35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

ankava
1. srp 2010

Ahojtě, my jsme po dovolené, tak teď už zase budu pravidelná přispěvatelka,......
ale doufám, že trochu nudná přispěvatelka, že všechno půjde takhle stejně dobře nudně dál až do prosince 🙂
V pátek jsem byla na velkém UTZ a odpoledne mi volali, že plodovka dopadla dobře 🙂
Taky už asi cítím malou v břiše a asi to opravdu už nejsou prdy 🙂 🙂 🙂
Jinak pan doktor, co mi dělal UTZ u nás na gyndě se s dr. Břešťákem absolutně nedá srovnat, byl dost skoupý na slovo a to jsem si nepřečetla na monitoru, tak nevím. Ale řekl, že je to OK, tak jsem spokojená.
Malá má asi 375 gramů a je asi o tři dny napřed, tak snad jí krmím dobře.
Taky se nakonec objednám na ten 3D UTZ, abych měla nějakou hezkou fotku na památku, tu co jsem dostala teď moc povedená není, je na ní vidět jen hlavička.
Tak se ještě měsíc budu povalovat, v září budeme dělat rekonstrukci obýváku a pak už začnu chystat nějako výbavičku 🙂
A taky do té doby budeme muset najít nějaké jméno pro malou, zatím jsme dost v názorech rozešli ☹ 😀

spark, ty už máš něco nachystáno????

alim75
1. srp 2010

Vítej zpátky, určitě sis to krásně užila a teď už tě čeká jen jediná dovolená, ta nejvíc vytoužená 😵
Gratuluju k výsledkům! 😵 Napíšu ti do IP historku se jménem u mýho muže, aby ses pobavila 😀
Já už dneska polknu poslední piluli antikoncepce a ve čtvrtek razím na kontrolu cysty, držte mi palce, aby byla pryč a mohla začít stimulace, ale mám obavy, že tam pořád je, vaječník mě tlačí a to není dobrý 😒

ankava
1. srp 2010

alim, máš alespoň dobrý, že dokážeš ty pocity ve vajíčnících rozeznat, já neroznám nic... nikdy jsem nevěděla, jestli přijde mrcha nebo průjem nebo zácpa 🙂 🙂
teď to s těma pohybama mám podobně, jen jsem si vsugerovala, že to pohyby jsou, tak to tak musí být 🙂 🙂

spark
autor
2. srp 2010

Ahoj spolku. Mam nový problem..nespim. Probudim se v pul třetí a konec...čumákuju do rána,pak vstanu s mužem...a funguju. Začíná to být dost nepříjemný. 18. jdu na poradnu ,tak se zeptam co stim,ale nemyslim,že by mi nějak zvlášt poradil. koukala jsem,že tim trpí hodně těhulí. 😠
@ankava já Mám nachystáno tak na pul. máme se během srpna stěhovat,takže mám všechno po taškách a ještě s cedulkama,ale už bych to chtěla ukládat a hnízdit. Možná nespím kvuli tomu. Taky jsem si objednala balíček do porodnice,kdyby náhodou..už... 😎
Jinak holky mrkněte,jak je to moje ňůňo podobný manželovi...docela mě to dojalo,tak jsem to zas ořvala 😅

ankava
2. srp 2010

@spark... s tím spaním je to asi normální, všechny moje kamarádky mi to potvrdily, já jsem teprve v půlce a taky se budím, při každém otočení a ve 4 musím jít na záchod, pak hodinu čučím, ale naštěstí pak ještě usnu. A to navíc chodím spát okolo dvanácté. Ale já se někdy natáhnu i přes den.
Ty fotky jsou krásný, koukám, že si propadla scrapu 🙂 Já to zkoušela, ale nějak na to nemám střevo. Ale až budu mít fotku z 3D ,tak taky možná něco vyzkoušim. Máš nějaký dobrý stránky na kity? Kdybys nahodila nějaký odkaz, budu moc vděčná 🙂

spark
autor
2. srp 2010

@ankava co je kity? Já už jsem starší osoba 😎 potřebuji vysvětlení.

jarinek
2. srp 2010

Ahoj Gabi,IP nemám ale email Jarinek5@seznam.cz

jarinek
2. srp 2010

A už jsem IP našla

jarinek
2. srp 2010

Gabi máš IP

ankava
3. srp 2010

spark... kity jsou ty skládačky pozadí, co do nicha pak aranžuješ tu fotku 🙂 🙂

eucharis70
3. srp 2010

Ahoj holky, uršitě vezmete mezi sebe novou duši. ¨
v říjnu mi bude 40...jsem 8. den po 1.IVF, ....šíleně to prožívám a jsem nervák.neustále se pozoruju.
Měli by mě uspat abych byla v klidu.

blabunka
3. srp 2010

Nazdar holky. Zdravím stálice i ty nové. O víkendu jsme se vrátili z dovči. Byla super - nemělo to chybu. Krásně sem si odpočinula a vůbec se mi nechtělo včera do práce. 😎
Ankavi, gratuluju k hočičce. 🙂
Téda sparku, to letí. 😉 31.tt, no to už máš za pár.
Eucharis, to je normální. Ty nervy má každá, no a o pozorování mi ani nemluv.

