35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

ankava
7. únor 2010

meduna budete zkoušet znovu? Dělali ti nějaká speciální vyšetření? Víš, proč ty neúspěchy? Ach jo, pořád se píše, jak skoro každýmu pomůžou a pak se stejně jen setkáváme s těmi neúspěchy.
Já měla dva zamlklý potraty a kromě toho, že řekli, že "asi" mám málo hormonů a pro urychlení jdeme na IVF, tak mi nedělali nic, protože podle doktorů dva potraty ještě nic neznamená. Jenže podle mě je to u pětadvacítky, která se ještě může 10-15 let snažit, ale u nás větví????
A jak psala gabriki, ne každá narazí na toho svýho chlapa před 30.

meduna
7. únor 2010

ankava,já to už vím dlouho,když mi bylo 27,tak jsem byla na operaci a přišla o oba vejcovody 😝 no,ale před tím jsem si pěkně prošla všema možnýma sračkama,co ti doktoři můžou dělat.Takže já jsem měla už tolikrát nohy do tvaru vé 😀 😀 že ani prostitutka by mě neředčila 😀

meduna
7. únor 2010

asi ještě zkusíme v září,ale taky záleží jak na tom budeme po finanční stránce,jelikož IVF vyjde na 60 000,tak je to docela mazec.no to mi tady taky řekl doktor,že nic dělat nebudou,když jsem potratila,že to byl JENOM,první potrat,no ale do kdy mám čekat\,až mi bude 5O,tak už mi to asi bude platný jak mrtvýmu zimník 😀

ankava
7. únor 2010

ach jo, to jsi si zkusila, tak držím moc palce, aby září byl ten správnej měsíc 🙂
my pokud se to nepodaří, tak přes léto zkusíme doma a na podzim bychom asi taky šli znovu, to snad už mi nějaký vyšetření udělají, kdyby to po třetí nevyšlo. Mě bude už letos 40, i když se cítím tak okolo té 30, ale buhužel ta občanka, v tý se to píše ☹ takže příští pokus by byl taky hrazený. A stálo vás to 60 tisíc komplet? My teď budeme tak jako tak doplácet okolo 20 tisíc. Já už se smiřuju s tím, že to kolem 100 vyjde. Ale nikdy bych těch peněz nelitovala, jen kdyby to vyšlo

meduna
7. únor 2010

no ta občanka viď 😀 😀 dělám jako ,že to nevidím 😀 komplet to stálo 60 000,v CARu 35 000 a zbytek za léky 😝 😝

meduna
7. únor 2010

a máš za sebou něco?třeba průchodnost vejcovodů atd?

ankava
7. únor 2010

já jí mám taky hluboko v kapse 🙂 navíc můj přítel je o trochu mladší, takže mě ještě táhne dolů. Bývalý byl o hodně starší. Já taky věděla od cca 29, že to nepůjde, ale ze strany muže, jenže on rezolutně IVF odmítal. A já na něj nikdy netlačila. Možná se mi to vymstí. Taky když jsem odcházela, tak mě proklel. Ale doufám, že se to promlčí 🙂
Ty prachy jsou fakt hrozný, ale asi bych si i půjčila. Za to mimi to stojí 🙂

mějte všechny krásnej večer, já se jdu věnovat populárním domácím pracem (žehlení) a pak půlhodinky Mojžíšovou... 🙂 🙂

ankava
7. únor 2010

tak ještě odpověď. Všechno mám v pořádku, já otěhotněla spontánně za půl roku 2x , ale neudržím to. A žádný hormonální profil mi zatím nedělali. takže nevím, co by mi mohlo být.
nechávají to až po tom IVF, aby aspoň jednou zaplatila pojišťovna,

meduna
7. únor 2010

koukám,že žehlení je dneska velice rozsáhlá činnost tady na koníku 😀 😀 já jsem už dnes pár těch populárních domácích prací udělala,ale žehlení mě taky čeká.Tak práci zdar 😎 😎 😎 Mojžíšová je dobrá,škoda jen,že to neumím 😀

blabunka
7. únor 2010

Jé holky, to je náhodička. Já zrovna dožehlila.
Ahoj Alim, co se týká toho zvěřince, tak máme doma kocoura a u baráku fenku haskyho.
Sparku, jak vypadá to tvoje těhu. Kdy jdeš na další kontrolu?

