35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

blabunka
31. kvě 2010

Nazdar holky. Jste moc hodné, že na mě myslíte, ale nemám pro vás žádnou pozitivní zprávu. O víkendu mě totiž dohnala mrcha a na dnešním testu ani náznak po druhé čárce. To se mi stalo snad jen jednou, že sem začala krvácet i při utrogestanu. Většinou mi ji spolehlivě drží a MS přichází klidně až 3. den po vysazení.
Pevně doufám, že se zadaří alespoň u ostatních snažilek.
Feli a Alim, vy už to máte za pár, tak třeba se to štěstí usměje alespň na vás.

ankava
31. kvě 2010

blabu, ach jo, to mi moc líto, tak jsem si strašně myslela, že to vyjde.
A kolikátý den jsi po ET?
a mrchu máš pořádnou? Ale stejně být tebou tak utrouš nevysazuju a dojdu si na krev. To že přijde mrcha, vůbec nemusí nic znamenat. V CARu nás na to upozorňovali. Tak zkus ještě poslední naději.
moc držim pěsti

ankava
31. kvě 2010

spark.... neboj to fakt bude v pohodě, 21. týden je ještě v normě. Já myslím, že říkají, že u prvorodiček i v 22. až 23. týdnu....
každá to má jinak a taky je každá jinak citlivá. Taky můžeš mít miminko obrácené tak, že ti kope dovnitř a to fakt nemůžeš cítit.

gabikri
31. kvě 2010

blabunka : ach jo, to je mi líto 😔 Ale jak píše ankava, ten utrouš bych nevysazovala do krve..co kdyby náhodou 😉

blabunka
31. kvě 2010

Já utroš nevysazuju, jen sem ho dneska začala polykat.
Přes prázdniny si dáchnu, pojedem někam za sluníčkem a potom snad dr. něco vymyslí.
No z toho výsledku moc nadšená nejsem, ale každopádně se ještě vzdávat nehodlám. Takže Gabi, do dalšího kola jdeme spolu.
Zrovna včera mi volala kámoška, jestli bych dneska nešla na kafe. Docela se to i hodí, pokecáme a alespoň příjdu na jiné myšlenky.

gabikri
31. kvě 2010

blabunka : tak to se budu těšit.......že nám to spolu oběma vyjde 😵 Jinak já po výsledcích z krve taky byla snad na kafi se všema kámoškama co mám.............prostě začala jsem žít normálně, jako dřív. Co se dá dělat........nemá cenu brečet doma do polštáře. A na příští týden plánuju s mm celodenní výlet na in line bruslích....našla jsem super trasu okolo Lipna ( akorát ho ještš musím přemluvit, lenocha 😀 )

feliccita
31. kvě 2010

Blabu, sakryš, jak to?? Raději bych četla, že vyšlo, to by se mi pak do toho šlo taky lépe. Blabu, nevzdávej, já taky pořád bojuji a snažím se být optimista. A myslím, že tím i třeba lidi štvu, že jsem optimista a mám pořád dobrou náladu, ale mě to tak vyhovuje a je mi tak lépe.
Mě čeká OPU ve středu, sliznici už mám 7 mm po estrofemu - když budu brát estrofem, aspoň mě mrcha nedožene, jedině po jeho vysazení, tak že tím bych mohla být trochu v klidu.
Spěchám pro našeho psa k našim, tak se zatím loučím, ale nejpozději zítrá ráno jsem tu jak na "koni." Od sedmi večer máme domovní schůzi a ta bude dost vyhrocená, tak se už těším, co zase někteří vymyslí 😅

alim75
31. kvě 2010

Sakra, sakra, co to tu čtu, jsem se těšila na další dálnici ☹ Blabu, je mi to moc líto ☹
Já jsem dneska byla v bylinkářství, tak jsem si zase nakoupila zásobu a budu míchat čarodějnický býlí 😉
Felicc, tak nám pak musíš napsat, co jste tam řešili. Máme teď čerstvě byty v osobním vlastnictví, ještě ani nemáme zřízené společenství, tak abych věděla, na co se připravit.

