35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

gabikri
15. črc 2010

ankava : no super, gratuluji k dobrým zprávám a holčičce!!!!!! 😵

ankava
15. črc 2010

gabri díky, doufám, že ta nejlepší zpráva ještě bude, že je holčička zdravá 🙂

blabunka
15. črc 2010

Ankavi, jsi šikula, žes tu plodovku tak dobře zvládla. A taky gratuluji k holčičce. Budu ti držet pěsti, ať je malá v pořádku. Užívej si klidový režim a do pondělka to ňák vydrž. 😉

ankava
16. črc 2010

Ahoj všem a doufám, ž všechny ještě přežíváte tohle peklo 🙂 🙂 🙂

Mě už zavolali ty první výsledky a downův syndrom nemáme. Jupííííí. Jsou tam úplně skvělý, počítala jsem, že mi zavolají až po neděli, ale volali dneska ve čtyři. Já mám takovou radost. Zbytek výsledků bude až za 14 dní. Ale to snad proboha už nic neslučitelnýho nenajdou. Nebo jo???? Taky doufám, že tu plodovku pan doktor nabral dobře a že mi nic nehrozí. Ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak to není tak dlouho a tak si trochu začínám myslet, že si holčička občas kopne 🙂
Holčičce koupila čepičku a dneska snad už budeme mluvit o jejím jméně. Když už to víme, tak jí přeci musíme pojmenovat.

alim75
16. črc 2010

@ankava Tak jsou jsou skvělé zprávy, Břešťák je úžasnej, pokud se mi jednou zadaří, tak bych taky vyrazila k němu 😵

Jinak my měli dnes s mm zcela zásadní rozhovor 😀 Prý, co mi v tom srpnu budou dělat. Tak jsem říkala, že pěstovat vajca, to prý ví, a co dál. Tak jsem říkala, že když se urodí, tak je odeberou a frknou do nich spermoně, tak to prej taky ví, že bude "pr.ání na misce" (omlouvám se za vulgárnost, ale takhle to řekl) 😀 Že o tom přemýšlel, a když si uvědomil detaily, tak ho polil pot, že si i v práci musel sundat triko a jít se opláchnout studenou vodou 😀 Takže to, o čem přemýšlel, bylo, kolik mi jich zavedou. Tak jsem přiznala barvu, že paní doktorka říkala, že když se urodí, tak opravdu dvě. Tak začal vykřikovat, že přesně tohle tušil a že věděl, proč ho zalil pot 😀 Tak jsem se ho snažila uklidnit, že pravděpodobnost dvojčat je mizivá, tak mi na to odvětil, že to mi určitě věří, protože vídá to množství těch dvojkočárků, tak jsem říkala, že ty byly počatý přirozeně, tak to mi samozřejmě taky nevěřil 😀 My totiž skoro každý den, když jezdíme z práce, tak vídáme jednu holčinu s dvojčátkama, asi je to jejich procházková hodina 🙂

ankava
16. črc 2010

alim, tak přesně tohle jsme taky řešili, za žádnou cenu skoro do poslední chvíle nechtěl o dvou ani slyšet, ale nakonec jsem ho fakt uplakala 🙂 🙂 a nakonec přijal i to, že by třeba byla dvojčata. Já jsem nakonec raději, že je jenom jedno- ta další rizika jsou samozřejmě menší. Tak věřím, že ten tvůj to taky ustojí 🙂 🙂 🙂 Dobré pořízení 🙂 🙂 🙂
Koukám, že ten tvůj to taky vstřebává po kouskách 😀

alim75
16. črc 2010

Taky mě překvapuje, jak mu to naskakuje postupně 😀
Ale o tom, jestli jedno nebo dvě, vlastně ani neproběhla žádná diskuze, nebylo by rozumné snižovat už tak malou naději na početí. Samozřejmě bych ze zdravotního hlediska taky byla raději za jedno, ale nějak se popereme i se dvěma, ale byl by to hukot 😵 No ale nebudeme předjímat, čeká nás ještě dlouhá cesta ...

