35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

snazilkazl
18. kvě 2011

@veruncik - musím uznat, že jsi toho prošla opravdu hodně.... věděla jsi, proč jsi nemohla otěhotnět? Odkud jsi?

snazilkazl
18. kvě 2011

díky vám za milé přijetí 😵 . Tak něco málo o sobě, možná jsem už něco psala, tak to aspoň shrnu. Je mi 29 let. Před třemi lety jsme se s manželem začali snažit o mimi - vysadila jsem HA. A když to nešlo, šli jsme před 2 lety na nějaká vyšetření. Spermi - v pohodě, hormony - taky dobrý, krevní testy atd.také fajn. V CARu mi doporučili před IUI zajít na laparoskopii, abychom věděli, jestli to bude mít smysl nebo ne.... Když jsem se po narkoze probudila, tak se mnou nikdo nechtěl mluvit, teprve hodinu před odchodem z nemocnice mi řekli, že jsem neměla vejcovody v dobrém stavu, tak mi je prostě vzali....how. A dál se nikdo s náma nebavil.... skoro půl roku jsem to rozcházela. Pak jsme šli na na IVF (2x) a 1x KET a zatím bezúspěšně.....bohužel ☹ .... je zvláštní nečekat každý měsíc jestli dostanu MS nebo ne, prostě vím, že ji dostanu a mimi nebude, dokud opět nepodstoupil celý IVF cyklus....ovšem já věřím, že děti budu mít - dřív nebo později určitě ano 😀 .

jika10
18. kvě 2011

Ahoj holky, sice mi jeste neni 35, ale za 4 mesice mi bude 32. O mimco se s manzou k dnesnimu dni snazime 17 mesicu, takze taky zadna kratka doba. Ted posledniho pul roku jsem byla na clostilu, bohuzel me k miminku nepomohl. ALe rekli jsme si s manzou, ze to jeste nebudeme lamat pres koleno. Ted tomu chceme nechat trochu volny prubeh a kdyz se nazadari do konce zari, tak uz to pak budeme resit. Obcas Vas tady ctu a dodavate mi silu, ze se nic nema vzdavat a ja verim, ze miminko driv nebo pozdeji prijde 🙂

beritek
19. kvě 2011

@snazilkazl Tedy-to je rána. ☹ To by člověk v té nemocnici kousal, že?! Držíš se skvěle! 🙂

@jika10 Ahoj! Jsme na tom skoro stejně! (Myslím věkem i snažením). Tak snad nám to oběma brzy vyjde!

jika10
19. kvě 2011

@beritek No ja se ted na to snazim myslet co nejmin. Kdyz uz se to blizilo k tomu roku a porad nic, tak to uz jsem doma trochu hystercila a manza mi rekl, ze si pripada pouze jako darce spermatu. Ted posledni 4 mesice jsem se hodila do klidu a nechavam tomu trochu volny prubeh. BT si merim a pouzivam ovu testy, abych si byla jista, ze funguju. Ale hned jak mi FF vyznaci ovulku, tak prestavam merit a nic neresim a jsem stastnejsi. Navic si myslim, ze se nam to do konce tohodle roku podari a ze budeme mit na vanoce v brisku krasny darecek. Budu ti drzet palce, aby to bylo tak i u Vas 😉

kive76
19. kvě 2011

@jika10 taky bych se ráda přidala 🙂

jika10
19. kvě 2011

@kive76 Klido se pridej, tak at mame vsechny na vanoce nejkrasnejsi darecek v brisku 😉

beritek
19. kvě 2011

@jika10 🙂Tohle období (my tomu říkáme období intenzivní výroby) jsem měla taky. (Já+ovulační testy=malý chemik 🙂 ). Teď jsem nějak víc rezignovaná - jen se mi nelíbí, že jsme idiopati 😒
Minulý týden jsem byla u čínské lékařky a pak na akupunktuře. V uších mám jehličky a v hrnci blivajz na čaj. Tak uvidím. 🙂

jika10
20. kvě 2011

@beritek Tak me z obdobi intenzivni vyroby zbyvaji jeste 4 mesice a pak uz to nechame na doktorech. 🙂 Ale jsem rada, ze nejsem sama, obas si pripadam jako blazen 😀

beritek
20. kvě 2011

@jika10 🙂) Blázen určitě nejsi! Mě teď docela fascinuje, kolik lidí okolo mě se tím taky trápí, ale já to nevím... Zrovna dneska jsem zaslechla, že jedna kolegyně prochází tím samým. Nikdy bych to do ní neřekla. A bohužel jí ani nemůžu říci, že to vím a držím palec, neboť bych schodila tu, která to řekla. Tak si říkám, kolik nás tu asi je..? 🙂)

