35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

spark
autor
30. říj 2010

@gabikri jako že budeš reklama na kojení???? 😀 určitě ne Gabi)))

alim75
30. říj 2010

Taky si myslím, že by některý věci měly zůstat v soukromí a nakojit se dá kulturně i mezi lidmi, aniž by ženská vystavovala kozy na odiv, tohle fakt není hezký .... Jsem někde četla článek se Sárou Saudkovou, kde se moc hezky vyjadřovala ke kojení na veřejnosti, ona je taky volnostářka, ale na tohle měla moc rozumný názor.
Já jdu v úterý ráno na kontrolu cysty, jestli se znovu nenalila, a když bude pryč, tak už se budeme domlouvat, kdy vysadím atc a začneme dlouhý protokol. Naděje zatím žije, páčto nešpiním a vaječník nedloube 🙂
Pokud tam bude, tak se budeme muset domluvit na termínu laparoskopického odstranění (fujtajbl) 😒 CAR má od 20.12. dovolenou, takže to MUDra naplánovala, aby se to s tím dlouhým protokolem případně stihlo. Byly by to zajímavý Vánoce 😉

alim75
30. říj 2010

Už jsem to našla:
"Nevyznávám demonstrativní kojení na veřejnosti, dokázala jsem všechny čtyři děti kojit kdekoliv, aniž by si kdokoliv všiml. A na druhou stranu by měli lidé mít natolik ohled na kojící maminku, aby si nepřipadala trapně a nevhodně. Když už maminkám nejsme schopni poskytnout dostatek zázemí, aby mohly nerušeně dítě nakojit, pak aspoň na ně nečučte jak spadlí z višně. Je totiž velmi pravděpodobné, že jste nasávali sílu a rozum zrovna tímto způsobem," uzavřela toto téma Saudková.

gabikri
30. říj 2010

@alim75 : no Saudkovou zrovna nemusím, ale tohle je pravda...............a kdo jiný to může napsat, než čtyřnásobná mamina 😉 Hele tak to budeš mít na vánoce dáreček, viď? No to je paráda, rychle Ti to uteče.........a držím palečky, aby se cysta vytratila 😉

gabikri
30. říj 2010

@spark : no já myslím že určitě tohle dělat nebudu, od přírody jsem dost stydlivá a jakýkoliv zájem okolí o mojí osobu je pro mě noční můra. 😝

spark
autor
30. říj 2010

@gabikri 🙂 právě že já jsem taky takovej stydlivec,proto jsem chtěla císaře,ale porod je taková bolest,že je ti uplně jedno kde a co vystavuješ 😎 hlavně že to bylo za mnou))

alim75
30. říj 2010

@spark Tak teď jsi nás všechny uklidnila! 😀 😀 😀

spark
autor
30. říj 2010

@alim75 no to já musela,aby jste se tak netěšily! 😎 😎

alim75
30. říj 2010

@spark Se na nás vytahuješ, když už to máš za sebou 😉 😀

spark
autor
30. říj 2010

čim mín se budete těšit,tím větší šance na otěhotnění..podívejte se na menšiny kolik mají dětí a určitě po nich netouží jako my))

spark
autor
30. říj 2010

@alim75 😀 😀 jo tak to máš pravdu,mě se to vytahuje..nebudu tvrdit že ne 😀 😀

alim75
30. říj 2010

@spark Bylo mi to jasný 😀

gabikri
30. říj 2010

@spark : no já se opravdu tak neděším jak minule. Prostě je mi nijak. Minule jsem se na to strašně upínala a pak mě to dost rozbilo. 😒

gabikri
31. říj 2010

Ahoj ženy 😉

Tak jsem dostala teď mail z laboratoře, že máme zamrazené dvě blastocysty.......jupí, já mám radost!!!! 😵 😵 😵 No nic to neznamená, ale jsem o hodně klidnější 😵

alim75
31. říj 2010

@gabikri Tak to je úžasný, dárkyně byla evidentně nadprůměrné kvality a ještě si vajucha hezky sedla se spermoněma Tvýho manžela 🙂 Ale třeba už je nebudeš potřebovat 😉 😵

gabikri
31. říj 2010

@alim75 : díky............doufám že nebudu, ale lépe se s myšlenkou, že máme pojistku usíná 😵 Jinak manžel měl super sermiogram a dárkyně byla mladá dvacetiletá kočka, takže to by bylo, aby nebylo 😵

ankava
1. lis 2010

@gabikri super, dobrý zprávy... kdy budeš testovat????

ještě se vracím k diskusi o kojení na veřejnosti..... já doufám, že kojit budu, že to půjde a taky je mi jasné, že když budu chtít někam vyrazit, tak to budu muset nějak zmáknout. Ale rozhodně se nehodlám někde ukazovat s "kozama" venku.
Podle mě je to sice přirozené, ale pořád intimní záležitost. Beru to stejně jako s čůráním... když to přijde, tak si taky dřepnu v lese a ne uprostřed Václaváku.... a taky je to přeci přirozená věc 🙂 🙂

