35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

gabikri
23. pro 2010

Všem kamarádkám-koníkovkám přeji ty nejpohodovější Vánoce a do nového roku těhulkám krásná a zdravá miminka a snažilkám aby z nich byly brzo těhulky 😵 😵

@gejbicr : děkujeme za zprávičku 😉

@ankava : gratuluji a ať vám Kamilka dělá jen radost a je zdravá 😵 😵 😵 Těším se na fotečku 😵

alim75
24. pro 2010

@ankava Velká gratulace ke Kamilce, těším se na fotéčky! 😵

Holky, přeju vám všem krásné svátky v kruhu těch, které máte nejraději! 😵

feliccita
24. pro 2010

Všem přeji příjemné prožití vánočních svátků a bohatého Ježíška.
@ankava velká gratulace k dcerušce
@alim75 - když bolí břuch, to právě vypadá dobře. Mě taky bolel dost a čekala jsem každým dnem "asi týden" mrchu a když nedocházela, docvaklo mi, že možná 🙂 🙂
Přeji gabikri, alim i blabunce, ať jste brzy těhulice a spark krásné vánoce poprvé ve třech! 🙂

blabunka
24. pro 2010

Přeji všem maminkám ať jim ty jejich zlatíčka pěkně rostou. Ankavi, tobě moc gratuluji k holčičce a ať jste obě dvě v pořádku.
Feli, tobě přeji pohodové těhotenství. 😉
Alim, hodně štěstí při testování a Gabi, hodně sil do dalšího boje. 🙂
🙂 Hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti Vám všem přeje Blabu. 🙂

alim75
26. pro 2010

Pláču 😢 Bojovníček si pravděpodobně svoje místo na slunci / v mojí děloze nevybojoval, právě jsem začala i přes utroš krvácet ☹ Zatím sice bez sliznice, ale tu asi drží ten utroš. Testovat jsem chtěla v úterý, tak to posunu už na zítra, i když tomu moc nedávám ...
Vím, vím, spousta jich krvácela a byla těhotná, proto mám ještě pořád v plánu testování, uvidíme, jak se to krvácení rozjede ... Ach jo ☹

feliccita
27. pro 2010

@alim75, tržím palce na dnešní testování!

alim75
27. pro 2010

@feliccita Děkuji, ale je to konečná, 12. den po ET a testík je bílý jak padlý sníh ... Tak už mi taky nezbývá než doufat, že 2011 bude se svými jedničkami plodnější.
Jen teď nevím, jestli mám vysadit léky, nechce se mi je brát zbytečně ještě týden, než začne fungovat CAR. Asi je vysadím, už stejně není co zkazit ...

gabikri
27. pro 2010

@alim75 : ahojky Alim, to mě moc mrzí, že to asi nevyšlo 😔 V žádném případě léky bez doktorů nevysazuj, koukni ke mě do alba, i když to u mě nedopadlo, těhotná jsem byla a 12den jsem tam na testu neměla skoro nic a to jsem měla čtyřdenní embrya a ty máš tuším dvoudenní, ne? A krvácela jsem od 9 dne taky. Tak pokud tak je ještě malinká naděje, tak ještě chvíli počkej 😉

alim75
27. pro 2010

@gabikri Tak jo, děkuju, jdu si tedy hned zobnout 🙂 Jj, měla jsem dvoudenní embryjko. Asi jsem střelená, ale furt čumím na ten test a zdá se mi, že tam slaboulinkýho caspera vidím 😉 Přání je matkou myšlenky 😅 A zatím pořád "jen" špiním ...

