35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

spark
autor
14. únor 2011

Ahoj spolku.
Pěkného Valentýna..jestli tento někdo svátek slavíte 😎

ankava
14. únor 2011

@spark ahoj, my tak trochu... tobě taky, užijte si 😉 😉
jak jinak válčítě??? Co malej, už baští mrkev????
My ještě v pohodě kojíme.... a doufám, že ještě dlouho budeme 🙂

Zdravím všechny, co u vás nového????

feliccita
18. únor 2011

Kde jste kočky? Já mám za sebou kontrolu, vše OK, dokonce jsem byla i u zubaře a hned jak se na mě podíval, tak mi zahlásil, že to vidí na kluka. No má pravdu, mám to potvrzeno z UTZ v 2. trimestru ve 20 týdnu. Ani mi to nikdo nemusel říkat, poznala jsem to na tom ultrazvuku sama 😵

ankava
19. únor 2011

@feliccita tedy to tak strašně letí, už máš víc jak půlku za sebou. Skvělé, že ti UTZ dopadl dobře. 🙂
Tak se opatruj.
Já teď sem moc často nepřispívám, ono totiž není nic moc, co psát... je to pořád dokolečka, takže nic moc zajímavého 🙂 Začíná se mi to slévat a už pomalu nevím, jaký je den, natož datum 😀 😀

alim75
24. únor 2011

Ahoj holky,
hlásím se vám z nemocničního pokoje, laparoskopie mě dostihla 😀 Jen je legrajda, že včera na velkém UTZ MUDr. žádnou cystu nenašel 😀
Držte mi palce!

alim75
24. únor 2011

Ale abyste nemyslely, neberu to na lehkou váhu, vynervená jsem jako blázen 😅

spark
autor
24. únor 2011

😲 no to teda koukám jako blázen! Páni! A máš tam kapelu? Jak dlouho tam budeš?

ankava
25. únor 2011

@alim75 tak ať jsi brzy doma a dobře ti to udělají 🙂
@spark jak se vede? Co Radímek baští?? A jak mu chutnají příkrmy? Myslím ,že už jste začali,že?
U nás se to začíná celkem rovnat. Malá docela v noci spí - budí se na jídlo jen jednou a podruhé tak nejdřív okolo šesté, takže to už pak nespíme. Je strašně hodná i když taky už umí říct svůj světonázor 🙂
v úterý jdeme zase do poradny, tak uvidím, jak m roste. Už teď má pěkný kejty... no figuru bude mít asi po mamince, chudinka 🙂

alim75
26. únor 2011

Ahoj holky, tak je to v řiti, slušně řečeno ☹
Levý vejcovod musel do pryč, pravý mi sice nechali, ale šance, že by přes něj prolezlo vajucho, je minimální. Celá pánev prolezlá endometriózou, nikdo nechápe, že nemám potíže. V děloze všechno v pořádku, sliznice pěkná, tak za to jsem moc ráda, a v každém vaječníku byl jeden krásný folík, což jsem v šoku, já a dva folíky v přirozeném cyklu, jsem šťastná, že snáším (ťuk, ťuk, ťuk) 😵 A cysta nakonec opravdu nenalezena a MUDra povídala, že vrtat se v takhle pěkně fungujících vaječnících by byla blbost. Tak se ty dojmy ve mně pěkně perou, předčasnému ovariálnímu selhání jsem utekla z lopaty a pro změnu sedím na lopatě neprůchodných vejcovodů, uff ... Ale vyhodnocuji, že vajíčka jsou pro mě důležitější, dokud budu snášet, naděje existuje ...
Doporučení zní, co nejdříve další IVF.

spark
autor
27. únor 2011

@alim75 😒 ahoj Alim. Ty už to začínáš mít tak složitý,že já tomu přestávam rozumět. 😒 Jediný co v tom vidím,že jsi měla folíky a to myslím že je dobře,ne? 😲 Takže jáké IVF ted podstoupíš? Klasika? Píchat hormony,odebrat vajucha,oplodnit..otěhotnět? Nebo máš nějaké jiné IVF? 😲
@ankava ahoj. Radim ještě příkrmy nedostává,až 9. jdeme na kontrolu a tam se domluvím s doktorkou. Koukej vyvalit nějaký foto! jsem zvědavá 😎

spark
autor
27. únor 2011

@feliccita tak chlapečka,to je super.A jméno nám prozradíš? 😎 🙂

gabikri
27. únor 2011

@alim75 : pokud máš dělohu a funkční vaječníky, tak to v řiti není 😉 Držím palce 😉

