35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

spark
autor
1. únor 2010

😒 nikdo starší a bezdětný? ☹

blabunka
1. únor 2010

Ahoj sparku. Já jsem na tom úplně stejně jako ty. B.

gabikri
1. únor 2010

spark : ahoj 😉 Tady jsem..ale je mi 38 😉

alim75
1. únor 2010

Taky jsem tu, za 3 měsíce 35 😉

spark
autor
1. únor 2010

Jůůů. Ahoj ženy! Myslela jsem,že jsem asi jediná. Skoro všechny ženy už maji nějaky to dítátko a honba za dalším je pro ně lehčí. Mám za sebou potrat před 2 lety,ted tři neuspěšné IUI,jedno IVF,kdy nedorostli folikulíci,a ted jsem 8.den po transferu a myslim že nic. 😒 . Jsem dost nervozni. Problemy mame proto,že mame pomale spermie...přijde mi to těžší a těžší a ten čas někdy utíká jak voda a někdy se táák vleče! Prostě to neni normální život... 😠

spark
autor
1. únor 2010

😎

olive
1. únor 2010

Ahoj- v breznu mi bude 37 a po detech ani vidu ani slechu, pekne me z toho hrabe.

alim75
1. únor 2010

Tak já se musím přiznat, že my se zatím snažíme "jen" půl roku a jediným problémem, o kterém momentálně víme, je můj věk 😀 I když je fakt, že trochu zápolím s krátkou luteální fází (jen 8-10 dní), a když jsem dostala Proveru, tak jsem špinila už od 5. DPO 🙄

rakosnicek75
1. únor 2010

Ahojky holky, můžu se k vám přidat, za 4měsíce mi bude 35 a děti nejsou a nejsou ☹ ☹ ☹

spark
autor
2. únor 2010

🙂 Tak zase zdravím a všechny vás vítám. Kromě toho že IVF na 99% opět nevyšlo jsem se včera dozvěděla,že u nás v práci propouštějí. 😒 Takže asi budu shánět něco nového)) Býv klidu je tatam.... pořád jsem doufala že pujdu na mateřskou a místo toho pomažu na pracák. Olive a Rakosnicku podstupujete IVF? Alim co je luteální fáze? Zase mi holky napiště,at se necitim tak sama. 🙂

larri
2. únor 2010

Ahoj holky,já mám 36 a děti žádné.A nejsem ani vdaná,ale chlapa mám,jen si mne ještě nevzal. ☹

Některé se tady známe a kdo mne nezná,tak se v září chystám na 4.IVF.Dříve o tom nechci ani slyšet.

rakosnicek75
2. únor 2010

Ahoj holky, podstupuji již 4. IVF. Momentálně čekám na KET, který by měl být tento cyklus. Jeden nezdařený mám za sebou o Vánocích ☹ ☹ ☹

olive
2. únor 2010

Spark - momentlne Ivf nepodstupuji, jedno uz mam za sebou ktere bylo neuspesne. Ted mame domaci snazeni, v dubnu jsem byla na laparce kde mi byla zjistena endometrioza pak nasledovala pul rocni lecba a ted to zkousime prirozene jestli se nam zadari. Musim ale rict, ze zacinam byt skepticka, kazdy mesic je pro mne horsi.

ivomal
2. únor 2010

Ahoj, taky se hlásím, čerstvě 35 a děti nikde......... Ahojky Larri, ráda tě vidím🙂

gabikri
2. únor 2010

spark : já mám za sebou druhé neúspěšné IVF a moje diagnóza je vysoké FSH, ovariální selhání a blížící se předčasný přechod 😖 Jsem z toho tak na palici, že už ani nechodím mezi známé, abych se vyhnula blbým otázkám 😖

alim75
2. únor 2010

Luteální fáze je fáze od ovulace do menzesu, moudré hlavy říkají, že by měla být alespoň 12 dní, čemuž se já neblížím ani na dohled 😒
Já vdaná jsem a místo dětí mám tři kočičí substituty 🙂

Jinak abych nevypadla úplně zdravě, tak mně pro změnu vyšla v lednu na houby cytologie, takže si ji po třech měsících v dubnu ke svým 35-tinám pěkně zopáknu. Je mi špatně, jen si to představím ...

blabunka
2. únor 2010

Ahoj holky. Tak já mám za sebou 3 IVF, 4 KET a 2 nativy. Bohužel zatím jsem ty vytoužené // nikdy neviděla.
Snažíme se už 8 let a letos mi bude 35.

monali
2. únor 2010

ahoj holky,
taky se přidávám, za chvíli mi bude 34 aděti taky pořád nikde. Snažíme se sami i s pomocí doktorů
už asi 6 let a výsledek pořád žádný.Někdy už jsem z toho zničená a pak chci zase bojovat, ale to asi
všechny známe

larri
3. únor 2010

Ahoj Ivo,taky tě ráda vidím.Jak jde hubnutí? Já se zatím nevážím,ale podle oblečení vidím,že to ranní vstávání do fitka stojí za to.

Taky se vám někdy stane,že se v noci vzbudíte a uplně se leknu a začnu přemýšlet nad tím,že mi je tolik kolik je a nemám děti? Taková ta panika,nemužu pak dlouho usnout a cítím uzkost.