@spark tak jak mamino? Všechno v pohodě? Já už začínám být z porodu trochu vedle a hlavně z toho, co si potom počnu, až ten poklad přinesu domů.

gabikri
1. lis 2010

@ankava : ahojky 😵 No testovat chci tentokrát co nejdýl..............pokusím se 10tý den..........ale čert ví, jestli to vydržím 😀 No ty už to máš taky holka za pár, ještě měsíc a něco a budeme tady mít dvě maminky 😵 Už máte pro berušku jméno? 😉

ankava
1. lis 2010

@gabikri jj, nejspíš to bude Kamilka. Taky doufám, že se narodí v termínu, přenášet se mi moc nechce, protože to by hrozilo, že budu na Štědrý den v porodnici a zase nechci rodit moc brzy....
tak vydrž co nejdýl netestit, protože odměna bude sladká 🙂

gabikri
1. lis 2010

@ankava : Kamilka je moc hezké jméno 😵 😵 😵

ankava
1. lis 2010

@gabikri taky jsme se s tím výběrem natrápili 🙂 Není to nakonec ani jednoho z nás favorit, ale celkem jsme se shodli, že nám nevadí, navíc je celkem normální, ale není zase každá druhá Kamila a hlavně má svátek v květnu, takže když bude holka na Vánoce, tak nebude mít všechno dohromady

gabikri
1. lis 2010

@ankava : no já všechny jména, co se mi kdy líbily už mají kamarádky, nebo se tak jmenuje každé druhé dítě, tak to fakt nevím, co bych vymyslela, ale ono to pak přijde asi samo, že? 😉

ankava
1. lis 2010

@gabikri ono ti nic jiného nezbyde, ale nakonec jsem zjistila, že i když se mi na první pohled to jméno úplně nelíbilo, tak když tomu mimču tak začneš říkat, tak se ti zalíbí každé jméno, protože je prostě tvého miminka a jestli se okolí líbí nebo je, je úplně jedno.
Já jen nejsem zastánce těch extravagantních jmen a taky nemusím ta dneska hodně častá jména. URčitě taky něco vyberete.... možná i dvě ne?? 🙂

gabikri
1. lis 2010

@ankava : no dvě to bych z toho měla teprv hlavu v pejru 😀 Navíc mm se líbí jména pro mě naprosto nepřijatelná a když zase něco řeknu já, tak to se zase nelíbí jemu........no bude veselo 🙂 Snad bude pro koho vybírat 😉
Jinak já osobně si od toho jména vždycky představím miminko, puberťáka a pak babku/dědu. Musí to jméno prostě být v každém věku slušivé. Třeba Anička se mi líbí na malou holčičku a ne už na dospělou slečnu, které pak budou říkat Anča 😝

ankava
1. lis 2010

@gabikri my se taky nemohli shodnout, byl z toho málem mezinárodní konflikt 🙂 ale nakonec dohodli. tak neboj, taky vyberete. Jsi doma?? nebo chodíš do práce?

gabikri
1. lis 2010

@ankava : no u nás to bude taky zajímavé 😝 Jinak jsem doma a tentokrát si to užívám. Nedělám vůbec ale vůbec nic 😵 😵 J

alim75
1. lis 2010

@gabikri Kam by ses taky honila 😉
Případná jména máme už doma vyjasněná, chlapeček po manželovi, v jeho rodině si na to potrpěj a já to respektuju, a já si zase nenechám mluvit do holčičky, i když vybráno ještě nemám 😀 Kamila je úžasný jméno, máme ho v rodině 😵
Já jdu zítra na kontrolu do CARu a mám špatné tušení, vaječník tentokrát nedloube, ale začal regulérně bolet, až to se mnou dneska šmejklo do předklonu ☹ Sice nešpiním, ale nevím, nevím ... 😖

gabikri
1. lis 2010

@alim75 : ahojky a přestaň plašit, Ty si to normálně vsugerováváš! Víš že pozitivní myšlení je polovina úspěchu 😉
Tak zítra s úsměvem 🙂 Držím palečky 😵 😵

alim75
1. lis 2010

@gabikri Já jsem tak pozitivní, že si to nedovedeš představit 😝 Celou dobu jsem se s tím vaječníkem muchlovala, hladila ho a vysvětlovala mu, že potřebuju, aby poslal tu cystu do hajzlu 😀 Ale nemůžu za to, že to moje tělo mě musí o tolika věcech informovat, i když tu endometriózu si teda nechalo pro sebe, abych mu nekřivdila 😀

gabikri
1. lis 2010

@alim75 : jo tak to ráda slyším 😵 😵 😵