35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

spark
autor
26. lis 2010

@alim75 😎 doufám,že už je s ní amen 🙂

alim75
26. lis 2010

@spark Musí být, když jsem se tam povalovala, tak hráli v rádiu samý moje oblíbený písničky, tak jsem si řekla, že je to dobrý znamení, a že teď už půjde všechno jak na drátkách 😵 😀 Druhá otázka je, jestli tomu sama věřím 😀

alim75
26. lis 2010

myšleno oni hráli, jinak samozřejmě písničky hrály, když už neplodná, tak aspoň ne negramotná 😀

spark
autor
26. lis 2010

Tady jsou tak silný ženský,že to ani neni možný. Problém je,že okolí si zvykne a pak když člověku rupnou nervy,tak to nikdo nechápe 😠
@alim75 u kozy stála kapela a hrála songy na přání 😀 to by šlo))

gabikri
26. lis 2010

@alim75 : to je fakt neuvěřitelné, co tobě se děje 😕 Snad už to proboha bude dobrý 😉

@spark : ty zase perlíš............u kozy kapela 😀 😀 😀

alim75
26. lis 2010

@gabikri Ti řeknu, že mě to už taky začíná zmáhat. Jsem za poslední půlrok byla u doktora tolikrát, jako předtím dohromady za 10 let ne. A ty věčně rozcapený nohy, mám strach, aby mi to nezůstalo 😀
Si tak říkám, že bych potřebovala, aby vědci vynalezli technologii, aby se daly vajíčka z vaječníků odebírat bez stimulace tzn. nezralý, a pak se nechávaly dojít pod UV lampou nebo tak něco 😀
Ale asi jsem tam fakt za exota, protože už po mně nechtějí ani regulační poplatek 😀

gabikri
29. lis 2010

Ahojky zlatíčka 😉

tak jsem se právě vrátila od doktorky.....byla jsme objednaná až na odpoledne...... a mám dobré zprávy 😵
Moje neprosperující těhotenství se zázrakem proměnilo na prosperující......HCG krásně stouplo a na UZ
bylo už srdíčko 😵 Akorát doktorka říkala, že tepová frekvence je malinko pomalejší, ale že je jinak v pořádku. No to bych nebyla já, aby zase nebyl nějaký zádrhel.....ale snad se to rozbuší, jak má.. Za 14dní na kontrolu. 😉 nemohla jsem tomu uvěřit........když mi to říkala.............už jsem byla smířená se špatným koncem......tohle mi fakt vyrazilo dech 😝

ankava
29. lis 2010

@gabikri to je nádherná zpráva, to jsi mi udělalo strašnou radost, tak strašně potichoučku gratuluju a ťukám na všechno dřevěně, ať se srdíčko pořádně rozbuší. Ale tenhle zázrak určitě vyhraješ. Tak si užívej těhulko, mysli jen na krásné věci. Moc ti to přeju 🙂

ankava
29. lis 2010

@gabikri a dostala jsi od paní doktorky obrázek? 🙂 🙂

alim75
29. lis 2010

@gabikri Naděje umírá poslední, jsem ti psala, že jim to ten tvůj bojovníček všem ještě ukáže!!! 😵 😵 😵

gabikri
29. lis 2010

@ankava : jj dostala, ale nějak se mi nedaří ho sem vložit 😉

@alim75 : jsou to nervy, ale stojí za to. 😉

dagi33
29. lis 2010

@gabikri Moc Ti gratuluji,moc jsem ti to prala,je to nadhera,že to takhle dobre dopadlo,uplný zazrak.preji hodne stestí 🙂

gabikri
29. lis 2010

@dagi33 : děkuji 😉

anezka37
29. lis 2010

Gábinko moc moc gratuluju!! Já pořád věřila a věřím!!! Jeto skvělá zpráva!!
To dopadne dobře! Pomalý rozjezd, ale výsledek bude pořádný!!!
To krvácení mělo dost holek po IVF...a byly těhu až do zdárnýho konce
Tak se drž, moc ti to přeju a ted už jenom relaxuj a užívej si těhulinko!!!!!!

všechny kočenky moc zdravím, zatím nic novýho u mne, nějak se plácám na místě....měla bych jít do nativu s min stimulkou, ale nemáme zatím našetřeno....
takse pak ozvu ..ale sleduji vás a držím pěstičky

gabikri
30. lis 2010

@anezka37 : anežko děkuji..........bylo to drámo, Ti teda řeknu..........snad už bude všechno, jak má 😉 Tobě přeju beruško, abys co nejdříve šla do dalšího pokusu.................já vím, ty penízky jsou hrůza, taky jsme to splácali jen tak tak, ale vyplatilo se. 🙂 držím palečky a dej o sobě vědět, jak pokračuješ 😉

pepibubu
30. lis 2010

@gabikri gratuluju kočko, a moc ti to přeju 🙂

gabikri
30. lis 2010

@pepibubu : děkuji Ti mooc 😉

feliccita
30. lis 2010

@gabikri, to je úplně úžasné. Takže teď už věřím, že zázraky se dějí 🙂 . Jsi neskutečná, jak jsi zabojovala, gratuluji ze srdce. Teď jsi jasná těhule, tak se opatruj a rozmazluj se 🙂 .

gabikri
30. lis 2010

@feliccita : děkujiii..........snad tenhle boj konečně vyhraju 😉

blabunka
30. lis 2010

Gabi, no to je nádhera. Nechci se opakovat, ale zázraky se opravdu dějí. No jo, už je advent a kdy jindy se mají dít zázraky, než o vánocích. Moc gratuluji k srdíčku a věř, že sis to zlý už vybrala. Přeji krásné těhulkování 🙂 .
A co na to tvůj manžel a nastávající otec?

