35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

marketchen
9. lis 2010

Tak silná není, to ne, ale vem si, kdy jsi měla poprvé testnout?HCG ještě není tak vysoké.Určitě zesílí, musíme věřit.Dneska už netestuj, i když to se lehko řekne, já testovala i 8x za den.A nedělala jsem nic jiného, než natáčela testem a hledala ducha.Pokud nenatáčíš a vidíš ho na dálku, na to není duch, ale čárka.Teď už musí jen a jen sílit.
A určitě bude!!!

gabikri
9. lis 2010

@marketchen : markétko děkuju, snad to bude dobré 😉

marketchen
9. lis 2010

Gábinko, bude, určitě bude 😵 🤐 😵

spark
autor
9. lis 2010

Dobré ráno. Právě mám za sebou tanec na Jacksona..malej hulákal a uklidnuje ho hustý houpání,tak jsem si zatancovala 😎

@gabikri podle me tam jsou regulérní čárky 😅 😅 . Asi budu plakat..no ještě raději ne. Zkoušela jsi i jiný test?A přestan do sebe rvát ty léky v takovém počtu 😎 😀
@alim75 Teda ty vždycky popíšeš tvou návštěvu v CARu totálně doktorsky a já na to koukám jak telátko,ale Zoladex mi vůbec nic neříká 😠 Ty ted pícháš? Nebo čekáš? 😕

gabikri
9. lis 2010

@spark : tancovat jako Jackson, to jsem vždycky chtěla umět 😎 😎 😎
Jinak mám jen mamatesty a asi u nich zůstanu, si nedovedu představit, jak bych vyšilovala, kdyby ta čárka na jiném testu byla třeba slabší 😕 😕 😕

spark
autor
9. lis 2010

@gabikri No tak podávej info! Jsem netancovala jako Jackson,ale jako nemehlo,hlavně že to "drncalo" 😀

gabikri
9. lis 2010

@spark : aha, já myslela že Radímka učíš "Měsíční krok" 😀 😀 😀

marketchen
9. lis 2010

Holky, jdu teď chvíli pracovat 😉 Aby šef neřekl, že nic nedělám. jsem si teď pročítala diskuzi, kam jsme chodila při IVF a KET, je mi z toho úzko.Ale pryč s takovou náladou,radujme se z čárek//.Gábinko, opatruj se !!!A všem krásný den.Během dne nakouknu a písnu.Zatím ahojky!

spark
autor
9. lis 2010

@gabikri 😀 😀 asi tak 😎 Ale na Evropě hráli novinku od Jacksona))) on je dva roky po smrti a porád vydává novinky,je to frajer.

spark
autor
9. lis 2010

@marketchen hodně pracovních úspěchů. 😉

gabikri
9. lis 2010

@marketchen : tam se markét netěhotní skoro vůbec, viď 😝 Nebudeme jmenovat 😝

spark
autor
9. lis 2010

@gabikri a kde se netěhotní?? Někde jsou dřevácí??

gabikri
9. lis 2010

@spark : nevím, porovnávám diskusi Apolinář s diskusí Reprofit. Je to nebe a dudy 😝

spark
autor
9. lis 2010

@gabikri aháááá. Jinak jak jsi psala že jsi byla včera na sociálce,tak já tam byla žádat o porodný a velkoryse mi přišel včera dopis,že na něj mám tedy nárok))) mam jim poslat děkovný dopis?? 😀

gabikri
9. lis 2010

@spark : kolik je vůbec porodný? 😉

spark
autor
9. lis 2010

@gabikri 13000... balík

marketchen
9. lis 2010

@gabikri No to asi taky:o(jen nevím, jak to uděláme, máme tam ještě jedno embryjko.Uvidíme v novém roce, vše začnu zjištovat a zase se na to vrhneme 😝
Jinak já chodila dříve na úplně jinou diskuzi na emimino, snad to tady můžu říct.Jde o to, že jsem si našla, jak jsem psala, že to nevyšlo, i tam mám fotky testů.Tak jsem tak zavzpomínala.
Ale ono to vyjde.Ale teď jsi na řadě Ty Gábi 😉

ankava
9. lis 2010

@gabikri dobře, že čárky neslábnou a nechceš si skočit někam na krev? To by tvoje nervy trochu uklidnilo. Podle HCG by se už něco zjistlilo. Strašně držím pěsti, ať čárka síli. Jinak s tím netěhotněním....já ještě chodím do jedné uzavřené diskuse a tam se taky bohužel netěhotní.... ale věřím, že nastane velkej třesk.

