35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

ankava
19. kvě 2010

holky, ti vaši chlapi to přežijí... můj je taky pěkně umanutej a návštěvu v místnůsce v CARu zvládl fakt na jedničku....
poprvé se tam sice zabýval tlačítkem pro záchranu a návodem, co dělat v nouzi, tak mu to trochu trvalo, ale když šel na odběr při OPU, tak ani nevím, jak je možný, že se mu to povedlo tak rychle....
vždyť to není jenom naše věc, budou to i jejich děti 🙂

alim75
19. kvě 2010

Ankavo, to je jasný, pomalu ale jistě by to mělo ustupovat, nebudeš přece zvracet 9 měsíců 🙂

ankava
19. kvě 2010

tož to doufám, děvčico 🙂 🙂
jejda, já musím jít vařit večeři.... naštěstí jen šoupnu rybu a hranolky do trouby, ale musím vstát z pelechu.
Ještě dobrý, že se celkem střídáme s přítelovou mamkou. Ona bydlí o patro pod námi, takže nemusím denně kuchtiit. Když se mi nechce, tak ona něco navaří a je to. Naštěstí je strašně hodná, takže nemám problém 🙂 Ale zrovna dneska jsem řekla, že vařím já.

blabunka
19. kvě 2010

Alim, jak to mužský berou s humorem, tak máš vyhráno.
Ankavi, nepsalas tady někdy, že jsi drobnější postavy bez kil navíc? Tak to v těhotenství spíš hubneš, než přibíráš, když je ti už 2 měsíce šoufl.
Gabi, je to tak. Než ti při ET zavedou mimča, tak ti je ukáží na velký obrazovce. Kdy můžeš jít do dalšího pokusu?
To že to máte daleko, tak z toho si nic nedělej. V tomto centru je slyšet běžně slovenština, němčina a hlavně angličtina. Takže klientky mají asi z celý evropy.

ankava
19. kvě 2010

blabu... naštěstí jsem zhubla jenom kilo, protože to co sním ráno,tak vydrží... to je mi jen šoufl, ale to co sním odpoledne a večer tak často končí jinde než má... já hlavně pořád jen dávím ty šťávy....
ale doufám, že teď už se karta obrátí.... a konečně přijdou ty chutě... a břuch se začne kulatit 🙂 🙂

gabikri
19. kvě 2010

blabunka : doktor mi psal, že cca 4-6měsíců 😉

feliccita
20. kvě 2010

Nestíhám Vás dočíst, kolik jste toho včera vyplodily!

Blablu, taky to tak dělám, že před OPU se šetřím, a mezi OPU a ET uklízím, peru, převlíkám a vařím, ať 14 dnů nic nemusím dělat, takže mě to gruntování čeká cca za 14 dní.
MS čekám každou chvíli, ale klidně bych pokus odložila i o měsíc, nějak se mi vždy těsně před tím, než to má vypuknout, moc do toho nechce - mám strach, jak to vždycky dopadne. Už tak dlouho jsem neviděla vlastní //.

Gabi, však to nějak vyřešíte s manželem 😉

blabunka
21. kvě 2010

Nazdar žaby,
tak mám u sebe 3 embryjka. Další 2 jsou slabší / pouze morulky/ , tak je nechají ještě do zítřka a pak se uvidí, jestli je vůbec zamrazí. Právě zahajuji gaučing. Vypadá to, že i počasí se u nás umoudřuje, tak snad bude i lepší nálada.
Feli, moc dobře vím, o čem mluvíš. Já mám taky strach z toho nezdaru. Čert vem peníze, který na to padly. Nejhorší je ta bezmoc, že i když máš pěkný embryjka a seš relativně v klidu, tak ti nikdo nezaručí dobrý výsledek . Gabi, dr. Štelcl mi dneska dělat ET, tak jsem si na tebe vzpomněla, když nám ukazoval na obrazovce ta naše mimča.
Holky, ještě jednou dík za psychickou podporu.

