35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

spark
autor
24. bře 2010

😲 tak jak?? jé já jsem napnutá!!! Ankavo!!

ankava
24. bře 2010

tak takhle:
dva folikuly - dvě zralá vajíčka 🙂 🙂 🙂 dílčí úspěch je taky úspěch 🙂 když se budou mít k světu, tak v pátek ET.
O sliznici nic dneska neříkal, tak bud jí neměřil a nebo byla v poho.
OPU mi dělali bez narkozy, tak jsem šla hned první na řadu. bylo tam asi 8 holek, tak ty se asi načekaly.
Volat mám až v pátek ráno, jak se mají k světu. Tak nevím, jestli to vydržím, ale zase si říkám, že bych si mohla aspoň v klidu dva dny užít, než kdyby mi zítra řekli, že je to v kopru, tak asi budu do pátku žít ve víře, že to vyjde 🙂

gabikri
24. bře 2010

Ahojte vespolek

U mě je nového to, že ta dárkyně, co jsem ji přivedla, má genetiku v pořádku a já jsem tím pádem na prvním místě v pořadníku. V úterý jsem objednaná do CARu a už se začne něco dít Bože jak jsem ráda Už jsem se s tím vyrovnala, že vajíčka holt nebudou moje a teď věřím moc tomuhle

ankava: moc, moc držím na pátek pěstičky Téda, to jsi dobrá, bez narkózy, to bych umřela

alim75
24. bře 2010

Holky, držím Vám oběma moc a moc palce, ať to klapne, už byste si to obě zasloužily! A dávejte o sobě vědět, co je nového 🙂

ankava
24. bře 2010

alim díky, určitě dám,
do pátku budu napnutá jak kšandy..
a co ty? co nového???

spark
autor
24. bře 2010

Téda! Super ankavo! A gabi taky dobrý zprávy! Že by se všem blýskalo???
Co vy ostatní ženský? 🙂

ankava
24. bře 2010

spark, díky, ale to víš, že mám myšky, aby si to vajíčka do pátku nerozmyslela. Doktor mi sice říkal, že tím ICSI se oplodní všechna a já je měla pěkně zralá, ale víš jak to je,
tak se fakt modlím, aby vydržela,
vůbec nic mi neříkal o té sliznici, tak tedy fakt nevím 🙂 ALE VĚŘÍM 🙂

blabunka
24. bře 2010

Dobrý večer holky,
Ankavo gratuluji k 2 vajuchám a zároveň i k embrýskům. Pokud je v plánu na pátek ET, tak sliznice byla v pořádku. Kdyby byla
nízká, tak to by ti hned řekli, že se bude mrazit. .
Gabi, zdravím a taktéž velká gratulace. Že by se to tady konečně rozjelo. Přece v tom Sparka nenecháte samotnou. Já budu mít minimálku v květnu, tak se k vám mileráda přidám.

ankava
25. bře 2010

ahoj, doufám, že embryjka budou, ale zavolám tam až zítra, tak jak mi to napsali, dneska nějak nemám na to, kdyby řekli, že je to v kopru....
dneska ještě můžu věřit, že zítra dojde k ET,
ale to víte, že mám strach, jestli budou a co ta sliznice...

alim75
25. bře 2010

Ahoj holky, jediné, co můžu ohlásit je, že jsem dneska 1.DC 😠 ☹
Nu což, vzhůru do 9. snažení 😎 I když přiznávám, že není snadné nepodléhat panice, i když rozum říká, že jsem stále v normě 😨
Za 14 dní jdu ke gyndrovi na kontrolní cytologii, tak z něj zkusím vymámit alespoň doporučení na spermiogram, pokud z něj dostanu i něco dalšího, budu to brát jako bonus. 🙂
Ankavo, drž se holka, myslím na Tebe a držím palce!!! A nepodléhej, kdyby nebyla sliznice OK, určitě by Ti to Dr. řekl!

ankava
26. bře 2010

Ahoj,

MÁM ZAVEDENÉ DVĚ EMBRYJKA 🙂 🙂

ráno po telefonu mi řekli, že ET bude, ale kolik to mi neřekla až pak embryoložka, že se obě oplodnila a obě jsou na tom stejně.

dneska mám jen jíst a chodit na záchod, tak to jdu dodržet.

