35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

gabikri
8. lis 2010

@spark : vím kdo 😀 A stáhnu je z kůže, poprvé v životě 😀

marketchen
8. lis 2010

Moc zdravím všechny, omlouvám se, že Vám sem tak vstupuji, ale moc držím palečky Gábince a stále nahlížím, co je nového 😵 Gábinko, moc, moc držím palečky, tak jako všem Vám tady.
Jsem v práci a stále nakukuju, už jsi asi dnes testla, viď? A je slabá čárka? Určitě zesílí, drž se a opatruj.Papa 😵

spark
autor
8. lis 2010

@marketchen 🙂 nomlouvej se porád 😀 u Gabi je to ted napínavé 😎

marketchen
8. lis 2010

Spark: tak já už se tedy omlouvat nebudu. Všem krásný den 😵 Gábinko, písni HUŽ něco 😎

spark
autor
8. lis 2010

@marketchen Gabi je na sociálce,šla z nich něco vymačknout 😀

spark
autor
8. lis 2010

😕 😕

ankava
8. lis 2010

@gabikri teď vás dočítám a čtu, že jsi ve velké naději, tak strašně držím všechno, co mám.
Já jsem taky špinila a pak byly //, to vůbec nic neznamená. Tak tfuj, tfuj, ať to dobře dopadne 🙂

gabikri
8. lis 2010

Ahoj berušky, tak to nebudete chápat, co se mi stalo 😝

byla jsem dopoledne na té sociálce, no samozřejmě opět problém, s byrokratickou babou,
ale to já mám vždycky na úřadech, asi jim nejsem sympatická.
Jako OSVČ se mi nemocenská počítá až od 14tého dne. Dneska je 11tý a baba prý :
no to jste měla přinést až ten čtrnáctý,néé?? Já říkám : no není to jedno? když už jsem tady,
tak to tady můžu nechat, ne? No pak jsme si vyslechla přednášku, ale nakonec mi to milostivě vzala 😉

No a jak mě baba vytočila, tak jsme byla nějaká mimo a říkám si, zavolám do Reprofitu kvůli tomu
špinění pro jistotu. Paní v telefonu mě uklidnila, že to nic nemusí být a ať si zvýším Utrouš. Prý 4 x 2.
A ne spodem, ale polykat.
Tak jsem přijela domů a lupla tam čtyři kuličky najednou a vůbec mi to nepřišlo divné 😀
Najednou hukot v hlavě jako bych vypila lahev vodky, točil se se mnou celý svět
a probudila jsme se až teď 😀 😀
Volala jsem teď na tu jejich hot linku a paní se smála, " jééé, prý no vy jste tomu dala........
to mělo být čtyřikrát denně dvě tablety a ne dvakrát denně čtyři 😀 😀
Tak já mám dost 😀

Jinak duch se drží a je malilinko silnější 😉

ankava
8. lis 2010

@gabikri no to si dovedu představit, já když ho polykala - dva ráno, tak jsem byla vždycky hodinu totálně mimo, musela jsem ho brát až v práci, protože bych vůbec nemohla jet autem a pak jsem vždycky hodinu ležela bezvládně na stole, než se to trochu vstřebalo... natož když jsi do sebe lupla 4, to jsi fakt frajerka 😉 🙂
a špiníš ještě??? nebo pořád stejné??? sílící čárka, to je úžasné. To špinění většinou znamená, že se třeba uchycuje jenom jedno mimčo a ten zbytek musí ven, nebo můžeš špinit i po tom utrouši, to je fakt individuální, ale kdyby to nebylo dobře, tak by duch nezesílil ani náhodou.
Máš ty duchy nafocený?

gabikri
8. lis 2010

@ankava : no špinění se mi zdá přestalo......no se není ani čemu divit 😀

gabikri
8. lis 2010

@ankava : mám, ale vůbec mi nejdou sem nějak vložit, ale mrkni na diskusi Reprofit, tam mi to šlo dát 😉

ankava
8. lis 2010

@gabikri tak to jsou výborné zprávy, to je fakt hodně, hodně nadějné... ber toho ducha jako dílčí malý úspěch, bez kterého se ten poslední velkej nemůže uskutečnit. Jsou to nervy, ale pak to bude stát za to. Drž se. Další test bude zase zítra ráno????
Já mám na zítra naplánováno ležení s nohama nahoře, tak budu čekat na další dobré zprávy 🙂

ankava
8. lis 2010

@gabikri juknu, jdu tam hned 🙂

gabikri
8. lis 2010

@ankava : jj, testuji teď po 12ti hodinách, to je tak akorát čas, abych se nezcvokla 😉

ankava
8. lis 2010

@gabikri ta čárka tam fakt je na první pohled, super... hele, moc to s tím testěním nepřeháněj, ono taky záleží, kolik jsi toho vypila, ráno je to fakt nejlepší 🙂

gabikri
8. lis 2010

@ankava : to se ti lehce řekne, kdyby tam byla fialová tlustice, ale takhle? Takový chcípák a ještě to špinění, tak to musím pořád všechno kontrolovat 😝

ankava
8. lis 2010

@gabikri to zase není takovej chcípák, ale chápu tě... já to měla opačně, já měla tlustici, tak jsem testovala jen dvakrát, protože jsem se zase bála, aby se netenčila. Takže v kolik jdeš na to???
Hlavně tedy moc nepij aspoň dvě hodiny před tím.

