35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

ankava
15. pro 2010

@alim75 já měla taky dvoudenní, pořád jsem čekala a čekala.... až jsem začala špinit a hysterčit, takže test jsem dělala 12.den po ET a měla jsem už pěknou dálnici.
čekat do toho 3. se mi zdá dost dlouho. Ale asi bych se rozmýšlela, jestli testovat před nebo po Štědrém dnu.
Já po svý zkušenosti bych testila tak 25 nebo 26.
Uvidíš, jak na tom bude tvoje hlava 🙂

alim75
15. pro 2010

@ankava Oni by mě na tu krev vzali 27.12., ale mají dovču, takže je to později. Máme mezi svátky jeden malinkatej svátek navíc, tak si možná zkusím nadělit dáreček 🙂

ankava
15. pro 2010

@alim75 tak to schvaluju 🙂 Kdybys na tu krev nutně chtěla, tak by ti jí udělali i na poliklinice, kde mají laboratoř, jen bys zaplatila pár kaček. Ale já myslím, že takovej mamatest 27. bude úplně dostačovat 🙂 🙂

alim75
15. pro 2010

Holky, mě trefí z toho mýho chlapa 😠 Se rozhodl, že zrovna dneska bude dělat kuře na paprice podle nějakýho novýho receptu, je zasviněná celá kuchyně, furt na mě hučí, co má dělat, abych přišla, už jsme se i rafli. Fakt ho mám plný zuby 😠 Místo, abych odpočívala, tak se tu honím jak kráva. Fakt jsem vytočená ... Ani na to jídlo nemám chuť ...

ankava
15. pro 2010

@alim75 jestli je bojovníček silnej jedinec (a to sto% je), tak ustojí i tvého manžu a tvoje kravské honění 😀 😀

já odházela všechen sníh od baráku, souseda málem trefil šlak, že v termínu porodu operuju s hrablem a už asi dvě hodiny pochoduju po obýváku sem a tam, jestli si ten porod třeba nevychodím, ale jsem jen utahaná jak po maratonu a zase ani poslíček 🙂

Takže se zítra zase nejspíš objevím 😉

gabikri
16. pro 2010

@alim75 : alim tak blahopřeju k bojovníčkovi a přeju, aby se u tebe pořádně zabydlel!!!! 😉 Jinak s tím chlapským vařením to u nás bylo to samé.............manžel jak budu po ET ležet, jak se o mě bude starat, jak uvaří.........no nakonec teda uvařil, ale přesně jak píšeš, bordel v kuchyni, pořád mě volal ať mu jdu s něčím pomoct........to jsem rovnou mohla uvařit sama a nebo objednat pizzu 😝

@ankava : jsi tu ještě děvče??? 😉

ankava
16. pro 2010

@gabikri nojo, pořád nic....
v noci čumákuju nejmíň do jedný, tak pak ráno jen tak z postele nelezu 🙂
Tak já zase půjdu pochodovat 🙂

spark
autor
16. pro 2010

Ahoj holky.
😵 koukám že tady máme další oplodněnou 😀 ...@alim75 bude to holka! 🙂
Teda vy mi dáváte s tím jak si užíváte po transferu. Já jela domu,lehla jsem si a tři dny jsem nedělela vůůbec,ale vůbec nic. A vy do práce a na obídek.... 🙂
Manžel už má dovolenou,tak máme taťku konečně doma,ale perem se o počítač... 😠
Malýho pořád trápí prdíky,tak dost přes den pláče. V noci teda spinká,ale přes den to nažene.

@ankava Tak kdepak jsi?? V porodnici,nebo doma?, 🙂

spark
autor
16. pro 2010

Jo a zaregistrovala jsem se na facebooku,asi jako jedna z posledních.

ankava
16. pro 2010

@spark no tak to jsi holka šikovná, já FB používám ke komunikaci s bráchou, který není v ČR a s kámoškou.... jinak to jde nějak mimo mě.