feliccita
27. pro 2010

@alim75 no vidíš, je třeby vyčkat a léky brát, jak píše gabikri. Já měla blastocysty a testovala až 15 den, abych se zbytečně nestresovala. Držím palce, aby casper nebyl jen duchem, ale zesílil. 😉

blabunka
27. pro 2010

Alim, ještě to nevzdávej, zvláště pokud tam máš ducha. Pokud ti vkládali dvoudenní mimi, tak se to na testu objeví déle.
Držím pěsti. 😉

alim75
28. pro 2010

Ahoj holky, tak hlásím, že jsem dneska netestila, mrcha běží, ale zatím nijak extrémně silně, což bych teda očekávala po těch sajrajtech. Duch na včerejším testíku je vidět i po zaschnutí, zkusím testit zase až zítra. Po obličeji mám pupeny, že vypadám jak jarní keřík v rozpuku a bolej mě prsa. Takže to samozřejmě považuju za těhotenský příznaky 😀 Ba ne, už jsem se vyrovnala s tím, že je to v háji (ten nahoře věděl dobře, že to unesu, i když jsem se ho snažila přesvědčit o opaku), tohle je jen takový zpestření, co kdyby se stal zázrak zrovna mně 🙂 Kdyby v CARu neměli dovču, tak už bych věděla výsledky z krve ...

alim75
28. pro 2010

a ještě něco vám musím napsat, před chvílí jsem ukazovala test manželovi, který se jen tak mimochodem pokřižoval, když jsem ho lákala na kouknutí 😀 a caspera viděl i on, takže jsem si ho úplně nevymyslela 🙂 Hele holky, myslíte, že 12. den po ET to mohl být ještě Pregnyl resp. Ovitrelle?

gabikri
28. pro 2010

@alim75 : no tak paráda, držím palečky, ať casper sílí 😵 A Pregnyl už by to být neměl 😉

alim75
28. pro 2010

@gabikri Jsi zlato, ale asi by to byl fakt zázrak, @ankava měla 12. den po ET tlustici jako hrom a taky měla dvoudenní embryjka. Hrozně ráda bych měla naději, že se bojovníček aspoň snažil zahryznout, a že se mu to i na chvilenku povedlo 🙂
MUDr., co mi bojovníčka zaváděl, říkal, že při endometrióze má děložní sliznice sníženou implantační schopnost, takže pro mě je každá takováhle naděje rovna zázraku ...

gabikri
28. pro 2010

@alim75 : hele a nesvrbí tě test zopakovat? Já od té doby, co jsem tam objevila ducha tak jsem pak vyplácala vagón testů 😀

gabikri
28. pro 2010

@alim75 : a nemůžeš to brát, co měla ankava, jsou tady holky, co měly tlustice snad osmý den a taky co 15 den jen ducha a těhule byly. Každá jsme zkrátka jiná a záleží, kdy se mimi zahryzne. 😉 Já nikdy ducha neměla před tím........ prostě bílý test. Jak je tam duch, tak se něco děje, ne? 😉

alim75
28. pro 2010

@gabikri To víš, že svrbí 😀 Ale mám je naštěstí až v ložnici a čůrací kelímek taky pro jistotu nemám na záchodě, takže na záchod a testování musím jít dopředu a zodpovědně připravena 😎 A když pak vidím ten rudej krvopád, tak se mi už nechce běhat s holou řití po bytě a svrbění mě rychle přejde 😀

alim75
28. pro 2010

@gabikri Jsem manželovi vysvětlovala, proč se tomu říká casper 😀 A že každej casper dobrej 😀

gabikri
28. pro 2010

@alim75 : tak uvidíš zítra, přeju, aby to tam bylo 😵

alim75
28. pro 2010

@gabikri Jsi hodná, já bych nám to všem tak strašně moc přála 😵

gabikri
28. pro 2010

@alim75 😉 😉

spark
autor
28. pro 2010

Ahoj bojovnice!
Vánoce za námi.....byli fajn,26jsem celý den prokakala a problinkala))takže jsem zhubla 2 kilča 😎 Nevim co to bylo,asi nějaká viroooza.
Taky jsem koukala,že Ankava se tak bála komplikací,až porodila císařem 😕 jsem zvědavá až povypráví.
@alim75 držím moc palce 😅