gabikri
31. kvě 2010

Holky teď píšou, že Celine Dion čeká dvojčata z umělého oplodnění.....vyšlo to až na šestý pokus 😵 Tady je důkaz, že je potřeba to zkoušet a zkoušet, dokud to nevyjde. Jí ani prachy nepomohly a trápila se jako jedna z nás..........a nakonec se povedlo 😵 😵

blabunka
31. kvě 2010

Zdravím všechny. Tak posezení výborné, pořádně sme poplkaly.
Feli, tak v RF se minem, já tam mám jet na krev ve čtvrtek a rovnou si nechám ukončit PN.
Já si myslím, že se řadím taky mezi optimisty, ale poslední dobou to občas přechází do flegmatična.
Alim, tak sem hoď recept na ňákej utrejch. 😠

jarinek
31. kvě 2010

Ahoj holky moc ráda vás čtu a držím pěstičky.Chtěla jsem se podělit o informaci kterou mám ze svého okolí.Chtěla jsem napsat už dřív,ale pak jsem si říkala počkám jak blabunka dopadne.Ty jsi asi kuřátko celou dobu ležela že? Tak příště zkus papat chili.Moje kamarádka byla x krát na ivf a et a ležela.A nic, nakonec to vyřešila bez ležení a papala chili,prý se prokrvuje děloha řekla dr.A co by jste řekly holky? Děvčátko je tady.Moc vám fandím.Taky bych chtěla a už to nejde.Mám 2 dospělé syny,a bylo mi 41 možná že mám vybráno.Co se má stát se stane.

alim75
31. kvě 2010

@jarinek : Děkujeme za tip! A nevzdávej to, podívej se na Celine Dion 😉 !
Chilli my doma moc rádi, tak až přijde můj čas, budu ho jíst tolik, že mi poleze ušima 😀

jarinek
31. kvě 2010

Já to nevzdávám,akorát si říkám jestli už to není proti přírodě.Taky jsem ležela a pak si říkala možná že málo.Embryjka jsem měla 3 a nic.Kamarádka byla na 1 ivf s dárcem,vajíčko zavedli jen 1 protože více nebylo a ted má holka 2 roky.Problémů měla až hrůza mrcha blbě nebo vůbec ještě obezita a vyšlo to. Asi nad ní stáli všichni svatí.Ale ta ležela chodila jen na záchod jinak nic

feliccita
1. čer 2010

Taky se chystám poležet po ET, myslím si, že klidový režim mi nemůže nějak ublížit.
Alim, na schůzi bylo opravdu veselo. My taky ještě nemáme společ. vlastníků jednotek, protože máme zatím podílové spoluvlastnictví (nevlastníme byt, ale podíl na domě) a právě to chceme změnit a mít byty v osobním vlastnictví. Už s tím všichni souhlasí, ale ještě se hádáme o sklepy, kolik kdo bude mít - to ještě nemáme vyřešeno. A právník ve smlouvě udělat taky dost chyb, což by nemělo být. Na byty je zákon, jestli chceš, pošlu ti ho do mailu ve wordu, tam je spousta informací, co, kdy, v jakém termínu, kolik atd. Musím si ho taky pročíst, abych si to oživila.

Jarinek, to záleží jak se cítíš. Já i když je mi 36, cítím se na 30 a nepřipouštím si to. Záleží taky, jak se ti dělají vajíčka, jestli máš vlastní, tak zkus ještě, ať si jednou neřekneš, žes neudělala maximum. Ale i tak, 2 děti máš, tak že sami nejste a nepatříš mezi bezdětné, jako třeba já. ☹

blabunka
1. čer 2010

Jarinku, o chili jsem slyšela taky. Na jiné diskuzi se to probíralo asi před dvěma roky. Tenkrát to byl docela hit a všechny holky, které tuto diskuzi navštěvovaly, začaly chili omáčku baštit. Po 2-3 měsících ten pokojík zanikl a výsledek byl takový, že pár holek otěhotnělo, jestli to bylo zásluhou IVF nebo chili, toť otázkou. Dokonce tam psala jedna žaba, která už tenkrát měla kolem 10 neúspěšných pokusů, že čili miluje a baští ho celý život a nic. Já bohužel ostrá a pálivá jídla vůbec nejím, takže sem se tohoto pokusu vůbec nezapojovala.
To jsem radši začala cvičit mojžíšovou. ta má za úkol také zlepšit prokrvení pánevních orgánů.
Každopádně díky za tip.

