35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

spark
autor
30. zář 2010

@gabikri Mnam mnam mnam"!
Holky všem vám držím palce,ale to se pořád opakuji. Tak s tím sakra už něco dělejte! 😎 Dneska mi ta známá zase psala jak se bojí dvojčat. Myslím,že si holka prošla ještě málo,jinak by takhle neuvažovala. No uvidíme.
Půjdu na císařský řez. Akorát že půjdu mimo město,do malé porodnice. V pondělí se jedu domluvit a už to chci mít všechno za sebou.

gabikri
30. zář 2010

@spark : ahojky, to si teprove teď jedeš domluvit porodnici? Já myslela, že se to domlouvá daleko dřív 😕 😕 😕
No Ta tvá známá ať mě neštve, co já bych za dvojčata dala.......ale to tak bývá, je to nespravedlivé 😝 přesně tohle psala holka z diskuze z caru, kam jsem předtím chodila. Nechala si dát dvě embrya a pak vyšilovala, co když bude mít dvě....že dvě nechce. Samozřejmě že má dvě 😝 Dobře jim tak. Když kategoricky nechci dvojčata, tak si nechám zavést jen jedno, ne?

spark
autor
30. zář 2010

@gabikri já jsem hrozně napnutá jestli se chytí dvě,to je adrenalin!!
Porodnice...no já myslim,že ten muj gyndař,i když si na něj nemůžu vážně stěžovat,je salámista. A myslim že ve velkých městech si ani porodnici nějak zvlášt domlouvat nemusíš,ne? Já chci rodit císařem a ten ti na přání nikde neudělají a on mi ho zařídil. Asi tak. Tady v té to mám na 100% a tady v Plzni tak na 60%. Nikdy jsem po porodu nijak zvlášt netoužila,je to špatné? 😒 To je jasný že kdyby to jinak nešlo...ale když to jde? 😎
Ještě k těm dvojčatům. vlastně když si necháš jedno embryjko tak je to 30% šance a když dvě tak 50% šance že se chytí aspon jedno. Myslim že to tak někde psali.
A kolik si necháte holky vy? 🙂

gabikri
30. zář 2010

@spark : já bych si po těch nervech dala klidně i tři...............jedna kočka z Reprofitu si je nechala dát a čeká čtyřčata - se jí jedno ještě rozdělilo....................ale doktor mě od toho odradil, že to většinou nedopadá dobře a žena potom musí na redukci a to je špatné na psychiku 😔 Ale s tím rozdílem, že já bych byla za ty trojčata ráda 😉 Jsem jedináček, manžel je jedináček a to vždycky bylo naprd. A vzhledem k věku už dvě za sebou asi nedám.......tak bych byla ráda 😉 Ty procenta to máš pravdu, ale kdybych fakt ty dvojčata nechtěla, tak si nechám zamrazit a zkouším to vícekrát. To je můj názor. 😝

spark
autor
30. zář 2010

@gabikri Taky jsem byla naštelovaná na dvojčátka,páč nevim nevim,jestli ještě budem péct nějakýho sourozence. 😅 Budeme starý rodiče a ještě prdelka bude sám 😕 No nemůžu na to takhle koukat.
Ještě jsem si vzpomněla,že ta známá a to jsem ještě neslyšela,i když ted otěhotní,tak si ještě tři měsíce musí něco píchat... 😕

ankava
30. zář 2010

@gabikri naprosto s tebou souhlasím, nikdo tě do dvou nutit nemže, když chceš jedno, tak je sice menší pravděpodobnost, ale máš, co jsi chtěla. Asi toho ta kočka má za sebou opravdu málo.
Moc ti držím palce, aby to tentokrát vyšlo. Ten říjen uteče jako voda a zase budeš čekat na // 🙂
@spark tak to u tebe nehrozí žádné přenášení. Jak ti závidím, já si mininimálně ještě 10 týdnů počkám. Ale to tvůj doktor musel napsat nějaký důvod, abys rodila císařem? To se přece jen tak běžně nedělá? Nebo jo??

spark
autor
30. zář 2010

@ankava napsal tam jako důvod věk a váhu mimča. Už ted ma asi 4kg. 🙂

gabikri
30. zář 2010

Holky mě řekl gynekolog, že kdybych náhodou kdy rodila, tak že jedině císařem. proč, to nevím. Ale asi to souvisí s věkem a že jsem byla na operaci myomu.

gabikri
30. zář 2010

@ankava : díky, tobě to taky už rychle uteče 😵 😵 😵

spark
autor
30. zář 2010

@gabikri Určitě rodit budeš a určitě tě nebude mrzet že přirozeně 😎 a navíc trojčata určitě císařem 😀

gabikri
30. zář 2010

@spark : no já po přirozeném porodu taky moc netoužím, stejně už jsem samá jizva, tak o jeden šlic víc nebo míň. 😝 Kamarádka rodila císařem a jak mi to popisovala, tak se mi to zdálo sympatické 😉 Trojčata asi nebudou,ale kéééž by dvojčátka!!!!!!!! 😵 😵 😵

ankava
1. říj 2010

@spark hlavně nám napiš, kdy tě budou přijímat, abychom držely všechno, co máme 🙂

