1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

pentagras
12. srp 2011

@cuddle moc jsem ti držela palečky, to je super 🙂 budem tady čekálovat přibližně spolu 🙂

pentagras
12. srp 2011

tak holky a dnes chytla depka mě a to že jako fest, zítřek se blíží, jsem uplně v nervu, já snad ani vnoci neusnu ☹

werinka1
12. srp 2011

Zdravím děvčata 🙂 Tak se hlásím s novinkami! Dnes UTZ. Samozřejmě sem jela do CARu s tim, že těhu určo zamlklo protože jsem nějak "vyfoukla" a vůbec mě ty příznaky přecházejí....no a oni tam jsou dvě!!!!!!! Nemůžu tomu uvěřit. No to bude teda hukot 😀 Ještě pořád to neni na 100% tedy, protože jedno je větší a je vidět i žloutkový váček, druhé je o něco menší a ještě není žloutkový váček, tudíž může ještě odejít.... 25.8., tedy skoro za 14 dní jdu znova a už by měly být srdíčka 🙂 Tak dam asi na modlení. No jinak tam mam dost plno....nějaký cystičky a jeden myom a navíc volnou tekutinu v Douglasovo prostoru, ale Dr. řekl že dobrý, tak snad jo. A už mě prokoukl....zas sem začla stresovat s tim, že jsem nějak splaskla že jo a takový ty moje řeči, co by kdyby no a on mi řekl, že bych taky chtěla všechno hned, ať se soustředim na něco jinýho a nestresuju. Prej, může se stát cokoli, může Vás taky přejet auto když vyjdete na ulici......prostě myšlenky jinam a všechno bude ok. Tak se musim snažit....
Musim to tady všechno dočíst, ale postřehla jsem, že @xavera už má srdíčko!!!! Úžasný! Já málem bulela, jenom když jsem viděla ty dvě ťupičky 😀 A 3x za sebou jsem se ptala dvě??? Jakože dvě?? A dr. už si asi myslel, že jsem nahluchlá a začal mi to všechno ukazovat....mají 5 mm a 4,6mm.
@flyaway to mi fakt mrzí, já bych už "házela utroš do žita", to jo, jenže já měla 12 den test docela slabej, nijak nesílil a oni jsou dvě, takže bych věřila tomu, že krev ještě může ukázat něco jiného......držim palce.

gabulenka
12. srp 2011

@cuddle tak super, jak píše pentagras, budem čekálkovat společně 😉

gabulenka
12. srp 2011

@pentagras to jsme na tom podobně. Vůbec se nemůžu dostat do klidu ☹

pentagras
12. srp 2011

@gabulenka já taky ne ☹ ještě mi budou až ráno volat vkolik máme dorazit, to bude stres, ty jo at už mám mímáka doma 🙂

gabulenka
12. srp 2011

@werinka1 tak to je supeeeer, moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!

gabulenka
12. srp 2011

@pentagras to je blbý, že budou volat až ráno, to já aspon vím, v kolik tam mám být... Ach jo, jestli to takto půjde dál, tak asi zblbnu 😒 Jak by se jim u mě mohlo líbit, když tak stresuju 🙂

werinka1
12. srp 2011

@gabulenka Děkuju! Je to strašně krásný. Však vy už máte s pentagras za pár...hodin 🙂 Moc přeju aby jste taky brzo jásaly 😉

gabulenka
12. srp 2011

@werinka1 moc děkuju, ale jsou to nervy už teď 🙂

pentagras
12. srp 2011

@werinka1 moc ti gratuluju, to je super, dvojčátka 🙂 paráda, jupí a ty jsi furt že ne že ne 🙂

pentagras
12. srp 2011

@werinka1 taky děkuju, jsem ve stresu, dneska nejvíc 🙂

pentagras
12. srp 2011

@gabulenka přesně, musíme se hodit do pohody\ 🙂 a jak se to dělá 🙂

werinka1
12. srp 2011

@xavera Já když přečetla ty tvoje nevolnosti a bolesti, tak jsem si řikala, že budu mít zřejmě neprosperující těhu, protože já kromě toho že mi furt kručí v břiše a jsem spavá, tak v poho. Snad jen citlivější prsa a občas bolení v podbřišku, ale to už ustalo úplně. Ale třeba to všechno ještě přijde....a jednoho krásnýho dne, než dojdu do práce, poblinkam každej roh 😀 Zatim mi pořád neschopneku nedali, ale je mi to až divný. Půjdu ještě jednou jestli bude srdíčko a pak mě předají k mé Dr. Podle mě se chodí automaticky na rizikový s dvojčaty, natož po IVF. Ale tak uvidíme....Tak ať je ti brzo líp. Nebo hůř?? 😀 Když je důvod známej a žádanej 😀 😀

werinka1
12. srp 2011

@pentagras Holky, nechci vás nijak děsit, ale ty nervy, ty ještě přijdou! Já byla dnes jak kdybych měla Parkinsona. Vzbudila jsem se ve čtyři ráno, nemohla jsem usnout, chodila jsem kontrolovat břicho, protože se mi zdálo, že splasklo atd. A strašně jsem se strachy klepala. Ale fakt hodně. Já dokážu bejt parádní nervák. Jenže ono to stejně nemá smysl. Dopadne to jak to dopadnout má.....Dnes jsem se ptala jestli už můžem sexík a prej radši neeeee......hrůza. už chciiiiiii. Prej kterýkoli jiný praktiky, ale ne vaginální styk 😀 No a pak dr. řiká. "No, ale stejně, jestli se to udržet má, tak se to prostě stejně udrží".
Moc opravdu moc vám přeju, abyste už brzo koukaly na bublinku na monitoru při UTZ. Určitě to vyjde! 😉

pentagras
12. srp 2011

holky jak je to s kafem ??? Pijete ho nebo ne?? Já právě slyšela že to není dobrý že kofein - cola, kafe, blbý..
Co je na tom pravdy??