jika10
20. kvě 2011

@beritek No v mym okoli zatim nikdo problem otehotnet nemel, ja jsem prvni 😒 Ale nekdo prvni byt bohuzel musi. Kolegyne v praci je tehule a nedokaze se s tim srovnat, protoze jim to nabouralo plany. Mimco chtela az za rok a pul. Teda teprve na nem zacit pracovat. Tak si rikam, ze by bylo mozna nejlepsi, kdybych nevedela, jak je to tezky, nestudovala na internetu. Byla proste takova tabula rasa a mozna bych otehotnela hned

beritek
20. kvě 2011

@jika10 🙂 A nebo třeba taky ne. 🙂 To se nikdy neví. 🙂 Já jsem to o svém okolí taky netušila-ale teď, když se to někdo dozví o mně (což je výjimečné), tak z něj občas taky vypadně něco a la "nám to nešlo 3 roky". To pak docela zírám. 🙂
Dopadne to dobře! 😵

jika10
20. kvě 2011

@beritek Jo jo, dopadne to dobre. Pevne verim, ze se nam to tenhle rok uz povede. Vzdyt je to rok plodnosti a maji otehotnet i takove zeny, kterym to pred tim neslo. 😉

kive76
22. kvě 2011

@beritek ahojky,já jsem si taky myslela, že jsem v mém okolí jediná, a pak jsem se bavila s kamarádkou, a jim to taky už přes 2 roky nejde,tak už narozdíl ode mě podstoupila už 2 IUIčka, a jedna nešlo jim to pak otěhotněla, a ted skoušej druhý, a taky se nedaří...

kive76
22. kvě 2011

@jika10 taky jsem slyšela , že tento rok je rokem plodnosti..tak určitě se nám Všem podaří 🙂

jika10
22. kvě 2011

@kive76 Kdyz tomu budeme verit a budeme si to prat, tak vsechna prani jsou jednou vyslysena 😉 Vsem nam drzim palce 😉 Uz je to cekani takovy nejaky dlouhy 😒 My budeme zacinat 18 mesic snazeni 😒 Do CARu, kdyz se nezadari tak pujdeme bez dvou mesicu po dvou letech snazeni. Dokonce uz mam za sebou pulrocni uzivani clostilu a u me bohuzel bez uspechu 😒

beritek
22. kvě 2011

@jika10 Tak to máte výdrž. Já mám běžného gynekologa v CARu, takže jsem tam po roce šla na kontrolu, žekla co a jak a věci se pomalu hýbají. (Ne, že by zjistili čím to je, zatím vědí jen čím to není. 🙂) ). Mám za sebou jedno IUI, brzy půjdu na druhé-tím, že je to bez stimulace, tak je to úplně v pohodě. (Kromě toho drobného detailu, že to nezabralo. 🙂 ). Jsem ráda, že už se ty testy dělají...

jika10
22. kvě 2011

@beritek Tak drzim palce, aby to druhe bylo uspesnejsi. No vydrz ma hlavne manza 😀 Kdyby bylo po mm, tak jsme tam sli hned prvni mesic po vysazeni antika 😀 Vcera mi moje pedikerka rekla, ze cim vic na to clovek mysli a cim vic chce, tak to nejde. Ale uz mi nerekla jak na to nemyslet a nechtit 😀 Takovyhle rady mam fakt nejradeji.
Ja si zase porad rikam, ze mam cas a ze mi bude prinejhorsim stacit alespon to jedno, ale musi byt

beritek
23. kvě 2011

@jika10 😀 To je, co? To by člověk pedikérce řekl něco velmi ošklivého... 🙂 Já už jsem s někým rozvíjela teorii, jestli by nebylo lepší nasadit úplně prázdný/topý puhled a říkat něco a la:"To jaky že bych neměla každý den po příchodu domů přežehlovat věci na miminko?" Nebo:"Když mně ti dělá tak dobře koukat do té zdi a zabývat se tím, proč to nejde...stejně nemám co na práci." 🙂)

jika10
23. kvě 2011

@beritek Jenze nejhorsi je, ze me pri praci nezbyva nejak cas myslet na mimco. Ani nemam pocit, ze bych se v tom nejak utapela, ba prave naopak jsem nad veci, teda snazim se. Navic prvniho pul roku jsem resila svatbu a zadny mimco a stejnne se nepovedlo, takze na takovyhle kecy ja proste neverim. Bud je nekde problem a ten se hold musi vyresit a nebo si na to mimco musim pockat. Bohuzel, tohle je jedna z veci, kterou ja neovlivnim a tudiz nema cenu se tim zabyvat 😉

beritek
23. kvě 2011

@jika10 🙂 No právě! Kdo z nás nemá na starosti nic jiného, než přemýšlet nad mrňouskem?! Proto mě to "rady" a la "moc na to myslíš-proto to nejde" tak štvou... A když to (v některých případech) nemá smysl popírat, budu to dovádět ad absurdum! (Alespoň se při tom pobavím...). 🙂
Já pevně doufám, že ten problém objeví i u nás! (To "idiopatění" mi nedělá moc dobře.)