spark
autor
1. říj 2010

Jasně kočky. 🙂

alim75
1. říj 2010

Ahoj holky, tak se nám to všem blíží 🙂 Každé sice něco jiného, ale hlavně že blíží 😀 Tak snad bude říjen úspěšný měsíc! 😵
Mně taky doktoři už od mala říkali, že až jednou budu rodit, že to bude císařem kvůli zúžené pánvi, a upřímně řečeno mi to vůbec nevadí 😎 Teď jde jen o to, abych měla příležitost problém "jak budu rodit" vůbec řešit 😅
Jinak kamarádka mi taky vyprávěla o císaři a byla maximálně spokojená, že prý když viděla, v jakém stavu jsou holky, co rodily přirozeně, tak jim to vůbec nezáviděla ... Členky sdružení "Za přirozený porod" by mě asi nepochválily za takovouhle agitku 😀

ankava
1. říj 2010

@alim75 neboj, já jsem sice za přirozený porod a pokud to půjde, tak chci rodit se vším všudy, i když mám obavy právě díky těm úzkým bokům, ale můj doktor to vůbec neřešil, takže to nechám až jak se situace vyvine, ale vůbec se nedivím, že z toho má někdo strach a moc se mu do toho nechce. Nakonec, dneska chlapi už taky nechodí na vojnu, tak jako si oni nevykládají zážitky z vojny, tak si baby nebudou vykládat zážitky z přirozeného porodu 🙂

ankava
4. říj 2010

@spark už jsi z kontroly??? jsem napnutá jak kšandy, kdy se nám tady na tý diskusi narodí první mimčo 🙂 🙂

gabikri
4. říj 2010

@spark taky tady vyčuhuju jak divizna................tak jak ? 🙂

spark
autor
4. říj 2010

Ahoj spolku.
Tak jsem dnes byla na prohlídce (docela nepříjemná) a nástup mám11. takže prcek se asi narodí na termín. 12.10.2010 docela pěkné datum. 😕 Mám strach a vůbec nejsem hrdinka. 😒

gabikri
4. říj 2010

@spark no tak super, aspoň už víš, kdy na to jdeš 😵 Kdyby to bylo 11tého, můžu chodit slavit s Tvým klučíkem narozky spolu 😀 Tak tfuj tfuj tfuj......................ať už to máš za sebou 😵 😵 😵

alim75
4. říj 2010

@spark Tak super, budu na vás myslet 😵

spark
autor
4. říj 2010

☹ dostala jsem hroznej strach)))

alim75
4. říj 2010

@spark Neboj, dobrý to bude!!! A konečně budeš moct toho svýho voňavýho mrňouska pomuchlovat 😵

ankava
5. říj 2010

@spark neboj.. všechno bude dobrý 🙂

Včera jsem byla na svém předporodním kurzu... měli jsme péči o dítě. Trénovali jsme tři způsoby uchopení miminka.
Při tom jednom se mi tak zamotaly ruce, že nevím, nevím, co by tomu skutečné mimi říkalo. Ještěže tam chodím.
Prý to po porodu přijde samo 🙂 🙂 Já si tedy nejsem moc jistá. Ale naštěstí mě paní lektorka uklidnila, že si miminko nechá dost líbit 🙂
@gabikri jak jsi daleko??? Zobeš???

gabikri
5. říj 2010

@ankava : zítra začínám, tak už to pojede................jak jsem se na to těšila, tak teď jsem po....á strachy, že to zase nevyjde....................ach jo, to je psycho 😖

Holky to je fajn, že existují tyhle kursy, já teda osobně, když mi nějaká kamarádka dala pochovat miminko, tak jsem z toho měla pěkné nervy, že ho upustím, nebo že ho držím blbě a honem rychle jsem jí ho vrátila. 😝

spark
autor
6. říj 2010

@gabikri to to uteklo..tak tfuj tfuj tfuj 🙂

ankava
6. říj 2010

@gabikri to to fakt letí... tak tfuj tfuj... ať jsou brzy //.
jj jsem ráda, že na ten kurz chodím, bohužel věkem začne člověk brát věci víc zodpovědně a taky víc přemýšlet a už bych byla dost nervní, kdybych do toho měla skočit naprosto nevybavená. Je mi jasné, že praxe bude úplně jiná, ale trochu teorie mě snad doufám pomůže 🙂

gabikri
6. říj 2010

@spark
@ankava : holky moje díky.......to budou zase nervíky....kdyby to šlo urychlit, ale člověk si to prostě musí celé prožít 😝

ankava
11. říj 2010

@spark tak holka zlatá... tfuj, tfuj... ať ti všechno dopadne dobře a doufám, že příští týden se budeš hlásit z domova s mimčem v náručí 🙂 🙂 🙂

ankava
11. říj 2010

@gabiki, kdy jdeš na kontrolu??? držím palce, ať je ET už brzy 🙂

alim75
12. říj 2010

@spark Tak čekáme na zprávičky, že už nejste 2 v 1 😵 A samozřejmě nás neurazí fotéčky mrňouska!!! 😵
@gabikri Držím palce, ať se vše vyvíjí, jak má, já razím na konzultaci do CARu taky už zítra, uteklo to jako voda ...