spark
autor
3. srp 2010

@eucharis70 vítej a držím palce ,aby to vyšlo 😉
@blabunka Ahojky! Tak odpočatá a v plné síle do mimča! Do ted to uteklo jak voda a máme se stěhovat,tak to taky asi uteče a brzy přijde den velkého třesku)) 😖 🙂 začínám se bát.
@ankava ..aháá..a ty máš nějaký odkazy? já jen ten jeden picjoke.com

feliccita
3. srp 2010

čaute holky, taky jsem se vrátila z dovolené ze Sicílie a dnes už zařezávám v práci. Zítra si jedu odskočit na hysteroskopii do Brna a příští pondělí do Prahy k dr. Malíčkové. Pořád samé cestování, i na Sicílii jsme museli letět z Prahy, a to je pro nás Moraváky dost velká zajížďka 😉 .
Já bych zase pořád spala. Na dovolené jsme chodili dost pozdě spát, 3x až ve dvě ráno a na to já už nejsem zvyklá. Moje obvyklá hodina jít do postele je 22,00-22,30.

blabunka
3. srp 2010

Hmmm, no Sicílii bych si taky dala líbit. To já se smažila 12 dní jen na Rodosu. Nabrala sem tam nejen nové síly do dalšího boje, ale díky AI i 2 kilča. Moříčko bylo super a denně sem si užívala koupačku. Já jedu příští týden do R na tu biopsii a potom zkusíme nativ pouze s klostíkem.
Feli, čím se zabývá ta dr. Malíčková?
Sparku, téda ještě stěhování chceš do porodu stihnout? To seš teda dobrá. 😝

ankava
3. srp 2010

zdravím dovolenkářky a taky eucharis 🙂

spark, já právě žádné oblíbené nemám, jen jsem si něco našla na http://www.mimibazar.cz/scrapbooky.php a návod, jak do toho na http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...
pořád jsem klikala, až se mi podařilo něco stáhnout, ale jsem fakt břídil. Tam vlastně stahuješ jednotlivé koponenty a ty pak skládáš v programu GIMP na sebe a upravuješ.... je to docela zábava... pokud jsi trochu nadaná... já tedy vůbec 🙂

eucharis... tak to už budeš brzy testit, kdy to máš v plánu?? Přeju moc moc palečky, ať objevíš //

blabu... já byla na rodosu vloni, celej jsme ho projeli na skútru a autem a moc se mi tam líbilo...

spark
autor
5. srp 2010

@alim75 Podej hlášení! 😕

feliccita
5. srp 2010

Ahoj, hysteroskopie dopadla výborně, takže tam chyba není. Dr. Malíčková pracuje podobně jako Madár z Podolí na imunitě, vyčetla jsem to tady na těchto stránkách a co jsem četla, byla jen samá chvála. Pracuje v laboratoři klinické imunologie a alergologie,Ústavu klinické biochemie a labor.diagnostiky VFN a 1.LF UK v Praze. Myslím, že tam na 100% něco najde a to bude můj problém. Snad ona mi ho pomůže vyřešit, protože jinak už fakt nevím.

Manžel ještě chce ať zkusím ajúverdu. Nemáte s tím někdo zkušenost?

ankava
5. srp 2010

feli... bezva, že ta hystero takhle dopadne, s ajúverdou zkušenosti absolutně nemám, jen s tou reflexní terapií a akupunkturou... ale proč to nezkusit, když to neublíží??? 🙂 🙂

spark
autor
5. srp 2010

feli- ajúverda slyším prvně.

blabunka
5. srp 2010

Feli, gratuluji k dobrému výsledku z hysteroskopie. O ajúverdě slyším taky poprvé. Na tu imunologii potřebuješ doporučení? Jo a budou vyšetřovat jenom tebe, nebo i manžu? My byli několikrát v podolí u Madára.
Alim, jestli máš dneska kontrolu, tak to držím pěsti. Ať je cysta fuč.
Ankavi, Rodos máme taky skoro celý projetý a mooooc se mi tam líbilo.
Eucharis, hodně štěstí při testování.

spark
autor
5. srp 2010

@blabunka Ahoj. Alim mela kontrolu včera a furt se nehlásí...tak snad je to jen tím,že jim nejde net,nebo nemá čas.