tak zase další dílčí úspěch 🙂

alim75
26. bře 2010

Tož je drž a za 9 měsíců zase pusť! 😵

spark
autor
26. bře 2010

Ankavo gratulka!! 🙂 🙂 Kdy jdeš na ultrazvuk?? Kdy se dovíme kolik dětí budeš mít? 🙂

ankava
27. bře 2010

holky díky,
testovat mám až 12.4. je to 2 dní od poslední MS, ale to asi nevydržím, nejspíš zkusím už v pátek - 14 dni od ET, pokud to sama nedostanu, většinou mám MS už tak po 25 dnech.
Ale kupodivu nejsem tak vynervovaná jako minule, válím se v posteli, čtu, jím a čučím na bednu, tak snad alespoň jedno bude.
Beru 6 utrogestanů, tak snad ty mý mimča udržej tam, kde maj 🙂

alim75
27. bře 2010

To víš že jo, odpočívej a opatruj se! Budeš doma nebo budeš chodit do práce? Teda až do 12.4. .... uff ...

ankava
27. bře 2010

jsem doma, myslím, že mám svoje odděláno, že si chvíli klidu zasloužím,
alespoň si něco přečtu, mrknu na všechny filmy, co jsem neviděla a prostě si pohovím,
a doufám, že to tak bude po příštích 9 měsíců...
já s tím transferem moc nepočítala, tak jsem ani neuklízela, ani jsem nic nenakoupila, takže naše domácnost je v dost tragickém stavu, ale je mi to tak nějak úplně ukradený 🙂
těch 14 dní si užiju v naději, vždyť jsem vlastně v tom 🙂 že jo

blabunka
27. bře 2010

Ahoj holky, zase nám pár dní nešel net, tak opožděně gratuluji Ankavě k 2 mimískům. Moc ti přeji, ať se ti ta PN prodlouží až do mateřský. Kašli na uklízení, však ono se to nezblázní. Hlavně abys ty byla v pohodě.

feliccita
29. bře 2010

Ankavo, přeji hodně štěstí a pohodové dny s úsměvem a s pěkným testíkem! 🙂 A jak vysokou ji měla nakonec děložní sliznici?

ankava
29. bře 2010

feli... díky,
s tou sliznicí nakonec nevím, protože to už nikdo neřešil, prostě řekli transfer bude a hotovo.
Tak ti nevím, jestli se na to vyprdli nebo při tom odběru vajíček to viděl, ale už nic neřekl. Ale věřím, že když jsem měla v neděli 6, že do toho pátku na těch 7 dorostla....
stejně mi nic jiného nezbývá, nechci se z toho zblznit, nervama bych tomu tak jako tak nepomohla 🙂
ale to víš, že trochu obavy mám, že to nedopadne, ale ne tak strašný jako když jsem v listopadu otěhotněla a byla od začátku přesvědčena, že to zase nevyjde, a byla z toho tak vynervená, že jsem tomu potratu možná i pomohla. Teď tak rorhozená nejsem, navíc malinko cítím prsa, což bych 12 dní před MS normálně necítila, tak pořád doufám, že se v mé děloze něco děje 🙂

gabikri
30. bře 2010

Ahojky, píšu jen v rychlosti, ráno odjíždíme na hory 🙂
Dnes jsem byla v caru, vyfasovala jsem léky, cca za 14dní mám jít na ultrazvuk, jak mi roste sliznice a až někoho vyberou, laboratoř zavolá a jde se na to 😵 Holky hezké VELIKONOCE 😵 😵 😵 😵

ankava
2. dub 2010

Ahoj holky,
my tady nějak spíme!!!
jak se chystáte na Velikonoce?
já dneska koupila jednoho zajíčka, utřela prach a vytřela a pak jsem z toho 3 hodiny spala....
ach ten utrogestan....
jinak se nechystám na nic jiného než na odpočinek 🙂 🙂 když ho mám naordinovaný, tak si ho užiju 🙂 🙂
Krásné Velikonoce 🙂 🙂

spark
autor
2. dub 2010

😕 téééda tady je klid))))
Tak me už je po třech měsících lépe a mam dost chut papat))) ale když se přežeru,tak to jde ven... 🙂 takže varování! 🙂 Jinak ve středu jdu po měsíci na ultrazvuk,tak se těším. Snad je vše v pořádku a potom,protože už jsem starší kus tak pujdu na všechny ty vyšetření..genetika a já nevim co ještě. 😖 🙂

Ankavo já už jsem tak zvědavá na tvoje výsledky,ani nevíš 🙂
gabi ty si zalyžuj i za mě)))
Alim,feli..jak jste daleko vy? pište ,pište a taky všem přeji krásné Velikonoce!

