35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

ankava
25. kvě 2010

spark, já se taky těším, že si budu dopřávat. Zatím tedy trpím jen tou nevolností a nechutenstvím a kilo dole, tak doufám, že se to příští týden začne obracet. Už jsem si myslela, že se to lepší, ale všera jsem zase začala zvracet a dneska je mi od rána blbě, takže počítám, že večer bude zle. ale jen co to přestane, tak sežeru, na co přijdu.
Ono se říká, že prvorodičky první pohyby mají až později. Třeba mimčo kope, když zrovna spíš a protože to ještě není tak intenzivní, tak tě to neprobudí.
A taky mi jedna holka v práci říkala, že zkraje nepoznala, jestli se jedná o pohyby nebojí něco bublá ve střevech. Tak buď v klídku 🙂 🙂

blabunka
26. kvě 2010

Teda koukám, že to tady dneska ňák usnulo. Já dopoledne vařila a pekla a odpoledne jsme byli gratulovat synovcovi k svátku. Doma je to sice fajn, ale už se začínám nudit. 😕
No, zítra mi má přijet na celé odpoledne návštěva, tak bude o zábavu postaráno.
Jinak u mě vše při starém. 😵

alim75
26. kvě 2010

Ahoj blabu, tak to je super, že je vše při starém 😵 Hezky si užij návštěvu! 🙂
Ankavo, držím palce na zítřejší kontrolu!

feliccita
27. kvě 2010

Já taky nehlásím žádné novinky, na kontrolu jedu až zíta a musím až do Brna, jinkdy jezdím do OL, ale dr. tam teď není, tak jedu přes půl republiky - výlet na celý den. Zpáteční lístek na Student Agency už mám pořízený včera ráno a byly už jen v prodeji poslední dvě sedadla, které byly volné. Jinak bych snad šla na stopa. 😉

blabunka
27. kvě 2010

Ankavi, taky přeji k dnešní kontrole pevné nervy a myslím na tebe.
Feli, tak o dojíždění autobusem na kontroly mi povídej. No když jsem náhodou musela jet na kontrolu v pátek , tak zpáteční spoje všechny obsazené,jak děcka jezdili ze škol. V pondělí ráno stejná situace. A on je dr. M v Brně i v pátek? Já si myslela, že je tam v po, st, čt, Piješ ty bylinkové čajíčky?
Já to tady musím trochu pofácknout, ať se návštěvníci nezděsí.

feliccita
27. kvě 2010

Blabu, jedu normálně na kontrolu na amulanci a službu má zítra Dr. Štelcl a Dr. Vitoušková. Tak co se dá dělat, dr. M. bych chtěla nejraději, ale má dovolenou nebo co.
Čajíky jsem už omezila, ale do OPU vařím kontryhel 2x denně. 🙂

ankava
27. kvě 2010

krátce....jupíííí... mimčo má přes 4 cm a vypadá nádherně, fotku přidám, až najdu foťák

alim75
27. kvě 2010

Nádhera! 😵 GRATULUJU!

blabunka
27. kvě 2010

Návštěvníci před chvílí odjeli, tak nakukuju.
Ankavi, no to je krásný. Jen tak dál.
Feli, s dr. V nemám moc zkušeností, ale Štelcl je pohodář a srandista. K tomu chodím taky ráda. Tak zítra pěknou úrodu.

ankava
27. kvě 2010

Fotku už jsem přidala 🙂 Já se nemohla rozepsat, protože akorát přišel taťka, tak jsem se mu trochu věnovala.
Klasika, šla jsem k doktorovi jak spráskanej pes a doktror když mě viděl, tak mě hned hnal na kozu se slovy, nejdřív se podíváme, jestli je to OK, abyste mě alespoň trochu vnímala.
Ty vteřiny, kdy zíral na obrazovku a mlčel, byly nekonečné, ale pak když řekl, že srdíčko bije a prcka změřil, tak to bylo úžasné.
Má 43,5 mm, je to macek. Doktror říkal, že si myslí, že teď už by problém s potratem být nemusel, takže budeme čekat na screeningy. Kontrola až za měsíc. Neschopenku mi nechal, ale rizikově mě nevyhodnotil. V pondělí se mám jít přihlásit do porodnice.
Takže mám dneska velikou radost Mám tu těhuprůkazku prvně v životě a to jsem taková koza stará... HURÁ
Holky, já vám tyhle pocity tak přeju.... ( těhulku naší druhou tady nepočítám, ta už to má za pár 🙂 🙂

