35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

ankava
21. dub 2010

gabri, zavolám tam ráno, stejně bych se nervy zbláznila.
teď je to ve stavu, že kdybych se nezkoumala, tak to snad ani nepoznám. tak snad to není nic vážného.

feliccita
21. dub 2010

Ankavo, na špinění předepisují doktoři klid na lůžku a Ascorutin 3x2 - dostaneš volně koupit v lékarně - je to vlastně Asco - Cečko a rutin - na posílení cév. A k tomu utrogestan - ten ale určitě bereš.
Prosím Tě, jak u tebe probíhala ta akupunktura? Já včera byla taky na čínské medicíně, chtěla jsem akupunkturu, ale paní mě masírovla přes šlapky na nohách - prý je to lepší než akupunktura. No nevím.......

feliccita
21. dub 2010

jo, a ještě říkají, že když je to dobré, udrží se. Někdo dokonce i krvácí, a taky se udrží - když nebolí břicho do křečí. Tak klííííííd 🙂

ankava
21. dub 2010

tak jsem se tam dovolala, doktorka mi řekla, že dneska špiní nebo krvácí třetina těhotných, hlavně ať se neplaším,ale že i kdyby to bylo blbě, tak tomu v téhle době stejně nemůžeme nijak pomoct.
Ale přeobjednala mě na kontrolu už na podělí.

jinak já nechodím přímo na čínskou medicínu, ta moje doktorlka spíš dělá reflexní terapii a akupunkturu a vůbec celostní medicínu, ale z čínské medicíny taky vychází. Takže záleží, na koho jsi narazila.

blabunka
21. dub 2010

Tak jsem včera přišla z práce, přečetla příspěvky, odepsala a šla chrnět. Teď zapnu počítač a koukám, kolik toho tady přibylo. Ankavo, to je nemilé - to špinění. Doufám, že si hovíš někde na gauči a zobeš askorutin, jak ti radila felicita. Pár mých známých v těhu taky špinilo a mimča mají nádherný.
Gabi, tak ať ti to čekání rychle utíká. Ber to tak, že čekáme už roky, tak ten jeden měsíc nás nevytrhne.
Feli, zdravím. Co nového?

feliccita
22. dub 2010

Blablu, u mě nového celkem nic. Příští týden jedu na konzultaci co dál, dr. Machač říkal, že něco nového pro mě vymyslí. Dnes bych chtěla jít odpoledne k obvodní dr. a dát jí vyplnit dotazník na adopci. Ty papíry na adopci už mám doma 2 roky a už asi pomalu nastává čas se nějak pojistit, kdyby to v Brně zase po x-té nevyšlo ☹ Těhu jsem už byla 2x, ale za poslední 2,5 roku nic, nějak se přestalo dařit a nemůžu tomu přijít nakloub proč?

ankava
22. dub 2010

Ahoj,
tak špinění je fuč... doufám, že nafurt.
Včera mě tak pálila žáha a dneska je mi od rána tak nějak divně od žaludku... že by ty těhu-nevolnosti???
tedy, jak bych je ráda měla....
tak snad bude v pondělí mimi zase o kousek větší 🙂

feli... obdivuji vaše rozhodnutí jít do adopce, to je úplně skvělé 🙂 dostanete radost a starosti do života a pak třeba ještě přijde to vlastní 🙂

feliccita
22. dub 2010

Určo bude mimi větší, užívej krásného období Ankavo! 🙂

alim75
22. dub 2010

Ankavo, to jsou dobré zprávy! 😵
Blabu, hezké rozhodnutí, máš můj obdiv! Kamarádka se od svých 22 let snažila o prcka a bohužel se ani za 11 let snažení nezadařilo, a tak už má doma 3 roky úžasnou adoptovanou holčičku, dostali ji, když jí byly 3 měsíce 🙂

alim75
22. dub 2010

Jejda, omlouvám se, oslovila jsem Blabu a ona je to felicc ... 🙂

blabunka
23. dub 2010

Nazdar žaby,
Ankavo,to je fajn, že už nekrvácíš.
Alim, my do adopce nepůjdeme. Ještě chvíli se budeme snažit s vlastním materiálem a pak bychom šli do darovanejch, jako Gabi.
Feli, koukám že toho máme hodně společného. Nejenom centrum, ale i lékaře. To je ale náhodička.

gabikri
24. dub 2010

Dobré ranko 😵 😵 😵

ankava : no tak to je moc dobře, to se Ti ulevilo, viď?? 😵 😵

blabu : přeji, ať se Ti to povede s vlastníma...ale je fan, že je tady ta možnost dárcovství.. 😵