Nám se plány s dovolenou, až mě pustí z porodnice začínají pěkně hatit...taťka jí měl napsanou na příští týden, jenže to vypadá, že jí nejspíš nebude potřebovat a mezi Vánocema je u nich o volno dračka, takže to vypadá, že si pak budu muset vystačit sama. Otázkou je, jestli to nebude lepší. Já stejně nesnáším, aby mi někdo do něčeho kecal, raději si všechno protrpím sama 🙂

spark
autor
16. pro 2010

@ankava ten první týden mimčo stejně jenom spinká,tak to určitě zvládneš sama 🙂 Docela tě obdivuju,já bych už byla na nervy,kdybych na termín byla ještě celá. 😖

ankava
16. pro 2010

@spark a ty myslíš, že já jsem v klidu, jo??
Hlavně vůbec nevím, jak poznám, že to fakt přišlo... jak moc to bude nebo nebude bolet.... a tak...
a hlavně, fakt aby se nic nepřihodilo. Nejraději bych se jim do té porodnice vnutila, aby si mě tam už nechali

spark
autor
16. pro 2010

@ankava 😀 tak tam zaklepej na vrátnici! A řekni že se tam odsud nehneš dokud neporodíš. O bolest se nestarej...přijde a odejde. A nemáš ani poslíčky? je to uplně stejný,jako když máš dostat MS.

ankava
16. pro 2010

@spark to by se mnou nejspíš pěkně vypochodovali 🙂
Já nevím, co mám... tak týden mi večer tuhne břicho a občas mi u toho celkem nepříjemně píchá uvnitř, ale pak se to přes noc zase uklidní, přes den nic a zase až večer. Asi to něco k tomu je, ale fakt nic moc

alim75
16. pro 2010

Ahoj holky, chcete se pobavit?! Tak jsem před chvílí řekla, že dojíme k večeři to, co včera uvařil. Se začal ksichtit, tak se ptám, co je, a on, že mu to nechutná, že dělám lepší 😀 Ale věřte mi, že když včera vzal tyčovej mixér a strčil ho do tý červený omáčky a já viděla ten vodotrysk, co tu udělalo, tak na mě šly mrákoty ...

@gabikri Děkuju, uvidíme, jestli se mu u mě bude chtít zůstat 🙂 Dneska ráno ve sprše jsem mu zpívala a taky jsem mu říkala, že taťka je jinak vcelku normální, a že se mu u nás určitě bude líbit 😀
@ankava Žádný rození nebude, řekla jsi, že ty rodit a já testit budeme stejně 😝 😀

gabikri
16. pro 2010

ahoj kočky 😉

@alim75 : tak to je zase dobrej, že to přiznal. To můj drahouš připálil jídlo a to hodně a vychvaloval ho až do nebes a zapíral, že to připálené není...že to je tak schválně 😀

Holky nevíte, kdy je vidět srdíčko přesně? Moje kamarádka byla na ET 19.11. a dneska byla na UZ a prý srdíčko nebylo, tak vyšiluje jak blázen, ale já si myslím, že je ještě brzo, ne? 😉

alim75
16. pro 2010

@gabikri Ne, že bych byla odborník, ale podle mě má ještě tak minimálně týden čas ...

ankava
17. pro 2010

@gabikri myslím, že srdíčko může být vidět cca od konce 6. týdne a určitě by mělo být vidět v 8. týdnu.. záleží jak rychle se embryjko zahnízdí a taky jaký má dr. ultrazvuk, někdy tam už je, ale nemusí být na tom UTZ vidět.
Tak ať se ještě kamarádka nenervuje, měl by být asi vidět gestační váček..... a jestli je a roste, tak je to na dobré cestě.

já stále nic
@alim75 jsem to nemyslela na den stejně.... do 27. nechci čekat, to se do tý doby zvencnu 🙂

alim75
18. pro 2010

Že by už @ankava byla 1+1?! 😵

gabikri
18. pro 2010

@alim75 : já myslím, že už jo 😵 A co Ty, jak se cítíš? 😉

alim75
18. pro 2010

@gabikri Děkuji za optání, bude to znít divně, ale necítím se nijak 😀 Hladím, zpívám, konejším svůj břuch a doufám 🙂 Moje emoce jsou rozsakrovaný na hadry a okolí mi to žádným způsobem neusnadňuje ... Ale tím, že okolí neví, jak se věci mají, tak se ani nemůžu zlobit ...
Proč se věci na člověka hrnou vždycky všechny najednou a ne postupně?!

gabikri
18. pro 2010

@alim75 : to je dobře, že se necítíš nijak, to to klapne 😉 A s tím hrnutím problémů najednou to můžu potvrdit, mě se teď se..e úpně všechno 😒

alim75
18. pro 2010

Kamarádka mi onehdá povídala, že četla, že Bůh nakládá těm, u kterých ví, že to unesou. Tak jsem jí na to řekla, že to bych snad byla raději chudinka, která neunese nic 😀 Mám teď v hlavě takovej maglajz, že nevím, o čem přemýšlet dřív. Navíc můj chlap se asi z obavy o svoje budoucí pohodlí rozhodl, že se přestane chovat jako dospělej mužskej - potenciální otec, ale bude se chovat jako malej spratek, grrrr 😠