spark
autor
7. únor 2010

Teda to je zvěře! Já mam na okně zrní a občas přílítne nějakej opeřenec. To je vše. 🙂

spark
autor
7. únor 2010

blabu...jdu v pátek. Děkuji za optání. Jsem nějaká vzteklá a nervozní...nevim proč. Možná že jsem s tím už nepočítala,že už jsem si dělala nějaké plány,nebo já nevím. 😒

meduna
7. únor 2010

spark a ty jsi v očekávání?nějak jsem si vše nepročetla a tak se musím ptát 😕

spark
autor
7. únor 2010

meduna...jeden potrat..3IUI.jedna nepovedená stimulka a jedno IVF a pan doktor povídal v pátek,že mám pozitivní test. Přitom jsem tam šla s tím ,že zase nic. Tak jsem vyvalila oči a ted se mi sřídaj nálady jak blázen 😖

meduna
7. únor 2010

no tak to je bomba ne 🙂 jo taky jsem měla tenkrát náladičky a stavy paniky,jsem si přišla jak blázen,tolik let čekání a pak jsem se bála sama sebe 😀

alim75
7. únor 2010

no vida, další potencionální rozprskávačka těhu bacilů 🙂

gabikri
7. únor 2010

spark : velká gratulace...to je fakt super 😵 😵 😵

My zvířátka žádná nemáme, jsme oba celý den pryč a neměl by se o to kdo starat. Navíc poměrně často cestujeme a neměl by to kdo hlídat. Ale pejska bych chtěla 😉 Ale zase abych nedopadla jako jedna moje bezdětná kamarádka, která má psa jako mimino. Dokáže o něm hodiny mluvit s takovým zaujetím, že kdyby někdo nevěděl o kom mluví, tak si bude myslet že o dítěti. Jak papal, jak čůral, jakou měl náladu, jak se špatně vyspinkal 😀 😀 😀 Od té doby co má toho psa s ní není normální řeč 😀

meduna
7. únor 2010

jejda,tak to je dílo,no ale zase,jestli jí to nějak pomáhá 😉 já teda psa mám,ale myslím,že jsem zatím v normě 😀 a jako dítě ho nemůžu brát,vím že je to zvíře

spark
autor
7. únor 2010

Díky holky.
Meduna..to jsi řekla pěkně,tolik let čekání a najednou panika a úzkost. Taky si přijdu jak blázen))
gabi.. taky mam takovou kámošku. Vládne u ní její pes a ona se to nebojí přiznat. 😕

blabunka
7. únor 2010

gabi, co se týká zvířat, tak to my tak ulítlí nejsme. Máme je rádi, ale nějak to nepřeháníme. Kocour je už starej a línej - nejraději se nažere a chrní. No a pes zase potřebuje hodně pohybu, tak s ním denně chodíme na delší vycházky. Alespoň mám torochu kondičku.
Sparku neboj, tentokrát to určitě vyjde. Nemáš náhodou autíčko chevrolet spark? To se mi moc líbí.

ankava
8. únor 2010

Spark, jestli jsem dobře pochopila, tak jsi v tom přirozeně? To je paráda. Hlavně si nepřipouštěj žádný chmurný myšlenky. Pozitivní sugesce přináší úspěch. Já před minulým potratem byla tak vystresovaná, že si dneska myslím, že jsem to trochu podpořila svýma nervama.
Tak mysli na to, jak už to miminko máte a užívej si každý okamžik 🙂

A prskni nám ten těhotenskej bacil, ať tě brzy následujem 🙂

laura35
8. únor 2010

Ahojte , no kočky pekne ste sa rozbehli..Spark moc gratulujem, ked pocujem taketo spravy, verim,ze to raz vyjde.. ja uz som skusila vsetko, cez IVF, bylinky, akupunktura, teraz riesim nativ ivf,tiez bez uspechu, asi je cas sa skludnit a vykaslat sa na vsetko.. 🙂

