35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

gabikri
22. lis 2010

Teď jsem mluvila s doktorem a ta hodnota prý je dost mizerná, prý to mám ještě tak týden vydržet brát léky.......většinou se to zlomí, buď buď to začne klesat, nebo se to nějakým zázrakem chytne.

alim75
22. lis 2010

Zítra se to rozštípne na UTZ, jestli třeba nezačala zase růst ta pitomá cysta. A přes Vánoce mají dovolenou, takže to bude hop nebo trop 😕

gabikri
22. lis 2010

@alim75 : koukám že si můžeme podat ruce..............když se rozdávala smůla, tak my jsme šly evidentně dvakrát 😒

ankava
22. lis 2010

@alim75 ty dovolené jsou fakt na draka, většinou všechno o měsíc zdrží, když ti zrovna mrcha nepřijde tak jak má.
tak hodně štěstí na zítra.

@gabikri taky hodně štěstí- a nepozvat tě na UTZ? už by mělo být cekem něco vidět.

gabikri
22. lis 2010

@ankava : mě řekl doktor, že ultrazvuk se dělá až od hodnoty 1000..............takže smolík 😖

alim75
22. lis 2010

@gabikri Jj, my jsme se vyvedly 😒 Ale pořád ještě doufám, že se ten tvůj bojovníček jen tak nevzdá a všem doktorům ještě ukáže!
Holky, tak vám nevím, jestli by u mě nebylo lepší něco méně invazivního, dokud ještě tvořím svoje vejce bez cizí pomoci. Furt lepší aspoň to jedno k oplodnění než žádné, já skoro bez krve a půl roku v hajzlu ... 😕

alim75
23. lis 2010

Ahoj holky, tak jsem zpět z CARu. Neřekli mi nic, co bych nepředpokládala 😒 Moje tělo po Zoladexu neusnulo, sliznice má být max. 2mm, já mám 3,5mm, cysta se sice jeví jako zkolabovaná, ale MUDra nevylučuje, že se bude muset zase odpíchnout. Odebrali mi krev na estradiol, tzn. jestli jsem usnula hormonálně. V pátek jdu na další kontrolu a uvidí se. Možný postup je následující, když bude ten estradiol, tak jak má být, asi začnu stimulovat, když ne, dostanu další injekci Zoladexu a vše se posune do nového roku. Do toho všeho vstupuje ještě to odpíchnutí cysty ... MUDra mě ujistila, že pokud nebude na 100% přesvědčená, že do toho mám jít, tak se stimulovat nebude, prý další pokus na pojišťovnu neobětujeme a raději ještě chvilku počkáme.
Zeptala jsem se i na minimální stimulaci a nativ v nouzi nejvyšší, tak nebyla proti, ale teď prý se musíme a budeme soustředit na IVF.

feliccita
24. lis 2010

@alim75 dopadla jsi tedy celkem dobře. Uvidíš, jak dopadne estradiol. U mě zázkrak se konal po bylinkových čajích a koupelích. Už se mi stalo, že jsem po minimálce měla i jen 1 oocyt a mívala jsem i slabou MS - vystačily mi pouze intimky, ale po bylinné kůře jsem to ve svých 36 letech dotáhla na 21 oocytů. Tehdy jsem byla v šoku a nechtěla jsem tomu uvěřit, protože i při klasickém IVF jsem v mladších letech vyprodukovala max. 8 oocytů. A díky tomu šílenému počtu mi teď vyšel KET v přirozeném cyklu.
@gabikri, dneska máš další odběr, tak pevné nervy a moře štěstíčka k tomu 😉

ankava
24. lis 2010

@alim75 dobře, že je tvoje mudra rozumná a že tě nechce hnát někam jen kvůli tomu, že z toho budou prachy.
Je to sice otrava, zase to nekonečné čekání na něco, co je nejisté.. Ale myslím, že se to pak v dobrém vrátí a mimi bude. Já nevěřím, že ten osud nebo co nás to řídí byl fakt takovej hajz, aby nechal tolik holek takhle trpět bez konečného úspěchu.
Tak zlom vaz a vzhůru do boje 🙂 🙂 🙂

