1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

babka
25. kvě 2012

@flyaway TAk hlavně, že jsou výsledky v pořádku 🙂

gabulenka
25. kvě 2012

@flyaway taky gratuluji k výsledku, to je super. Mě čeká teď kontrolní vyšetření, jestli je ta těhu cukrovka pryč 😉
Jinak holky, my pořád bojujeme s prdíkama. Jsem z toho už fakt nešťastná. Od minulé středy je to jak zakletý ☹ Po posledním kojení nad ránem už malá spí dost neklidně, kňučí, vrtí se a tlačí. Občas nějaký ten prdík vypustí. Pak se budí s pláčem. A odpoledne to chce být tak od 5 - 6h průběžně u prsa, pořád hledá a brečí. I když ji převážím a vím, že si vytáhla to co obvykle. Už jsem říkala, jestli nemám nějaký blbý mlíko. Tak v 8-9h už je tak k.o. že usne, většinou u prsa. Nechci ji uspávat nošením anebo u prsa, ale většinou to tak dopadne, protože si už nevím rady. Často si poplaču s ní. Když je doma manžel tak pomáhá, ale když má malá histerák, tak se pak většinou trochu pohádáme, jak jsme z toho oba mimo. Jsem permanentně unavená, nevyspalá. Samozřejmě, že malou miluju, ale jak jste psaly, takto jsem si to moc nepředstavovala 😀 Ještě se ani cíleně nesměje, aby člověk měl hnací motor 😀 Samo, hlavně že je zdravá beruška, ale už jsem byla tak na dně, že jsem nadávala jak jsem neschopná matka, že má bolení kvůli mě, mýmu mlíku atd. Kolikrát se nají, odbrkne a za půl hodky si vzpomene, že má hrozný hlad. No a pak si naplánujte třeba procházku venku 🙂 Takže včera při cestě domů hrozný pláč a nesla jsem ji v náručí 😒 V noci spinká, ale nad ránem... to už jsem psala. Tož teorie a praxe je úplně jiná 😀 😀 😀
Jinak mám velkou radost, jak všichni krásně prospíváte a rostete 😉 to je krása 😉
@xavera vše nej a pusu Violce k dnešnímu svátku 🙂

flyaway
25. kvě 2012

@gabulenka Děkuji a držím palečky, ať je cukrovka nenávratně zažehnána! 😉
A moc Ti přeju, ať ty trable s prdíkama brzy přejdou a vzpomínky na toto těžké období odletí s prvním pořádným Terezčiným zachechtáním... 😎

bugee
25. kvě 2012

@gabulenka Koukám, že jsme na tom podobně - vědomý úsměv zatím žádný (jen občas škleb po kojení, který vypadá jako samolibý spokojený poloúsměv 😉), ale hysteráky jsou na denním pořádku v kteroukoliv dobu (dnes např. v noci mezi třetí a pátou - kojila jsem v půl čtvrté, pak v půl páté a pak znovu v půl šesté, pak byl konečně klid, protože se u těch kojení vždy pořádně vyprděl - když to spustí, je to kanonáda jak od starýho chlapa 😉) Neřve hlady, ale trápí ho prdíky, a protože střeva začnou pracovat při kojení, tak ho to prostě uklidňuje a většinou to uvolní ty nejhorší... Navíc si dost často po jídle neodříhne (začíná ječet hned, jak ho beru do polohy na odříhnutí) a ten napolykaný vzduch mu dělá ve střívkách také paseku; teď už to snad bude lepší, protože odvčera vzal na milost ležení na bříšku (taky měl hned hysterák, když jsem ho na bříško položila) a to si odříhne krásně - dokonce se mu začíná líbit ležet na bříšku u mě na prsou, přitiskne se ze strany hlavičkou a je spokojený 🙂
Ale před chvílí jsme se vrátili z dvouhodinové procházky - půlku prořval, ani doma nepřestal, až po dalším kojení, při kterém opět pekelně prděl... 😒
Musíme vydržet - není to ani vina mléka, ani skladby jídla (já nesmím kvůli tomu žlučníku nadýmavého nic), ale prostě mají naši prcci delší poporodní adaptaci a dýl se jim bude srovnávat střevní mikroflóra... Bohužel. Také mám občas krizi (přes den ani ne, ale spíš v noci, když jsem rozespalá, urvaná a zoufalá z toho, že se opět nevyspím), také jsem občas na manžela trochu hustá (on ty záchvaty zažije tak z 10%, proto mu nepřijdou tak hrozné a snáší je dobře, i při tom hysteráku mu malý připadá roztomilý..., ale on je vyspalý a vidí prcka jen večer, když přijde z práce).
Teď zrovna mrně spinká jako andílek, ruce rozhozené do stran, člověk by ho upusinkoval, jak je bezbranný a roztomilý... 🙂 Na první úsměv se těším moc!
Snad už bude brzy líp, věř tomu a zatím zatni zuby! 😉 🙂 😉