ankava
30. lis 2010

@gabikri ještě jednou moc přeju, abys to vybojovala až do konce 🙂

já dneska byla na kontrole, všechno OK, placenta funguje, vody mám dost, uvnitř taky všechno OK, pokud nenastane zásadní obrat, tak rodit zatím ne.... do termínu mám 16 dní....
Holčička má odhadem asi 3 kg, takže podměrečná určitě nebude 🙂

gabikri
30. lis 2010

@blabunka : manžílek blbne už od transferu 😝 Koupil si časopis Maminka a na TV Barrandov taky sleduje pořad Maminka. Když si vezmu, že doteď ho v TV zajímaly jen formule............ 😀 No já raději takovéhle věci ještě nevyhledávám, abych pak nebyla zklamaná.........až po prvním trimestru. 😉

@ankava : ankavičko to to uteklo.......ty už jsi před cílem 😵 😵 😵 Tak ať všechno proběhne hladce a holčička je brzo na světě 😵

ankava
30. lis 2010

@gabikri, to je ten tvj dobrej.... toho mýho berou jenom ty formule 🙂 🙂 vůbec by ho nenapadlo, že existují nějaké maminkovské časáky... ale bříško to pohladí, to jo, to se mu líbí, protože cítí tu akci... jestli bude holka tak čiperná jak v tom břiše, tak budu mít ty největší pytle pod očima v Čechách. 🙂 🙂

Začaly rodit holky okolo mě, co jsme byly společně na I 🙂 VF v březnu.... takže mě to asi taky nemine, závidím jim, že už to mají za sebou, já se zase cítím, jak kdybych měla rodit tak za dva měsíce a ne za 14 dní. Moje máma mi říkala, ať si to moc nemaluju, že nás přenášela všechny a mě tři týdny. Tak to si asi ještě užiju. Ledaže by přišlo nějaké překvapení.

A neboj, když je srdíčko, to už je hodně našlápnuto na vítězství, tak hlaď bříško, ono to uvnitř pozná, že se moc těšíš a nezklame tě 🙂 🙂

alim75
30. lis 2010

Ahoj holky, hlásím se s dalšími zprávami. Sliznice se snížila na požadovanou hodnotu, estradiol sice nic moc, ale vzhledem k výrazně snížený sliznici od minula to pravděpodobně opět způsobovala ta cysta. Takže MUDra spokojená a prý, jestli začneme stimulovat. Tak jsem kvíkla, že jo, smála se kvíknutí, tak jsem jí říkala, že od nich neumím přijímat dobrý zprávy, že jsem si od nich zatím žádnou neodnesla 😀
Nafasovala jsem Menopur, nejdříve naplánovány 3 ampulky denně, že jsem drobná, ale pak doktorka zaváhala, že by mi raději napsala první 2 dny po 4 ampulích, ale vzhledem k mé tělesné stavbě má obavy, tak jsem ji uklidnila, že si klidně píchnu ty čtyři, že to bude sice znít blbě, ale že si raději uženu hyperstimulák, než aby nebyla žádná úroda 😅 Přičemž při mém FSH asi hyperstimulák moc nehrozí, na druhou stranu při tom, co jsem za exota, by to zas takový překvápko nebylo 😀

@gabikri Moc ti to přeju!!! 😵

ankava
30. lis 2010

@alim75 já píchala menopur první dva dny po 5 ... a začínala jsem na 53 kg, a žádnej hyperstimulák mi rozhodně nehrozil. Nakonec jsem byla ráda, že z těch dvou vajíček je zatím jeden tříkilový neustále nohama bijící vetřelec v mém břiše 🙂 🙂 🙂
Super, že stimuluješ, to do Vánoc ještě bude hodně pozitivních zpráv 🙂 🙂 Kdy začneš????

alim75
30. lis 2010

@ankava No vidíš, já mám vyšší FSH a měla jsem mít jen 3, to je podezřelý, ale snad vědí, co dělají. Já začínám na 52 kg a taky chci vetřelce! 😀 A začínám asi tak za hodinu 😉 😀

alim75
30. lis 2010

Tak mám píchnutou první dávku, i když nevím, kolik jsem toho do sebe dostala, páčto jsem v jednu chvíli měla trošku mokrý ruce, takže někde něco ukáplo, a pak jsem se tak soustředila, abych to nezvorala, až mi celá stříkačka s už nasazenou jehlou upadla na zem. Takže začátek jsem trošku nezvládla 😀
To je tak, když mě na začátek rozmazlujou puregonovým perem, a pak se mě snažej přeučit na klasiku 😀

ankava
30. lis 2010

@alim75 já to prvně taky moc nezvládla, měla jsem pocit, že mi v těch ampulkách něco zbylo a měla z toho nerva, jestli toho bylo dost.... a vidíš... bylo.
Tak super..... zítra to bude lepší a než se naděješ bude OPU a ET a ... // a ...... 😀 😀 😀

gabikri
30. lis 2010

@alim75 : alim tak paráda...........už to jede..........tak hodně štěstí 😵 😵 😵

spark
autor
1. pro 2010

Ahoj!

@gabikri Teda to je napínák u tebe 😀 jednou jo,pak zas ne, pak zas joo 🙂 😎
@ankava Koukám ty už to máš za pár. Jak nám dáš vědět:? Máme tel. čísla??? 😕
@alim75 u tebe to taky bude napínavé koukám..jak dlouho budeš píchat?