1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

werinka1
22. črc 2011

@ma.ja Muj včerejší optimismus se pomalu vytrácí a já bych nejraději zalezla někam pod zem a tam bulela a bulela 😢

ma.ja
22. črc 2011

@werinka1 holka ani se ti nedivim, byla bych na tom úplně stejně jako ty....my jsme se ráno chytli s chlapem..ještě ten hnus venku....a za 14 dní mne čekají přesně ty samý nervíky jako máš teď ty....chjo

flyaway
22. črc 2011

@werinka1 Ale no tak, hlavu vzhůru, bitva ještě neskončila, ba naopak! Na bulení je času dost, až kdyby byl opravdu důvod, a ten zatím nevidím... 😉

ma.ja
22. črc 2011

dnes mam poslední den dovolený, od pondělí do práce, sice se mi moc nechce, ale aspoň nebudu mít čas na to myslet a stresovat se.. ☹

werinka1
22. črc 2011

Já už začinam přemýšlet o tom, že mam špatný vajucha když se jim takhle nedaří.....já už se vidim jako čekatelka na dárkyni vajíček.....
Myslela jsem, že si od pondělka necham napsat neschopenku, ale asi půjdu raději do práce. Doma bych se s největší pravděpodobností úplně zbláznila!

flyaway
22. črc 2011

@werinka1 Tak je pravda, že práce Tě přivede na jiný myšlenky, ale možná bych být Tebou zvážila alespoň první 2-3 dny odpočinku a pak teprve běžný provoz. Nemáte třeba s přítelem možnost si vzít 2 dny dovču a zajet si někam na hezký výlet do přírody nebo se věnovat nějakému jinému příjemnému relaxu, co by Tě pohladil na dušičce? 🙂
Věř mi, že každá z nás má své vlastní obavy a stresy a pochyby a všechny se bojíme do posledního okamžiku, jestli to vyjde nebo nevyjde - dokonce jsem někde četla teorii, že ty co se bojí víc jsou úspěšnější... 😀
Takže to jsme holky všechny jasný!!! 😀 😀 😀

werinka1
22. črc 2011

@flyaway Já myslim, že on by se mnou chudák ani nevydržel ☹ Já bych ho udeptala. To se v tom budu radši plácat sama....Kdyby ta teorie byla pravdivá, tak sem adept na 100% úspěch 🙂
Necham si ještě poradit od Dr. s tou neschopenkou. Pokud mi ji doporučí, tak zůstanu doma. Ale spíš bych raději šla do práce....už takhle tam koluje spousta drbů a kdybych byla ještě 14 dnů na neschopnosti, tak už bych byla jasně těhotná.....no a pak bych přišla a ty pohledy a tak.....to radši ať nikdo nic netuší.
Prostě IVF neni 100%šance na mimčo a tak to musíme brát. Je to pade na pade a některá z nás se holt radovat bude a některá ne. Ale moc to přeju vám všem!!!! 😉

flyaway
22. črc 2011

@werinka1 Tak pokud je to pade na pade, to znamená, že otěhotní každá druhá - to je snad poprvé, co si přeju bejt ta druhá! 😀
A třeba jsme tu samá druhá a máme vystaráno!!! 😵

werinka1
22. črc 2011

@flyaway 😀 Kéž by 😉

abety
22. črc 2011

Ahoj, nahodou jsem po delsi dobe otevrela tyto stranky, byla jsem na svem 1.IVF v unoru..Mela jsem dlouhy protokol, 11 dni puregon po 225 jednotkach, odebrali mi 18 foliku, z toho bylo 10 dobrych vajicek, do druheho dne se vsechna sama oplodnila, tak jsem myslela, jak je to super a ze budeme mit spoustu na zamrazeni.Ale 3.den po odberu vajicek uz byla dobra jen dve - a obe jen 4.bunecne a pritom mely byt ten 3.den nejlepe uz 8.bunecne...Tak jsem sla 3.den na transfer tech mych dvou 4.bunecnych a moc velkou sanci jsem tomu nedavala, i sami doktori uznali, ze je uspesnejsi, kdyz se prenesou uz blastocysty..No, a ja ted cekam zdrava dvojcata-kluka a holcicku!!!Mam za sebou i amniocentezu,tak vim, ze jsou oba v poradku🙂Tak vsem moc preju at se co nejdriv dockate zdravych deti!!!Jen jsem tim chtela napsat, ze presto, ze k transferu nebyly pripraveny ty nejlepsi zarodky a ja tim padem moc neverila, ze to vyjde-tak vyslo, navic 100%-obe miminka🙂 Take na svou prvni narkozu jsem se moc bala, ale opravdu se neni ceho bat..Tady nejde o narkozu na nekolik hodin, ale na par minut..Hodne jsem hledala informace i mimo CR a nikde ani zminka, ze by se pri OPU stalo neco fatalniho..Navic je to mozna docela i prijemne🙂Mejte se vsechny dobre a hodne stesti! Bety

flyaway
22. črc 2011

@abety Děkuju moc za ta povzbudivá slova! Ani nevíš, jak něco takového v těchto okamžicích potěší!!! 🙂
Přeju Tobě i mimískům, ať se Vám daří!

abety
22. črc 2011

@flyaway Jee,to vubec neni zac!!! V unoru jsem tady blaznila a hodne z vas me povzbudilo a pomohlo! Opravdu preji hodne stesti!!!