alim75
16. črc 2010

Holky, stejně je to ale zvláštní přijmout fakt, že díky mně nejsme schopný počít dítě přirozenou cestu. Je to takový divně definitivní ...

ankava
16. črc 2010

alim... bohužel dneska je to dost běžná záležitost, že jeden nebo druhý je " ten na vině" Já to vlastně zažila dvakrát, když jsem byla mladá, tak to nešlo k vůli partnerovi. Mě by zřejmě doktor pomocí hormonů dokázal připravit a teď podruhé jsem tu vinu nesla já.. a to díky tomu věku. Můžu ti říct, že ani jeden stav není vůbec ideální a ani nevím, na které straně je horší stát. Já to v prvním vztahu neustála, také díky tomu, že byl partner o hodně starší a začali jsme rozcházet úplně ve všem. O to víc si strašně teď přeju to miminko donosit. A hlavní důvod nejsem já ( už jsem toho tolik prožila, že bych se s tím zase vypořádala), ale strašná touha, aby to děťátko měl můj partner, abych alespoň jednou v životě udělala šťastnou mojí mámu...
Prostě na to nemysli a dokud to neřeší tvůj partner, tak to taky neřeš,doktroři fakt pomohou skoro každému 🙂

gabikri
16. črc 2010

ankava : tak paráda..to Ti spadl balvan ze srdíčka, co 😉)

Holky já bych ty dvojčata naopak strašně chtěla. Já vyrůstala jako jedinášek a to je naprd. A vzhledem k věku bych dvě po sobě nestihla, tak bych to měla jedním vrzem 😉 Jo a slyšela jsem, že v tom Brně tam dají klidně i tři, aby zvýšili šanci, když s tím souhlasíte. To by byl teprv hukot 😀

ankava
17. črc 2010

gabriki, já vím, že je pro tebe je to těhulení ještě složitější než pro každou jinou z nás... ale ve tvém věku byse klidně dvě po sobě zvládla.. kdyby se zadařilo 🙂 🙂 Ale bylo by super, kdyby se ti teď na podzim zadařila ta dvojčátka.. to by bylo super 🙂 🙂 🙂 Máš teď nějaké nové zprávy nebo budou až po létě???
Co tvoje zahrádka?? Zaléváš jak pominutá??

gabikri
17. črc 2010

ankava : díky za optání, zahrádka jen kvete.........výhoda těch veder je, že moc neroste plevel a zalévám a zalévám 😀
Jinak my jsme teď objednaní na 10.8. na první konzultaci do Brna s tím, že tam rovnou zamrazíme spermoše a termín odběru vajíček dárkyně máme stanovený na 25.10. Už aby to bylooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

spark
autor
18. črc 2010

Ahoj.
Ankavo gratuluji k holčičce! ty jsi se chtěla té plodovce tak vyhnout,vid? Ale aspon budeš mít jistotu,že holčička je uplně zdravá,kompletní a nic jí nechybí.

Jinak co se týče dvojčat,tak bych se vůbec nebránila. 🙂

ankava
19. črc 2010

spark, no jo, chtěla, ale je to za mnou a snad už za těch 14 dnů nic nenajdou, já jdu mezitím ještě na velký UTZ, tak snad bude vše v pohodě. Teď ještě mám pořád strach, aby po tý plodovce nenastaly nějaké komplikace, to jsem celá já. Byla jsem u nejlepšího doktora, co tady je a stejně se pořád bojím, jestli jestli......
Jinak už možná cítím holčičku v břiše, ale jistá si tím absolutně nejsem, prý že až to přijde, tak to poznám 🙂 asi jsem nějaká nevnímavá matka 🙂

