35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

gabikri
8. črc 2011

@beritek : vidíš, a takových případů jako je primissi je fakt hodně 😉 Držím palce 😉

beritek
8. črc 2011

@primissi
@gabriki
@kive76 Všem moc děkuju. Beru to tak, že s tím nic nenadělám takže do něj chudáčka malého hučím ať se drží - a to je tak vše. A samozřejmě se strašně bojím.. 🙂) I můj doktor říkal že už zažil i to, že se to obrátilo ale že to je jen zlomek případů... Nicméně i kvůli tomu zlomku mě chce vidět za ten týden..
(Snažím se na tom najít NĚCO ... když to nevyjde, zlomím lahev luxusního vína, poletím na kurz Aj, užiju si koupání v létě... 🙂 Je to zoufale málo, ale alespoň něco! 🙂 )

kive76
9. črc 2011

@beritek ale fakt třeba se fakt doktor zmýlil, a mrňousek si spokojeně roste dál, když píšeš že to přesně neví ...no ale fakt tohle doktor říct, že si tím není jistej....

primissi
9. črc 2011

@beritek vím jaké to je. I mě to dvakrát nevyšlo, až na potřetí se mimísek chytil a udržel až do porodu 🙂 Vždy jsem z toho bylo hodně smutná. Ale musíte věřit, že jednou, až bude ten správný čas, se miminko udrží 😉

beritek
11. črc 2011

@primissi Ahoj Primissi, ani nevíš, jakou jsi mi vlila naději do žil... (Že to třeba příště vyjde!). Díky moc!

primissi
11. črc 2011

@beritek mě to vyšlo až ve chvíli, kdy jsem si řekla, že na to kašlu. Dokonce jsem začala na plno zase kouřit a ono to zrovna vyšlo. Asi to chce oprostit mysl od miminka.

beritek
12. črc 2011

@primissi Jo - to tak umět... 🙂 NEMYSLET na to. 🙂 Zatím se tedy plácám v depce a zjišťuju, kde by ev.provedli zákrok. Musím říci, že mě totálně odradili v Podolí, kde jsem původně chtěla rodit. Docela zajímavá zkušenost. 😠

gabikri
13. črc 2011

@beritek : ahojky, tak jak jsi dnes dopadla, myslela jsem na Tebe, věřím v dobré zprávy 😕

beritek
13. črc 2011

@gabikri Ahoj Gabriki! Dobré zprávy nemám-v pátek jdu pod narkozu. ☹ Vůbec nevyrostl, srdíčko nebije. Ach jo. ☹
Ale vlastně mám dobrou zprávu! Podle mého doktora není pak třeba na něco zvlášť čekat...

kive76
13. črc 2011

@beritek ach jo, to je mi líto, že to takhle dopadlo ☹ držím palečky at se pak brzo podaří další

gabikri
13. črc 2011

@beritek : ach jo, to je mi líto 😔 Hodně sil a příště to určitě vyjde 😉

sedmitecka
13. črc 2011

@beritek je mi to lito ☹ ani nevis, jak moc ti rozumim......

beritek
14. črc 2011

Díky moc všem! Jsem po odběru a zítra to proběhne. Brr. ☹
Ale třeba jsem vyplnila statistickou mezeru a žádnou z vás to už nepotká! 🙂 Držím palce!

gabikri
14. črc 2011

@beritek : drž se holka, neboj, statisika praví, že každá, co má dělohu, jednou otěhotní, záleží na množství nervů a peněz, co do toho hodláš investovat 😉

sedmitecka
14. črc 2011

@gabikri to se mi líbí, s tou dělohou 😀 😀 😀

sedmitecka
14. črc 2011

holky, jáuž vážně nemůžu, co jsem komu udělala, že tímhle musím procházet??? ale tu otázku si asi klademe všechny.....u nás zase vše špatně, 2.IVF dopadlo úplně jsko přes kopírák s tím prvním, mám asi deja vu...dneska už test sněhobílý a menses ještě horší než normálně 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹

gabikri
15. črc 2011

@sedmitecka : ach jo, tak to je mi taky líto ☹ Chodím ještě do dvou diskusí a tak všechny těhotní i ty neztracenější případy, tak na jednu stranu si říkám, proč všichni a ne já, ale na druhou stranu prostě je to tak, když se štěstí unaví............ 😉 Jinak při 2 IVF jsem si říkala, jak ty holky co už byly na 5ti IVF ještě nezcvolky a teď už mám taky za sebou 5IVF a v blázinci ještě nejsem 😀

beritek
15. črc 2011

@gabriki
@sedmitecka
... máte můj obdiv. Ty IVF musí být záhul.. Já jsem dneska měla moc fajn "spolubydlící". Jedna z nich se snaží již 6 let. A já skučím kvůli roku a půl! Blbé jest, že tam byla na stejný výkon jako já, ale ona po třetím IVF. ☹
Jsem ráda, že už doma máme papíry na adopci. Ještě tak rok, dva a vzdám to...

sedmitecka
16. črc 2011

@gabikri 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty smajlíci jsou k tomu blázinci, to mě pobavilo...já si taky říkala, že jestli to nevyjde na poprvé, už nebudu mít sílu na další a vida,druhé se taky nepovedlo a už plánuju další.....no, teď tedy lánuju spíšlaparku a tu chci co nejdřív, pak bych si ráda na podzim vyběhala lázně, jestli mi je ti papalášové v pojišťovně dají...a pak se uvidí.....

