35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

alim75
8. čer 2010

ten smajlík měl být tenhle 😵 nějak mi šmajdají ruce 😅

@ankava : dobrý to bude, uvidíš!

blabunka
8. čer 2010

Feli, no to je nádhera. A ještě na ketík zbude. Ale pevně věřím, že už nebude potřeba. 🙂 Tak si hezky odpočívej.
Alim, tak vám už se to krátí. Kdy razíte do caru?
Ankavi, ty nervy jsou normální. Máme je občas všechny.
My stále sušíme seno a už jsem i trochu opálená.

alim75
8. čer 2010

@blabunka : Příští týden ve středu dopoledne. Těch 6 "objednacích" týdnů uteklo jako voda 🙂 Už se tam fakt těším 😵 A povedlo se mi najít na netu, kde se u nás provádí Mojžíšové metoda, to jediné jsem snad ještě nevyzkoušela. Sice je to v soukromé ordinaci za těžký prachy, ale proč to nezkusit. I když uvidím, co na to v CARu, teď se bez výhrad budu řídit jejich doporučeními ...
Ze sena bych měla tak maximálně alergickej záchvat a ze sluníčka spálenou kůži, jsem typický panelákový dítě 😀

ankava
9. čer 2010

alim, ty jo, to máte fakt za pár. Mojžíšovou ti určitě nezakážou, ale měla by se cvičit alespoň tři měsíce před otěhotněním, takže to už asi nestihneš 🙂
já bych do sena taky nemohla- okamžitě rýma jako prase a na sluníčko taky zrovna dvakrát nelezu 🙂 🙂

spark
autor
9. čer 2010

Alim třeba máte líný spermie jak my a to potom žádný cvičení potřebovat nebudeš 😎 🙂

alim75
9. čer 2010

Holky, věříte mi, že aniž bych se chtěla rouhat, tak bych skoro chtěla, aby nám nějaký ne moc závažný problém zjistili?! 😅 Přijde mi, že není nic horšího, než když to nejde a nikdo neví proč, protože jsou oba z páru absolutně v pořádku ... Tam je pak každá rada drahá ☹
Navíc se mi ta Mojžíška fakt moc cvičit nechce, jsem děsnej lenoch, můj nejoblíbenější pohyb je natáhnout se z gaučíku do skříně pro čokoládu 😀

ankava
10. čer 2010

alim, to máš naprostou pravdu, když jsou oba v pohodě a nejde to, tak to je to nejzoufalejší, co může být. Tak ti přeji, abyste měli třeba jen malinko líný spermie.. to vám pak půjde všechno jak po másle 🙂 🙂
ta mojžíška je fakt jen pro silný nátury. Já jsem byla zvyklá makat, prakticky denně trénovat, takže disciplínu fakt mám, ale když jsem se najednou měla každý den na půl hodiny povalit na podlahu a dělat směšný pohyby, tak to bylo fakt utrpení. Pak jsem si zvykla a musím zaklepat, teď už třetí měsíc nedělám nic a záda krásně drží a nebolí 🙂

blabunka
10. čer 2010

Alim, tak já jsem taky na sladký a někde v dosahu toho gaučíku taky musí být něco dobrýho nas zub.
Ankavi, to máš pravdu, že ty cviky vypadaj doost směšně. mm si mě vždycky dobíral, že co to nacvičuju. Mobilizace byly v poho, ale to denodenní cvičení byl občas problém. Já nikdy problémy se zády neměla, tak nemůžu posoudit, ale spousta holek si to chválí i na to.
Dneska navečer, až přestane být tak velký vedro, možná vyrazíme na hoďku na kolo. Už se docela těším.
Tak co těhulky, jak na vás působí ty tropy, co tady nastaly?

ankava
10. čer 2010

blabu, já se pohybuju pouze po domě a to v teplých ponožkách, ale už se tu taky otepluje, navíc jsem dostala rýmu a krkobol, tak jsem dneska mazala k doktorce, jestli to není angína, ale vzala mi nějaké markry a poslala na krční, tak je to naštěstí jen viroza. takže mám hodně pít, cucat vincentkové pastilky a počkat až to přejde. Včera jsem asi 10 minut kecala se sousedkou před domem a musela jsem utéct, protože se mi udělalo pěkně šoufl.
Jinak jsem celkem v pohodě, tedy kromě toho čekání na ten screening.
užijte si kolo, já bych taky vyjela nebo na bruslích, ale nebudu to pokoušet, příští rok se doufám najezdím s kočárem doaleluja 🙂

