35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

alim75
2. čer 2010

Hele co, hlavně žes prodala ty dřeváčky 😉 😀

gabikri
2. čer 2010

alim : přesně........... 😀 😀 😀 Jsem o tom tak přemýšlela, asi se stydí chodit do obchodů.........tak dámské boty kupuje takhle pokoutně 😝

alim75
2. čer 2010

A nekoukala ses, jestli už nejsi se svým výrazem někde na youtube? 😀

gabikri
2. čer 2010

alim : jéééžiš nestraš 😀 😀 😀 😀

feliccita
2. čer 2010

Gabi, hezká příhoda, asi bych taky byla dost v šoku.
Dnes jsem po OPU, příroda byla štědrá a nadělila mi 17 oocytů. Ale budte v klidu, já i když mám jen 6, nebo 8 či jednou dokonce 20, na trasfer zbydou 3 a to třetí je ještě slabší. 😒 Takže můj cíl je 3 životaschopné embrya. Zítra volám, jak jsou na tom. Jinak v Reprofitu opravdu zdrahli, od 1.6. stojí nativ 13.000,- namísto 10.000,-. Ještě jsem tam po OPU poležela a dostala jsem infuzi intralipidů - prý zlikvidují v těle protilátky. Pak jsme pochodili po Vaňkovce, manžel koupil rifle, dali jsme oběd a cestou domů jsme se zastavili u Olomouce - Horizont, tam jsem si koupila pěkný květináč - bohatě rozkvetlé fuksie růžovo bílé. Moc pěkné, snad mi to v těch deštích nezdechne.... 🙂

alim75
2. čer 2010

Felicc, hezky jste si to užili 🙂 Tak držím palce na NEJMÉNĚ 3 životaschopná embrya! 😵

lendam
2. čer 2010

Ahoj, chtěla bych přidat svůj optimistický příběh: 14 dní před svými 40tinami jsem absolvovala ivf a ode dneška za 14 dní se mi narodí první dítě. Vím, že každá máme nějaké jiné problémy, ale jak je vidět na mém případě, i ve 40ti se dá otěhotnět. Držím vám palce!

alim75
2. čer 2010

Nádhera, gratuluju 😵

feliccita
3. čer 2010

taky gratuluji 😅

gabikri
3. čer 2010

felicita : tak gratuluju a přeju, ať jich je dneska co nejvíc 😵 😵 😵

feliccita
3. čer 2010

zatím 10 zralých a 10 oplodněných, už se mi to začíná zmenšovat 😠

gabikri
3. čer 2010

felicita : to je ale dobré skóre..............co já bych za to dala 😉

blabunka
3. čer 2010

Gabi, to měl ten mužskej ňákou malou nohu, když mu byly tvoje botky.
Ankavi, ber to tak že z tebe bude štíhlá těhule.
Feli, moc gratuluju k 10 embrýskům.
Tak já dneska byla na krvi a nechala si ukončit PN. Do Brna jsem vyrazila už včera a domluvila se s kámoškou, že u ní přespím a půjdeme se podívat na přehradu na ohňostroj.
No o tom zdražení nativu jsem slyšela. No je to pěkně drahej špás. Když k tomu připočtu ICSI + PK + léky tak je 30 litrů málo.
Finance už ale dávno nepočítám.
Jo a ta infuze je na imunitu, jako místo Prednisonu?

gabikri
3. čer 2010

blabu : no to já spíš mám nohu jako slon 😀 Vel 41 😝 Ale stejně je to na chlapa malá noha 😉 To máš fajn, že máš v Brně kámošku, aspoň se nemusíš stresovat s hledáním hotelu 😉 To my až tam pojedem, tak budeme muset nějaký šikovný hotýlek najít. Už jenom kvůli mm odběru 😀

ankava
3. čer 2010

lendam, přeju moc krásných chvil, až se miminko narodí. Vždycky je to pro nás krásné povzbuzení 🙂

feli, určitě z těch 10, budou vysněná embryjka a pak // a atd.... 🙂 🙂

blabu.. já byla dneska u kadeřnice a cálovala jsem o 150 víc jak jindy... takže nejen CARy zdražují.
(i když možná že minule mi počítala jako krátký vlasy a teď jako polodlouhý.. no zaplatila jsem bez řečí)

