35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

ankava
7. dub 2010

Ahoj 🙂 🙂 🙂
tak já se k tomu testu ještě neodhodlala, ale mrcha ješně nedorazila, tak si tu sladkou naději ještě nechám...
ale zítra už asi nevydržím... 13. den po ET už by mohlo něco být.

blabunko, tak to mi ten profil asi taky dělali přímo v CARu, protože jsem na krvi na hormony 2. den cyklu byla.
Ale žádný výsledky mi neřekli, tak to asi muselo být v normě, přdpokládám, jinak by to se mnou asi řešili ne?

alim... já už se taky modlím 🙂 a protože nejsem zase tak věřící, tak raději ke všemu, co by mi mohlo pomoct... třeba to zabere 🙂 🙂 určitě půjdeš do CARu

blabunka
7. dub 2010

Alim, ovu testíky jsou nádherný, tak třeba z toho něco bude, ne? Ankavo a tobě přeji hodně štěstí a odvahy k testování.
Jé feli, to se máš, Londýn je moje srdeční záležitost. Já tam byla loni a přijela jsem nadšená . Taky se mi tam moooc líbilo.
Kdepak máme Sparka?

gabikri
7. dub 2010

Ahojky, zdravím po Velikonocích 😵 😵 😵

Tak jsme se v pondělí vrátili z hor..byla fakt supet lyžovačka 😵 Byla jsem ráda, že jsme někam na svátky vypadli, než jako každoročně lítat kolem sporáku 😖

Jinak čtvrtý den už beru ty prášky, co mi dali a už zase tloustnu 😒 Kdyby to aspoň k něčemu bylo. Jsem myslela, že na horách nějaké to kilo dám dolu, celý den člověk maká jak vrcholový sportovec, jedla jsem jen saláty a výsledek...na váze ještě víc než před horama. Ty hormony jsou fakt svinstvo 😖

ankava : holka moc na Tebe myslím, to čekání je strašné..ale zítra se dočkáš vytoužených // 😉 Moc držím pěsti 😉

alim : ať Ti výsledky dopadnou dobře 😉

ankava
8. dub 2010

ahoj všem,

já dneska taky testila, koukněte na foto 🙂
ale včera jsem měla dostat MS a večer mě začalo bolet břicho a pak jsem začala špinit... úplně přesně, jako když to normálně dostanu, takže jsem propadla hysterickýmu pláči, že je všechno v hajzlu, brečela jsem asi 2 hodiny, pak jsem naštěstí usnula, ráno jsem letěla na záchod, MS nikde, tak jsem si řekla, že si ten test přeci jen udělám, no a // byly do minuty... tak jsem pro jistotu udělala ještě ten druhý.
Jestli tím svým nervováním něco podělám, tak se fakt půjdu odstřelit . Fakt nechápu, jak jsem mohla takhle zhysterčit.
Jak jsem stará,tak jsem velkej kus hovězího

feliccita
8. dub 2010

Ankavo, úplně úžasné, gratuluji!!!! Do minuty dvě // to nebude jen tak jedno ale rovnou dvě! 🙂 Jak to udělat, ať je tam příště taky najdu? Ještě jednou moc blahopřeji. 🙂

ankava
8. dub 2010

feli, díky moc, kéž by 🙂

je pravda,že minule, při tom nepovedeným těhu jsem ještě 32. den měla jen takové slabounké čárečky, takže tyhle mě dneska vyrazily dech,
kéž by síla čárek mluvila o tom, že to těhu bude v poho.

Dneska mě tu spoustu holek napsalo takovýho povzbuzení, že se mě hned i to břicho teď bolí míň.

Tak feli... vem si příklad, jak mají vypadat ty čárky.. 🙂

feliccita
8. dub 2010

Beru na vědomí a budu se taky snažit, ať ty dvě uvidím i na svém testu a tobě přeji, ať se vše vyvíjí jak má a prožiješ úžasných 9 měsíců.......

ankava
8. dub 2010

feli, to se fakt krásně čte, budu se taky snažit... a vzkážu to taky do mý dělohy 🙂 🙂

alim75
8. dub 2010

Gratuluju, nádhera!!! Takhle brzy a taková tlustice, abys náhodou nebyla 3 v 1!!! 😵 Tož drž plod!!!

ankava
8. dub 2010

🙂 🙂 🙂 tož se budu snažit 🙂 🙂 🙂

blabunka
8. dub 2010

Jé, no to je ale zpráva. Ankavo, tož já se taky připojuji k gratulaci. Kdy jdeš na krev? Určo bude hcg vysoké. Taky bych si typla na 3 v 1.

ankava
9. dub 2010

blabu, díky, na krev si skočím v pondělí přímo do CARu, jdu se tam objednat na 19. na UTZ, tak to vezmu při jednom, já to mám blízko, tak mi to vyhovuje.
dneska jsem taky testovala a čárka je prakticky stejně tlustá, tak už na to dlabu, nebudu se nervit, co kdyby byla další den slabší. stejně si myslím, že už by asi o moc neztmavla, když je skoro jako ta kontrolní.
a i kdyby to bylo blbě, tak by se asi za den ta čárka taky nějak výrazně nezměnila.
Tak jednoduše doufám, že to bude v poho.
Koukala jsem na nějaký testy z těhle dnů a myslím, že je mám docela kvalitní, že jiný holčiny je měly dost slaboulinkatý....

