1.IVF v červenci, srpnu 2011. Přidejte se také.

cuddle
27. čer 2011

ahoj holky, v červenci nás čeká 1IVF - jste natom podobně? pojďme do toho spolu 😉

jajinka28
13. zář 2011

@zana21 já bych tu laparku zkusila, mně tenkrát dokor říkal, že po laparce jsou šance vyšší, ale ne pro náš případ..nic to není, dva dny a jdeš domů..mně ji dělali na Moravě, mám tam svého Dr., který mě přímo operoval, pocházím odtamtud..

jajinka28
13. zář 2011

@zana21 no přijde mi to uspěchaný,. ale záleží na anamnéze, věku, jak dlouho se o mimi snažíte atd..

zana21
13. zář 2011

@jajinka28 Koukám, že IVF Vám pomohlo. Gratuluji 🙂 Můžu se zeptat, jaký to byl pokus? A dopláceli jste něco, pokud ano, tak kolik. Promiň, že se tolik ptám, ale jsi první z Gestu, koho jsem na koníkovi potkala 🙂

zana21
13. zář 2011

@jajinka28 Snažíme se právě jenom 2 měsíce a příští měsíc mi bude 31 let. Miminko si moc přejeme a jsem ochotna udělat vše, ale jsem jen z toho trochu vykolejená 😎

jajinka28
13. zář 2011

@zana21 to je v pohodě🙂první pokus byl před dvěma lety - neúspěšný, teď jsme šli podruhé a nechci to zakřiknout, ale zatím to vypadá dobře🙂 My jsme dopláceli hodně, protože moje diagnoza a manželova je tak katastrofální, že jsme neměli na výběr...první pokus cca 20 tis., ten druhý teď 30 tis. ☹

jajinka28
13. zář 2011

@zana21 no tak vzhledem k délce snažení, bych určitě vydržela a nehnala se do ničeho, ale vzhledem k věku bych asi šla do IVf....říká se, že rok snažení je "v normě"..ale kdo by to vydržel🙂
takže suma sumárum - asi bych se zaměřila na podporu OVU a vyčkala bych, pokud by za půl roku bylo vše stejné, šla bych do IVF, už bych nečekala..🙂

zana21
13. zář 2011

@jajinka28 Ty jo, to je darda! Ale pro miminko člověk udělá všechno. Moc moc přeji, aby Vám to vyšlo. Děkuji moc za rady a zkušenosti. A za co všechno se tam doplácí? A patří Gest ke standardům nebo k dražším?

jajinka28
13. zář 2011

@zana21 no je to pecka, ale náš smysl života je rodina proto by jsme dali cokoliv..Mně do Gestu objednal můj Dr., kterému opravdu věřím, veškeré gyn.operace mi dělal a mám k němu velkou důvěru a úctu...Gest patří bohužel k dražším, ale na druhou stranu péče bych řekla je tam opravdu nadstandartní..jsou hodně starostlivý..Ten můj Dr. mě objednal právě k Šulcovi a jsem ráda, on je kapacita a člověk na svém místě..

zana21
13. zář 2011

@jajinka28 Máme jít k p. Šulcovi s manželem a vše ještě probrat. Musím si to všechno ještě promyslet, ale strašně děkuji za Tvé názory. A držím pěstičky 🙂

jajinka28
13. zář 2011

@zana21 u nás ta cena je fak vysoká vzhledem k diagnoze..měla jsem těžkou hyperstimulaci a i ta se na tom podpesala..a taky alergie na všechny možná léky, takže prostě pacientka na ránu mezi oči 😀

jajinka28
13. zář 2011

@zana21 budu ti moc držet pěsti, určitě se rozhodni zdravým rozumem, asi bych se ho zeptala na nějakou podpůrnou léčbu ovulace a zkusila bych třeba toho půl roku to nechat na osudu..pokud by se nic nedělo, svěřila bych se Šulcovi do plné péče a šla do IVF🙂
Tak se drž, určitě se ozvi, jak jsi dopadla🙂Budu na tebe myslet🙂

zana21
13. zář 2011

@jajinka28 No, hlavně, že si se vším doktoři uměli poradit 🙂
Také zůstanu v Gestu a o p. Šulcovi nepochybuji, jen mě dost zarazilo, že ihned přistoupil pouze k těmto 2 možnostem. Když jsem četla názory holek, tak psali, že mají za sebou několik měsíců s hormony a IUI a až pak začali s IVF. Prostě mě vykolejil 🙂

jajinka28
13. zář 2011

@zana21 to mně by taky vykolejilo🙂
tak uvidíš, všechno to pořádně proberte a budeme se na tebe těšit jako na těhuli🙂

zana21
13. zář 2011

@jajinka28 Děkuji moc, jsi zlatá 🙂 Dám určitě vědět, jak dopadneme a jak se rozhodneme 🙂 Zatím, ať tobě a miminku vše vychází a jste zdravý 🙂

maja.he
13. zář 2011

@bugee jsi zlatíčko...ale mrcha se opravdu rozjela, bylo to dost nechutný 😝 teď už to vypadá, že končí....ráno jsem ani netestovala, zkusím to zítra, než pojedu na krev....