@gabikri pořád myslím na to, jak to dopadne, tak se taky drž 🙂

ankava
24. lis 2010

@feliccita ty máš naplánovanou kontrolu na kdy??? Cítíš se dobře?? 🙂

alim75
24. lis 2010

Díky holky, ale jednou věcí mě včera MUDra pobavila 🙂 Když jsem frflala, že moje tělo prostě do přechodu jít nechce a stávkuje, tak mi na to řekla, že je dobře, že se brání, že jsem ještě na přechod mladá 😀 To mi udělalo radost, to o tom mládí 😵 😀

@feliccita A jaký bylinky jsi užívala, abych měla v rezervě krizový scénář ... A opatruj se, jsi teď naše světlo na konci tunelu 😵

@ankava Holka, tobě se to taky krátí 🙂

@gabikri Držím palce!!!

ankava
24. lis 2010

@alim75 no už to mám fakt za pár. včera jsem byla na kontrole, zase se to uvnitř podle doktora trochu posunulo k porodu, ale prý jen tak rodit nebudu. Já bych byla nejraději, kdyby to přišlo 11.12., cože je tedy fakt za pár. Jenže určitě jako na potvoru budu přenášet.... Nechali by mě až do 26. prosince a teprve pak by začali vyvolávat. Ale třeba mě tak dlouho nenechají, když už jsem stará kost.....
to víš, ty jsi ještě mladice, ale u mě už je to napováženou 😀 😀

alim75
24. lis 2010

@ankava To je mi jasný, že bys už na Vánoce chtěla mít ten svůj nejhezčí dáreček pod stromečkem 😵
Jeden známej říká, že už je ve věku, že když ráno vstane a nic ho nebolí, tak se bojí, jestli už není mrtvej 😀

ankava
24. lis 2010

@alim75 jj to znám... to je celkem známá a pravdivá věc 😀 😀
to mi připomíná začátky mého těhu, že když jsem se ráno vzbudila a nebylo mi blbě, tak jsem hned měla hysterák, že je něco blbě 🙂 🙂
to víš, že bych chtěla mít mimčo na Vánoce doma, ale jak se znám, tak moje plány většinou nevyšly a vše bylo jinak, takže spíš počítám ,že řízek bude v porodnici 🙂 Ale co čert to vem, hlavně aby bylo dítě zdravé, nic jiného není důležité 🙂

gabikri
24. lis 2010

Ahoj všem. tak jsem zpátky od doktorky se špatnýma zprávama 😒 Udělala mi UZ a řekla, že nález neodpovídá prosperujícímu těhotenství a když jsem se jí přímo zeptala, jestli je z toho ještě nějaká jiskřička naděje, tak prý asi ne. Prý by bylo lepší to ukončit a raději se soustředit na další pokus 😒 Nabrala mi krev, léky zatím nevysazovat a v pondělí na kontrolu. Je mi z toho smutno.............bohužel tady se potvrzuje že // ještě zdaleka neznamenají výhru 😒

alim75
24. lis 2010

@gabikri To mě moc mrzí ☹ Co jsme komu tak strašnýho udělaly, že nás osud takhle zkouší ☹

ankava
24. lis 2010

@gabikri ach jo, to fakt blbý, ale stejně musíš věřit, že se to povede. A příště určitě jo, je jasné, že to jde a příště to bude až do konce. Drž se 🙂 🙂 Podívej na mě, já taky měla neprosperující těhu a teď už mám kousek k porodu 🙂

gabikri
24. lis 2010

@alim75 neboj, tobě to určitě teď vyjde, moc Ti to přeju 😉

@ankava : ankavičko jenom díky takovým, jako jsi ty, vždycky když padnu úplně na dno se od něj zase odrazím 😉

Díky Koníkovi to zvládám daleko lépe, takhle bych se litovala a nadávala na osud, že jsem jediná, koho takhle zkouší. Ale jsem jen jedna z mnoha prapodivných příběhů tady, které jsou mnohdy hodně smutné, ale v mnoha případech se šťastným koncem.