gabikri
8. lis 2010

@ankava : no moje hodina je čtvrtá ranní 🙂 To se vzbudím a nemůžu spát..........tak jdu testovat 🙂 Manžel nechápe, já taková spáč a teď straším už od čtyř 😝 Taky jsi to měla? 😉

ankava
8. lis 2010

@gabikri ani moc ne, právě tím, že já netestovala, ale nervní jsem byla taky, jen jsem to nesměla moc říkat před přítelem, protože to nesnáší, když sejčkuju. Ty nervy mám pořád, teď zase aby bylo všechno v pohodě, až mimčo vyleze na svět.

alim75
8. lis 2010

@gabikri Hned jsem čučla do Reprofitu, prostě jsou tam vidět na první kouknutí 😵 Klidně polykej 4 najednou, hlavně když to pomůže!!! 😀

gabikri
8. lis 2010

@alim75 : jó, vidíš je, tak to jsem ráda, že nemám přeludy 😀 No a ty čtyři faaakt už ne, byl to pěkný hukot, že jsem ani málem netrefila do postele 😀

alim75
8. lis 2010

Holky, neměla jste některá dlouhý protokol z folikulární fáze, tzn. Zoladex 2. den cyklu? MUDra říkala, že 90% ženskejch přestane krvácet, jenže jak už to se mnou bývá, pravděpodobně se vecpu do těch zbývajících 10% 😒 A po té minulé zkušenosti jsem docela ve stresu, přičemž nemám pocit, že by mi krvácení mělo skončit 😨 A to jedu ve středu na služebku, holky mě trefí, jestli to nepřestane, nebo se to nedej bože zhorší ve stylu průtokový ohřívač ... Co mi to to moje tělo provádí?!

gabikri
8. lis 2010

@alim75 : tak to Ti neporadím 😕 A přestaň zase malovat čerty na zeď, nebo dostaneš na zadek 😝

marketchen
9. lis 2010

Přeji krásné ráno všem 😵
GÁBINKO, já mám takovou radost, to, že čárka sílí, to je velmi dobré znamení.Moc držím palce, aby ještě víc sílila a byla to pořádná tlustice.
Mám slzy v očích, jakou mám z Tebe radost.Hned je den veselejší.Zlatíčko, moc držím palce, opatruj se a piš, piš, piš.....ať vím, co se děje.Tak moc Vám to přeju.
Stále vzpomínám na naše odběry, jak jsem po narkóze mlela a mlela dokola:"děkuji, bylo to krásné" 😀 Na to nikdy nezapomenu.Ale přesto bych si přála , to už nikdy více nepodstupovat ☹
Všem krásný den!!!

marketchen
9. lis 2010

Gábi a ono je možné někde vidět tvůj testík?

gabikri
9. lis 2010

@marketchen : ano je, tyhle dva jsou ze včera a předevčera. Dneska ráno jsem testovala a ta čárka mi přijde, že je pořád stejná, tak ji nemá cenu ani fotit. Mám z toho pěkné nervy 😖 Moje pozitivní nálada kamsi zmizela.

marketchen
9. lis 2010

Ale na té 10 je silnější určitě.Já ji měla jako na 9. a pak slábla ještě víc. Gábinko, drž se, vím, jaké jsou to nervy a že nelze na to nemyslet. Kdybys věděla, jak moc Ti držím palce!!!!

gabikri
9. lis 2010

@marketchen : a to Ti slábla za jak dlouho? Já ji mám dneska stejnou, jako 10. Ani o chlup víc ani míň.

marketchen
9. lis 2010

Já ji měla slabší hned druhý den ☹ A na některých testech dokonce nic.Jen mamatest ukazoval ducha a toho jsem viděla jen já a manžel ☹ Nikdo jiný.Asi proto, že my jsme si moc přáli ji vidět.

gabikri
9. lis 2010

@marketchen : aha, tak když dneska nezeslábla, tak je to dobré, viď? Jinak vidět, je, to jo, i jakoby z dálky, už na to nemusím čučet u okna, ale je hrooozně slabá na můj vkus 😝