pentagras
12. srp 2011

@werinka1 no to je jasný, jsem taky nervák, nejvetší, ty jsi taky chodila makat po ET??

werinka1
12. srp 2011

@pentagras Jj, já chodila normálně do práce. Ale jsem v kanclu. Dělat něco těžšího, v nevhodných podmínkach, tak bych si nechala PN. Kafe neeee. Mně ho zakázali.

pentagras
12. srp 2011

@werinka1 aha, no já mám blbou práci tak já mám NP od začátku stimulky, ale jako stejně ten hyperstimulák, tak mi to nevadí ted, no a nějaký speciální rady po ET???Já se bojím že než dojedu domů z nemocnice tak mimíse vyklepu, nebo tak něco,jak jsi pak doma dlouho ležela?? Jsem už plašan nejvetší dneska...

cuddle
autor
12. srp 2011

@werinka1 teda vidis a ze 2 Bckovy embryjka, proste krasa....mooooc preju a taky trochu zavidim 😉

werinka1
12. srp 2011

@pentagras Mně po ET řekli myslim alkohol, kafe ne, pak nestykovat, netahat těžký věci, šetřit se. Mě když přivezli na pokoj, tak sem měla 2 hodiny ležet. Jenže mně se po půl hodině chtělo tak strašně čůrat, že takhle se mi v životě snad ještě nechtělo. Tak sem řekla sestřičce a ona ať klidně jdu a pak si zas hned lehnu, že se nic nemůže stát. Domů to pak 2 hodiny autem, po různých kotěhůlkach, takže jsem byla vcelku vytřesená. No a v sobotu (to bylo ET) a neděli jsem proležela a vcelku prospala. V pondělí normálka do práce a všechno jsem dělala jako normálně. O dalším víkendu jsem si myslela, že to prostě nevyšlo, takže sem se vrhla na přítele a byl sexík, tahala jsem nákupy, petky s pitím, malou neteř, prostě jako že nic. No a vyšlo to! 😀

werinka1
12. srp 2011

@cuddle Děkuju. Považuju to za malej, vlastně velkej zázrak 😀 Uvidíš, taky se brzo stane, určo už tenhle měsíc! 😉

cuddle
autor
12. srp 2011

@werinka1
@pentagras holky a vidite u nas v caru nezakazuji nic, po ET zadne instrukce zakazujici neco , no ja si kafco dala, normalni latte co piju z dolce gusto doma, a sex po 5ti dnech, to jsem se ptala kde to slo, a ted se poptam radeji v caru a klidne nebudu pit i kafe, ale nemyslim, si, zeto nato ma vliv, pac pokud je deloha pripravena, prijme embryjko i kdybych fetovala a pila 3 litry rumu denne a provozovala grupen sex...holt takove tehotni na pockani....takze mozna je treba zvysit prijem alkoholu, kafe, sexu a nocniho zivota a pak se podari hned 😒

werinka1
12. srp 2011

@cuddle Přesně tohle mi řekl muj přítel. Každá fetka do toho vlítne a vůbec to nechce......prej, koukej začít chlastat a píchat si. 😀

pentagras
12. srp 2011

@cuddle no to jo, ale ono se to zase podepíše když jsou děti starší, když v těhotenství matky hulej a chlastaj atd.
Neboj budem ted bojovat, já jdu na druhý ted ale na ET jdu poprvé, tenkrát ktomu nedošlo, sliznice atd dálší ošklivý záležitosti, tím vás nebudu zatěžovat, ale ted Cuddle nám to prostě vyjde, na stoprocent.
A právě u nás v cyru prej doporučujou si dát ob den sklenku č.vína decku že to prokrvuje, taky jsem hotová ztoho a půl hodky ležet a pak už nic

pentagras
12. srp 2011

@werinka1 hustý 😀 😀

xavera
12. srp 2011

@werinka1 díky, vůbec to neber podle mých příznaků, každá to má úplně jinak. Má kámoška je jen ospalá, jinak nic . Už je ve 4. měsíci a prvním trimestrem prošla naprosto v pohodě. Skoro si přijdu jak hypochondr, možná je to už věkem 😝 , nebo jsem prostě cíťa, nebo nevim, no. Každopádně je spousta holek, které žádné bolesti ani zvracení nemají. A pokud k nim budeš patřit, tak velká gratulace 🙂

cuddle
autor
12. srp 2011

@werinka1 je to hrozny, jak je to tak naplanovany, clovek se hlida, pozuruje, je precitlivelej, vsechno proziva, kazdy pichnuti - je to dobre, spatne - prepadava lekarny a odnasi si testu jak pro divci stredni , hlava porad srotuje - holt jak rikam, po OPU me uspat a probudit az po testu a bylo by vymalovano 😀

cuddle
autor
12. srp 2011

@pentagras jasny ted to vyjde konec prazdnin to jisti aspon nejake slunce by mohlo vyjit 😉

pentagras
12. srp 2011

@werinka1 no tak to jsi dobrá, mě teda pořád všechno bolí, tak na sex zatím nemám pomyšlení, ale už ted můj přítel je hustej, nesmím nic dělat ani vyndat myčku, že to udělá at jse mv klidu, no se mu to řekne, já jsem zvyklá makat a ted jsem doma a nedělám vůbec nic, tak maximálně chodím an wc, do koupelny a kuchyně 😀