feliccita
28. kvě 2010

Gratuluji Ankavě k mimísovi, jak se mu pěkně daří. 🙂
UTZ dopadl dobře, 4 vlevo, 4 vpravo, tak snad bude co k ooplodnění. Cesta záhul a musím tam jet ještě v pondělí na kontrolu, to mě fakt picne, ale nemám na výběr, že? Dr. Vitoušková moc milá, jako vždy. Sliznice nízká, takže jsem nafasovala estroferm. Co říct v práci, dnes jsem nebyla celý den a v pondělí taky nebudu a dovolenky se mi vybírat nechtějí. Prostě řeknu, že jedu k Dr. do Brna a je všem hned jasné, že se ten den v práci neobjevím. Jak to řešíte vy?

ankava
28. kvě 2010

feli... to je moc hezká úrodička, tak akorát, aby všechny krásně dozrály a všechny byly pěkně kvalitní 🙂 feli, kolik jsi měla sliznici??
já měla na kontrolním UTZ 6, taky mi řekli, že je to málo, o den prodloužili stimulaci a pak asi o ty dva na 8 dorostla.
já to měla z CARu do práce blízko, takže si toho prakticky ani nikdo nevšiml, jsem řekla, že jdu k doktorovi a hotovo. Na OPU jsem měla dovolenou ńo a od ET mám neschopenku. O tom, že jdu marodit jsem řekla den předem, když bylo jasné, že ET bude. Rekla jsem, že budu doma 14 dní a pak se uvidí, pak jsem to o dalších 14 dní prodloužila a teprve pak jsem řekla, že pokud se mimi bude vyvíjet, tak už nepřijdu. Já jsem totiž zažila takovou celkem nepříjemnou situaci vloni,
kdy mě šéfka chtěla trochu vyšplouchnout, takže jsem tentokrát byla jak partizán. I když jsem věděla hned, že pokud se zadaří, tak mi žádná práce za to nestojí.

gabikri
28. kvě 2010

ankava : velká gratulace k těhu průkazce 😵 😵 😵 Pěkná fotečka 😵 😵

blabunka : já si si s dr. Šteclem píšu, tak to jsem ráda, že ho chválíš 😵

felicita : to máš pěknou úrodičku, tak ať brzo naroste sliznice 😵 😵 😵

blabunka
28. kvě 2010

Ankavi, krásnej mimísek.
Feli, 8 oocytů, to je dost dobrý.
No a s tím volnem na doktora to mám taky divoký. Já naštěstí směnuju, takže mi to někdy vyjde, že mám volno a nemusím nikomu nic vysvětlovat. Ovšem když mám jít zrovna do práce, tak ukecávám kolegyně aby mi tu službu vyměnily, bo za sebe musím mít náhradu.
Já to mám do caru pouze necelých 9O km. Už jsem si zvykla. Celé ty roky stále někym dojíždím.
Co se týká PN, tak jsem to řekla jen dvěma kolegyním, ale ostatní asi stejně tuší. Zvlášť když na neschopence bylo razítko
klinika reprodukční medicímy. 😝

blabunka
28. kvě 2010

Ahoj Gabi 😀
Já jsem se v RF ještě nesetkala s nikým, kdo by byl fakt nepříjemnej. Štelcl je dobrá volba.
Tak jakej byl návrat do pracovního procesu?

gabikri
28. kvě 2010

blabunka : no v pohodě, to víš, raději bych byla na mateřské 😝 Jsem zvědavá, za jak dlouho se mi ozvou 😕

blabunka
28. kvě 2010

Tak to já bych tu mateřskou brala taky, ale mám obavy, že asi za týden pofrčím zase do rachoty.
Minulý pátek jsem byla na ET a žačíná mě ale fest bolet břicho na MS. Strašně ráda bych se mýlila. 😨

ankava
28. kvě 2010

blabu, když pročteš pár diskusí, tak 90% holek bolelo břicho jako na MS a pak byly // včetně mě. Nesejčkuj dopředu.