spark
autor
11. čer 2010

Ahoj.Horko se dá zvládnout,akorát mam těžký nohy a funim. 🙄 🙂 Mám v břiše lenocha! Včera jsem byla na srdíčku a vše v pořádku,jen pořád nekope)) Všichni píšou jak kopou už od 18.týdne a já 23. týden a furt nic. Asi mu pustim nějakej metal 😎

spark
autor
11. čer 2010

Jo a jak tady píšete o tom cvičení,jsem si vzpoměla na cvičitele v jednom filmu a ten teda doporučuji " Trable v ráji" na to koukněte,fakt sranda 😀

spark
autor
12. čer 2010

Ta naše vláda...to jsou hlavinky 😠 http://www.novinky.cz/ekonomika/203062-porodne-... 😠

feliccita
14. čer 2010

Tak se hlásím, jsem 7 den po ET a mám strach testovat. Zatím mám ještě čas, nemusím spěchat. Testovat bych měla až příští pondělí, ale vím, že výsledek bych mohla znát i dříve. Každopádně, jestli to opět nedopadne, už v úterý bych si chtěla ukončit PN, ať můžu do práce. Mám přečtený první díl Trilogie od Larssonna, tj. Muži, kteří nenávidí ženy. Kniha byla super, musím vidět i film, od 1.7. bude v kinech. Musím někoho dneska zaúkolovat, ať mi jde koupit pokračování, dneska se už totiž dost doma nudím a mám černé myšlenky a potřebuji je rozehnat nějakou napínavou knížkou, v TV totiž nic není, až v 18 hod. na primě Prostřeno, tento týden od nás z Ostravska.

A co @spark, už ti něco bublá v bříše?

ankava
14. čer 2010

felli... já bych testla tak 11. den... uvidíš, budou //

Já hlásím, že jsem přešla do druhého trimestru.. dnes jsem byla na screeningu, sice výsledky krve budou až za týden, ale UTZ dopadl velmi dobře. Miminko má 7,5 cm, má všechno, co má mít. NT hodnota byla 1,9 (takže krásně v normě), srdíčko krásně tluče a doktor ho moc chválil. Po krvi mě budou k vůli věku zvát na genetický pohovor a jestli půjdu na plodovku, to se ještě uvidí.

Mějte se krásně...

blabunka
14. čer 2010

Feli, ještě vydrž. Sedmý den je fakt hoodně brzo. Se dvěma jedničkovejma je docela velká šance, tak doufám, že to alespoň tobě vyjde.
Ankavi, tak vidíš jak to letí. Už druhý trimestr.
Alim už určitě nemůže dospat. Tož dobře pořiďte. A napiš zážitky z první návštěvy. 😀
Už pomalu začínám plánovat dovču. Zatím není jasno kam, ale určitě někam za sluníčkem.

feliccita
15. čer 2010

Ankava, vidíš, říkala jsem (psala jsem), že budeš mít skvělý zážitek z UTZ.
Testování nechám asi až na víkend, ale ještě nevím, jestli SO nebo NE. V sobotu jdeme na oslavy, už na oběd, tak tam přece nemůžu jít s opuchlýma očima. Je to větší sešlost z manželovy strany, všichni nám byli před 3,5 lety na svadbě a určitě jim bude vrtat v hlavě, proč ještě nemáme rodinu. Vůbec se mi tam nechce, ale budu muset. Manžel, ten se těší, že zase všechny uvidí.

spark
autor
15. čer 2010

Ahoj! Alim..tak zítra držím palce,at tu první návštěvu přežijete bez úhony!! 😉

Jinak muj kluk v bříšku se už trošku vrtí,ale fakt málo. Cekala jsem daleko větší show 😎
Ankavo me vůbec nevadí,že jsem byla na plodovce. Máme takovou jistotu ,že se vyhnem určitým nemocem..jsem ráda. 🙂
Dnes jsem byla plavat v bazenu. 😀 Bylo to ,jako bych mela pod břichem plovací kruh. Jsem se spíš kolíbala,než plavala. 🙂

alim75
15. čer 2010

Holky, jste zlatíčka, že na mě myslíte, moc vám všem děkuju! 😵 Zítra se určitě ozvu, jak jsme pořídili.
I když sem nepíšu tak často, čtu vás, držím palce a mám velkou radost z každé dobré zprávy! 😵