Jinak to čekání je dlouhé...snažím se pořád nějak zabavit..tak na to přes den nemyslím...ale v noci se mi
zdají přímo hororové sny 😕

felicita: taky obdiv s tou adopcí..vůbec jsem se s tou myšlenkou ještě nezaobírala. Jinak to se vyplňuje u obvodní doktorky? Co ta do toho má co mluvit? 😕 Mě by odradila ta byrokracie...to vím dopředu 😖 A pak jak ti dítě dají, jak tě pořád šmírují...to bych nezvládla. 😖

alim75
24. dub 2010

Ahoj holky, kamarádka má adoptovanou úžasnou nyní už 3 letou holčičku. Přišla k nim jako miminko, když jí byly 3,5 měsíce.
Já se přiznávám, že s adopcí bych asi tak statečná nebyla. Navíc ten proces, co s tím souvisí ... Osobně za nejvíc zatěžující bych považovala ten sociálně psychologickej výcvik (rozuměj "skupinová příprava na rodičovství"), který musíte absolvovat. Já bych s tím asi problém tolik neměla, jsem poměrně extrovertní, ale můj introvertní chlap ani omylem.
Můj obdiv má každý, kdo do toho jde!

blabunka
24. dub 2010

Feli, taky smekám a moc vám přeji, ať čekáte co nejkratší dobu na mimíska.
jsem na tom podobně jak Gabi. Mě přímo odrazuje ta byrokracie kolem /posudky zaměstnavatelů, psychotesty,.../ a kontroly ze sociálek. Já to plně chápu, že nemohou dát dítě každýmu a musí si nastávající rodiče proklepnout, ale já prostě nemám na to, aby se mi někdo vrtal v soukromí. Moje dobrá kámoška má taky adoptovanýho kloučka a říkala, že celý to martirium nemí zas tak hrozný, jak se o tom píše a mluví.

gabikri
26. dub 2010

Ahojky 😵 😵

Tak jsem to nevydržela a teď zavolala do laboratoře. No...moc jsem se toho nedozvěděla...ale aspoň to, že dárkyně jsou vhodné dvě..jedna teď začíná teprv stimulovat...a že mi asi do toho 15.5. zavolají. Že mi to na 100% nezaručují, ale že asi jo. Už mi s toho Estrofemu praskne břicho..ach jo.☹(

feliccita
26. dub 2010

já taky pořád doufám, že než dojde na adopci, bude třeba vlastní...... ale prostě to beru jako pojistku. Fyzicky, psychicky, sociálně vím, že na to máme, zvládnou výchovu dítěte, i když ne biologicky vlastního.

Gabi, držím palce, ať už nějaká kočka stimuluje jen pro Tebe! 🙂

alim75
26. dub 2010

Ahoj holky, hlásím dobré zprávy z výsledků cytologie - nález je v pořádku! Jsem šťastná jako blecha 😵 Příští měsíc vyrážím pro doporučenku do CARu, teď už mi v tom nic nebrání 😎
A co vím, tak dneska nemám dobré zprávy jen já, Ankavičko, kde jsi?! 😉

ankava
26. dub 2010

Alim super, tak ať ti to do // utíká.
Já mám taky dobré zprávy 🙂 🙂
MÁME SRDÍČKO A JSEM 6+4
já měla takévý strach,
že jsem se na tu obrazovku raději nedívala, ale doktorka byla skvělá a hned našla mimi, co mu bije srdíčko, tak jsem to viděla na vlastní očí
a představte si, že tam bylo i to druhé, ale tomu srdíčko nebilo, takže dr. řekla, že to se vstřebá a že ona si myslí, že je to lepší, že by pro mě byla dvojčata skutečně riziková.
takže jsem 6+1 a mimi 6+4 , fotečku jsem přidala
Navím dr. řekla, že mě ještě k obvoďákovi nepošle, že si mě ještě ohlídá. Tak jsem moc ráda i protože do CARu to mám kousek, zatímco k mýmu je to přes celou PRahu.

blabunka
26. dub 2010

Tak dneska je tady ňák veselo. Samý dobrý zprávy.
Alim, to je výborný, že je cytolka v pořáku. Asi z tebe spadl pořádnej balvan. A kdy máš jít na kontrolní stěry? Už normálně po roce, nebo budeš chodit častěji?
Gabi, když už jedna začala stimulovat, tak do 15. května to stihnete.
Že by Ankava už dneska viděla srdíčko?
No a abych přispěla taky trochu já, tak dneska sem byla v caru a pan doktor říkal, že hormonální profil je v pořádku a že se můžeme v květnu vrhnout na minimálku.
Feli, taky pořád doufám, že se povede s vlastníma.

ankava
26. dub 2010

blabu,
tak to je taky paráda, květen je za rohem a zase se něco bude dít... tak pfuj pfuj pfuj, zlom vaz a ať mrcha přijde, tak jak má.