Já měla poprvé v životě // v červnu,ale bylo to mimoděložní.Vzhledem k tomu,že jsem měla oba vejcovody nepruchozí a otěhotnět mužu jedině IVF nebo zázrakem,tak velký zázrak je,že mi to stejně do vejcovodu uteklo. 😉

blabunka
3. únor 2010

Ahoj Larri, to já mám taky. Když jsem byla mladší, tak jsem si říkala, že by bylo fajn před třicítkou se stát maminou,
ale nikdy by mě nenapadlo, že budu muset čekat tak dlouho. Ten věk mě taky děsí, ale přesto stále doufám, že se dočkám.

spark
autor
3. únor 2010

Ahoj holky! Tak konečně slyším něco upřímného. Taky se snažím žít normálně..známí atd...ale moc mi to nejde.Spíš mě to vůbec nebaví. ..napíšu zítra. Dneska zrovna jsem na návštěvě..)) 😠

olive
3. únor 2010

Larri - tu uzkost znam velice dobre. Na mne vetsinou prijde kdyz nemuzu usnout a tak premyslim a najednou mi zacnou tect slzy tise si poplacu a pak vetsinou usnu.

Vcera mi ma mlada kamaradka (24let) oznamila, ze je tehotna. Moc ji to preji, ale zaroven me to mrzi, ze ja porad nic.

laura35
4. únor 2010

ahojte holky, tak sa k vam pridavam...takisto mam 35 na krku, a deti nikde. S manzelom sa snazime asi 4 roky a stale nic. Momentalne sme dostali nalepku idiopati, pretoze nam na ziadnu prekazku lekari neprisli..uplne chapu, co prezivate, mam tie iste pocity..

blabunka
5. únor 2010

Nazdar holky. Včera jsem neměla přístup na net, tak odepisuji až teď.
Sparku, třeba tě to propouštění v práci mine.
Lauro, to že vám doktoři nenašli žádný problém a stále se nedaří, to ti asi moc klidu nepřidá, co?
Z vlastní zkušenosti vím, že když se něco najde je možnost s tím bojovat.

spark
autor
5. únor 2010

Cau holky. Tak jsem dnes byla na krvi a mam pozitivní hodnoty 😲 pritom jsem si delala test a vubec nic. 😲 . No moc tomu nedávám,protože jsem už o jedno přišla. Ale je to šok! Jsem nervozní,asi už nikdy klidná nebudu. 🙄 🙂

blabunka
5. únor 2010

Ahoj sparku, tak to mooooc gratuluju. Věř, že to bude dobrý.

karosik
5. únor 2010

Ahoj, nevím jestli se můžu přidat,tak úplně sem nepatřím. Je mi čerstvých 43 měli jsme dvě děti ale zůstala nám jen dospělá dcerka která už s náma nežije. Syn nám zahynul při autonehodě na začátku léta 2009 a ze dne na den jsme zůstali s manželem sami. Po dohodě s lékařem se pokoušíme o miminko. Ani nevím proč jsem se přihlásila, jen tak brouzdám a čtu vaše příběhy a připadala jsem si jak šmírák tak asi proto.

ankava
5. únor 2010

Ahoj, všechny Vás zdravím, já jsem na to taky tak, 35 dávno pryč, dítě žádné a touha tak strašně veliká, chodím si povídat ještě s holkama okolo "40" myslím, že touha po dítěti je stejná ve všem věku. Já si to trochu zavinila sama, že jsem dlouho čekala s rozvodem (tam byla chyba na manželově straně) a když jsem se konečně rozhoupala, tak mám pocit, že bych to mohla prošvihnout a jsem dost často úplně na dně, protože teď mám chlapa, se kterým bych dítě moc chtěla. V loni jsem prodělala dva zamlklé potraty a teď se chystáme na IVF.

spark
autor
5. únor 2010

Všechny vás zdtavím.
Před dvěma roky jsem potratila v 8.týdnu a v ten samý den,kdy se do rodiny mého muže narodil první vnuk. Docela blbě naplánovanej potrat. Dost jsem se do sebe zavřela,až jsem trošku rozházela celou rodinu,i když to v plánu nebylo. Některý lidi to nepochopili,že je to bolest.
Karosik..obdivuju tebe i tvého muže,že jste se takhle rozhodli!
A Ankavo,ještě neni "všem dnům konec". Měli by jsme se všechny sebrat a jet na luxusní dovolenou! Zasloužíme si to! 😉

gabikri
5. únor 2010

ankava : ahojky, bohužel ta doba na miminko je u ženy dost krátká a nikdo nemůže nikoho soudit, proč tak dlouho otálel. Mě je 38 let a o mimčo se pokouším teprve 2 roky. Když jsem byla mladá, tak jsem chodila strašně dlouho s jedním volem, co děti nechtěl. Byla jsem do něj blbá a doufala že změní názor. Nezměnil. 7 let ztraceného života. 😖 Pak se hned oženil a hned si pořídil syna. Pak měl ještě tu drzost mi to volat a prý ( to bylo před deseti lety) kdy do toho praštíš ty, máš už nejvyšší čas !! 😝 Pak jsem měla vztah, který taky byl k ničemu a pak ne a ne potkat toho pravého. Do toho jsem se dva roky léčila se zády, kdy jsem se nemohla ani hnout. Když přestaly záda, oznámila mi gynekoložka, že mám na děloze 8cm velký myom a začal kolotoč operací. To jsem měla zákaz otěhotnět dva roky. No a teď už mám skvělého muže, o kterém vím, že by byl ten nejlepší táta, ale tu dobu jsem asi propásla, ani nevím jak 😖 Proto jsem dost alergická, když někdo někoho soudí, že neměl miminko zamlada. 😖