Připadám si trochu jako debil, ale věřte mi, že se musím přesvědčovat a pořád si namlouvat, abych si vsugerovala, že tentokrát to dobře dopadne 🙂 🙂

spark
autor
9. dub 2010

😅 Ankavo moc gratuluju!! Tak jsem ty tvoje dve // obrečela)) 😅
Holky vidite že to snažení někam vede..přeju at se daří všem. 🙂

alim75
9. dub 2010

Spark, hezounkej mločík v albíčku 😉 😵

anastasy
9. dub 2010

Ahoj holčiny!
Jsem ted v lázních a čtu si novinky a nemůžu nereagovat!!
Ankavo taková úžasná novina!!!
MOC GRATULUJI!!! Je to úžasné a moc ti to přeji!
Halvně bud opravdu v klidu a pokud možno v pohodě, není to jednoduché, ale pokus se o to. Hodně odpočívej a šetři se ve všem. Teda tak doufám, že my ostatní se taky nakazíme a to jaro nám pomůže 😎
zase písnu, pa pa

ankava
9. dub 2010

spark,
krásný fotečky, kéž bych byla tak daleko jako ty,

holky díky za přání,
já bulim teď skoro pořád... 🙂 🙂

blabunka
11. dub 2010

Ankavo, tak ať to zítřejší hcg máš hodně vysoký.
Sparku, krásné fotečky.
Anastasy, ty se máš uzčitě lázeňsky. Seš ve Frantovejch, nebo v Klimkovicích?

ankava
12. dub 2010

hlásím výsledek 19. den po OPU mám HCG 3449,
nechala jsem si to raději dvakrát přečíst, protože jsem tomu nechtěla uvěřit.
Minule jsem měla v podobný termín 174 a týden na to 803,
tak snad už si to mimi nebude chtít rozmyslet 🙂

alim75
12. dub 2010

Super výsledek! To by mohly být dvě bublinky 😵 Čtu tě ještě i na Pronatalkách, mohly by být klidně i ze dvou tři - to jedno by se rozdělilo na dvě, tak jak vznikají jednovaječná dvojčata 😉

ankava
12. dub 2010

heleď alim, nestraš, dvě by byly super, to bych byla moc šťastná, jasně, že budu i za jedno. Ale 3, to mě přijde dost nebezpečný.... 🙂
tedy dneska se mi moc ulevilo, já volala pro ten výsledek jak spráskanej pes a když mi to řekla, tak srdíčko zaplesalo.
Tak jsem dětičky pochválila, dala si o jogurt navíc... a je mi teď pěkně blbě 🙂 🙂
tak já je zase budu přemlouvat, aby pořádně rostly, třeba to fakt pomáhá.
Paní doktorka na reflex. terapii bude mít zítra radost, tak taky doufám, že mi zítra zase dodá trochu energie a mimísky udrží, tam kde maj být.
Já na tohle nikdy moc nevěřila, ale je fakt, že když jdu od ní, tak opravdu cítím, že je mi na duši líp... vydrží to tak dva dny... ale i tak je to skvělý. 🙂

alim75
12. dub 2010

Uvidíš na UTZ, kolik bublinek na vás bude koukat 🙂 I jedna by byla úúúžasná! 😵 Upřímně se raduju s Tebou 🙂

ankava
12. dub 2010

alim díky,
no a co vy? snažili jste se? nebo jsi nechala ty úžasný testy ležet ladem? doufám, že do 14 dnů budeš hlásit // 🙂

myslíš, že by to poznala už za týden v pondělí, jestli jsou dvě?
toho mýho by asi trefil šlak, moc o zavedení dvou nechtěl slyšet, ale pak souhlasil, že je větší šance, aby se alespoň jedno chytlo. Takže dvě by asi nějakou dobu rozdýchával.

V každém případě, se budu dál modlit ke všemu nade mnou a pode mnou, aby se to moje těhu nezastavilo

alim75
12. dub 2010

Jsem sice laik, ale podle mého skromného názoru už by mělo být vidět, kolik bublinek tam máš 🙂
Dvě čárky jsme samozřejmě ležet ladem nenechali, ale to ani těch 8 cyklů předtím 😀
Jenže já každý cyklus od ovu do menzesu špiním, a to asi není úplně to pravý ořechový, i když prý to neva, ale mně to teda va 😠

brusinka.pusinka
12. dub 2010

Ahojky holky chtěla jsem vás jen pozdravit a popřát hodně štěstí a každé jedné z vás dvě čárky na testíku 😵 😵 😵

Já sice měla syna před 15 lety, ale pak se nedařilo a nedařilo až loni bylo moc veselo 😉 . Holky moc Vám to všem přeji a přeji aby to bylo co nejdřív 😉

ankava
12. dub 2010

brusinko, moc za všechny děkuju a co nejdřív tě budeme následovat 🙂 🙂

blabunka
12. dub 2010

Nazdárek holky. Téda Ankavo, to ses teda pochlapila. Jéstil tam nejsou dva mimísci, tak je tam jeden pořádnej macek a ten se hned tak nepustí. Alim, že by další těhulka?
Já dneska byla na tom odběru a za 14 dní mám dohodnutou konzultaci s lékařem v caru. Pevně doufám, že se dohodnem v květnu na tu minimálku.

alim75
12. dub 2010

Blabu, bylo by to milé, tohle je devátý měsíc, který v to doufám 😉 😀

gabikri
14. dub 2010

čaute 😉

Ankava : no to je supeeer, moc gratuluju a juchám s tebou 😵 😵 😵

Jinak já jdu zítra na ultrazvuk, jak mi roste sliznice, tak pak dám vědět, co je nového. 😉

ankava
14. dub 2010

ahojky gabriki, tak ať jí máš pořádnou 🙂 🙂 🙂

alim75
14. dub 2010

Ahoj Gabi, držím palce, ať je vše, jak má být! 🙂