35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

meduna
8. únor 2010

Spark,jo stálo,to by jeden brečel,ale co nadělám?nic,protože bych tak moc dítě chtěla,budu platit dál 😝

blabunka
8. únor 2010

Holky vy jste teda spisovatelky.
Medu a zkoušíš klasický IVFka nebo nativy? Já už mám taky všechny pokusy na pojišťovnu vyčerpaný, tak podstupuju IVF nativ. Je to šetrnější pro tělo a i finančně.

meduna
8. únor 2010

no ,zatím jsem to ještě neprubla,ale slyšela jsem už o tom.Nevím,jestli by to bylo pro mě vhodné,protože při normálním IVFku,kdy jsem dostávala obr dávky,jsem moc vajiček neměla. 😖

blabunka
8. únor 2010

No já mám za sebou zatím 2 nativy . V přirozeném cyklu mi vždy dozrálo 1 vajucho, to se odsálo a oni ho oplodnili. Z obou byly docela pěkná embryjka, ale zatím se happy end nekonal. Tento nebo příští měsíc to zkusím znovu.

larri
9. únor 2010

Medunko ahoj,tebe jsem dlouho neviděla.Jak se máš se nebudu ptát.Všechny co jsme ve snažilkách se máme stejně.
Holky,mužu se zeptat,kam chodíte na akupunkturu? Já jsem byla teprve na první konzultaci a za týden začnu s jehličkama.Do toho jsem dostala tabletky,jsou to bylinky.Na IVF se chystám až v září,ale připravuji se na to už ted.Taky se učím dodržovat životosprávu.A muj hlavní problém je,vynechat jogurty,které miluji nebo spíš omezit a kuřecí maso uplně vynechat.

ankava
9. únor 2010

ahoj larri, já chodím v Praze na Budějovickou, paní doktorka se zaobírá čínskou medicínou. dělala mi vtupní vyšetření a teď chodím 1x týdně, protože nás čeká IVF už v březnu, tak aby se mnou pohnula. kromě akupunktury mi různě stimuluje body spojené s vaječníky a rovná záda a doma mám taky nějaké úkoly. Hlavně mi to moc pomohlo psychicky, protože mám pocit, že něco dělám. Kromě toho ještě cvičím Mojžíšovou a tahle paní doktorka říkala, že je to moc dobře, že je to hned vidět na zádech a kostrči.

larri
9. únor 2010

Ankava,na Budějovickou bych to měla blíž,ale já dostala kontakt na Smíchov.
První říkala,že dáme dohromady psychiku,pak vaječníky a vše okolo a pak hlavně dělohu.

Já si dávám ted do září pauzu.Měla jse během roku pět narkoz,z toho tři IVF a při poslední narkoze jsem zkolabovala,tak jsem si řekla,že to bylo asi znamení.Takže ted se to snažím řešit takhle a havně poslední IVF mne dostalo,ještě ted jsem se z toho pořádně nevzpamatovala.

meduna
9. únor 2010

ahoj holky,
Larri zdravím,tak koukám co jsi si prožila za peklo ☹ holky,ta akupunktura je dobrá a platíte si to?nebo to jde přes pojišťovnu?Larri a proč jogurty a kuř.maso 😕

ankava
9. únor 2010

mě vlastně taky působí především na nervy a hlavně, když tam jdu, tak tam strávím tři hodiny totálního relaxu a to mi taky dost pomáhá, že se zastavím a nemusím na nic myslet. Já pokud se teď nezadaří, tak do září taky pauza, nebo spíš budeme se snažit doma. Ty jogurty a kuře mě taky zajímají.
Jinak já to komplet platím, je to nestátní ordinace. za každou návštěvu 600, ale dám fakt všechno, jen když to pomůže

larri
9. únor 2010

Já to taky platím.Konzultace 800,- a pak každá návštěva asi 500,-.

Snažit se doma mužeme,ale já mám jeden vejcovod nepruchozí a o druhý jsem v létě přišla.