ankava
15. čer 2010

tak alim, myslím na tebe ... a očekávám nějaké veselé historky 🙂 🙂

spark, tak si se konečně dočkala, že se tvoje líné mimátko pohnulo, gratuluju 🙂

já dneska zakoupila těhukraťasy, vyžebrala na mamce nějaké její oblečení a objednala si na aukru džíny a těhupás přes břicho. Abych si jako konečně ujasnila, že jsem v tom 🙂 🙂 🙂
taky jsem navštívila svojí macechu (tátova druhá žena, je o rok mladší než já) a ta mi slíbila dvě postýlky a nějaké věcičky.
Tak já už vlastně všechno mám, jenom pak budu muset najmout náklaďák a objet všechny ty, co mi naslibovalli 🙂 🙂

mějte se všechny krásně 🙂 🙂 🙂 🙂

spark
autor
16. čer 2010

😎 pořád to tady sleduju a očekávám hlášení od Alim 😎

alim75
16. čer 2010

Ahoj holky, tak jsem tu se zprávami. Ráno to vesele vůbec nezačalo, příšerně jsme se pošňafali, padli i hlášky typu: nebudu tam sedět jak jouda, kterej slintá po dětech, já tam budu z donucení. Tak jsem mu bouchla dveřma, že nebudu čekat do padesáti, až se rozhoupe. Ale těsně před odchodem do centra už mi volal, kdy teda vyrážíme. Tvářila jsem se jak bohyně pomsty, čímžto jsem si ušetřila další řeči a cestování po vlastech českých a namířili jsme si to rovnou do centra. V centru byli všichni úžasní, jak na recepci, tak pak sestřička i paní doktorka. Manžel čučel jak boží umučení a ta hodná paní doktorka toho mýho exota dokonce politovala, že vůbec nevypadá dobře, tak jsem zpoza zástěny houkla, že je otrávenej a donucenej 😀 Když jsem jí řekla, že jsem 8. den cyklu, tak si mě vzala na vyšetření a to už tak vtipný nebylo, jsem se asi trošku rouhala s tím přáním problému, protože mi na pravém vaječníku našla cystu 30mm, na levém se klubal folík 14-15mm, sliznice 8mm. Takže mi ke čtyřem ampulím krve přihodila pátou, aby se zjistil původ cysty. Mm jde 25.6. na spermio, dokonce mi řekl, že půjde sám. Když mu to paní doktorka říkala, tak byl mírumilovný jak beránek a všechno jí odkejval 😀 Takže teď mě čeká hormonální profil 2.-4. den cyklu a hned po skončení menzesu UTZ, jestli ta cysta sama praskla, když ne, měly by tam být už výsledky, jestli ji můžou odsát. No a podle všech výsledků se uvidí, co dál, to už je taková klasika.

alim75
16. čer 2010

hlášky padly s tvrdým y samozřejmě 😅

blabunka
16. čer 2010

Téda ankavi, ty máš ale mladou macechu. To máš asi i malýho sourozence, že?
Alim, no dnešek byl docela hektickej, ale však on si milý zvykne. Já si taky říkám, jestli mi to všechno stojí za ty nervy, ale co bych pro mimi neudělala. Holt, dali jsme se na vojnu, tak musíme bojovt.
Feli, jak se daří na PN? Co právě čteš? S těma rodinejma oslavama to máme jednodušší. Průběžně se všichni stýkáme, nebo alespoň o sobě víme, tak příbuzní nevyzvídaj. Myslím si, že už to berou jako fakt, že jsme bezdětní.
Třeba je jednou mile překvapíme. A tak to bude i u vás.
Sparku, to ani nevím, žes byla na plodovce? Tak dodatečně gratuluju k dobrým výsledkům.

feliccita
17. čer 2010

Ahoj holky,
Alim, teď už ti to odsejpá, tak se drž! Mm udělá taky všechno, jen aby Vám to vyšlo.