Dneska jsem udělala kontrolní vážení... pořád stejně.. ale bříško mám, že už kalhoty nezapnu..

gabi můj přítel má při 180 cm taky 41 a vypadá celkem normálně 🙂 🙂 škoda, že jsem to nevěděla, mohl mít pěkné dřeváky 🙂 🙂

blabunka
3. čer 2010

Gabi, kámoška má jen jednopokojáč. Je svobodná a momentálně bez chlapa, takže není problém u ní občas přespat.
Já toho ale moc nevyužívám, většinou do caru dojíždím.
Ten chlápek by v tomhle počasí spíš užil holínky. U nás zase prší.
Ankavi, taky bych měla jít k lazebníkovi, bo mi odrůstá melír.
Lendam, taky se připijuju k gratulaci. Jukla jsem na tvý fotky, no nádhera. Moc ti to sluší.

feliccita
4. čer 2010

tak dnes už jenom 8, dělají PK, tak mám strach aby vůbec došly do stádia blastocyst aspoň ty 3. Chjo 😖 Popravdě bych raději embrya 3 den k sobě, než 5 den nějaké zpomalené, jsem trošku zklamaná, ale snad ví, co dělají.

Blabu, ta infuze je prý místo prednisonu.

blabunka
4. čer 2010

Feli, úplně tě chápu. Ale věř, že se k blastulkám zase dopracujete.
Tys měla někdy problémy s buněčnou imunitou, nebo ti tu infůzku dali preventivně?
Já asi 6 týdnů před touto minimálkou začala brát Prednison + to ostatní kolem jsme poctivě dodržovali a stejnak výsledek nulový. Třeba ta infuze je silnější a zabere. 😅

ankava
4. čer 2010

feli, neboj určitě budou, musíš tomu věřit 🙂 🙂 🙂

alim75
4. čer 2010

Ahoj holky!

@feliccita : takovejch palců se ti tu drží, to by bylo, aby nebyly! 😉 😵

feliccita
5. čer 2010

Díky za to držení palců, holky.
Prednisou už jsem snědla snad na kila a už mi ho dr. radějí něchtěl dávat, že je to svinstvo. Infuze prý přímo přesně vychytá ty protilátky-zaútočí na ně. Ale jak dlouhodobý účinek to má, jsem se zapoměla zeptat.
Já jsem po braní prednisonu kdysi otěhotněla, takže nemůžu na něj nadávat, ale konec přišel ve 22 týdnu. Pak jsem jednou měla zamlklé těhu a to jsem jela hned na vyšetření protilátek a řekli mi tehdy, že s tím se nedalo dobře otěhotnět. Takže já tomu pořád tak nějak věřím.

blabunka
6. čer 2010

Feli, pokud to dobře počítám, tak zítra by měl být ET. Přivezte si z RF krásné embrýsky a ať se jim u tebe líbí.
Imunita je snad jediný problém, který mi našli, takže si myslím, že je tady zakopaný pes.

feliccita
7. čer 2010

Tak dnes jedu na transfer až na 15 hod., tak doufám, že bude co transferovat. Minule byly kvalita 2, moc bych si přála aby byly teď 1! A od zítra jsem doma a nechodím do práce, budu polehávat, číst, TV, sudoku a tak.

ankava
7. čer 2010

felii, myslím na tebe, teď už máš jistojistě po ET, tak ať se děti drží 🙂 🙂 užívej si válení 🙂 🙂 a za 12 dní //

mě už je snad konečně trochu lépe, ale prozměnu mám zase rýmu a bolí mě v krku... začínám počítat dny do screeningu a opět začínám mít depku, jak to dopadne.

spark
autor
7. čer 2010

🙂 Ahojky. Tak jsem se trošku přes víkend opalovala,abych si ve svých 90 kilech zvedla o 10%sexapel)) 😎 je to k ničemu.