werinka1
22. črc 2011

@abety Ani nevíš jak pohladí po duši takových pár řádek!!!!! Moc ti přeju, aby bylo všechno v pořádku jako doposud. Díky 😉 🙂

cuddle
autor
22. črc 2011

@abety ooo krasny to vysledek, miminka zabojovala a chcou byt s vama, takze parada, at ti to vsechno dobre dopadne 🙂

cuddle
autor
22. črc 2011

@werinka1 hlavu vzhuru, ono prave je kontroluji obden u nas, aby poznali ten spravny vyvoj, presne mi ukazovali obrazky jak maji ktery den vypadat a u nas je znamkuji, jako ve skole 1 je dle pravidel a krasny a pak se to stupnuje, me se na 1 vyvijela vzdy ta 2 a pak uz to byly treba 2-3 ky prave jak rikas, moc brzo nebo moc pomalu
ale tak verim, ze ti tam ty 2 bojovnicky vyberou a pekne zavedou !!!!

werinka1
22. črc 2011

@cuddle No jo, holt budem aspoň doufat, že třeba zabojujou. Embryoložka mi toho po telefonu napovídala dost, jenže moc tomu všemu nerozumim, mluvila i o nějaké fragmentaci nebo jak, že jsou nepravidelné atd. Ptala sem se jestli se to do zítra má šanci nějak změnit, že bysme ještě přistoupili k PK, ale to prý ne. Tak uvidíme.....
Jak se daří tobě? Vydržíš s testíkem do zítra?? Já už vidim sebe....půjdu si koupit ten nejcitlivější a budu testovat co nejdřív....už teď je mi to jasný, to nevydržim 😒

cuddle
autor
22. črc 2011

holky dneska nestiham nestacim, ale vsechny pri patku zdravim 🙂

cuddle
autor
22. črc 2011

@werinka1 ja mela 10 tku a 7my den nic, takze uz jsem ted netestila, necham to fakt az na zitra, to je 10ty den a zavolam do caru teda co dal , sem smirena, ze to nevyslo a budeme chtit jit na KET co nejdriv 🙂

werinka1
22. črc 2011

@cuddle Nedělej předčasné závěry, však ono to dopadne 😉

maarina
22. črc 2011

@leeela ahojky jak si vubec dopadla? kolik si mela embrijek a mas nejake mrazacky?

maarina
22. črc 2011

@werinka1 drzim ti na zitra palecky na ET 🙂 ja uz mam ty 2 uz 3 hodky u sebe a na zmrazeni nic...az je budes mit u sebe tak sou v prirozenem prostredi kam patri a bude to dobre uvidis 😅

cuddle
autor
22. črc 2011

@werinka1 jojo nedelam, ten se udela zitra, ale pocitame s tou variantou , holt kazdy nema stesti na prvni pokus

abety
22. črc 2011

Moc dekuju za prani!!!! K tomu testovani-vim, ze kazdy to muze mit jinak i o par dnu, jen na sobe vim, ze 6.den jsem mela zretelnou carku - jistojiste z pregnylu(mela jsem 2 injekce,jen nevim, kolikatky to byly), 7.den byla carka jeste dobre videt, ale uz byla o hodne slabsi, 8.den jsem mela snehobily test a 9.den slabou carku, ale videt byla - a to uz byla moje tehotenska🙂))Jen tim, ze cekam dvojcata, si myslim, ze i carka pozdejsi dny se vam muze klidne jeste objevit..HODNE STESTI!!

cuddle
autor
22. črc 2011

@maarina supr dali ti fotecku??? jake embryjka zavadeli?

cuddle
autor
22. črc 2011

@abety ja 7 den po ET bilo, takze pregnyl uz komplet pryc, ale ja jsem pregnyla mela na carku tak 1-2 dny po aplikaci a pak nic, hrozne rychle HCG z moci uteklo, 7 den po ET bilo, ted bude test 10 ty den jak mam nakazano z caru , tak uvidim, ale uz nemam zadne bolesti, nic me nepicha, prsa neboli, takze takove obdobi niceho, ani zatim bricho na ms, ale tim, ze ja vlastne bez leku ms nedostanu, tak ji asi bude utros drzet dokud ho budu brat....

maarina
22. črc 2011

@flyaway moc ti dekuju za prani a pevne doufam , ze se jim u me libit bude 🙂 rano nerviky z ET a ted zas nerviky z testovani... sakra je to porad o strachu z neceho co bude nebo nebude... nemame to jednoduchy ☹

xavera
22. črc 2011

@werinka1 tak ti budu držet moc palce, aby to zítra dobře dopadlo. My jsme byli zas moc pomalí. Říkali, že to hodnotí od 1 do 3, my máme 2-ku, ale doktorka mě klidnila, že se kolikrát uchytí i 3-ka. Člověk se v tom pak vyznej...

cuddle
autor
22. črc 2011

@xavera no jo je to nespravedlive, nekomu by se uchytila pomalu i 4ka kdyz bude a jiny muze mit 1 s hvezdickou a nic, je to holt tak

maarina
22. črc 2011

@cuddle jo fotecku mam a uz jsem ji prostudovala tak dukladne, ze jsem tam vykoukala klucika a holcicku 😀 😀 a ty se jeste nevzdavej 🙂 uz sem tady mockrat vycetla ze meli holky bily test a az krev ukazala , ze jsou tehotne 🙂 hlavne do krve varuji nevysazovat leky

xavera
22. črc 2011

@abety díky za příspěvek, vlévá nám nové naděje do žil. Tak gratulace veliká. Řekni mi prosím, jak jsi se po ET tehdy těch 14 dní chovala...normální režim, nebo jsi radši ležela? Některé holky totiž leží vážně 14 dní, to ale nejspíš nemá vůbec smysl...