Já rozšiřuji ode dneška počet těch, co mají na testu sněhobílo. Moje opakované neúspěchy mě dneska zase pěkně srazily na kolena, snad brzo vstanu a půjdu dál. Musím najít někoho, kdo zjistí příčinu a nebude ještě pozdě. 10 den od ET, 5 dní PK, měl být alespoň duch a ne pusto prázdno. Tolik špatné zprávy ode mě z domova, tak hoďte do placu někdo něco veselejšího, ať je pryč ta "blbá nálada".

blabunka
17. čer 2010

Dobré dopoledne,
Feli, ale nééé. To je mi noc líto. Fakt jsem si myslela, že ti to vyjde. Už kvůli té biopsii a spešl infuzi na imunitu. Já to nikdy neměla a byla jsem rozhodnutá si to v R vydupat.
Pokud tě nedohnala ms, tak vydrž do krve.
Ale hlavu vzhůru, vždyť máte ještě dva eskymáky.
Jinak nic veselého nevím. Včera jsem si koupila nové rifle. už před stimulkou mi byly ty staré na těsno, no a kvůli hormonům a dvoutýdennímu flákání sem nabrala dvě kilča navrch a teď je sotva dopnu. Nikdy u mě nebyl problém se vrátit na stejnou váhu během 14. dní, ale čím jsem starší, tak to jde hůř.

feliccita
17. čer 2010

Blabu, mě ms nedožene, protože beru estrofem. Testovat mám podle CAR v pondělí, tak do pondělka to ještě vydržím, budu brát všechny léky, testnu (ale to už jenom pro formu) a léky vysadím. Ale už zítra zajedu do OL ukončit PN, snad tam bude alespoň sestřička, na dr. nemám sílu. Je to čerstvé a nechce se mi před ním brečet.
To s těmi kily mě taky štve, pokaždé simulaci něco zbyde, ale už se těším na léto, na melouny, to je jen samá voda a zasytí a ještě tělo pročistí 😀

ankava
17. čer 2010

feli.. to je fakt blbý, ale ještě ne ztracený... pondělí rozhodne, ještě si nechej maličkou naději

blabu..jo jo, tatík si na starý kolena ještě pořídil chlapečka.. (je mu 11)

no s těma veselejma zprávama se moc pytel neroztrhl, já dneska byla na zkoušce, co si dělám certifikát, a dopadla jsem pěkně bledě... byl to test, všechny otázky byly z těch témat, které jsem se vůbec neučila 😒 , mohla jsem odejít hned na začátku, ale nakonec jsem ze sebe něco vymáčkla, ale jestli to bude na minimální počet bodů, tak to bude spíš zázrak.
No jo, svět se neboří. Zkusím to zase příště 🙂

feliccita
17. čer 2010

Ankavi, a co z tebe bude? Já taky pořád přemýšlím nad tím, co ještě studovat, zrovna dnes jsem na internetu něco hledala a tak jsem se i odreagovala a přišla na jiné myšlenky. Třeba nebudeš muset opakovat testík 😉, ale asi byl těžký nebo toho bylo hodně na učení?

ankava
18. čer 2010

feli... no doufám, že ze mě bude máma 🙂 🙂 🙂
Jinak si dělám účetní certifikát. Defakto ho k ničemu nepotřebuju, je to síš proto, aby mozek nezakrněl.
Ta zkouška byla debilní proto, protože tam nebyl ani jeden záchytnej příklad a všechny otázky vybrali z okrajových témat. No a na ty jsem se vyprdla 🙂
Když jsem pak slyšela reakce pár dalších, tak na tom byli podobně jako já.
Ale myslím, že trochu dalšího vzdělání nám určitě neublíží 🙂 🙂

spark
autor
18. čer 2010

Ahojky.
Tak jsem si přečetla očekávaný popis cesty na CARu od Alim hned jak naběhl 🙂 Alim nezklamala. 😀 Přeju vám Alim hodně štěstí a trpělivosti do dalších návštěv a at dopadnou pozitivně. Pujdete nejdřív na IUI? Na Inseminaci?( zní to hrozně,taky mohli vymyslet jiný název)Neříkali vám? Já byla třikrát a ty spermie tam prostě nedoběhly. Takže k ničemu. Kdybys potřebovala cokoliv vědět,tak se ptej. sme tady všechny už "zkušené")) 🙂
Feli porád jsi nebyla na krvi,tak je ještě naděje.
Ankavo já byla na genetice..ani se mnou moc nediskutovali. Prostě 35,tak mazej. Ale jak říkam. Doporučila bych to každé mamce.
Jinak já mam zase nějak plačtivé období,tak spíš tady čtu,než píšu. Na kontrolu jdu ve středu,tak ono mě to pak zas přejde. 😅 Holky držte se.