35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

blabunka
28. dub 2010

Téda Gabi, to je ale fofr. Tak ať se mají embrýsci k světu a jsou brzy u maminky.
Feli, to si z tý sociálky ňák pospíšili. Já myslela, že jste si teprav podávali žádost a vyřizovali lejstra. Jinak se těším, že v květnu budeme bojovat spolu.
Ankavo a Sparku, pohlaďte za mě bříška.

feliccita
29. dub 2010

Gabi, hodně štěstí, ať se pěkně dělí a vyvíjí a jsou z nich siláci!
Blablu, no lejstra jsme ještě ani neodevzdávali, byla jsem se s paní domluvit a dát jí je, ale ona, že to udělá najednou a že s námi popovídá u nás doma, tak ji ty lejstra mám odevzdat až při návštěvě. Vypadala sympaticky i manželovi se líbila, tak snad to klapne.
Mám teď celkem napilno, nejdřív paní ze sociálky, (plánuju, že snad budeme i malovat o víkendu), pak zvažujeme, že zajedeme na 4 dny do Tater do 12.5. a hned 13.5. na biopsii do Brna, pak MS a OPU a ET. Jsem zvědavá, jak to klapne. Včera jsem ještě volala bylináři, ať mi pošle zase ty byliny, po kterých jsem měla vlastních 20 vajec (skoro 3x překročený můj dosavadní rekord).

blabunka
29. dub 2010

Gabi, tak podávej podrobné informace, ať vím, co mě možná čeká.
Feli, máte toho naplánovanýho teda dost. Jaké bylinky to bereš? Já momentálně denně piju čaj z mladých kopřiv, ten prý čistí krev. A jinak vždy před ET popíjím kontryhel na vyšší sliznici a to je tak všechno.

feliccita
29. dub 2010

Blablu, no to já právě taky přesně nevím, co to jsou za byliny, neboť mi to bylinář pošle v sáčku a na tom není napsáno složení. Ale podle mě základ ženského čaje od něj je kontryhel a poznám ještě měsíček květ a čistícího čaje od něj asi kopřiva. A pak jsem od něj měla ještě koupele - byliny na 10 koupelí. Nevím, co mi pomohlo, ale úroda tehdy byla, ale co z toho, když to nevyšlo. ☹ Nechala jsem si poslat ještě ty koupele a jeden sáček čistícího čaje, ženský mi doma ještě zbyl.

gabikri
29. dub 2010

Tak zprávy z laboratoře...oplodnilo se šest vajíček...z toho se tři vyvíjí dobře, zítra jdu na transfer 😵

alim75
29. dub 2010

Teda Gabi, Ty to rozjíždíš ve velkém 😉 Ubytuješ dvě a z jednoho necháš udělat sněhuláčka?

blabunka
29. dub 2010

Zdravím všechny,
Gabi, tak to je super. Takže ET na čaroďky. A kolik bosorek si necháš zavést?

gabikri
29. dub 2010

alim : přesně tak 😵 😵 😵

blabunka : hi hi...bosorek.. no vidíš, to mě nenapadlo...dvě přece ne 😉

Holky díky a zítra jdu na to 😵

blabunka
29. dub 2010

Gabi, zítra nebudu online, tak ti s předstihem přeju, krásný marodění a ať se bosorkám u tebe líbí celejch 9 měsíců. 😅

feliccita
30. dub 2010

Gabi, krásný embryjka a hodně štěstí přiji i já!

gabikri
30. dub 2010

Ahojky 😉

Tak mám zavedené dva prďolky a teď jen nezbývá než čekat a čekat 😉 Snad mi ty dnešní čarodějnice přinesou štěstí 😵 Dvě se ještě vyvíjí a v pondělí si mám zavolat, jestli bude na zamrazení 😵 Jinak nic nedělám, nakoupila jsem si hromadu časopisů a válím se v posteli 😉

alim75
30. dub 2010

Gabi, tož drž plody!!! A pustit až za 9 měsíců 😉

feliccita
3. kvě 2010

gabi, hodně štěstí a pevné nervy a hlavně kliiiiid............ 🙂

gabikri
3. kvě 2010

Ahoj všem 😉

Tak já taky špatné zprávy, dva bobísci v laboratoři to taky vzdali ☹ Ted jsem tam volala. Myslela jsem, že bude na mrazáčky...a nic 😒 Takže když to teď nevyjde, jsem v háji..dárkyni do zálohy další nemám a 100tisíc na další pokus v soukromém CARu taky ne 😢 Jinak myslet pozitivně...já vím 😉

