35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

kirusenka
17. lis 2011

No já jsem ročník 75, takže mě už bohužel bylo v září 36 :-/ My máme momentálně pauzu, já ty neúspěšné pokusy IUI dost těžce nesla, takže se mi i docela ulevilo a snažím se na to nemyslet 🙂)

petrakalcik
22. lis 2011

@sedmitecka Ahoj, jsem taky nova v teto diskusni skupine. V unoru mi bude36 let a porad nic. Chci se zeptat, proc jsi presla do Gennetu? Chodim uz 4 roky do Pronatalu, zkousime vsechno mozne a porad nic. Uvazovala jsem i o zmene caru, ale nejsem si jista, zda je to dobry napad.

sedmitecka
28. lis 2011

@petrakalcik ahojky, odpovidam az ted, vcera jsem se vratila z lazni, tak se pomalu aklimatizuji 🙂
me bylo ted v rijnu 35, takze to na me pada cim dal vic.....z Pronatalu jsme odesli, protoze se nam tam nepodarilo uz dvakrat IVF, odesli moji oblibeni doktori a navic me tam porad zrazovali od laparky, ze je zbytecna a radsi nas tlacili do IVf a v zari jsem na laparku z vlastniho presvedceni sla a ejhle, velke prekvapeni - endometrioza tretiho stupne a srusty na strevech, takze ted mam hormonalni lecbu endosky a v lednu me ceka druha kontrolni laparka, pak hned v Gennetu IVF....zmena CARu byla pro nas nutna, jiny pristup, dalsi pohled a jine moznosti lecby....

petrakalcik
29. lis 2011

@sedmitecka ahoj, co jsi potrebovala ke zmene caru? Vypis z dokumentace a nasledne objednat na konzultaci v novem car? Jak jsi v gennetu spokojena?

sedmitecka
29. lis 2011

@petrakalcik v podstate nepotrebujes nic, ale pokud mas zkopirovane vysledky vsech vysetreni (ja mela genetiku, imuno, hematologii, spermio muze), tak je vezmi sebou. udelali si vlastní hormonální profil, ktery jsem uz mela dva roky stary a domluvili jsme se na dalsi konzultaci po te me druhe laparce zacatkem roku, kde se domluvime jak a co k IVF.......prvni dojem byl dobry 🙂

kirusenka
24. pro 2011

Ahoj, všem snažilkám, včetně sebe, přeji splnění toho nejkrásnějšího přání! Krásné svátky!

feliccita
31. pro 2011

Hoky, všem co se snažíte moc moc moc přeji, aby byl pro vás rok 2012 ten šťastný a konečně Vám to vyšlo. Já sama se někdy nepřestávám divit, že už jsem se dočkala, protože jsem si myslela, že já to štěstí nikdy mít nebudu. A ták Vám to z celého srdce taky přeji. ŠŤASNTNÝ NOVÝ ROK A AŤ JSOU Z VÁS BRZY MAMINKY, MILÉ SNAŽILKY !!!

spark
autor
5. kvě 2012

😉

ankava
6. kvě 2012

@spark ahoj holka jedna, jak se máte? napiš pár řádků 🙂 🙂

feliccita
17. kvě 2012

Ahoj holky, náš Daneček za pár dnů oslaví rok, to tak rychle uteklo. A ta dlouhá, předlouhá cesta, která vedla k jeho narození je už dávno zapomenuta. A tatínek nám nachystal překvapení, pracuje v USA a my tam taky v červnu poletíme, už teď začínám mít cestovní horečku 😨

kive76
31. kvě 2012

@feliccita tak to si uděláte pěknej výletík 🙂

danysek1
14. črc 2012

Ahoj holky,

pokusím se obnovit tuhle diskuzi. Je mi 36 let a teď jsem podstoupila moje 3. IVF, ale transfery byli zatím dva.
Na testu sněhobílo, a čekám jen na potvrzení z krve. Vypadá to špatně a já už nějak nemám sílu odolávat.

kive76
15. črc 2012

@danysek1 ahojky, zdravím ...u nás bude asi v září, nebo říjnu první IVF...20. srpna máme konzultaci v Motole se všema různejma výsledkama, a podle toho se s dr. dohodnem, jak pomoc k miminku .jo jinak mám alergii na spermie...léčíme prednisonem...ted jsme byli na kontrole a koncem července , budeme znát výsledky, jestli je to lepší, nebo to úplně vymizelo...ale dr. nám i z důvodu věku mě ted je 36 let, doporučuje to IVF..i kdybych už tu alergii neměla...aby se zadařilo rychlejc otěhotnět.. zkoušíme již 3 rokem a půl.. počkej do výsledků z krve, třeba se zadařilo, a test je špatnej

spark
autor
17. črc 2012

@danysek1
@kive76 Ahoj! Držím vám palce ,určitě se zadaří,jen to nevzdávat. Jak psala Feli dlouhá cesta která už je zapomenuta. 😉

kive76
17. črc 2012

@spark díky za držení 🙂 určitě se nevzdáme

feliccita
5. srp 2012

@kive76 taky držím palce! Já jsem měla s imunitou taky problémy, taky alergie na sperma, ale už bych nešla do Podolí, kde jsem byla celkem 10x, ale rovnou bych šla na kontrolu na Karlově náměstí, tam jsem byla jen 1x a mám z toho syna! 😉

spark
autor
9. srp 2012

Ahoj! Jak válčíte? 🙂

danysek1
10. srp 2012

feliccita
a mohla by jsi mi napsat kam konkrétně na Karlovo náměstí? S imunitou už bojuji přes půl roku a beru prednison.

feliccita
29. srp 2012

@danysek1 myslela jsem Dr. Malíkovou, už se tady o ní hodně psalo. Je to Fakultní poliklinika. Zatím jsem na ní slyšela jen chválu. Já si myslím, že díky ní se to po těch letech povedlo. Já jsem to nevzdávala, bojovala jsem 8 let a IVF bylo přes 10! Zkoušela jsem fakt vše, co se dalo a nakonec i Dr. Malíkovou, která mi kromě prednisonu předepsala Pentomer a pak jsem píchala injekce celé těhu. 🙂