Jogurty jsem snídala skoro každý den.Bývám často zahleněná a mám výtoky,to ale už dlouho.Jogurt teda mužu odpoledne na svačinu a ne studený.Musím se naučit snídat teplé jídlo.Bud ovesnou kaši zalitou horkou vodou nebo vývar,ale jenom hovězí nebo lepičí.Zrovna jsem hovězí dovařila,tak mám na dva dny snídani. 😉

A kuřecí maso kvuli hormonum.Všimněte si,jak jsou některá kuřata velká nepřirozeně.A tím pomáhají hormonama a pak nám to dělá problémy.Mužu BIO nebo když budu mít chut,tak krutu.
Tohle jsem ale věděla,nedávno nám to říkala holčina od nás z diskuse.Té to říkal jeden léčitel a i o těch jogurtech a ona otěhotněla přirozeně,ale bohužel mimoděložně.A to byla dvakrát na IVF a jednou došla k OPU a podruhé ani tam.

meduna
9. únor 2010

no s tím masem je to fakt,když to vidím v obchodě,tak kolikrát přemýšlím,co to vlastně za zvíře je 😀 a o krůtách jsem teď viděla pořed v telce,taky chuťovka,rvou to antibiotikama,aby to rychle rostlo a hormonama 😝 a žijou na milimetru,aby to bylo co největší 😠 holky,tak to jsou pálky jako prase,za tu akupunkturu 😲

ankava
9. únor 2010

no jo, to s těmi jogurty a zahleněním jsem taky kdysi někde slyšela a o přehormonovanejch kuřatech taky. takže na tom asi něco bude. Já zase nemusím snídat teplé, ale musím se pořád ohřívat a večer nahřívat ruce nad svíčkou.
Prý musím prohřát dělohu, jinak tam to mimi zase zamrzne. Tak jsem zodpovědná a zahřívám 🙂

meduna
9. únor 2010

a čím se ohříváš?bereš to zevnitř 😀 ,nebo z venku?asi budu dneska taky zahřívat,ale dám jen tu svíčku 😉

ankava
9. únor 2010

jednak ty ruce nad svíčkou, a potom ohřívám cca 3kg soli v pekáči v troubě a pak na ní asi 30 minut stojím v ponožkách a omotaná dekou. ona ta sůl udrží teplo a vůbec sůl má léčivé účinky. Jo a spím v ponožkách.
Jinak nepiju žádné studené pití. No nevím, jestli to z hlediska lékařství k něčemu je, ale když tomu věřím, tak jo 🙂

spark
autor
10. únor 2010

Ahoj. Ankavo to myslíš vážně s tim pekáčem sole? 😲

gabikri
10. únor 2010

Ahoj kočky, tak já mám problémy se zády a s tou solí jsem to dělala taky. Zabalila do ubrousku a dala na kamna. Ale moc dlouho to nevydrželo..tak jsem si koupila takovou tu klasickou vyhřívací dečku, jako důchodkyně 😀 A je to bomba 😵 Dám si to do postele a má to tři stupně tepoty a po 90min se to vypne. Záda bolí od té doby míň 😉

ankava
11. únor 2010

nojo, s tou solí to tak je a víš jaká je to pohoda, když sedíš s nohama v suchu a teple. Prý to nastartuje krevní oběh a s tím i ten správný rozvod živin do celého těla. Asi na tom něco je a taky zrelaxuješ,
dneska zase jdu na terapii, tak pak písnu, jaký to bylo 🙂

gabikri
11. únor 2010

Ahoj kočky.

Tak jsem teď přišla z CARu. . Bohužel jsem se dozvěděla verdikt, který jsem více méně očekávala. Že zkoušet další IVF to nemá cenu. Že pro to udělali maximum a že když byly dvakrát tak mizerné výsledky, dál je to zbytečné.
Doktor mi to řekl s citem a myslím, že docela na rovinu. Zbývají tedy už jen darovaná. Mám tu dárkyni, co je známá známé, která tam kvůli mě šla ( to je co, vůbec se neznáme) a ta tam byla 20.1. Příští měsíc si má jít na výsledky z genetiky a když budou o.k. tak jí další měsíc začnou stimulovat. Počkám si na to a kdyby jí to nevyšlo, tak bych šla asi do soukromého CARu, kde to bude rychleji. Doktor mi to řekl jasně, pokud je pro vás důležitější čas než peníze, doporučuji soukromý CAR. ( když neseženu dárkyni)