gabriki, ještě mi prosím napiš, jak dlouho maximálně tě nechají bez mrchy??? jen pod tím estrogenem?

alim75
26. dub 2010

Blabu, myslím, že i sestřička na druhé straně telefonu pád toho balvanu slyšela 😀 Holky, jak mně se ulevilo, ufff! A říkala, že mám přijít na "svoji" klasickou preventivku v lednu, takže asi žádnej speciální režim není zapotřebí.

blabunka
26. dub 2010

Ankavi, tak já se připojuju k řadě gratulantů. To musí být nádherný, vidět srdíčko. Nádherná fotečka.
Alim, tak teď těhotnění už nic nestojí v cestě.

spark
autor
26. dub 2010

Cau ženy. Tak si to tady tak pročítám a jsem tak nějak spokojená a usmívám se 🙂 že se daří. Ja jdu ve čtvrtek na genetiku a snad už se dovíme bude li to holčina či chlapeček. 🙂 A snad tam nepadne žádná špatná zpráva. Chodím na kntroly po měsíci a je to strašně dlouhá doba..ke konci toho měsíce už začínám být tak nervní,jestli je vše ok)) Jinak hormony pěkně pracujou,manža se vrací z práce až kolem páté a to je normální,ale já kvuli tomu minulý týden táááák brečela a nešlo to zastavit 🙂 no prostě hormony)) a jak se doma nudim, tak je ze mne uplne mistrovska kucharka 😀 .
Jinak nepsala jsem,páč mi minulý týden nešel net..taky dobrá nuda.! Tak to bylo pár slov o těhotenství 😎

ankava
27. dub 2010

spark, tak až se budeš nudit, tak nahoď pár tvých mistrovských jídel... pro inspiraci 🙂

já teď taky docela vařím, to je totiž to jediné, co dělám. Jinak jsem skoro pořád na kanapi 🙂

feliccita
27. dub 2010

Gratulace těhulce k srdíčku!
A k dobrým výsledkům z cytologie Alim taky.
Tak já taky byla dnes u dr. a v květnu jdu taky "opět" do toho. A navíc příští týden se u nás odehraje snídaně s paní se sociálky - kvůli adopci, tak držte palce, ať návštěva dobře dopadne. Buchtu jsem si objednala u mamky, chlebíčky, džus, kafe a čaj zvládnu.

gabikri
27. dub 2010

ahojky 😵 😵

alim : no tak vidíš, to je dobře, teď už nic nestojí v cestě 😵 😵 😵 To nebyl kámen, ale pořádný šutr, co Ti spadl ze srdíčka, co?? 😉

blabunka : díky, já myslím taky, že to do 15.5. stihne 🙂 Jinak super, v květnu se do toho můžeš pustit 😵

ankava : jééé, srdíčko, gratuluju 😵 😵 😵 😵 Bez mrchy jsem od 3.4. a říkali do 15.5. takže něco málo přes měsíc.
Psala jedna kočka ze Slovenska, že u nich c CARu je to maximálně 23dní. Tak nevím, ale asi vědí, co dělají 😝

feliccita : tak ať "zubaté" nezaskočí buchta a je na vás hodná 😉 Musíš pak poreferovat, jak to probíhalo 😉

spark : já chci taky nějaký receptík z mistrovské kuchyně 😀

alim75
28. dub 2010

Gabi, mám obavy, že se nebudu stačit divit, co všechno mi ještě stojí v cestě 😀 Ale je opravdu skvělá zpráva, že to nebude cyto, u tý jde přecejen skoro o život ... A Gabi, už jsem to jednou psala, U Apolináře bych jim věřila všechno bez výhrad, takže klíííd 😉 🙂
Feli, držím palce, ať je zubatá se snídaní jak u Tiffanyho spokojená, navíc květen je lásky čas, takže vzhůru do toho, to by bylo, aby nebylo 😉
Spark, taky očekávám nějaký receptík od těhule 😉 😀

gabikri
28. dub 2010

Ahojky 😵

Tak já jsem dneska šťastná jako blecha...v poledne se rozdrnčel telefon..a paní doktorka z laboratoře mi oznámila, že mají vajíčka, akorát je oplodňují a že si mám zítra zavolat, jak se vyvíjí embrya kdy bude ET 😵 😵 😵 Tak mi držte palečky, ať je vše ok 😉 Jéééžiš, já mám zase nervy...ale příjemné. 😵 😵 😵 😵

alim75
28. dub 2010

Gabi, tak to je úžasný! 😵 Ani to nakonec moc dlouho netrvalo, přeji vejcům úspěšné buněčné dělení!!! 😉

gabikri
28. dub 2010

alim : děkujiiiii 😵 😵 😵