Feli ted určitě leží po transf. a ani se nehne 🙂 tak držím palečky Feli!
Ankavo s rýmou opatrně,šetři se. 😕
Gabi tvůj příběh je opravdu jak z nějaký skrytý kamery 😀 ,ale hlavně žes prodala 😀

blabunka
7. čer 2010

Nazdar holky.
Feli držte se , občas sem nakoukni a dej vědět, jak se máš. Budeš mít na PN dobrý počasí. To se hned líp marodí.
Ankavi, tak vidíš, když už ti není tak špatně, třeba začnou ty pravý těhotenský chutě.
Sparku, taky se snažím pochytat trochu toho bronzu. Od soboty máme plnou zahradu posečené trávy, tak suším seno. 😝

ankava
8. čer 2010

spark, já mám zatím jen 53, ale můj sexapel je někde hluboko pod bodem mrazu 🙂 🙂 Já se neopálím ani u moře a prý se v těhu nemá moc mimčo ohřejvat, takže zůstanu bílá ja sýr.
Navíc mě během jednoho týdne narostly o další číslo prsa (od začátku těhu o dvě - ze 70C-D na 70E-F) a vyskočilo bříško, takže nic nedopnu. Já nemám žádné volnější oblečení, všechno nosím na tělo a teď když se mi ta hmota přesunula do toho břicha a prsou, tak vypadám naprosto šíleně- těhotně zatím ne přesvědčivě a tlustě tak nějak divně. Zakoupila jsem jednu tuniku u vietnamců, abych toto období trochu překlenula, než vyrazím koupit něco těhu. Ale dokud nebude po screeningu, tak mám strach.
Holky, já vím, že zase prudím, ale já mám z toho screeningu fakt šílenou hrůzu, jestli je vše v poho

Feli, tak jak se ti polehává? 🙂

feliccita
8. čer 2010

Máte pravdu, ležím a odpočívám. Mám 2 jedničkové blastocysty, víc mi nechtěli dát, že ty dvě jsou dost dobré a teď jsem si přečetla zprávu, že mám dokonce dvě zamražená. Čím jsem starší, tím dělám větší rekordy, jak v počtu, tak v lepší kvalitě, fakt čumím....... Teď ještě aby z toho něco bylo, když to sečtu, tak jsem na čísle 12 (transfer), tak teď potřebuji ještě trochu toho štěstí. Radši víc. 😉

Ankavo, uvidíš, že screening dopadne výborně, měla by ses těšit, že mimi uvidíš na ultrazvuku, jak sebou pěkně mrská nebo třeba si cucá palec. 🙂

Jdu zase ležet, tak se opatrujte Vy těhu a "zatím" i vy netěhu.

ankava
8. čer 2010

feli, kéž bych dokázala být tak optimistická... já bohužel vždycky spíš myslím na ty horší věci. Strašně mě štve, že kolikrát jsem úplně vynervovaná zbytečně, ale prostě si nějak nemůžu pomoct. Mám to od dětství.
Každá zkouška na vejšce pro mě byl obrovskej stres... i když jsem vystudovala celkem v pohodě, ale asi to bez toho mýho sýčkování nejde.
ty se opatruj... vždyť teď máš embryjka, že bys mohla skoro testit 🙂 🙂 🙂 teď to určitě vyjde 🙂 🙂

alim75
8. čer 2010

Ahoj holky!
@feliccita: tedy Ty jsi úžasná nosnice, zraješ jako víno, čím starší, tím lepší 😉 😀 Přála sis jedničkovou kvalitu a máš dvě u sebe a ještě sněhuláčky, teď už zbývá přát si jen jediné 🤐