alim75
11. únor 2010

Ahoj, tak to mě moc mrzí. Ale na druhou stranu je od Ř. férový, že tě nenechává zbytečně trápit marnými nadějemi a reálně nastíní další pokračování. Máš pořád 2 IVF k dobru a já osobně nemám absolutně žádný etický ani jiný problém s darovaným vajíčkem. Díťátko si poctivě odnosíš 9 měsíců se vším dobrým i horším, co k tomu patří, takže bude vaše a hotovo! 🙂 A je super, že taková možnost existuje 😵
Tak držím palce, ať je je ta známá známé "nosnice roku"! 🙂

ankava
11. únor 2010

gabriki, taky držím moc palečky, jsem stejného názoru jako alim, děŤátko bude tvoje, protože si odnosíš. Já bych to s darovanými vajíčky taky zkusila. Je to velká naděje 🙂

alim75
11. únor 2010

Já třeba osobně nemám problém se žádnou alternativou, která by se týkala mě nebo mého muže, ať už by šlo o "náhrady" v jakémkoliv směru. Účel světí prostředky a my ženský jsme silný, takže předpokládám, že vy hste na tom stejně a podstoupíte skoro cokoliv 😉
Ale dovedu si živě představit, jak zatřese sebevědomím chlapa, když nedopadne spermio. Kamarádky manžel byl zralej na psychiatra, když se dozvěděl, že jeho spermio není v pořádku ... Netvrdím, že jsou takoví všichni, ale troufnu si tvrdit, že jich je dost.

meduna
11. únor 2010

ahoj holky,
Gabi,a ty dostaneš přímo vajíčka od té známé tvé kamarádky?já nevím proč,jsem myslela, že to nejde 😕

gabikri
11. únor 2010

No já taky s tím problémy nemám..a manža se s tím už taky smířil..co se dá taky dělat, že? 😝

meduna : né, to je anonymní, to nesmíš vědět od koho to je, jen mě to posune v pořadníku na první místo..jinak se čeká 2 roky 😒

meduna
11. únor 2010

a kolik se platí?

blabunka
12. únor 2010

Ahoj holky. Gabi, taky by mě zajímalo kolik se za to platí. Pomalu o tom začínám uvažovat.

karosik
12. únor 2010

Ahoj, ať se každé z nás stalo cokoli nikdo nepochopí co se v nás odehrává a jak moc to bolí. Všem držím palečky ať se vám povede to počem toužíte. Spark - víš já sama nevím jestli je to dobře nebo ne mám strach jestli to zvládnem, jestli nám zase neodejde ráno z domu a už se nevrátí, jestli se na nás nebudou lidi dívat přes prsty.
Dcerka a celá rodina nás podporuje, vlastně oni nás k tomu přivedli prý máme v sobě tolik lásky tak ji máme předad ještě jednomu prckovi. Pan doktor nás také podpořil a pomáhá nám k miminku ale jsme natolik soudní že se budeme snažit pár měsíců a pak už asi budeme čekat na vnoučky. Všem přeju moc moc moc štěstí a ať vám zachvilku v postýlkách vrní překrásné miminka. 🙂

blabunka
12. únor 2010

Karosik, máš můj velký obdiv, jak se s tím neštěstím vyrovnáváš. Přeji ti moc a moc štěstí a at se Vám brzy zadaří.

ankava
13. únor 2010

gabriki, opravdu se na darovaná vajíčka čeká dva roky? tak to pro mě bohuže je varianta, která už by vůbec nepřicházela v úvahu. Prostě musím věřit, že ještě nějaká schopná vajíčka budu mít.

KArosík, přeju taky moc štěstí, aby vám doktoři pomohli. přišlo by k vám opravdu velké štěstí.

gabikri
13. únor 2010

Ahojte 😵

No u nás v CARu se čeká dva roky, je to státní nemocnice a odměna pro dárkyni je poloviční, než v soukromém CARu. Proto se tam moc dárkyň nehrne. Jinak v soukromých CARech máte dárkyni třeba hned , ale taky si to pěkně zaplatíte. Na diskusi darovaná vajíčka některé holky platily i 5000Euro 😒 Pokud ta moje dárkyně nebude vhodná, budu se muset taky poohlídnout po nějakém soukromém CARu 😉

blabunka
15. únor 2010

Tak koukám, že to tady nejak usnulo.
Gabi, to je teda pálka. Já si myslela že to bude hodně / počítala sem tak kolem 80 tis./, ale že až tolik?
A kdepak máme zakladatelku diskuze? Sparku, doufám že jste v pořádku.