1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

tina74
5. dub 2012

Holky, tak já si jdu na chvíli zase lehnout - nějak mě znovu přepadla únava. Zároveň zkusím ještě jednou miminku naznačit, že ten zítřejší úplněk vůbec, ale vůbec nic neznamená a že na víkend ještě máme jiné plány. 😉

hp
5. dub 2012

@tina74je fajn, že UŽ v 38 týdnu tě tohle napadlo 😀 😀 😀 Mě se zase smějou, že jí furt taham.Nejraději bych si jí dávala pod polštář.Buď si jí necham okopčit v porodnici nebo se zeptam, jestli mi ji nemohou nechat, ale to pochybuju ☹

tina74
5. dub 2012

@hp 🙂 🙂 🙂 Já si ji prostě šetřím, abych ji měla krásnou. Co kdyby se mi na ni v tašce něco vylilo nebo se mi pomačkala?! 🙂 🙂 🙂
A jak to vlastně s průkazkou je? Můžeme si ji pak nechat na památku nebo nám ji v porodnici po porodu "zabaví"?

hp
5. dub 2012

@tina74 Určo si jí nechávají, ale určo ji pak zničí 😠 .Zkusim se zeptal, ale myslím, že to nevyjde.Přeci jen toho můžou pak někteří zneužít, takže kopírování to jistí 😀

bugee
5. dub 2012

@xavera Tak nakonec vás ještě nepustili? Nebo toho máš po návratu domů ažaž a nestíháš? Myslela jsem na Tebe, jak se s Violkou sžíváte a jestli se zlepšilo kojení...

pentagras
5. dub 2012

@jajinka28 tak dnes v poradně jsem se nic nedozvěděla, jen mimčo nechtělo spolupracovat na monitoru, furt různě kopala do těch pásků na břiše tak mi to několikrát musela sestra znova zapnout, protože to vypadlo, no malá je hustá, pak už jsem musela pásky držet 🙂 nic nevím, tak až zase za týden v pátek do poradny,jinak mi bylo řečeno že mám extra velký břicho 😠 no mě to ani nepřijde 🙂

bugee
6. dub 2012

@pentagras Co to znamená extra velký břicho - jak může doktor tohle říct? Copak to je nějaká diagnóza? 😖 Hned bych se na to zeptala a ještě bych jí nebo jemu řekla např: že na tom není o moc líp... 😉

bugee
6. dub 2012

@hp @tina74 Průkazku si nechávají v porodnici, co s ní pak dělají, to netuším... Takže na památku snad jen okopírovat 😉

Holky, včera jsem měla poprvé otoky na nohou - ale docela fest 😖 Najednou jsem přibrala za poslední dva týdny dvě kila, takže celkový přírůstek už je 10kg - to asi teď ta zadržená voda... Zkusím přidat tekutiny a uvidíme.
No a za deset dní touhle dobou už budu u Apolináře čekat na Jonáška a bude ze mě máma 🙂 Vůbec si to zatím neumím představit, ale už se nemůžu dočkat 😵

pentagras
6. dub 2012

@bugee no právě, taky jsme koukala jak blázen, jsou holky co mají daleko větší břicho, njn, a taky jak píšeš, nedokážu si to představit že už brzy budu máma atd.jak to zvládnu vše a jsem zvědavá na malou jak bude vypadat 🙂 🙂

pentagras
6. dub 2012

to nám ten duben připravil teda hezký počasí, fakt že jo, bych potřebovala trochu sluníčka--pozitivní energie 🙂 🙂

xavera
6. dub 2012

Ahoj holky, konečně chvilka - malá spí 🙂 je to nářez teda vše kolem mimča, ale krása!!!!!...však uvidíte brzy samy. V mém fotoblogu je fotečka po porodu a další z druhého dne. Když mi po porodu řekli váhu a já uviděla toho macíka mezi svýma nohama, dost jsem zírala. Opravdu jsem nečekala, že bude tak veliká. Pak když mi ji položili na hrudník - no co vám budu povídat - 4 kg to už je cítit 😀 ale naštěstí měla takovou krásnou zásobu do začátku, protože pak nastalo velké hubnutí. Už se pomalu rozkojuji, ale musíme přikrmovat. Malá má stále hlad chudinka. Jinak je to ale naše zlatíčko.