Feli, tak ať je z tebe zítra prvotřídní slépka a sneseš si spoustu vajuch.

larri
1. čer 2010

Holky,zdravím po delší době....ankava,ty jsi těhotná.....mám takovou radost.Myslíš,že tomu pomohla ta akupunktura? Ptám se,protože já taky chodím od unora,piju bylinky.Tak snad mi napíšeš,že ano a já budu mít na září větší inspiraci. 😉

ankava
1. čer 2010

ahoj všem 🙂 🙂

jari... 41 ještě není konečná stanice, opravdu záleží, jak se cítíš 🙂 🙂

larri, nojo, jedu 12. týden a začínám mít strach, jestli bude mimi zdravé - za 14 dní mě čeká screening... ale věřím,
zrovna dneska jsem byla u paní doktorky na akup... a ta mi říkala, že bude vše v pohodě, ať se uklidním. Minimálně je to od ní obrovská psychická podpora.
Co mi nakonec pomohlo nevím... dle mého názoru je to kombinace akupunktury, cvičení Mojžíšové, kontryhelu a velké hormonální podpory ( oplodnění bylo přes IVF, takže jsme nečekali, kdy se to zase povede přirozeně).
Ta akupunktura mi určitě pomohla. Můj největší problém byl pravděpodobně v té nízké hladině hormonů a tím i nízké sliznici, ve které se pak embryjko neudrželo. No a když se podívám zpětně, tak po měsíci chození na akupunkturu jsem menstruovala úplně nádherně. Takže být tebou, tak to nevzdávám. Navíc mě to skutečně dalo dohromady i na dušičce 🙂 🙂

o chilli jsem taky slyšela, řekla bych, že je to další věc, která může na sliznici pomoct a když ne, tak neublíží. Ale probém neotěhotnění musí být v nízké sliznici a ne někde jinde.

gabikri
1. čer 2010

Ahojky, tak jsem se vrátila z té HSK......byla to brnkačka, za 10minut bylo hotovo a za hodinu už jsem šla domů. Doktor říkal, že kdyby mi měl dělohu oznámkovat jako ve škole, dal by mi 1-. Že tady zakopaný pes není....že to musím prostě zkoušet a zkoušet. Tak aspoň něco 🙂

Tak jsme to teď naskenovala a poslala dr. Šteclovi do Brna. No snad se mi brzo ozve 😵

ankava : přeju, ať je všechno jak má.....a ty si hlavně nepřipouštěj nic špatného 😵 😵

ankava
1. čer 2010

gabi... však ty se prozkoušíš až k tomu miminku... určitě ti to nebude trvat tak dlouho jako Celine.
co je to HSK? psala jsi o tom? jsem tak trochu vedle 🙂

jojo, to se ti řekne, nic si nepřipouštěj... snaha je, ale ta realita...
dneska jsem sežrala hamburgra.... asi hodinu mi bylo báječně... teď už jsem zase tam, kde jsem byla. Leda že bych každou hodinu sežrala jednoho.... 😀 😀 😀

gabikri
1. čer 2010

ankava : HSK - hysteroskopie.................že ti prozkoumají dělohu malou kamerkou a zkontrolují, jestli je všechno jak má být. Doktor z Brna mi napsal, že by bylo dobré, abych si to vyšetření vyřídila. Že na tom netrvá, ale že by to bylo lepší. A jsem ráda, že jsem na tom byla, aspoň jsem klidnější, že aspoň děloha je v cajku 🙂