alim75
2. dub 2010

Ahoj holky, já jsem tak daleko, že dnes 9.DC 😎 Na Velikonoce jsem se připravila nákupem čoko beránků a krmiva na prodloužený víkend 😉 Výzdobu neřeším, při třech kočinách by mi z ní moc nezbylo, ale obě maminky mají načančáno i za mě, tak se budu kochat při návštěvách 😀
Hned v úterý po Velikonocích mířím za svým gyndrem na tu kontrolní cytologii po 3 měsících, tak mi věnujte myšlenku, ať je vše v pořádku 🙂 A zkusím z něj vyrazit alespoň doporučení na spermio, ať se trochu pohneme, uvidíme, co on na to ...
Každý den na vás myslím, aby vám to vyšlo!
A všem přeji krásné svátky jara!!!

ankava
3. dub 2010

Ahoj holčiny, konečně nějaké zprávy o Vás...

test ode mě očekávejte nejdříve ve čtvrtek...
ale dneska je mi nějak divně, břicho pobolívá, prsa pnou, tak to buď už dostanu nebo jsem v tom 🙂
kéž by to druhé 🙂

přeji všem Krásný svátky...pohodu, radost 🙂 🙂

blabunka
4. dub 2010

Veselé Velikonoce všem snažilkám i těhulkám. Gabi, tak ať má ta tvoje dárkyně co nejvíc vajuch.
U nás je nádherné počasí a před chvílí sme se vrátili z procházky. Byli jsme na proutkách a manžel bude teprav pléct pomlázku.
Ankavo držím pěsti a dej vědět, jak jsi dopadla.
Sparku, užívej si těhotnění a sluníčka. Alim, příští týden taky vyrážím na gyndu, ale ne na stěry, ale na kontrolní horm. profil.

ankava
6. dub 2010

Zdravím všechny po Velikonocích 🙂

já jsem pěkně na nervy, na test jsem zbabělá, spíš s každou návštěvou WC očekávám mrchu, která by klidně už mohla přijít,

Alim, koukala jsem na tvý OVU testy, já je jeden čas taky zkoušela, ale takhle pěkně mi to nikdy nevyšlo..
jednou jsem měla // snad 3 dny při každém testu, další měsíc zase jen slabé.. pak jsem se na to vyprdla..

blabunko, a kolikátý den jdeš teĎ na ten profil? budou ti brát krev jednou nebo víckrát po sobě?

blabunka
6. dub 2010

Nazdar holky, tak jak je po svátcích?
U nás poslední koledníci odešli po třetí hodině odpoledne, ale nepolévala jsem je.
Ankavo, já čekám na MS a na odběr mám přijít 2-3 den cyklu. Krev se bere jen jednou. Vyšetřuje se tuším estrogen, progesteron, prolaktin, testosteron , FSH a ještě něco, ale to mi vypadlo.

alim75
6. dub 2010

Ahoj holky, dnes jsem byla na kontrolní cytologii, takže podle výsledků se uvidí, co dál, buď dostanu doporučenku do CARu, to je ta "příznivější" varianta, nebo doporučenku na biopsii z děložního čípku, což je ta méně příznivá varianta ... Asi se dám v následujících třech týdnech na modlení 😅
Jinak ovutestíky se tentokrát barevně fakt vyvedly, jenže mi s tím nekoresponduje bazální teplota, takže jsem trochu zmatená a podle zítřejší teploty se uvidí, jestli mám splašený hormony, nebo to fakt byla "velikonoční" ovu ...
Ankavo, teď očekáváme stejně hezky barevný testy od Tebe, ale musejí mít modré "držátko" a na něm napsáno HCG 😵

alim75
6. dub 2010

A za zmínku ještě stojí, že jak jsem seděla v čekárně, tak vylezla z ordinace mladá žena, na kterou čekal partner, a ona mu jen tak mezi řečí šeptla: "Jo a těhotná jsem, asi 4 týdny, doktor tam viděl malou tečku ..." Tak jsem jí tiše záviděla, že to mohla pronést jen tak mezi řečí, pro mě by to bylo téma dne a brečela bych u toho jak želva 🙂 Tak snad si jednou takhle pobrečíme všechny 😵

feliccita
7. dub 2010

Zdravím Vás všechny, neozvala jsem se, protože jsme s manželem dost narychlo odjeli na skok do Londýna. Úplně super úžasné město, jela bych hned zas. Takové strávení velikonoc si dám líbit. Ale už jsem zase zpátky v práci, navíc mě rozbolel zub-8 a jsem dost nevyspaná a odpoledne mám navíc English, takže se domů dostanu až večer. Zítra půjdu popvrvé na powerjógu, snad mě nabije energií, jak jsem o tom četla, že to umí. 🙂

Ankavo, hodně štěstí k testování!