babka
6. dub 2012

@xavera Tověřím, že to bylo cítit. Když po mně přinesli malou poprvé na JIP, tak byla tak maličká, jako panenka. A táák lehoučká 🙂 No, teď na to vzpomínám, když s Kristýnkou pochoduju po bytě, když brečí - už se docela pronese 😀

xavera
6. dub 2012

@babka nejhorší je to brečení - člověk vůbec nechápe, o co jde. Je napapaná, 3x přebalená, předpokládala bych, že teď se jde spát. Místo toho vidím ten šíleně zkrabacený nešťastný obličejíček a vůbec nevím co s tím. Potřebuje odříhnout? prdnout? ještě jíst?......no je to sranda 😀

hp
6. dub 2012

@xavera Ještě jednou velká gratulace,Violka je krásná pincezna 😀 😀 😀

babka
6. dub 2012

@xavera No to mi povídej, já už jsem z ní občas fakt zoufalá a říkám vždycky manželovi, že se celkem těším, až bude umět mluvit a jasně mi poví, co chce 😀 Nejhorší je, že většinou se usmívá, pozoruje všechno, hraje si a najednou začne brečet a člověk neví,co by ještě vyzkoušel, aby bylo mrně spokojené....

xavera
6. dub 2012

@babka jojo, to je přesné...nejhorší je ten úsměv ( někdy třeba jen jedním koutkem - takže spíš úšklebek ) a pak se to rozjede.

xavera
6. dub 2012

@hp moc děkujeme 🙂

bugee
6. dub 2012

@xavera Ahoj, vítejte obě doma 🙂 Violka je krasavice a je pěkně buclatá, je vidět, že se jí u Tebe opravdu dařilo 😉 Ale co ten porod? Jak to šlo? Představuju si, že rodit 4kg mimčo musí být dost drsné... ☹
No hlavně ať jste obě zdravé a šťastné!

jajinka28
6. dub 2012

@xavera ahoj maminko, už se tě tady všechny nemůžeme dočkat🙂tak konečně doma?Violka je moc krásná, moc se vám povedla! 🙂
Jak probíhal porod?A jak si byla spokojená s porodnicí, personálem?
Dr. mi tvrdí, že pokud Karolínku donosím, tak bude mít taky kolem 4 kg 😒 takže mě ten porod začíná děsit ještě o něco víc 🙂 Byla jsi hodně poraněná nebo to proběhlo "hladce"?
Posílám Violce pohlazení, jsem ráda, že jste už v pořádku doma 😉

jajinka28
6. dub 2012

@hp tak co, ještě nerodíš? 🙂 na kolikátou hodinu sis to naplánovala?? 🙂
mně je teda děsně blbě, sotva se plazím 😒 ...

jajinka28
6. dub 2012

@bugee tak koukám, že tě taky otoky neminuly 😒 já jsem teď začala hodně otékat a nabírat, připadám si jako chodící vodní bomba 😒
posledních 10 dní a bude z tebe taky maminka 🙂 dnes jsme se na kurzu bavili o porodu císařem, tak jsem na tebe vzpomínala a trochu i záviděla, že víš, termín, kdy už budete tři 🙂

bugee
6. dub 2012

@jajinka28 No, snažím se též alespoň trochu si závidět 😉 Ale aspoň už nemám tu depku 🙂 Nohy natékají od včerejška fest - ty bakule nad ponožkama jsou fakt hnusný, to jsem nikdy neviděla 😠 Jinak mi zase dnes není nic, bolesti v podbřišku a kolem konečníku polevily, pánev OK, tak snad to bude občas ještě snesitelný 😉
Chodící vodní bomba - vážně jsi mě rozesmála 🙂 A jak je Ti blbě? Já jsem celkem ráda, že je venku hnusně, aspoň bude těch otoků míň (určitě se máme o 100% líp než holky, co budou rodit na konci léta, aspoň něčím se můžeme chlácholit 😉)...