@feliccita : gratuluji ke kloučkovi 😵

feliccita
28. únor 2011

Jméno ještě nemáme. Je to složité, zdá se mi, jako by klučičích jmen bylo méně na výběr než holčičích. Mě by se líbilo po manželovi jméno Petr, ale to mi neprošlo.
@alim75 s vejcovody jsem na tom taky tak stejně, ale vlastně opačně, zůstal mi levý, který taky opravili a měl by být průchodný, ale přirozeně se nám nezadařilo. A tu endometriozu odstranili, nebo se dá nějak léčit? Pro IVF vejcovody nepotřebuješ, ale vajíčka, tak se snaž, ať tam něco při IVF vyprodukuješ!! A aby se jim u tebe líbilo, potřebují kvalitní děložní sliznici, což máš, takže vzhůru do boje!

ankava
28. únor 2011

@alim75 gratuluju k folíkům, ale jsem z toho co píšeš docela vedle, já si pořád myslela, jak jsi úplně bez problémů, jen ta cista, a najednou to vypadá, že máš všechny problémy, co jsou. Držím moc palce, ať to další IVFko dobře dopadne a konečně se dočkáš. Už to jinak nejde, než že se to musí povést. Dají tě teď dohromady a půjde to jako po másle 🙂

@gabikri jak s tebou to vypadá?? nějaké nové zprávy? Už bude jaro, tak je načase, aby se těhotnilo 🙂

@feliccita já bych si zase spíš vyvbrala z těch klučičích. My jsme jako děti jménem po rodičích, ale já bych jméno po mě ani po přítelovi nedala. Lepší je být odlišný 🙂 Tak ať dobře vyberete. My jsme se dost přeli a nakonec má malá jméno, které jsme ani jeden vlastně nechtěli, ale už jsme si zvykli a už se mi to i líbí 🙂

alim75
28. únor 2011

@feliccita @ankava @gabikri @spark Jo holky, vypadá to, že mám fakt všechny problémy, co jsou 😅 Endometrioza se dá odstraňovat, ale zase se objeví, takže je to vcelku zbytečné, jediný efekt má buď těhotenství nebo hormony, které navozují pseudograviditu, takže jsem si raději vybrala to těhotenství 😉 😀
Na příští týden se objednám do CARu, abych se domluvila na dalším postupu, a co nejdřív zahájila další IVF. Jen doufám, že když tam není žádná cysta, a v přirozeném cyklu plodím bez hormonů dva folíky, tak se vaječníky umoudří, a budou na stimulaci reagovat, jak mají, a nenechají mě ve štychu.
Miminečka máte holky krásný, jsou to zlatíčka 😵

ananta
28. únor 2011

Holky ahoj, během pár posledních nocí jsem vás dočetla od začátku do konce. Za tři dny mi bude 37 a dítě nemám. Jsme objednaní na zítra poprve do caru. Pocity mám smíšené, když tady čtu, čím vším jste si prošly, lepší už z toho, že vidím i úspěchy. Držím Vám všem palce.

ankava
28. únor 2011

@ananta ahoj a vítej v nedobrovolném klubu. Obdivuju, že jsi dokázala přečíst tolik stran a kolikrát ty naše řeči.
Určitě si z toho vem jenom to lepší a jdi do toho s vírou, že se povede. Já jsem tím přírodním úkazem, že to jde.
Kam budeš chodit a už máte něco za sebou?? Držím palce 🙂 🙂 🙂

ananta
28. únor 2011

No, já vás vlastně tím, že jsem to celé přečetla znám 🙂 ty máš Ankavo hezkou holčičku, zakladatelka chlapečka, další jsou těhotné, alim75 mě dostala svými příspěvky... gabri bojovnice, připadáte mi jako moc fajn lidi. Byla jsem objednaná do Pronatalu, ale na doporučení jsem to změnila a budu chodit do nového centra, které založil zakladatel Pronatalu a taky asi údajně nejlepší jeho odborník , mám na nej dobré reference, obojí v Teplicích a jedná se o Stellart. Mám za sebou jedno zamlklé těhotenství před dvěma rokama, před tím nic, nikdy AT a nikdy taky těhotenství. Nevím nic, neřešila jsem to, měla jsem strach (a mám) takže s ebudu po zítřku děsit co všechno se dozvím a co mi najdou.