Gabi... doufám, že se ti ozvou hodně brzy... musíš teď řádit na zahrádce, aby ti to co nejrychleji uteklo 🙂 🙂

gabikri
28. kvě 2010

blabunka : nesejčkuj........břicho tady bolí snad každou, těhotnou i netěhotnou....to vůbec nic neznamená 😉 Jinak moc držím palečky, kdy budeš testovat? 😉 To by bylo, aby se z těch tří něco neurodilo!! 🙂

blabunka
28. kvě 2010

Holky díky. Tak nějak na mě přišla slabá chvilka.
Gabi, testovat budu asi v pondělí a i tak ve mě bude malá dušička. ☹
Myslela jsem, že k volbám půjdem až zítra, ale asi tam vyrazíme už dnes večer.

gabikri
28. kvě 2010

abunka : na pondělí pevné nervy........a přes víkend co nejvíc zaměstnat hlavu, aby nebylo čas na chmury 😉

alim75
28. kvě 2010

Drž se blabunko, všechny bolí bříško, jak píše gabi - těhule a netěhule, nečetla jsem tu snad o žádné, kterou by nebolelo, držím palce!!!

spark
autor
30. kvě 2010

ankavo 🙂 pěkný fotečky..gratuluju ještě jednou!

Blabu 😕 mě bolelo uplně všechno,přesně jak před MS 😎 a nakonec z toho byla dobrá zpráva!

Feli to vypadá na pěknou úrodičku!

Gaby 😎 vyrazíte někam na zaslouženou odpočinkovou dovolenou? Já se po každém neůspěchu odmenovala 😎

spark
autor
30. kvě 2010

😵 Alim a vy jak??

alim75
30. kvě 2010

Ahoj, děkuji za optání 🙂 My tak nějak pořád stejně. Pomalu ale jistě se vzdávám naděje na přirozené početí 😔 Tenhle cyklus jsem snad neměla den, abych nešpinila, a je to fakt otravný. I kdybych se stokrát snažila na to nemyslet, tak poslední dvě ovulace jsem myslela, že mi bouchne vaječník, musím chodit skoro po špičkách, abych s vaječníkem moc nedrncala 😎 A u té poslední jsem byla schopná určit ovuli dokonce na minutu přesně, protože ta bolest se mnou šmejkla až na kolena, normálně jsem to musela vydejchávat, ještě že to bylo ráno v koupelně. Nutno konstatovat, že je to ale u mě normální průběh, než jsem začala brát HA, tak jsem to měla taky takhle, jen to špinění je jaksi navíc 😠 Ale i tak se snažím nežít od mrchy k mrše a nenechat cloumat krámy svým majestátem 😀
16.6. razíme do CARu na první pohovor, doufám, že pak už se to rozhejbe. Upřímně říkám, že už se snad na ty hormony i těším 😅 V den pohovoru bych měla být cca 10. den cyklu, a ovu mívám kolem 12. dne tak už teď přemejšlím, jak ukecat doktora, abychom si jen nepovídali, ale rovnou kouknul, jaká je v mém vaječníku aktuální situace 😀