alim75
21. kvě 2010

Tož holka, drž plody až na věčné časy a nikdy jinak, i když ... 9 měsíců by mohlo stačit! 😉 😵

feliccita
22. kvě 2010

Blablu, gratuluji k blastulkám a hodně, hodně štěstí. Tři jsou ideální základ pro konečné dvě, tak ať to vyjde. Já bych to taky tak chtěla, aby byly tři na transfer.
Já hlásím od včerejška 1 DC, takže dnes začínám zobat clostil a zítra připichovat Puregon. Po norethisteronu je MS řádná a pořádná, tak doufám, že z toho bude i dobrá úroda. 😉
Přeji Vám hezký víkend, u nás zatím počasí nic moc, doufám, že se umoudří, protože jdeme smažit vaječinu. To je u nás takový zvyk, vím že ho v některých částek republiky vůbec neznají, má to návaznost na velikonoční svátky. A smaží se venku, je to výborná pochoutka. 😝

blabunka
22. kvě 2010

Feli , tak ten váš zvyk vůbec neznám. Ale zrovna dneska jsem na snídani dělala smažená vajíčka, to je asi úplně něco jiného, ale taky dobrý.
A jak ta vaječina chutná a co se do ní dává?
Tak to máš za pár, když už přišla MS. Ať ti to rychle utíká a dobrou úrodičku.
Mě transferovali sice 3 emb., ale z toho jen 2 blastulky, to třetí je morulka - takže dvojková kvalita. Já bych byla v děčná i za jedno mimi.
Alim, budu se snažit. Hi, na věčné časy, to mě pobavilo. No škoda, třeba kdybych bydlela v Rusku, tak bych uměla poručit nejen dešti, ale i mýmu tělu.
No každopádně vám řeknu, že už jsem se na to leháro těšila. Když už nic, tak si alespoň pořádně dáchnu a dospím co se dá.

ankava
22. kvě 2010

blabu, tak držím všechno co mám, ať ti čekání // co nejrychleji uteče a za 10-12 dní jsou tam // jako hrom 🙂 🙂 🙂
leháro si užívej, já ho provozuju doteď,
moje zvracivé období docela ustupuje, už je mi zase jenom blbě.... tak blabu... ať tě tahle stádia neminou 🙂 🙂

feli.... že by to tenhle cyklus vyšlo???? 🙂 🙂 taky držím pěstí 🙂 🙂

já dneska musím uklidit, už se na to nemůžu dívat.... takže s chutí do toho, svítí celkem slunce, tak pověsím prádlo ven.... konečně 🙂 🙂

gabikri
22. kvě 2010

blabunka : držím palečky, ať to vyjde 😵 😵 😵 Jé tři to je prima 😵

feliccita
24. kvě 2010

Vaječina se na Severní Moravě smaží těch 6 týdnů po velikonocích. My jsme jí letos dělali ze 110 vajec - sešlo se nás hodně, myslivci s rodinami. Smaží se venku v kotlíku, pěkně na špeku (ten moc nemusím, ale měli jsme s sebou psa) a nahoru hodně pažitky, nebo zelená cibulka. No, je to velká dobrůtka. 😝
Puregon už píchám, ale dnes byla na dálnici do práce šílená zácpa a auto od kolegyně hned vaří, tak aby nevařilo, topili jsme na plný knedlík a jen doufám, že nepřevařili i můj puregon, co jsem měla v kabelce. 😉

Blablu, takže blastulky byly 1? A jaké, hatchující?

blabunka
24. kvě 2010

Páni, 11O vajec, no to si ani neumím představit. Ale na čerstvém vzduchu vytráví, takže jste si s tím poradili asi hravě,že?
Feli, bohužel to byly jen obyč blastulky/ žádné hatchující, tak daleko nedošly./ Jedna byla jedničkové kvality a druhá 1-.
Tu morulku jsme tam dali jen do počtu. No a včera mi psali z embryologie, že ty dvě zbylé morulky memrazili.
No žádná sláva. U mě je asi kvantita na úkor kvality. Ankava měla jen dvě vajucha a to bez PK a je z ní krásná těhule.
Kolik připícháváš Puregonu?
Těhulky a snažilky jak se máte?
😎

ankava
24. kvě 2010

ahoj holky,

blabu, sice nemáš mrazáčky, ale v bříšku už máš krásný embryjka, to by v tom byl čert, aby se jedno nechytlo 🙂
Kdy hodláš testit? Jak se cítíš?

