepřenáší - to jsem krapet přehnala, tuším tak 10 a dost. Uvidíme, co kontrola v porodnici - snad mi něco konkrétního řeknou. Těch 10 dní vychází na Velikonoční pondělí - to by byl beránek jak se patří 🙂

tina74
30. bře 2012

@xavera Já myslím, že je všechno v pořádku. Panu doktorovi jsem o těch pocitech v podbřišku říkala a je to už příprava dělohy na porod. Břicho už taky začalo znovu tvrdnout. Vyslovené kontrakce ale zatím nemám....
Shrnula bych to takto: Miminko je každopádně víc než připravené, děloha ještě ne zcela. Uvidíme, kdo bude silnější. 😕 Jestli to čípek ještě chvíli vydrží nebo mi těmi vylomeninami fakt praskne plodová voda....

flyaway
30. bře 2012

@xavera To teda 😀

flyaway
30. bře 2012

@xavera Jééé, vidíš, ještě jsem se Tě chtěla zeptat, Ty jsi někdy kolem Vánoc plánovala dovču v zahraničí, asi jste nakonec neletěli, že? Já teď pořád koketuju s myšlenkou, zda si ještě naposledy nezaletět do teplých krajů, než k nám přiletí ten čáp, ale manžel je teda zásadně proti, že už je to nebezpečné. A přiznám se, že i já jsem tak trochu na vážkách, asi nakonec zajedeme tak maximálně na Mácháč 😀