jika10
23. kvě 2011

@beritek Porad musime doufat, nadeje umira posledni 😉 Ja mam kamaradku, ktere rekli, ze nikdy nebude mit vlastni deti a ma nadhernyho 4 letyho kucinu. Takze ona je mi prikladem, ze nikdy se nic nema vzdavat 😉

beritek
23. kvě 2011

@jika10 🙂 Já mám kamarádku, která má dvě děti-obě na "první dobrou". A druhou, která na miminko čekala "celé tři měsíce a byla z toho úplně na nervy". 😀 (Ještě štěstí, že se v poslední době dozvídám i o pár případech jako jsem já...). 🙂
NEVZDÁME TO! 🙂

jika10
23. kvě 2011

@beritek No to ani nahodou. I kdybych si na to mela pockat, o to vic si to pak uziju. Ted mam v praci kolegyni, ktera zjistila ze je tehule a rikala, ze se s tim nejak nemuze srovnat, protoze na mimcu chteli zacit pracovat az tak za rok a pul. Takze to ji nezavidim a vim, ze az ja jednou zjistim, ze jsem tehulka, tak si to budu maximalne uzivat 😀
No asi tak pred ctyrma mesicema jsem manzovi stropila scenu, kdyz byla ovulka a jemu se zrovna nechtelo, protoze byl unavenej 😅 Kdyz si na to vzpomenu, musim se stydet, ze jsem se chovala jak kra.a

beritek
24. kvě 2011

@jika10 🙂 Já dokonce uvažuji o tom, že bych šla na mateřskou i dřív, ne až ten měsíc před... Stejně budeme rekonstruovat jakmile zjistíme, že je důvod-tak že bch to spojila... Navíc (vzhledem k věku) nevím, zda nezůstaneme u jednoho, tak si to budu chtít asi pořádně užít! 🙂
Ad scéna - u nás to bylo asi před půl rokem. Byla jsem utahaná jako vozejk, věděla jsem, že je TEN den, manžel měl jít na bowling s kamarády - a měl se v 8 vrátit. Když jsem mu v deset volala, zrovna se něčemu smáli-a já jsem udělala scénu se vším všudy. Připadala jsem si jak buchta na pekáči. 🙂 Unavená buchta na pekáči, která strašně chce spát... 🙂 Nejsi sama, kdo omu občas propadne! 🙂

jika10
24. kvě 2011

@beritek No ja hned jak zjistim, ze jsem tehule, tak jsem na neschopence. Bohuzel musim kvuli moji nemoci 😒 Ale na druhou stranu mi to nevadi, protoze si mimiska uziju. Jsem rada, ze nejsem hysterka sama. Ja uz si chtela rezervovat misto u Chocholouska 😀

beritek
24. kvě 2011

@jika10 😀 Na Chocholouška se vykašli-podle mě tím prošla každá dlouhodobější snažilka! 🙂
Kvůli čemu budeš zůstávat na nemocneské? (Pokud to samozřejmě není nějak citlivé téma...).

jika10
24. kvě 2011

@beritek KOukni do IP, nechce se mi to tady rozmazavat. I kdyz v jiny diskuzi by jsi na me stejne narazila

beritek
25. kvě 2011

@jika10 Ahoj! Jsem se zeptala pěkně netakně, viď? 😅 Omlouvám se!
Včera jsem doma naťukla diskuzi na téma "až bych byla, tak bych po 4. měsíci už asi nebyla v práci" a manžel se velmi podivoval nad tím, že až po 4.měsíci. Takže u nás dobrý! 🙂
Rozvíjeli jste už debaty na téma jméno, nebo něco podobného? Já jsem kdysi zahlídla dětský nábytek, který se mi strašně líbil, občas jsme mluvili o jménu a vím, kde bych chtěla rodit. A tím to hasne. 🙂 Vím, že je čas, ale fascinuje mě, jak se má mysl zabývá detaily...🙂

jika10
25. kvě 2011

@beritek Nemas se za co omlouvat, kdyby to bylo nejaky cerstvi, tak bych si nad tim mozna pobrecela, ale je uz to 4 roky a zivot jde dal. Alespon necemu me ta nemoc naucila, neresit blbosti 😀 Jmena pro deti mame jasny snad od prvniho dne, kdy jsme spolu zacali chodit. Rodit mam jasny taky kde, uz kvuli te moji nemoci. O kocarku mam jasno, o lehatlu taky ..... No z fleku bych to mimco mohla mit 😀 Tak doufam, ze uz na sebe nenecha dlouho cekat. tady je uz totiz hoooooodne ocekavany 😀