spark
autor
5. srp 2010

😖 ježiš já se sekla o den. 5. je dneska...já mam pátek6....sorry Alim 😅 😎

alim75
5. srp 2010

Ahoj holky, tak jsem tu se zprávami. Co se cysty týká, tak vaječník mě pořád dloubal i přes antikoncepci, takže mi bylo jasný, že cysta tam pořád je. Když jsem to v CARu říkala, tak se MUDra smála, ale úsměv ji přešel, když viděla UTZ. Cysta tam samozřejmě byla, ale naštěstí se aspoň nezvětšila - 36mm. Takže jsem si hned v duchu říkala, že stimulace se odkládá ☹ Ale paní doktorka mě notně překvapila, protože nechala sestru zavolat na sálek, a že prý za půl hodiny nástup na odsátí cysty, a při tom čekání prý vyřídíme všechny papíry a vysvětlí mi postup při stimulaci, že dneska začínám. Koukala jsem jak vejr 😀 Takže jsme to všechno sepsali, podepsali, všechno mi vysvětlili.
Pro začátek vyzkoušíme ultrakrátký protokol, dneska začínám na 3 dny 2x denně cákat do frňáku Synarel, zítra už píchat 300 jednotek Puregonu, a 7. den začínám připíchávat Orgalutran. K tomu mi přihodila denně 1/2 tablety Prednisonu. Nafasovala jsem rovnou už i Ovitrelle a Utrogestan. Manžel byl celou dobu výkladu u toho, tak chudák koukal, ale aspoň si zase všechno pamatuje, protože já samozřejmě vystrčila paty z ordinace a věděla jsem houby. Ale dostala jsem naprosto úžasný rozpis, takže to snad bude dobrý. Už mám i poukaz na předoperační vyšetření kvůli OPU, kdyby se mi podařilo nějaký to vejce snést. V lékárně jsem nechala 4,5 tis. a prý jestli chci účtenku, tak jsem jim řekla, že tu bych leda mohla předložit matce přírodě za to, že mě takhle vypekla 😠 😀
Odsátí cysty nebyl nijak dramatický zákrok, sestřičky byly naprosto úžasný, jedna mě celou dobu držela za ruku, abych se nebála, a prý, kdyby to bolelo, tak ji mám mačkat, fakt zlatá ženská 😵 Jediný, co trošku zabolelo, byl průchod čípkem, ale dalo se to přežít bez problémů, ani jsem ji tu ruku mačkat nemusela. Cysta měla ten "správný" průsvitný obsah, hned mi to ukázaly 😀 Trochu mě potom bolelo břicho, ale zhruba za 2 hodinky už jsem o ničem nevěděla.
A kontrolní UTZ příští čtvrtek. Uff a víte všechno 😀 Teď už mi jen držte palce, abych něco snesla 🙂

spark
autor
6. srp 2010

🙂 Alim tak paráda! Já měla nejdřív dlouhý protokol a ten k ničemu a na krátký se to povedlo 🙂 To je informací co?? Já byla taky ráda že toho spoustu pochytal manžel,věděla jsem prd. 🙂 Kdyby se vám to povedlo ,tak to by jste byli ultrarychlící 😀 Moc vám to přeju a držim pěsti,at máš plato vajec 🙂

ankava
6. srp 2010

@alim, no tak to je paráda, jak rychle to přišlo, do měsíce z tebe bude potvrzená těhulka 🙂 Já měla taky krátký protokol.
Kdybys zapomněla, jak máš píchat a ztratila rozpis, tak číhni sem, jak si to popsala... dost dokonale 😀

@spark.. tak jsem včera dostala od kamarádky věci na mimčo, všechno v růžové a kromě pár věciček mám oblečení tak do roka zajištěné. Ale jen jsem si to prohlédla a pak mrskla do skříně, dřív jak v půlce záři s praním nezačnu 🙂

spark
autor
6. srp 2010

@ankava nám včera potvrdili,že už můžem lifrovat věci do nového,tak jsme jeli do Kauflandu pro krabice a udělali jsme nákup a krabice jsme nevzali)))) Na netu píšou,že ve třetím trimestru se začíná zapomínat,protože se soustředíš na mimčo. No a mají pravdu. Se mnou je to hrozný 😀 Ale potrebuju už prááát! A zahnízdit!!

alim75
6. srp 2010

Ahoj holky, tak hlásím první úspěšně píchnutou injekci Puregonu, můj chlap se na to tak těšil, až z toho usnul a místo kina zařezává v ložnici 😀 Ale měla jsem tři odborný kočičí poradce, který na mě dohlíželi, jestli to dělám správně 😎 Byste se tlemily, měla jsem na noťasu zapnutej Youtube, kde je od výrobce natočený video, a podle toho jsem vytvářela hodnoty 😀 Jsem až překvapená, že ten vpich fakt vůbec nebolí, to spíš pálí ta desinfekce, kterou se to potírá 😠 😀

ankava
6. srp 2010

@alim75, tak velká gratulace... mě píchal přítel, já vždycky všechno připravila a on pak zabodl. Taky to nebolelo, ale byla jsem raději, že jsem nemusela sama.

spark
autor
7. srp 2010

@alim75 taky gratuluju k prvnímu vpichu))) a s tim Yutubem se u tebe nedivím 😀 ale myslim že dobrej nápad.
@ankava taky "mě" píchal manžel,jsem mu za to vděčná. Mě ta první ne a ne,tak si dal panáka a jaká z něj pak byla sestřička!! Jo a taky myslím,že Puregon v peru bolel víc než injekce.. 😠