spark
autor
3. kvě 2010

Ahoj.
Teda Gabi to jsou nervy. Držím ti moc palce!
Jinak ja byla na té genetice,vzali mi vodu,nebylo to nic hrozného. Jsem zvyklá na injekce do břicha,takže v pohodě. No a budeme mít klučinu. 🙂 máme konečně po letech velikou radost. 🙂 Je to obrovský náboj do dalšího života. Držím palce všem. 😅

alim75
3. kvě 2010

Gabi, držím palce, abys už žádné zmrzlíky nepotřebovala! 😉 😵

gabikri
3. kvě 2010

spark : veká gratulace pro chlapečka!!! 😵 😵 😵 Už vymýšlíte jméno? 😉

alim : taky pevně doufám 😉

alim75
3. kvě 2010

A málem bych zapomněla ... Spark, gratulace ke klučinovi! 🙂
Jinak holky, jsem v háji ☹ Volala jsem do CARu a "náš" CAR neumožňuje dovoz vzorku z domova ☹
Abych začala vymýšlet strategii, jak toho mýho mužskýho přemluvit na spermakomoru 😅 3x kurňa 😠

gabikri
3. kvě 2010

alim: ne, jo??? 😕 😕 😕 Tak to bych byla taky v háji....můj drahouš to v prostředí CARu nedal....to byla scéna jak barák..naštěstí ho uklidnila sestřička, že do jde dovést do hodiny. To bylo moje jediné štěstí. 😉

alim75
3. kvě 2010

Hlavní sestra říkala, že až když by bylo opravdu ouvej, tak pak, že bychom se s laborantkou museli domluvit, ale tu scénu, kdy se odběr nepodaří, snad ani nechci zažít 😅

gabikri
3. kvě 2010

alim : tak to ti nezávidím...protože u nás to byla fakt scéna...20minut v kabince...pak chudáček vyběhl úplně rudej a to co jsem si vyslechla v autě, to bylo něco 😀 Už nikdy víc. 😝

alim75
3. kvě 2010

Gabi, my tam ještě ani nebyli a nepřeju Ti slyšet, co už jsem si na tohle téma vyslechla 😀
No, to bude krvák 😀
Kamarád vyprávěl, že čekal na odběr a Vietnamčíkovi před ním to trvalo hodinu a půl, než ze sebe něco vyždímal, všichni v čekárně už mysleli, že tam zdechnul 😀

gabikri
3. kvě 2010

alim : 😀 😀 😀 😀 😀 Vietnamčík 😀 😀 😀 😀 řvu smíchy 😀 😀 😀 😀
No já nevím, ale mm říkal, že místnost 1X1m, 40stupňů vedro, na zdi pavouk, bzučely dvě mouchy a na videu " Josefína Mutzenbacher z r. 1972 😀...a neustále někdo chodil okolo dveří 😀 Ale třeba budete mít větší luxus 😝

alim75
3. kvě 2010

Tak co vím právě z vyprávění toho kamaráda, tak je to prý docela luxusní vymydlenej pokojíček s poměrně slušným vybavením a čisťounkým sociální zařízením. A dokonce tam prý je i diskrétní vchod. Ale moucha tam prý taky lítala a bzučela.
Jenže prý kdykoliv si vzpomene na toho Vietnamce, tak vzorek raději vyrábí ve stoje a kliky se dotýká přes rukáv 😀

gabikri
3. kvě 2010

alim : tak to přeju hodně pevné nervy 😉 Kdy tam jdete? 😉

alim75
3. kvě 2010

Ještě nevím, protože odpoledne už tam nebyla recepční a jeli na "nouzový" režim. Mám si zavolat zítra dopoledne. Docela už se těším, aspoň člověk bude vědět buď proč se nedaří, nebo aspoň že je zdravej. No všechno zlý je k něčemu dobrý 🙂
A jak se cítíš Ty?

gabikri
3. kvě 2010

alim : docela mě bolí podbřišek..ale to mě minule bolel taky a nic...takže neupínat se na každé dloubnutí 😝

alim75
3. kvě 2010

Já mám pocit, že od té doby, co jsem vysadila antikoncepci, mě furt něco bolí, dloube, tlačí a co já vím co ještě 😠
A o těhotenských příznacích ani nemluvě, ty už jsem měla všechny a ještě nějaké navíc jako bonus 😀 No a nic z toho 😅

gabikri
3. kvě 2010

alim: držím pěsti, ať Ti zítra dají termín co nejdříve 😉

alim75
3. kvě 2010

Děkuji, si říkám, že přiměřený by to bylo cca do měsíce 😵