bugee
25. kvě 2012

@xavera Také přejeme Violce vše nejlepší k dnešnímu svátku, hodně nových zážitků s ručičkama a spoustu radostných úsměvů a výsknutí 🙂

cuddle
autor
25. kvě 2012

@xavera všechno nejlepší Violce k prvnímu svátku!

babka
25. kvě 2012

@xavera Taky přeji Violce všechno NEJ k jejímu prvnímu svátku 🙂

gabulenka
26. kvě 2012

@flyaway moc děkuji 😉
@bugee koukám, že jsme na tom opravdu podobně 🙂 Taky se moc těším na první úsměv 🙂 Navíc manžel bude z pátka na sobotu pryč, skoro celé 2dny, tak se toho dost děsím už dopředu ☹

xavera
26. kvě 2012

ahoj holky 🙂 děkujeme moc za Violku za všechny vaše milá přáníčka . Violce jsem je vyřídila a měla z nich obrovskou radost 🙂 teď se chystáme kamarádům na svatbu, tak jí to moc sluší. Má krásné růžové šatičky a botičky a bílé punčošky a je hrozně roztomilá 🙂
Leží si v lehátku a spokojeně strká do chrastítek, zatímco máma žehlí tátovi košili. Je to super, že už se umí sama zabavit a nemusím se jí neustále věnovat v bdělém stavu. Včera jsem při tom i uvařila a poklidila. 🙂

Krásný a slunečný den všem.

xavera
27. kvě 2012

@flyaway ahoj, tak svatbu i ubytování máme v hotelu Allvet, což by mělo být v Drnovicích u Vyšova. To z našeho setkání nejspíš nic nebude..... no nic, tak si tam na tebe alespoň pěkně vzpomenu 🙂

xavera
27. kvě 2012

@flyaway taky gratuluji k výsledkům cukrovky!!!!

xavera
27. kvě 2012

@gabulenka
@bugee
holky, to je peklo, co prožíváte ☹ jsem s vámi. přesně to samé bylo u nás první asi 4 týdny. Byla jsem zoufalá, unavená , hladová. U nás se to už naštěstí už srovnalo a jsme spokojená rodinka. Moc vám přeji, a´t se ti vaši broučci také brzy adaptují a ty jejich střívka pěkně zklidní. To pak nastane úplně jiná doba. Tak držím palce, ať to brzy přijde.!!!!

xavera
27. kvě 2012

chystáme se na svatbu 🙂...ten klobouček jsme pak zaměnili za normální bílou čepičku, aby už té růžovky nebylo moc.

flyaway
27. kvě 2012

@xavera Nedá se nic dělat - věřím, že se příležitost ještě naskytne 😉.
Užijte si svatbu, Violce to neskutečně sluší, hotová nevěsta 😵

xavera
27. kvě 2012

@flyaway děkujeme, včerejší svatbu zvládla na jedničku. Obřad byl v kostele, to my ji vozila má maminka hodinu ve Stromovce a pak byla malá už s námi od 15ti na gratulace až do 21 na hostině a párty. Vše zvládla dobře, líbilo se jí ve vyvýšeném klubíčku, aby mohla vše pozorovat. Běda ji položit do kočárku 😀 měli jsme to kousek domů, tak jsem s ní raději šla, aby měla Violka klid a usnula ve své postýlce. Tak snad příští týden ve Vyškově bude podobně vzorná.

gabulenka
27. kvě 2012

holky, malá je asi k tomu všemu nemocná 😢 😢 😢
@xavera díky 😉

xavera
27. kvě 2012

@gabulenka jak to???? co jí je chuděrce?