Já už nezvracím, už je mi jen blbě. Takže celkem úspěch. Nejvíc blbě je mi pořád večer a v noci, takže usínám dlouho po půlnoci a pak to ráno doháním. Takže za celej den nic nestihnu. No konec konců taky nemám co stíhat. Podle doktorky mám pořád ležet. Tak to jde celkem snadno.
Ve čtvrtek mě čeká kontrola a už zase začínám vyšilovat, jestli to bude OK. Takže zase tlačím čas před sebou, aby už byl čtvrtek a na druhou stranu z něj mám šílenou hrůzu.

feli, kdy jdeš na UTZ??

blabunka
24. kvě 2010

Ankavi, plánuju až 10. den. Nikdy jsem netestovala dřív. Obdivuju Gabi, že testovala tak brzo. To já su strašná posera. V centru mi říkali, že mám přijet na krev už 13 den po ET. Tak jsem ráda, že budu už tak brzo vědět, jak to vypadá.
Jo,jo, jsou to ale nervy. Moc tě chápu, že se bojíš nejen o sebe, ale hlavně o mimi. Držím palce.

ankava
24. kvě 2010

blabu, já byla taky posera, i desátý den je pro mě brzy.. já byla na krvi 16. den, ale to jsem je uprosila, aby mi jí vzali.
Tak držím palce, ať je desátej den aspoň duchoslav 🙂 🙂 🙂

feliccita
24. kvě 2010

Blablu, já se jen ptala, protože jsem taky měla blastocysty expadující, ale 2 kvalita, že jsou pomalejší, že už by měly hatchovat.
Morulky mi taky nevydržely do zamrazení.
Na utrazvuk se zítra objednám, chci jít v pátek. Připichuji 100 puregonu od 3 dne cyklu.
Posera na testy jsem taky, pak si ho nakonec udělám, a pak toho lituju.....

Těhulky i ty skoro těhulky, všem přeji hezký den a pohodu 🙂

spark
autor
24. kvě 2010

Blabu držím palce 😵
teda ženský,ty hormony mi dávaj. Dneska se mi chtelo strašně brečet v Kauflandu,protože se mi stýskalo po manželovi))) se kterým jsem byla celý víkend)) Jsem kupovala uzeniny u pultu a v očích slzy 😅

ankava
24. kvě 2010

Ahoj spark,.. o tom slzení mi povídej... já nejsem schopná říct souvislou větu např. o hokeji nebo televizních zprávách, aby se mi nezlomil hlas.... 🙂
už máš za sebou všechny testy??? A kolik jsi nabrala??? Nebo držíš své těhuchutě na uzdě???
Já ještě pořád trpím tím nechutenstvím, takže zatím jsem na svých 🙂

blabunka
24. kvě 2010

Ahoj Sparku a Ankavi, jen se krásně dojímejte.
Feli, po ET budeš chodit do práce nebo půjdeš na PN?
Stává ze ze mně zázračný rychločtenář. Já mám průměr jednu knížku na měsíc, ale od té doby, co provozuji gaučing, tak začínám už třetí.
Kdepak je Alim?

alim75
24. kvě 2010

Tady jsem 🙂
Zrovna přemýšlím, jak zformulovat, že já se dojímám nad vším, i když těhotná nejsem. Já bych byla dobrá plačka na pohřby, já se totiž dokážu dojmout i nad tím, že jsem v kině na filmu, na který jsem se těšila 😀
Hezky si holky to kvíkání užijte 😀

feliccita
25. kvě 2010

A co teď čteš, Blabu? Já jsem teď, jak jsme byli v Tatrách, přečetla od Kláry Janečkové Manželské okovy, moc se mi to líbilo, "supr" knížka a chystám se zase nějakou pořídit. Máš tip? Potřebuji něco na PN.
Taky jsem brečela teď o víkendu, v nějakém pořadu byli děcka s děcáku. Cikáni kluci ti zlobili, ale jedna holčička už větší, ta byla smutná ☹ Hned bych si ji vzala domů .