ankava
28. únor 2011

@ananta držím palce na zítra, dej pak vědět, jak jsi dopadla 🙂
Jsi na tom líp než já.. já byla netknutá věděním ještě v 38 🙂

ananta
1. bře 2011

Ahoj,

tak jsem tam byla… pan doktor příjemný, sympaťák, protože jsem 3 den cyklu, byla jsem dát tři zkumavky krve, vyšetření na TSH,T4, FSH,LH,PROLAKTIN, ESTRADIOL, TESTOSTERON, progesteron a ještě cosi, to jsem zapomněla opsat. Přítel je už objednaný na spermiogram a to v sobotu. Já tam jedu na vyšetření ultrazvukem další úterý. Rovnou mi teda řekl, že věk už není ideální, ale že ještě nejsem v té „nejhorší“ skupině. Dobře údajně vypadá to, že jsme už jednou počali spontánně. No nicméně říkal, že by vzhledem k věku doporučoval ihned IVF, ale že záleží na nás. Zatím ale nevíme nic, takže nemá smysl předbíhat. Co mě moc netěší je, že na případné IVF se musí do Prahy a jsem chtěla aby mi ho dělal přímo pan doktor a to tedy asi nebude, když by to bylo v Praze.

ankava
1. bře 2011

@ananta to jsi dobrá, že jsi dokázala opsat, na co ti brali tu krev. Já nevím dodnes, co mi vlastně všechno vyšetřovali.
Taky je mi to úplně jedno, protože se zadařilo.
Uvidíš, co zjistí, ale možná bych před IVF zkusila třeba jednou IUI, kdyby to šlo, přeci jen IVF by mělo přijít až v krajní situaci... a ty v 37 ještě nejsi ten krajní případ. A tím, že se vám už jednou zadařilo, tak bych spíš šla mírnější cestou.
Třeba ti jen chybí dostatek hormonů, aby se mimčo udrželo a když ti je dodají, tak se může znovu podařit.
Tak hodně štěstí 🙂 🙂

spark
autor
7. bře 2011

@ananta
Ahoj a vítej " v nedobrovolném klubu" jak to nazvala Ankava a má pravdu 😒 😎 Držím palce at jsi co nejdřív těhule! I když máme tu cestu trnitou..někdo mín a někdo víc,tak to za to nakonec stojí. 😵 Napiš jak dopadli výsledky spermio a ultrazvuk. 😉
@ankava jakpa malá? už přestává hulákat? 🙂

gabikri
8. bře 2011

Ahojky, přišla jsem vás pozdravit 😉 Včera jsme byli na KETu, mám u sebe dvě blastulky a těším se z toho 😵

ankava
8. bře 2011

@spark ahoj... nepřestala.. jen se změnil způsob... ale je to všechno celkem v pohodě... užívám si, jak vy??? 🙂 🙂

@gabikri tfuj, tfuj.... ať je za 14 dnů pěkná dálnice 🙂 🙂

feliccita
8. bře 2011

@ananta vítej mezi námi a přeji hodně štěstí, ať co nejdříve vyjde těhulkování!
@gabikri, tak to moc a moc držím palce, ať se KET zadaří!! Bylo by už načase.
@ankava a @spark máte moc pěkné fotky v profilu s dětičkama!

Já byla dnes na testu těhu cukrovky a vše vyšlo OK. Zítra mě čekají další odběry na hematologii a pozítří obv. gynekolog. Mám tento týden tzv. totálně doktorský, ale tím pádem i shoppingový, protože cestou od dr. vždy prolezu každý obchod, kam se jinak, když mám tu nemocensou nedostanu. Mám sice vycházky, ale až odpoledne, a to už se věnuji manželovi a psovi - takže vycházky po přírodě, max. okolo výkladů, takže mám s obchody jinak útrum 😉 .

ananta
12. bře 2011

Ahojte, děkuju za přivítání... taky přeji ať se všechno daří... 🙂

U nás je to tak, že mi přišli na zvýšenou jednu hodnotu u štítné žlázy a partner pomalejší spermie. S těhotněním je zatím utrum, jsem objednaná na endokrinologii, blbý je, že to dalších pár měsíců kdy se nebude nic dít, ten věk je nepříjemný stresor. Ty hodnoty jsou TSH - 1,86, FT4 - 14,47, anti TPO 30,4.

gabikri
13. bře 2011

Ahoj zlatíčka, přeji pěknou neděli 😉

protože jsem starý nedočkavec, tak jsem dnes nevydržela a testla 😀 A něco tam na mě juklo, kuk do albíčka 😉

ankava
14. bře 2011

@gabikri no to už je pěkná tlustice po takové krátké době, ty jsi ale číslo, žes na to testování měla odvahu. Tak jen tak díl, ať to pořádně sílí, to by byla paráda. Tak ještě jednou plivu pro štěstí 🙂 , kdy budeš zase testovat??

gabikri
14. bře 2011

@ankava : děkuji ankavičko 😉 No testovat budu asi každý den........musím přece tu čárku hlídat, aby někam neuteka 😀 Na krev jsem objedananá na příští pondělí 🙂

feliccita
14. bře 2011

@gabikri, nádherná zpráva a přeji, ať čárka sílí. Já hodně věřím na KET!!