Jo a hele, jestli Ti to pomáhá.........ty hambáče...........tak si jich dej klidně pět 😀 Já takhle mám antidepresiva hermelínové chlebíčky 😀 Fuj...takové nezdravé jídlo.............ale pomáhají 😀

ankava
1. čer 2010

gabri.. .díky, já jsem těmahle vyšetřeníma netknutá... asi naštěstí
no jo, pět hambáčů..... nezapomeň, že jsem teď na nemocenské, kterou mi ještě po měsíci a půl neposlali a musím šetřit na výbavičku 🙂 🙂 kdybych si je dávala denně, tak mě mekáč zrujnuje 🙂 🙂 a nebudu přeci podporovat hnusný americký kapitalisty 🙂 🙂 🙂

alim75
1. čer 2010

@feliccita: my měli taky původně podílové spoluvlastnictví a teď čerstvě cca 2 týdny už máme osobní vlastnictví, máme na to správcovskou firmu, takže se moc nestaráme, a sklepy jsme rozdělily poměrnou částí k velikosti bytu. Je nás 10 vlastníků a všichni jsme poměrně leniví, takže se ani nehádáme 😀

@larri: a jak se daří Tobě, už se to všechno nějak vyřešilo?

A já už mám u sebe doporučenku do CARu, dneska jsem si ji vyzvedla, a mm mě pro ni dokonce zavezl, sice jsme nejdřív kroužili po okolí, že prý už jsem si to tam prohlídla, tak můžeme jet domů, ale nakonec mě tam dovezl 😀
Teď mu musím ještě opatrně, aby ho to nepoložilo, sdělit, že návštěva CARu se koná už za 14 dní a mám hotovo 😀

jarinek
1. čer 2010

Ahoj holky.Já se cítím velmi dobře vajuch mám na rozdávání.Podle lékaře vše v pořádku.Ale jestli opravdu vše nevím.No uvidíme.Držím vám pěstičky.Je to moc krásný pocit a moc vám přeji být maminkama.

spark
autor
2. čer 2010

alim 😀 to je tak vtipný,jak vy vyrážíte na obchůzky CARu)) 😀 to je úžasný! Ale jsem tak zvědavá na ten váš první pohovor 😎 vážně. Už se těšim,až to tady tvým osobitým stylem napíšeš. 🙂
gabi..takže sliznice výstavní ..dobrý začátek do dalšího pokusu. 😉
Jinak dnes jsem byla konečně na kontrole na UZ a vše je OK. Malej se tam vrtěl až běs a já furt nic necítim. Ale ted už jsem klidná. Vzala jsem s sebou Manžu a byl krááásně na měkko 😎 Takže jsem toho hned využila a dostala jsem z nej stepper,kterej chci 😎

ankava
2. čer 2010

spark, vidíš, jsem ti to říkala, že to jenom ještě nedokážeš rozpoznat, že kope 🙂 🙂
za týden už bude zase jinak 🙂

alim, ty bys o návštěvě CARu mohla napsat humoristickou povídku 🙂 🙂 🙂

U mě nic nového... furt blbě, pořád občas objímám mísu... ale doufám, že to tento týden skončí... začínají mi pracovat nervíky ze screeningu, jestli je mimčo v pořádku... a tak pořád dokola.

a prší a prší a prší 😒

blabunka
2. čer 2010

Alim, já když si vzpomenu na první návštěvu caru, tak to byl úplný krok do neznáma a spíš sem z toho měla hrůzu. Ale jak tě tady pročítám, tak už se ani nemůžeš dočkat a vysloveně se tam těšíš. Tak to má být - veselá mysl, půl zdraví. 😀
U nás taky chčije a chčije.
Gabi, tak to je fajn, že HSK dopadla NA VÝBORNOU.

alim75
2. čer 2010

Ahoj holky!
@spark: Skvělé zprávy, mám z vás obou radost! 😵 A myslíš, že ten stepper budeš potřebovat, když už za chvíli budeš běhat kolem mrňouse? 😉 Jinak ale taky zastávám názor, že je potřeba brát, dokud je ruka otevřená resp. taťka naměkko 😀

@gabikri: Moc mě těší dobré zprávy od Tebe! 😵 Aspoň víš, že je uvnitř všechno, jak má být! Jsem zvědavá, kdy se Ti z Reprofitu ozvou.