alim75
24. lis 2010

@gabikri Strašně moc jsem držela palce, komu jinému už by se to mělo povést, jsi na řadě! Tak tělo už teď ví, co a jak, takže vzhůru do mrazáčků! V novém roce do toho půjdeme spolu 😉 Ve dvou se to lépe táhne! 😉

feliccita
24. lis 2010

@ankava, já jsem měla kontrolu včera a další mám až 15.12. Včera jsem začala 11týden. V děloze kromě toho prosperujícího je i jedno, co to vzdalo. Z embrya, i když v 7 týdnu mělo srdíčko, zbyla jen šmouha, ale je tam založená druhá placenta a ta ještě může nadělat pěknou paseku. Může odejít a strhnout sebou i to druhé, nebo může být problém při porodu, protože je níže. Myslela jsem, že se to celé vstřebá. No prostě nic nemůže být bez problémů, to nemluvě o tom, že prý mi vyjde díky tomu i špatně screening - krev bude odpovídat dvěma, i když v děloze bude jen jedno a bude se u mě zvažovat amniocentéza. Ale zatím myslím pozitivně a nemyslím na nejhorší.
@alim75 měla jsem byliny od bylinkáře koupené přes net. Ty jsem všechny využila a dokonce jsem i dokupovala, a pak jsem byla u Dr. Malíčkové v Praze na imunitu a ta mi doporučila jinou směs z jednoho krámku v Praze. Tu už jsem nestihla celou dopít - ale mám schovanou, může se ještě hodit.
@gabikri, co se dá dělat, nezbývá Ti než bojovat dál a máš tam přece ještě páreček kvalitních blastocyst u ledu. Co když to u tebe způsobila imunita a ne špatný chromozomální základ embrya. Zeptala bych se na to určitě Štelcla, nebo bych se přímo objednala k Mudr. Malíčkové. Navíc jsi z Prahy, tak to pro Tebe nebude žádný problém k ní dojít na vyšetření. U mě se před 3 roky čekalo až do 9 tt, jestli nenaskočí srdíčko, tak vím, jaké je to pro tebe těžké. Nakonec jsem musela na revizi, i když hodnoty HCG byly přes 40.000 a HCG pořád stoupalo, ale akce srdeční nikde. Tak se drž!!

ankava
24. lis 2010

@feliccita já měla taky syndrom mizejícího dvojčete, ale dostalo se jenom do velikosti 5+3, když jsem pak byla na kontrole, tak srdeční akce u druhého nebyla a mudra jen konstatovala ten syndrom. Asi to paseku nadělat může, ale mě řekli, že je to dost časté a že si s tím hlavu nebudeme lámat a nakonec se fakt vstřebalo bez obtíží. Tak věř, že u tebe to bude taky tak 🙂 🙂
to amnio je hlavně hodně stresující záležitost, já z toho byla dost na větvi, ale nakonec jsem byla ráda, že jsem šla a bylo všechno v pohodě.
Byla jsem na ní u Mudr. Břešťáka v Modřanech i na 1. screeningu, kromě toho, že se o něm říká, že to fakt umí a je jeden z nejlepších v PRaze, tak je navíc ještě obrovsky lidský a kdybych se měla dneska rozhodnout, tak bych k němu zase šla. Rozhodně bych nešla na amnio do nemocnice, kde to doktoři nedělají každý den.