spark
autor
30. kvě 2010

🙂 Odvážně na to jdeš! Tak to má být. Já myslim ,že ho ani moc ukecávat nebudeš. Snad tě proklepnou hned 😎 Me se po prvnim pohovoru strašně ulevilo,jako že už se konečně něco začalo dít. Byl to fajn pocit. prostě jak se do toho jednou pustíte,tak i když to bude trvat dlouho,tak to určitě bude mít malý, čtyřkylový výsledek. 😎 S tou tvou ovulací to moc nechápu,že to takhle cítíš. To i testy ti tu ovulaci potvrdí? A víš že ty spermie,tam můžou plavat i dva dny? To mě třeba překvapilo..takže jsme na to hupli dycky před ovu. Tak u nás prd platný....když byly líný)) ale to jsme fakt dlouho nevěděli. I když jsem jednou otěhotněla a to byla asi nějaká fakt aktivní potvůrka,ale asi nemocná. 😒 Tak to holt příroda vyřídila za nás. No ale ted se těšim na středu,jdu na UZ,tak snad je vše OK.

ankava
30. kvě 2010

alim,
pro mě je tvoje ovulace taky nepochopitelná, já bych kolikrát ani nepoznala, že přijde mrcha 🙂
V CARu tě doktror určitě prohlédne. Na mě se taky díval, aby věděl, s čím bude pracovat 🙂 🙂 takže by to klidně mohla být taky vaše poslední návštěva 🙂 🙂

spark, jak ti závidím ty tvoje týdny..... mimčo už pěkně kope, viď???
já si myslela, že už budu mít pokoj od toho zvracení, ale pěkný houby, nějak se mi to zase vrátilo.....

blabu... na zítra pfuj, pfuj... ať jsou tam // 🙂

alim75
30. kvě 2010

Mám to potvrzený ovu testama i teplotou, navíc po týhle příšerný bolesti přijde okamžitá úleva a o vaječníku pak už zase skoro nevím. Jde jen o to, jaký kvality je vyprodukovanej materiál 😕 Ale aspoň nemusíme být, co se snažení týká, jak králíčci (přestárlý), vím vždycky, kdy je ten správný čas 😉 😀 Bohužel nám to zatím nebylo moc platný 😠 No uvidíme, co páni doktoři vyzkoumaj 🙂
Na mrchu mě zpravidla břicho nebolí, ale záda jo, jak mě začne tlačit v kříži, do tří dnů je tu, potvora 😠
Holky, těhulky, je to nádhera, jak vám naskakují týdny 😵
Spark: držím palce na UTZ, a určitě sem zase dej fotéčku, ať můžeme chytat inspiraci 🙂
Ankavo: jo holka, jsi stará větev, tak si to musíš užít, to víš, ani to těhotenství není jak zamlada (asi) 😀
Blabu: taky na Tebe plivu 😉

gabikri
30. kvě 2010

Ahoj kočandy 😵

blabunka : tak zítra..už se Ti to blíží, budu čarovat, aby tam byly // 😉

spark : no my vloni byli nad dvou dovolených, docela na to padlo dost peněz, mm by pořád jen cestoval, ale teď když nevíme, kolik vypláznem v Brně ( jsem rozhodnutá, že už jinam nepůjdu) tak bych zatím s dovčou počkala. Taky chci novou kuchyň.. .tak letos asi dovča na chalupě na zahradě. Ale koukala jsem, že ten můj cestovatel zase šmejdí po cestovkách..ale prý jen kouká, jak jdou ceny. Musím ho brzdit. 😀

alim : už se Ti to blíží, viď? Já myslím, že když to doktorovi řekneš, jak to máš, tak tě prohlídne 😉

Jinak jsme včera byli v kině na Ženy v pokušení a mooooc se mi to líbilo............mm tedy se mnou šel odevzdaně, ale byl to typický ženský film. V kině sedělo asi 20 ženských a dva chlapi 😀

Tak hezký nedělní podvečer 😵

spark
autor
31. kvě 2010

ankavo..no právě že nekope!! Tak už se celá klepu na ten UZ. Dneska jedu pro lístek na peníze,tak bych se už nejraději nechala prohlídnout,ale vydržím do středy. Jo a včera jsem zase telefonovala do WC 2x, ale už ma takovou taktiku 😀 že už mě to ani moc neobtěžuje. 😀