ma.ja
13. zář 2011

@bugee jsem se přihlásila blbě 😠 maja.he ´= ma.ja

bugee
13. zář 2011

@cuddle To, co píšeš o adopci, je pravda. A taky to, že se může klidně stát, že Tvoje vlastní, tak dlouhou dobu očekávané a vymodlené děťátko Tě pak přes veškerou snahu a výchovu totálně zklame, vrazí Ti kudlu do zad, začne fetovat, krást nebo vraždit... ale já bych v případě adoptovaného dítěte měla problém to ve slabé chvilce nevyčíst, zůstat pevná v charakteru a všechno řešit jako kdyby moje bylo..., pak by mi to samozřejmě bylo líto, ale už to nenapravíš ☹ no a v tom jsem si nikdy sama sebou nebyla jistá, a to byl jeden z důvodů, proč jsme nakonec do adopce nešli.

ma.ja
13. zář 2011

@jajinka28 @cuddle a všechny ostatní...jste moje zlatíčka strašně moc vám děkuju za palečky...i za to, že píšete, že vaši chlapi nesli neúspěchy hůř než vy, protože já po Jirkovi chtěla, aby byl silnej a podržel mě a měla jsem mu za zlý, že je v prd.. víc něž já...a už zase u toho bulim 😢

bugee
13. zář 2011

@ma.ja Tfuj tfuj tfuj na zítřek! Zázraky se dějí...

bugee
13. zář 2011

@111janinka Už jsme o Tobě strááášně dlouho neslyšely... 🙂 Ahoj, jak se máš? Nevolnosti už ustoupily? Doufám, že jo a že bobísek roste jako z vody! 🙂

ma.ja
13. zář 2011

@cuddle cudlinko držím palečky, pěkně si zařiďte papíry, ono to uteče jako voda...když jsme se na přípravce těch psycholožek ptali, jak moc schvalují či neschvalují žadatele, tak nám řekli, že bychom museli být pedofilové apod., abychom neprošli.....takže neměj strach a jděte do toho.............Dnes jsem se dozvěděla, že pár (paní cca 45, pán kolem 50let), co s námi chodili na přípravku, už mají 14ti měsíčního chlapečka 😵 , tak mně to tak ohromně povzbudilo, že jsem i na chvíli zapoměla na ten náš smutek....

bugee
13. zář 2011

@werinka1 A co Ty? Prošla sis spoustou nečekaných komplikací, je Ti už líp? Odpočíváš a rozmazluješ se?

ma.ja
13. zář 2011

@bugee zlatíčko 😵 😵 😵

jajinka28
13. zář 2011

@ma.ja já ti dám slzy!!opovaž se!🙂 přesně jak píše, zázraky se dějí🙂 a už nebul, stačí,že já jsem od rána uřvaná🙂 sem z toho čtení tvých příspěvků zas úplně na měkko a už nebulím potichu, ale řvu nahlas, protože máš taky dvě 8-mi buněčná embryjka jako já, takže to jsou pašáci, určitě to nevzdali!

jajinka28
13. zář 2011

@jajinka28 jak píše bugge sem chtěla říct, no🙂

ma.ja
13. zář 2011

už nebulim, papám sušenky...už je mam spapaný ☹

jajinka28
13. zář 2011

@ma.ja jen papej, načni další 😉

cuddle
autor
13. zář 2011

@ma.ja tak to je super, ze uz vis o lidech z kurzu , ze uz maji ditko - asi jste si dali pozadavek na mensi, tim padem se dockali driv, taky mozna kvuli veku - rikali Vam na zacatku jak dlouho ve Vasem kraji je cekacka, vsude je to pry jine a nejkratsi dobu se pry ceka v Praze - u nas na jihu moravy to bude asi horsi, vsichni jsou tu verici , tak asi tolik ditek nebude...

ma.ja
13. zář 2011

@jajinka28 nedělej si srandu, jsem toho schopná...ale naštěstí mi tolik nechutnaly...já nejsem moc sušenková, já radši pečený buchtičky...
@cuddle právě, že jim říkali, že když jsou starší, dostanou starší dítě...až mně překvapilo, že dostali tak malinký....my bychom chtěli co nejmenší (max 1 rok) holčičku, a máme i z babyboxu a případně i dvojčata...Čekačka je prý 2-3roky(většinou prý 2 roky), s tím, že rok trvá papírování...no na Moravě to je prý na dlouho cca 4-5 let (z doslechu)...

cuddle
autor
13. zář 2011

@ma.ja tak to jsi me nepotesila....asi se prestehuju 😀