gabikri
24. lis 2010

@feliccita : ahoj fell, kdo je Mudr. Malíčková a proč se k ní mám objednat? 😕

blabunka
24. lis 2010

Ahoj holky.
Gabi, to ji mi mooooc líto. Alespoň víš, že ti jde těhotnět. Příště, až si pojedete pro eskymáky, tak to určo klapne. 🙂
Ankavi, už jsi na rozsypání? 😀
Alim, neboj, já tě v tom tady samotnou nenechám. 😀

ankava
24. lis 2010

@blabunka moje kamarádky mi říkají, že na rozsypání rozhodně nevypadám 🙂, prý kdybych řekla, že mám do porodu ještě dva měsíce, tak by mi to věřily. No je pravda, že s těmi 10 kg navrch jsem pořád v pohodě a kromě toho, že nepodnikám dlouhé pěší výlety, můžu pořád dělat cokoli. Ale doktor říkal, že se to dole už chystá a já doufám, že okolo 11.12. porodím 🙂 🙂 Ne, je mi to fuk, hlavně aby bylo všechno v pohodě 🙂 🙂

feliccita
25. lis 2010

@ankava, jaký jsi měla režim po amnio? Musela jsi ležet 2-3 týdny? MUDr. Břešťáka znám z netu, odpovídá na stránkách www. porodnice.cz. Mě byl doporučen jeden odborník v Olomouci, co se tím zabývá, takže žádná nemocnice! K nemocnicím nemám moc velkou důvěru. Mám své zkušenosti. Hrůzaaa!
Já mám dvě neteře, obě jsou prosincové do 1 roku 😅 a jedna je na Mikuláše a druhá na Silvestra. Datum 11.12. je taky moc pěkné! Přibrat 10 kg, to je pohoda, já už mám těď 3 kg nahoře - když nejím, je mi hrozně špatně, tak pořád něco tlačím. Naštěstí vůbec nemusím čokoládu, kterou jsem si jinak dávala vždy k odpolednímu kafíčku. 😉

spark
autor
25. lis 2010

@gabikri moc mě mrzí,že ty dvě // nevyšli. ☹

ankava
25. lis 2010

@feliccita u Břešťáka se dělá amnio taky ambulatně. Udělá ti UTZ, pak nabere pod UTZ plodovku a znovu zkontroluje srdíčko. Pak asi 30 minut sedíš a když ti není blbě, tak tě s doprovodem pustí domů. Pak jsem ležela 1 den a další týden jsem jenom moc nikde necourala a spíš se držela doma, ale fakt jen pro jistotu. Nevím jak ty, ale já byla stejně pořád tak vystreslá, že jsem se šetřila celý těhotenství.
Tak se toho neboj 🙂

alim75
26. lis 2010

Ahoj holky, tak se hlásím s dalšími zprávami. Sliznici mám pořád moc vysokou a estradiol taky 😖 Takže mi ještě jednou nabrali krev. Navíc se mi znovu začala plnit ta cysta, prý jestli ji chci odpíchnout dnes nebo až při další kontrole. Tak jsem řekla, že klidně dnes, nač to zbytečně odkládat. A dobře jsem udělala, holky to bylo maso 😨 Tý cystě nějak zesílila stěna, takže po ní doktorce jehla klouzala a nemohla ji napíchnout. Sestřička mi nakonec musela "kleknout" na břicho, aby ten vaječník přidržela a on "neujížděl". Ani nevím, na kolikátý pokus se jim to povedlo, přiznávám, že jsem si na tom lehátku i hekla, příjemný to teda nebylo. Navíc to krvácelo, takže mám v sobě nějakou pěnu na zastavení krvácení. Pak mě všichni podpírali, jestli mi není blbě, asi to bylo hustý i z jejich strany, ale klepu na zuby, nic mi není, tak prý jsem statečná 😵 No a další kontrolu mám v úterý, to už budou výsledky estradiolu a rozštípne se definitivně, jestli stihnu stimulaci do Vánoc nebo až v novém roce.

spark
autor
26. lis 2010

@alim75 teda Alim, já čtu tvoje story z CARu a to je normálně horor 😕

alim75
26. lis 2010

@spark To ti povím, fakt scény jak z hororu 😉 Manžel vždycky říká, že jedeme do domu hrůzy, a to tam nebyl se mnou, i když on proto má svoje důvody 😀 Nevím, co by říkal, kdyby to viděl na vlastní oči 😀
Tajně doufám, že ta cysta byla do třetice všeho dobrého a zlého, a tímto jsem s ní skončila a ona se mnou 😠