blabunka
25. kvě 2010

Já to mám s knížkama tak, že se vždycky upnu na určitého autora a toho pročítám. Takže jednu dobu jsem měla období kdy frčel Viewegh, pak jsem zase hltala všechno od Zdeny Frýbové. Loni byla v kurzu Simona Monyová a teď jsem se zaměřila na Vlastimila Vondrušku. Píše historické romány a příběhy, které se mi moc dobře čtou. Vondruška se snaží o popularizaci české historie, takže to není klasická učebnice dějepisu. Je to tak necelé dva roky, kdy běžel v kinech film Jménem krále v
hlavní roli s Rodenem, tak to bylo natočeno taky na motivy jednoho jeho románu.
Jestli máta ňákej další tip, tak sem s ním.
Holky, taky vám nesedí čas u příspěvků?
Jo a od včerejška od večera mě začal pobolívat podbřišek jako na MS.

gabikri
25. kvě 2010

Ahoj ženušky 😵 😵 😵

Tak se taky hlásím do klubu plaček...........naposledy u hokeje.......to bylo slzavé údolí 🙂 Jinak Pošta pro Tebe.....prvních pět minut a jedu 😀 Musím na to koukat sama, protože mm se mi směje.

Jinak z knížek je u mě v kursu momentálně Monyová..akorát mě štve, že ty její knížky nejsou silnější. Teď jsem si na doporučení ( prý je to sranda) objednala na netu Deník postarší prvorodičky od Judith Newmanové.tak se do ní večer asi pustím 😵 Ha ha.....není nad to číst o tématech, které jsou nám blízké 😝

ankava
25. kvě 2010

ahojky plačky 🙂
tak já přidávám taky pár typů na četbu- já jsem spíš zastánce tlustých románů, takže momentáně vede Barbara Erskinová a cokoli od ní- nejvíc se mi asi líbilo Žila jsem před staletími. Jsou to romány, kdy se většinou prolíná současnost a historie (hlavně keltská)
Teď jsem naposledy četla od Colina Falkonera Harém ( 16. století o otrokyni, která se svým politikařením dostane až k sultánovi a začne ho ovládat). taky jsem se tuhle vrátila k Betty McDonaldové- Vejce a já...taky všechny knížky od Dana Browna...
vlastně čtu cokoli, co má nad 400 stran 🙂

blabu, že tě bolí břicho jako na MS vůbec nic neznamená, takhle bolí snad každou, já kromě toho bolení pak ještě v termím MS začala špinit, to bylo teprve psycho a těhu jsem. Tedy doufám, že pořád jo.
Čtrvteční kontrola se blíži, tak už mám zase cvrčky v hlavě 🙂

blabunka
25. kvě 2010

Ahoj Gabi a Ankavo.
Monyová je super. Mám od ní přečtených pouze 5 knížek, ale nemá chybu.
Tak u nás je pravé aprílové počasí.
Právě se vrátil mm z práce. Jdu ohřívat obídek.
Nazdar.

ankava
25. kvě 2010

blabu... nechte si chutit, já tepre začnu vařit 🙂
u nás je celkem pěkně. Konečně. Včera se tu čerti ženili 🙂 🙂

spark
autor
25. kvě 2010

Ahojky. koukám že tady obšlehnu nějakej titul,takže dobře že jste napsali pár tipů.
Alim jestli jsi takhle lítostivá 🙂 tak to se máš nač těšit! 😀 Včera se vrátil muž z práce a povídá tobě se takhle stýskalo? A co myslíte že moje hormony? Normálně jsem mu vynadala a bylo po stýskání)) takže je mi ho docela líto)) 😎 Jinak čekám každý den nějaký vrtění v bříšku a furt nic..tak jsem trošku nervní. Příští týden jdu na ultrazvuk,tak snad bude vše ok.
Ankavo jídelníček upravený nemám. po pravdě jsem se i těšila že si budu dopřávat,takže vše co vidim zbouchnu 😎 a vážim se pouze u doktora,doma na to prdim,takže zatím to bylo 6kg ( ale i s botama! 😀 )!