taky nechápu, jak koem mě všechno těhotní, i ty dlouholeté mrné případy, letos to všem jde raz dva,jen my stále nic nic nic......pořád se ptám proč, i když vím, že je to nesmysl ☹ ☹ ☹

sedmitecka
16. črc 2011

@beritek ☹ ☹ ☹ když mám velkou depku, kouknu se tady na příběhy holek, které jsou opravdu k pláči, životní tragedie, 6 nepovedených IVF apod...a vždycky se zastydím, že já tak hysterčím,když se mi vlastně nic tak strašného neděje......my se snažíme 2,5 roku, za sebou 2 IVF, při každém pozitivní test a pak šmitec.......zase si říkám, když se pokaždé snaží zakousnout, že se to snad jednou povede......ale kde má pak člověk brát peníze na ty nehrazené IVF 😕 😕 😕

gabikri
16. črc 2011

@beritek : jj, IVF jsou pěkný záhul, ale taky velká naděje, kvůli které bych klidně visela pověšená za nohy na lustru, kdyby to pomohlo 😀 Jinak ty máš zase můj velký obdiv s adopcí, tohle já bych nedokázala. 😉

@sedmitecka : holka máme to stejný, během půl roku tři pozitivní testy........to je k vzteku 😖 Asi ještě před dalším pokusem zkusím fyzioterapeuta, jestli není někde problém v pohybovém ústrojí, než půjdu do dalšího boje 😉

beritek
16. črc 2011

@gabikri K tomu fyzioterapeutovi-mně rovnali kostrč. A někdo mi tu doporučoval paní Babičkovou z ISCARE. Nakonec jsem k ní nešla /časově mi to nevyšlo a navíc mi urputně vadí, když mi někdo do telefonu tyká a říká kočko/, ale údajně by měla být dobrá.

gabikri
16. črc 2011

@beritek : jé tak tuhle paní mi taky někdo doporučoval a volala jsem jí na mobil, co má na stránkách ISCARu, ale přehlídla jsem, že je tam 7:30 - 8:00 a zvedla to a docela mě utřela jak malou holku, že není v ordinaci a že tam je jasně napsáno, kdy volat a aT zavolám v pondělí. No a nějak mě to odradilo, ani nevím proč 😀 To bylo asi před měsícem a od té doby jsem se nikam nedokopala. No možná jí zavolám, nikoho jiného nemám 😝

sedmitecka
17. črc 2011

@gabikri to je sila co?videt ty pozitivni testy a pak stejne prdka z toho......uz mame udelanou i genetiku a imunologii, vsechno jako z ucebnice a stejne se to zase opakovalo ☹ ☹
taky jsem byla na rovnani kostrce, chodila ted pred IVf dva mesice na rehsbilitace a cvicila Mojzisku...a nic ☹ ☹ ☹
jeste zkusim Dornovu metodu a mozna i lecitele, i kdyz jim nejsem moc naklonena....uz jsem ochotna vyzkouset cokoliv 😉

gabikri
17. črc 2011

@sedmitecka : já u léčitele byla, sice ne drahého, ale škoda třech stovek 😀 Mával mi před břichem rukama, a říkal nějaké zaříkavadla něco jeko " vaječníky na své místo" 😀 😀 Evidentně toho moc o anatomii nevěděl a o diagnóze " předčasné ovariální selhání" také ne 😀 Tak to mě "vyléčilo" chodit k léčitelům 😀 A přitom vyhlášený léčitel, tady na nějaké diskusí ho vychvalovali do nebe 😝 Pán má pouze dobře zmáklý marketing, nic víc, nic míň. Myslím si, že si ty chvály na netu píše sám 😝
Dornovka je prý dobrá, tu zkus 😉

olousek35
17. črc 2011

@sedmitecka
@gabikri ahoj holky, já vám sem do diskuze na chvilinku skočím. Mojžíška je výborná, ale ne těsně před otěhotněním. Stopněte ji tak měsíc před ivf. Svalíky jsou jinak moc namožený a nedají možnost uchycení mimča v děloze. Max.jen dva až tři protahovací cviky, ne posilovací. Dělám na rehabilitaci, tak to vím. A rozhodně se nemá cvičit v těhotenství. Holky, musí vám to vyjít. Prostě musí. Držím vám pěsti.
(gabi, na diskuzi reprofitu se holčina ptá na darovaná vajucha, nechceš ji k tomu něco napsat? My nic nevíme. ) díky moc

gabikri
17. črc 2011

@olousek35 : ahojky, ty jsi mě tady našla, jo? 😀 Díky za rady, já se poradím s tou fyzioterapeutkou, jdu na to až koncem října, to bych něco pocvičit mohla, třeba aspoň narovnat tu kostrč 😉

olousek35
17. črc 2011

@gabikri já sem taky občas chodím. Kdysi jsem sem asi i něco napsala. Koukám, co se tu děje, ale moc neprovokuju. 😀 Cvičit začni klidně hned. Možná budou cviky i někde na netu. Jsem se taky trochu před pokusem Mojžíškou protáhla. Ale jen tak 3x za 14 dní. Jinak se cvičí denně a zabere v začátcích hodku, později i víc denně. Pokud cvičíš poctivě. 😀

gabikri
17. črc 2011

@olousek35 : já to cvičila podle té knížky Mojžíšová, ale přijde mi, že to dělám blbě, tak bych to potřebovala vysvětlit od odborníka 😉

sedmitecka
17. črc 2011

@gabikri 😀 😀 😀 😀 😀 hmm, tak lecitele si asi rozmyslim 😉