babka
27. kvě 2012

@xavera Violce to fakt seklo, my příští týden taky jdeme na svatbu, tak máme aspoň inspiraci 😉 Kde jste koupili ty krásné botičky? Já jsem koukala na capáčky v pátek v lindexu, ale vůbec nerozumím těm velikostem ☹ Taky jsem zvědavá, jak to zvládneme, jestli Kristýnka nebude řvát. Jedeme do Brna, takže jen tak s ní domů neuteču 😕

babka
27. kvě 2012

@gabulenka Copak je berušce? 😕

babka
27. kvě 2012

@gabulenka @bugee Nebojte, holky, bude líp. U nás se to už taky srovnalo, malá je zlatíčko. Už si vydrží občas chvíli sama hrát, usmívá se na celé kolo a když ji večer položím do postýlky, tak ani nepípne a sama krásně usne. Je sice fakt, že občas si taky popláče, že už nevím, co s ní, ale jinak je to srdíčko naše zlaté. Už to není to malinké miminko, co jenom leželo, spalo a brečelo. Je vidět, jak ji všechno zajímá, jak poslouchá, co ji vyprávíme 🙂

cuddle
autor
27. kvě 2012

ahoj holky, tak takto dopadl nas posledni KET - 11 a 12 den po KET testiky slabe, skoro stejne, HCG jen 68, mam prijit znovu v pondeli a dnes testik uplne dole 14 den po KET a carecka jeste slabsi, takze predpokladam zitra uz nebude skoro zadne HCG a dostanu info,ze se jedna o neprosperujici tehotenstvi....takze tak dopadl nas posladni pokus 😒

cuddle
autor
27. kvě 2012

@xavera teda mala byla za princeznu 😉

babka
27. kvě 2012

@cuddle To ne ☹ Už jsem Ti chtěla gratulovat,když jsem tu zahlédla tu fotku s testíkama ☹ Ale naděje umírá poslední,tak ještě počkej na výsledky z krve.

bugee
27. kvě 2012

@gabulenka Co je Terezce? Byli jste u doktora?

bugee
27. kvě 2012

@cuddle Co na to říct? Je mi to líto 😢

bugee
27. kvě 2012

@xavera Z Violky byla opravdu fešácká princeznička 🙂 Je fakt nádherná - můžeme si ji zamluvit pro Jonáška za nevěstu? 😉

flyaway
27. kvě 2012

@cuddle Zlatííí, jak píše @babka, naděje opravdu umírá poslední a třeba jen embryjko potřebuje víc času na zahnízdění ☹.
Navíc mám pocit, že ten poslední testík je "Rapid", což je dle mého názoru naprosto nepřesný test a ukazuje špatně, takže bych ho vůůůbec nebrala vážně 😉.
Zítra budu moc moc držet palce, ať se Tvé předpovědi nevyplní a ať nám sem zítra pisneš nějakou příjemnou zprávičku 🙂! Moc bych Ti to přála!!!

flyaway
27. kvě 2012

@bugee
@xavera Koukám tady už se domlouvají sňatky 😀 ! No počkejte, to je diskriminace - nechcete to třeba nechat na Jonáškovi, ať si vybere sám 😀 ? Navíc výběr ještě není kompletní - počkejte na nás!!! 😀 😀 😀

cuddle
autor
27. kvě 2012

@flyaway je to RapiClear nic jineho bohuzel nemeli, teda krom digital clear blue, ja chtela jen rano vedet, co me asi v 13 ceka za zpravy, at se nato pripravim.....

gabulenka
27. kvě 2012

@xavera nádherná princezna 🙂
@cuddle nevěš hlavu, jak píší holky, naděje umírá poslední, počkej na výsledek 😉
No holky v pátek sem tam Terezka kýchla, nepřikládala jsem tomu nějaký význam. Včera navečer začla mít plný nos a jakoby se dávila nebo co. No dost mě to vyděsilo. V noci se často budila, často jsme utěšovali a byli u prsu. Odsáváme tou odsávačkou na vysavač, něco málo se odsaje. Po jídle několikrát dost ublinkla a bylo to jakoby mlíko s "vodou" nebo hlenama nevím. Je neklidná, špatně spí. Každopádně není ve své kůži, k doktorce jedem zítra v 9h. K tomu ji celý den zlobí prdíky. Byli jsme včera na oslavě a všichni jak ji něco vysleču, že je teplo - haha. Ale pořád jsem ji hlídala a byla krásně teploučká. Tak nevím. Tož od rána bulím, protože mi jí je moc líto. Navíc jsem dnes najisto dostala měsíčky, takže nálada je fakt super. Snad bude beruška brzo v pořádku, je to hrůza u takovýho mrňouska. Uvidíme co zítra paní doktorka, myslete na nás holky. Jsem ráda, že vás tu mám 😉