gabikri
18. pro 2010

@alim75 : jo, tak to už vím, proč se mi to všechno děje 😀 Zvládáš to? Jsi silná? Nebrečíš? Tak šup, ještě ti naložíme 😝 Jinak mi mluvíš z duše, manžel mi poslední dobou připadá jako přerostlej kluk ( bude mu padesát) kterej nechce řešit žádné problémy a nejradši by se schoval do máminy sukně ( ta už není, ale dlouho se tam schovával)

ankava
19. pro 2010

jo holky moje, žádné 1+1 ale pěkně stále pořád pohromadě, chodím po bytě jak tygr v kleci....
vychutnávám si dotazy a rady mé matky a tchýně.... a ještě jsem dostala sprďáka od přítele, proč jsem tak nervozní 😀 Já chápu, že chlapi tyhle věci, tak nevnímají, ale některý jejich reakce jsou fakt k zešílení 🙂

jinak s tím nakládáním na silný jedince můžu jenom potvrdit....
já to mám taky tak...celej život jen poslouchám,. ty jsi silná, ty to zvládneš, ty jsi silná, tak buď ty ta tolerantní, ty ustup... ty zařiď ... a podobně.....jak doma, tak v práci.... kolikrát jsem pak brečela, proč taky jednou třeba nemůže bejt někdo tolerantní k mejm slabostem.
Mám kamarádku, která je taky hodně "silná" a tý tedy naložil ještě pětkrát víc než komukoli jinému. J
No a pak mám kamarádku, pěknou mrchu a tý se zadaří, co si umane.... s chlapem , s těhotenstvím....

gabikri
19. pro 2010

@ankava : ankavičko tak já myslela, že už tady na nás vykoukne fotečka Kamilky........a ona snad fakt bude pod stromeček 🙂
Přesně to mám taky v mém okolí, čím větší mrcha, tím víc se jí všechno daří bez jakéhokoliv úsilí..........a takovéhle když se pak něco přihodí.......třeba nějaká úplné prkotina......tak se hned hroutí a každého s tím otravuje 😀

ankava
19. pro 2010

@gabikri přesně, tak která umí zaplakat na správném místě, se má rozhodně líp než my držáci, co na sobě nechaj dříví štípat a vždycky si poradí. Ale já si nechci stěžovat, protože sami jsme si svého štěstí strůjcem.... takže si to prostě musíme pěkně vyžrat a plakat maximálně do polštáře.

No už bych fakt raději byla snad i v té nemocnici... hned ráno přišla tchýně s dotazem, jestli poznám, kdyby mi odtekla voda a jak mi je, a kdy jdu na kontrolu a to že asi nebudu doma na Vánoce a že to je tedy fakt blbý a že v nemocnici se o mě nepostaraj, když jsou svátky a blabla....
a pak volám s mámou přes skype... tak zase ty rady, že až se změní tlak.... a hned , že četla, že většina alkoholiček jsou starší matky... hahaha.... tak jsem jí řekla, že už mám ve špajzu připravený flašky a že hned od Nového roku začnu....
A teď mi zase píše kamarádka... a jestli už.....
Ty jo... fakt tohle je fakt k zešílení.. a to mám jen pár dnů po termínu.....

gabikri
19. pro 2010

@ankava : no není nad chytré rady 😝 Té mé kamarádce, jak jsem tady psala, že jí ještě nenaskočilo srdíčko teď její vlastní máma vypráví, jak kdysi taky potratila, jak byla v nemocnici a slyšela, jak to plesklo do kýble a jak jedna paní co s ní ležela na pokoji umřela. taky dobrý, ne? 😀 A to je její máma, která by jí měla spíš utěšovat 😒

ankava
19. pro 2010

@gabikri no to je podobný jako když já měla roztříštěnou zlomeninu paty, tak mj bejvalej místo aby utěšoval, tak mi vyprávěl, že četl, že někdo to měl taky a že mu pak dali umělou patu a že byl rád, že vůbec chodil, to fakt povzbudí....
Ale dotazy na prvorodičku, jestli poznám až to přijde mě přijdou fakt ujetý... jak to mám vědět, ale vzhledem k tomu, že to snad každá poznala, tak já snad taky.
Navíc my to máme do porodnice 10 minut... takže i kdyby to byl překotný porod, tak to stihnu i kdybych měla volat taxika.... 🙂

ankava
19. pro 2010

jo a kdy ta tvoje kamarádka jde na kontrolu?? přeji jí, aby srdíčko fakt naskočilo 🙂 🙂