u mě nic nového. Počítám každý den k dobru a strachuju se, aby se holce nechtělo teď ven. Sice nemám žádný tvrdnutí nebo kontrakce, ale mezi nohama mám pocit, že už je napůl cesty.
Tak se fakt snažím polehávat, abych jí tam ještě alespoň dva týdny udržela, jenže mě to odpočívání strašně nebaví, doma práce jak na kostele, ale nedá se nic dělat. Vydržím to.

gabikri
9. lis 2010

@ankava : když já se na tu krev bojím 😖 tak to oddaluji, co jen to jde. Ale asi zítra to začnu řešit 😉

gabikri
9. lis 2010

@ankava : já taky ležím, kolem mě poletují chomáčky prachu a já dělám, že je nevidím 😀

gabikri
9. lis 2010

@spark : no aspoň bude na kočárek 😉

marketchen
9. lis 2010

@gabikri Tak to je Gábi pěkná hláška 😀 Kolem lítaj chomáčky prachu, a ty děláš , že je nevidíš. 😀No "dyk".
zatím papa

alim75
9. lis 2010

Ahoj holky, tak moje zlé tušení mě nezklamalo, dneska ve čtvrt na tři v práci krevní výlev jako prase, stejně jako minule, omlouvám se za naturalistický popis, ale vylítnul ze mě i pěkný kusanec děložní sliznice 😖 @gabikri sice říká, že nemám malovat čerta na zeď, ale ještě že jsem malovala, protože jsem to tušila, tak jsem s sebou měla všechny potřebné hygpotřeby. Teď zatím už dvě hodiny ani kapka, pomalu se dávám na modlení, aby to tím skončilo ...
V CARu už doktor nebyl a moje MUDra je na školení, tak jsem ji nechtěla otravovat. Zítra odjíždím na služebku, to bude ještě sranda ...

@spark Zoladex je sajrajt, který mě má dostat do uměle navozeného přechodu, píchala jsem ho v sobotu. A moje tělo se evidentně menopauze brání, seč mu síly stačí ... Asi si myslí, že jsem na přechod ještě mladá 😀

gabikri
9. lis 2010

@alim75 : to vůbec nechápu, co se s tebou holka děje, volala jsi to doktorce? 😕

gabikri
9. lis 2010

@alim75 : promiň, já to přehlídla 😉

alim75
9. lis 2010

@gabikri Nechci ji otravovat, do rána to snad přežiju a na služebku odjíždím až v 9, takže kdyby bylo zle, stihnu ještě zaběhnout do CARu, mám to 5 minut z práce.
Minule jsem takhle hodně zakrvácela, v CARu mi píchli injekce, a od té chvíle klid, a předpokládám, že ta injekce neúčinkuje hned, takže se chytám naděje, že co mělo odejít, odešlo, a že teď už bude jen líp ....

gabikri
9. lis 2010

@alim75 : no snad jo, proboha................ 😉 Na tu služebku jsi se měla vyprdnout, kór když máš takovéhle komplikace 😉 😉

alim75
9. lis 2010

@gabikri Koho by to napadlo, že budou komplikace?! 😀 Vidíš, jak myslím pozitivně, přihlásila jsem se na služebku, protože jsem předpokládala, že bude všechno v pohodě 😝
Je zřejmý, že mi to dělaj ty sajrajty na umělej přechod. A začínají mě fest bolet záda a břicho, doufám, že je to dobrý znamení ...

ankava
9. lis 2010

@alim75 holka zlatá, co to s tebou dělá, ty budeš jako na potvoru ta jedna z mála, co takhle reaguje. Raději si tam ráno zavolej tak jako tak.. aby ti řekli, čím to může být.
Tak se drž a už žádný výlevy, ju 🙂

alim75
9. lis 2010

@ankava Děkuji, budu se snažit nevylívat 😉
A jak já to svoje břicho hladila a škemrala, aby už nekrvácelo ... ale bylo mi jasný, že je zle, já totiž mám standardní mrchu v krvácivé podobě 3 dny, a jak jsem krvácela i čtvrtej a pátej den čistou krví, bylo mi jasný, že je zle. Ale z CARu by mě s tím vyhnali, že je to normoš, co si budeme povídat. A paní doktorka mi při pohovoru jemně naznačila, co s tím, když jsem se ptala. Prý mám zapomenout na pohotovost a koupit si balík vložek, že prý to musím odkrvácet, takže pokud mi nezačnou z krevní nedostatečnosti fialovět konečky prstů, tak to asi budu muset vydržet.
A aby bylo dílo zkázy dokonáno, tak jsem zjistila, že jsem si blbec koupila vložky s křidélky, který bytostně nesnáším 😠 😀