tina74
6. dub 2012

Holky, já jsem se dnes vzbudila nad ránem a myslela jsem, že už budu rodit. 😀 Nevím, co to bylo, strašně moc mě bolelo břicho nad pupíkem. Když jsem si tam sáhla, nahmatala jsem jasné kontury zádíček, takže předpokládám, že mi miminko uvnitř pokopalo nějaké orgány. Nejspíš žaludek. A to jsem ho nedávno tady tak chválila, že mě vůbec neterorizuje. 😕
Když jsem mu chvíli na ta zádíčka sahala, tak se zase otočilo do příjemnější polohy, bolesti odezněly a já šla opět s klidem spát....
Tak ještě uvidíme, jak pro nás pro všechny dopadne dnešní úplňková noc! 😉 😉 😉

bugee
6. dub 2012

@tina74 Jéje, to sis musela užít ☹ Vím, o čem mluvím, když se mi mimčo tlačí na žlučník a ne a ne ho odtamtud dostat... (a pak, když se najednou odvalí, je to úleva skoro do euforie). Poprvé jsem také netušila, o co jde, byla jsem z toho úplně rozklepaná, co se to jako děje 😕 Na druhou stranu Tvoje mimčo už je připravené na cestu do světa, tak by to nebyla žádná katastrofa 😉
Já asi začnu odškrtávat zajíčky - každý večer dlouho do noci je to teď docela síla, všechny kopance a protahování jdou do bolesti a to řádění trvá několik hodin...
Snad se nám ta dnešní úplňková noc vyhne, doufám za nás za všechny 😉 a hlavně za Jájinku, aby se Karolínka ještě pěkně dopekla 🙂

jajinka28
6. dub 2012

@bugee no sotva se ploužím, hrozně mi tvrdne břicho, velký tlaky na konečník, křeče v podbříšku, křeče jako když má člověk průjem a bolesti v zádech ☹ ..takže paráda..navíc teď mám nějaký výtok, hlenový, ale je úplně průsvitný, žádné narůžovění ani hnědý, tak se uklidňuju, že to je "jen" nějaký hlen, který ale nemá s hlenovou zátkou nic společného..no a dokonce i Karolínka je dnes nějak podezřele hodná...
Tak jen doufám, že to všechno je jen vliv toho blbého počasí a úplňku...já se na tu naši berušku tak moc těším, že bych ji nejradši měla u sebe, ale ještě si moooc přeju aby vydržela a doufám, že to jen na mě zkouší to počasí a úplněk..dnes nám na kurzu taky říkali, že úplněk a počasí je sviňa 🙂
každopádně holky, zítra hned ráno se tady musíme všechny hlásit 🙂

hp
6. dub 2012

@jajinka28 Ahoj, je to v pr........Dnes to už fakt nestíhám ☹ ,udělala jsem proto co jsem mohla, ale ten malej prostě ne a ne poslechnout!Je to hold chlap no.... 😀

jajinka28
6. dub 2012

@hp no hergot to mi ani neříkej, já totiž spolíhám na to, že dnes budeš rodit ty a zatím to vypadá, že to asi co nevidět čapne mě 😒 ☹ 😀

hp
6. dub 2012

@jajinka28 No to bys mě tedy našťouchla 😠 Opovaž se 😠 😀

jajinka28
6. dub 2012

@hp věř mi, že se modlím, aby se ještě nic nedělo 🙂 takže posílám svoje kontrakce k tobě a asi ňáká chyba spojení nebo co 😀 páč se pořád vracej ke mně 😖

tina74
6. dub 2012

@bugee Mně se to stalo poprvé, tak jsem docela koukala. 😒 Včera jsem si koupila lněný olej a dala si ho před spaním pořádnou polévkovou lžíci, tak jsem si říkala, jestli to nemůže být z toho. Jestli mě prostě jen tak nerozbolel žaludek. Pravděpodobnější je ale ta dost bolestivá poloha miminka...