spark
autor
28. pro 2010

http://www.flashfunpages.com/bees2.swf

Napište do rámečku své jméno. 🙂

gabikri
28. pro 2010

@spark : ty se vyblbneš, viď 😉

ankava
29. pro 2010

Zdravím Vás po Vánocích a moc děkuju za gratulace a až bude chvilka, tak snad všechno dočtu a taky se víc rozepíšu.
Od včera jsme doma a je to báječné být maminkou - cítím se jak zamlada 🙂
Kamilka zatím dospává těhotenství a nabírá síly, takže úžasně spí, saje jako ten největší savec a po dnešní kontrole má po týdnu už 10dkg nad porodní váhu.
Mě jizva po císaři ještě trochu bolí, ale na to se hned zapomene. Porod stál pěkně zaprd... po 10 hodinách rodění se holčička unavila začal jí při každé kontrakci padat tep, takže doktor pak na nic nečekal a skončilo to akutním císařem.
Pak napíšu víc.

@alim, je mi to líto, ale neboj 2011 je taky pěknej rok k otěhotnění 🙂 držím pěsti.

alim75
29. pro 2010

@ankava Vítejte doma holky! Je dobře, že malá baští a hezky spinká, aspoň si můžeš odpočinout 😵

Můj ranní test samozřejmě negativní, už ani casper není vidět, tak začínám plánovat, jakým směrem se budu ubírat dál ...
Budou mi dělat krevní testy na Anti-Müllera, takže bude jasné, kdy čeká moje vaječníky přechod, a taky nás asi nemine imunologie. V každém případě musím vyřešit cystu, pokud se znovu udělá, už nechci odsávání, chtěla bych ji laparoskopicky odstranit, MUDra o tom sama mluvila. Možná by nebylo od věci, aby zjistili, kde všude mám rozlezlou tu endometriozu, když už se ve mně budou vrtat kvůli tý cystě.
A určitě prubnu nativ. Když vaječníky budou ještě trochu použitelný, tak druhý pokus vyplácám ještě pro sebe a třetí bych nechala na dárkyni, když na tom vaječníky budou bídně, tak pro mě už jen nativy a oba zbývající pokusy nechám na dárkyni.
Takže to jsou moje plány na rok 2011 🙂

blabunka
30. pro 2010

Ankavi, ještě jednou gratuluji k malé. Je kouzelná. 🙂
Alim, to je mi líto. Fakt jsem myslela, že z toho ducha budou tlustice. ☹
Je dobře, že máš záložní plán a pevně věřím, že ten nativ je pro tebe jak dělaný. Když ovuluješ, tak z tebe to jedno vajucho vydolujou i bez hormonů.

veruncik
31. pro 2010

Ahoj holky, připojím se do vaší diskuse, ju?
@ankava Gratuluji moc k holčičce, ke moc krásná!! Ať se jí jen daří 🙂
@alim75 Čtu si Tě pečlivě, je mi to líto, že to nevyšlo. Taky mi IVF nevyšlo, protože mám snížený počet zásob vajíček. Budu taky zkušet nativ a když tak půjdu také do darovaného...Ale horší je, že to taky není jistota a já jsem již samoplátkyně....No, snad mají pravdu s tím rokem 2011, že bude plodný 🙂 Do jakého Caru chodíš?
@gabi Kdy ty jdeš na druhý pokus z darovaných?
@blabunka Nějak nejsem v obraze, ty plánuješ v roce 2011, co? Taky nativ? 😉

gabikri
31. pro 2010

Ahojte cácorky 😵 přeji vám všem hodně štěstí, zdraví a lásky do nového roku 😵 😵 😵

@ankava : gratuluji k holčičce, je nádherná 😵 😵

@alim75 : tak to mě mrzí, že to nevyšlo, holt budeme muset zabojovat v tom roce 2011 😉

@veruncik : dva pokusy s darovanými už mám za sebou, toto bude třetí v pořadí KET. Počítám koncem ledna-začátkem února.