Holky, s námi je to prča, a to jsme do CARu ještě nevyrazili, počkejte, co to bude za eldorádo, až vyrazíme na ostro. Máme to k nim 5 minut pěšky, ale počítám, že i tak pojedeme autem a budeme muset vyrazit tak hodinu předem, páčto sjezdíme půlku okresu a celou cestu budeme řešit, co za to mm ode mě dostane. Když jsem mu vysvětlovala, proč že tam nemůžu jít sama, že jsem vdaná, proto musí i manžel, tak mi navrhnul, jestli by nestačilo, že by seděl v autě a doktorovi bych z okna ukázala, že manžel je ten pán v tom autě 😀
A i když jdeme jen na pohovor, tak si raději ani nepředstavuju, co bude dělat mm, až uvidí dveře od spermakomory, asi se mi to pěkně prodraží 😀
Včera se mm ptal, co budeme dělat, když to bude špatný z jeho strany, tak jsem mu řekla, že to by bylo, aby z něj aspoň jednoho spermoně nevyšťourali, no a že když náhodou ne, tak si někde půjčíme 😀

gabikri
2. čer 2010

@alim ty jsi číslo....koukám, že to bereš všechno optimisticky a tak to má být 🙂 Já když šla prvně do CARu, tak jsem taky byla rozjuchaná.......zato teď je to horší 😝

@spark : to máš recht, já když má mm rozdávačnou, tak beru vše i když se mi to zrovna nehodí 😀 Jinak gratuluju k UZ 😵

@ankava : ty se chudáku vyzvracíš z podoby......snad už to bude lepší 😉

Holky vám musím napsat veselou historku, co se mi dneska stalo 😉 Jak už to u nás ženských bývá, tak si občas koupíme něco, co nám netknuté leží dlouho ve skříni.......prostě takový úlet. No a já takhle ulítávám docela často, tak se tu věc pak snažím prodat na netu. Našla jsem od loňska v krabici nové dřeváčky a protože vím, že už je nosit nebudu, šoupla jsem je na net. Ozvala se mi nějaká Martina a prý jestli si je může zkusit, že je taky z Prahy. Tak jsem si s ní dala dneska sraz v nákupním centru v garážích ve tři hodiny. Chvíli tam stojím.........no a po chvíli ke mě přijde chlap.......tak okolo 30ti....typově jak Filip Blažek..kus chlapa.a prý......vy prodáváte ty boty? Tak jsem si myslela, že ho poslala manželka až do té doby, než jsem se mu podívala na nohy. Měl na nich podobné dřeváky na podpadku.......akorát v jiné barvě 😕 😕 Zůstala jsem štronzo 😀 Prý můžu si je vyzkoušet?? Tak si je zkusil.....zaplatil a já jsem z toho doteď paf 😀 Normálně by jste to do něj neřekly....oblečený jako normální mužskej...........mikina, džíny............no ale na nohou ty boty 😀 Asi nějaký tranvestita.jinak si to nedovedu vysvětlit. Sou věci, co 😉

ankava
2. čer 2010

gabi, buď ráda, že si od tebe koupil jenom boty... jedna kamarádka má známou, ta několik let chodila s chlapem a po těch letech náhodou zjistila, že milej se rád převlíká za ženský. Mě by to asi dorazilo. Já jsem celkem silně promužsky založená a mít doma takovýho chlápka bych asi nesnesla.

už mě ty nevolnosti pěkně pijou krev, ale co naplat, hlavně že mimi roste, doufám tedy. neraději bych byla k tomu UTZ přivázaná 🙂

gabikri
2. čer 2010

ankava : no pořád nad tím musím přemýšlet.........bůh ví co to bylo za úchyla 😕 😕 A tohle, co se stalo tvé kamarádce, musí být šok....to je snad horší, než když chlapovi přijdeš na nevěru. Tady je taky zajímavé téma : "Je můj muž homosexuál" Chudák holka, to musí být strašné 😖