Všem přeju krásný týden, my asi na pár dnů vypadneme do přírody 🙂 🙂

spark
autor
21. črc 2010

😕 Tak co ženy? Teď tady bude do srpna ticho?? 🙂

alim75
21. črc 2010

Ahoj mamino, no u mě bude ticho minimálně do 5.8. 😀

spark
autor
22. črc 2010

Alim 11dní..to jde 😀

alim75
22. črc 2010

No vidíš, to už je za pár, já to ani nepočítala, tak mi nedošlo, že už je to na dohled 🙂 Jsem na to zvědavá, pravej vaječník s cystou mě pořád pobolívá, tak uvidíme, jestli ta potvora po antikoncepci zmizí nebo ne. 😠

ankava
23. črc 2010

ahoj, tak já to tu teď moc taky neoživím, přítel má dovolenou, tak jezdíme po výletech a jsme hodně spolu, takže se k netu moc nedostanu.
Včera jsem byla na kontrole, malé tluče srdíčko a já jsem taky v pohodě, příští týden jdu na ten velký UTZ a taky by už měly být výsledky z amnia, tak snad doufám, že druhá půlka těhu už bude bez tolika nervů 🙂
ty jo.... už jsem 20. týden, fakt to letí 🙂

alim75
26. črc 2010

Ahoj holky, jen tak na pobavení. Víte, jak jsem vám onehdá psala, že když jedeme z práce, tak potkáváme maminku s dvojčátkama? Tak si představte, že dneska jsme potkali tuhle maminku i s její kamarádkou a neuhádly byste, co měla ta kamarádka 😀 Taky kočárek s dvojčátkama 😀 A když už jsme byli skoro doma, tak jsme potkali třetí maminku a hádejte, co ta tlačila před sebou 😀 Ano, správně, kočárek s dvojčátkama. Ty dvě první maminky manžel nekomentoval, ale když jsme potkali tu třetí, tak už to nevydržel a oklepal se hrůzou, jsem se tlemila, že to vydržel docela dlouho, když se oklepal až u třetího páru dvojčat 😀 Tak jsem se ho snažila uklidnit, že všechny ty rodiny znám a že to jsou přirozeně počaté dvojčiny, nevím proč, ale nevěřil mi to 😀

milka77
26. črc 2010

alim75-skvělá příhoda!!! 😀

alim75
26. črc 2010

My máme samý takový 😀

milka77
26. črc 2010

To je dobře, aspoň je veselo 😀

spark
autor
27. črc 2010

😀 @ alim75 asi je to znamení 😎 to mu řekni 😀

alim75
27. črc 2010

Dej pokoj, tohle mu říct, tak si na něm raději udělá uzel 😀 😀 😀

spark
autor
27. črc 2010

😀 😀 😀

gabikri
29. črc 2010

Ahoj ženušky 😵 😵 😵

Moc nepřispívám, není co, u nás se nic neděje, ale musím vám napsat, co mi ráno řekl manžel 😉

Jsem mu říkala, že v Reprofitu dávají tři embrya, když je někdo beznadějný případ, tak jestli do toho půjdeme...........no a na chvíli se zamyslel a řekl....no to bychom nějak zvládli, to nemám strach..........ale kde seženeme poschoďový kočárek? 😀 😀 😀 Tak to mě dostal...........no chlap........co by jste chtěli. Plete si to s autobudem asi 😀
Tak jsem mu vysvětlila, že to mimčo co by bylo úplně dole, by asi řvalo, že by se mu to nelíbilo 😝 Tak bychom je prý prostřídali 😀 No ale že vůbec nezarazil z trojčat, tak to má u mě velké plus 😵 😵 😵

jarinek
30. črc 2010

Ahoj Gabikri,četla jsem tvůj příběh a teď jsem něco našla,přečti si prosím téma 5IVF a stale nic je tam kočka alienka a něco nabízí.Ten text je nějak k datu těchto dní.Doufám že jsem tě neurazila.

jarinek
30. črc 2010

Tak oprava ta kočka je ajinka

gabikri
30. črc 2010

@jarinek: máš IP 😉