ankava
8. únor 2010

lauro, jesti se dokážeš sklidnit a hodit to za hlavu, tak to máš můj nesmírný obdiv. Já se taky pořád uklidňuji, zkouším všemožný metody a stejně skončím u otázky, jestli vůbec budu to dítě mít. Daří se mi nemyslet na to pár hodin, když mám nějakou činnost, ale ráno s tím vstávám a o večerech vůbec nemluvím. Až si kolikrát říkám, že můj přítel je svatej a divím se, že mi ještě nedal valem.
já teď před IVF taky zkouším akupunkturu a čínskou medicínu vůbec, bylinky... asi jako všechny.
Když jsi zkoušela akupunkturu, dělali ti nějaký komplexní vyšetření a řekli ti, kde je problém? diky za odpověď. Zajímá mě, jak to u těhle doktorů chodí. Jestli používají jednu diagnozu...a stejný model léčby, protože já té mojí doktorce, co k ní teď krátce chodím hodně věřím, řídím se jejíma radama, ale ten samý problém, co mě, řekla i další holce, co u ní taky byla, tak se mi to až tak nezdá, že bychom měly všechny stejné obtíže.

meduna
8. únor 2010

ahoj holky,zdravím 🙂

spark
autor
8. únor 2010

taky zdravím 🙂

spark
autor
8. únor 2010

meduno...koukám že už vás to stálo pěkný prachy 😒

ankava
8. únor 2010

ahoj, taky zdravím, mě se chytla nějaká choroba, takže se za chvíli hodím do postele. ☹

laura35
8. únor 2010

Ahoj Ankava, no samozrejme to nedokazem hodit za hlavu, snazim sa, ale moc mi to nejde.Zarucene rady tipu "nemysli nato" u mna tiez nefunguju.
A na akupunkturu chodim asi 2 mesiace, a komplexne vysetrenie mi tam nerobili. Ale presla som si takmer vsetkym uz v CAR-hormony, priechodnost vajecnikov, imunologia, partnerov spermiogram, a vsetko bolo v poriadku. Takze som sa k doktorke dostala ako komplet vysetrena, s diagnozou "idiopat" . 🙂 ..Jedine vysetrenie na akupunkture bola elektronicka diagnostika /aspon myslim,ze sa to tak vola/, ci su vsetky organy a drahy /meridiani/ v poriadku, a doktorka ma vyspovedala z mojej zivotospravy a poradila, ze co mam jest, kde robim chyby, ktore ani mozno nesuvisia s plodnostou ale so vseobecnym zdravim.Teraz mi dava ihlicky nato, aby mi posilnila imunitu a vnutorne organy,ktore su podla cinskej mediciny prepojene a suvisia, ci je to pravda alebo nie, neskumam, ale pomaha mi to psychicky.A k tomu mam od pani doktorky bylinky na imunitu ci posilnenie organizmu, homeopatikum a obcas mi k tomu prida este "tmave" bylinky-tinktury na posilnenie plodnosti, obcas popri tom,ako som napichana ihlickami,mi spravi reflexnu masaz chodidiel a podla toho ,ako reagujem, povie mi,ze co mam horsie, a podla toho este napicha nejaku tu ihlicku navyse. Takze ja som naozaj bez diagnozy 🙂
a aku diagnozu povedali Tebe?

ankava
8. únor 2010

mě dohromady nic nezkoumali, protože po prvním potratu řekli, že je to normální a po druhém, že mám asi málo hormonů a že zkusíme IVF - to že mě hormonama nadopují a bude to v pohodě, uvidíme. V CARU mi dělali z krve hormony jen jedním odběrem na začátku cyklu, takže rozhodně ne hormonální profil. Jinak z normálního hlediska jsem zdravá až hrůza. Takže teoreticky by neměl být problém. Ta paní doktorka na čínskou medicínu mě řekla, že mám studený nohy a ruce a že stejně tam mám studenou dělohu a tak chodím na terapie a taky podobně jako ty: jehličky, stimulace na imunitu a podporu vaječníků, navíc doma každý den zahřívám body na ruce, nosím magnety, piju čaj. Stejně jak říkáš, pomáhá mi to hlavně psychicky, protože se něco děje, taky než denně udělám všechny ty její pokyny,tak to zabere pěknej a čas. A dává mi to víru. Jestli to bude k něčemu se teprve uvidí. Ale věřím. Taky cvičím Mojžíšovou. Prostě se snažím.

meduna
8. únor 2010

jejda,tak ruce a nohy mám taky stále studené,takže to vypadá i na tu studenou dělohu 😕