35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

spark
autor
15. dub 2010

🙂 Cau ženy. Tak já jsem v období děsné nudy. Už je mi lépe a 29.4. jdem na genetiku. Už nam asi řeknou co to bude... 😲 . Nemužu pořád nic moc dělat,takže nedelam nic a tak me bolí záda,že to se ani nedá popsat. Už si asi dneska aspon trošku zacvičim,nebo totalne zakrnim))

Jinak koukám,že se tady docela daří)) to bude asi i tím jarem,i když pořád docela zimina.

Ted ale jsem nezvědavější na ankavu kolik mimísků tam má)))) 🙂

ankava
15. dub 2010

ahojky mamino 🙂
já jsem taky moc zvědavá, jak ten UTZ dopadne.
Hlavně aby to moje těhu prosperovalo, a jestli bude jedno nebo dvě je jedno.
Včera mě alespoň malinko začaly pobolívat prsa, ale jinak se nějak těhotně necítím... a jak bych chtěla 🙂
jenže třeba mojí mamce ani u jednoho ze 3 těhu špatně nebylo, tak mě to třeba ani nepotká... škoda...
tobě asi bylo špatně, viď a od kdy??
a tou genetikou myslíš amnio? A musíš na ní?
já se taky tak poflakuju, snažím se ukrátit si čas, co to jde, pořád bych nějak chtěla postrčit ten čas, aby už bylo to pondělí 🙂
jo, já cvičím pořád denně cviky z Mojžíšový, ale jen ty protahovací, jinak bych se se zádama asi brzy zbláznila, jak jen polehávám a posedávám. Takhle jsem v pohodě

spark
autor
15. dub 2010

🙂 tak me bylo zle asi tak celý druhý mesíc,ale pri prvnim tehu. vůbec. Každej to má jinak. 🙂 Jinak prsa me taky zacali bolet tak postupne..a ted je citim porad)) A ta genetika..nevim jestli je to amnio,budou mi tam odebírat tu plodovku. Moc se netesim,ale asi je to nutne. 😠 Už bych chtela nakupovat,ale porad se držim a čekam na tu genetiku)))rozumná holka)))
A ty jdeš kdy na ultrazvuk?

ankava
15. dub 2010

já jdu v pondělí na UTZ, ale to stejně asi jenom řeknou, jo těhotná jste, a vezmou mi krev, jestli HCG pořád roste,
ale doufám, že už i z tohoto UTZ poznají, jestli je tam všechno jak má být pro tuhle dobu.
to amnio je odběr plodové vody.
A dělali ti testy ve 12. týdnu? Jestli bylo vše OK? tak už se nemáš čeho bát, oni jsou dneska už dost přesný....
teda to je paráda.... za týden začneš nakupovat.... 🙂 🙂

spark
autor
15. dub 2010

po kolika tydnech jdes na UTZ? me hned po 14 dnech rekl ze je tam jedno mimo. A jake testy ve 12.tydnu?

ankava
15. dub 2010

já jdu na UTZ 24. den po ET, takže budu asi tak v 5. týdnu - podle poslední menstruace, prý se to už teď dá vidět, kolik jich tam je.
některý holky chodní ve 12. týdnu na nějaký NT screening, kterým se vyloučí vývojové vady. Ale já tomu moc nerozumím, to vím od těhulek ze čtyřicátnic, co na tom teď byly a právě zvažují, že na plodovou vodu vůbec nepůjdou, když měly výsledky v pohodě. Ale nejspíš to je na každé gyndě jinak.
Tkaže tobě ještě žádný testy nedělali? Ale to tě nechci strašit, určitě máš všechno v pohodě, jen jsem myslela, že to je dneska běžná praxe.

spark
autor
16. dub 2010

Ahoj.
Ještě žádné testy mi nedelali. Ale doktor v CARu povídal,že vlastně spoustu testů dělaj už v CARu a po 5 tydnech jsem sla uz ke svemu gyn. no a ten me posila az ted. Tak vazne nevim. Snad kdyz vybirali tu spermii pod tim mikroskopem tak vybrali nejakyho pasaka 😀

ankava
16. dub 2010

spark, to určitě bude pašák...
já v to taky doufám, že máme pašáky 🙂
už se toho pondělka nemůžu dočkat, co na tom UTZ uvidí, doufám, že uslyším jen samé pozitivní zprávy, ale moc se bojím, že ne.

blabunka
19. dub 2010

Zdravím všechny těhulky a snažilky. Doufám, že je u vás tak krásně jako tady. Včera jsme si opékali buřtíky. Těšila sem se na to celou zimu a moc sme si pochutnali. Pravda, tím, že pofukoval větřík, tak to hůř hořelo a čoudilo a my byli pořádně vyuzený, ale když ten finální produkt spláchnete pivečkem, tak to memá chybu.
Ankavo, tak co? Kolik?
Sparku, tobě určitě už roste břuško. Co děláš na neschopence a chodí kontroly na těhulky?
Gabi, tak jak pokračuješ s dárkyní a Alimko, co ta cytologie?

alim75
19. dub 2010

Ahoj holky!
Blabu, děkuji za optání, čekám a trpím, zítra to bude 2 týdny od odběruí, jestli se mi do konce týdne od gyndra neozvou, tak volám sama ... Dneska to vychází přesně na den, že mi minule volali, že to stojí za houby, tak jsem celá vyšťavená 😅
Ankavo, tak co, jak se daří bublinkám, a Spark, co je u tebe nového? Vy holky těhu, povídejte nám netěhu, jak je to super být těhu 😵 😀

ankava
19. dub 2010

holky, já jsem tak šťastná.... 🙂 🙂 čekám miminko..... jsem 5+1, ale mimi je 5+4, to přesně odpovídá ET. Miminko je jenom jedno, ale jsem za to moc ráda 🙂 🙂
Doktorka byla super... nakonec řekla ... a za dobrou zprávu musíte zaplatit... tak 30 Kč na recepci 🙂
další kontrola za 14 dní, takže dnešní euforie mi vydrží tak dva dny a pak zase nervíky, jestli bude srdíčko. Však to znáte. Ale zase je to pro mě další malé vítěztví, protože minule byl gestační váček 4,5 mm a dál už nic a teď už máme 15,8mm.
mrkněte na fotečku.

alim75
19. dub 2010

Super, gratuluju!!! A za 30 Kč, to Tě to vyšlo docela levně, kde se dají získat takovéhle super zprávy za pár kaček? 😀 Moc Ti to přeju 😵

ankava
19. dub 2010

alim viď, skoro zadáčo 🙂 jsem jich chtěla ještě nechat kačku dýško, ale nechtěli 🙂
akorát těch třicetikorun jsem do té dobré zprávy nacpala už předtím moc a moc.
Ale stejně bych jich dala kolik by chtěli, jen aby to mělo dobrý konec 🙂

Jinak bych řekla, že ten dílčí úspěch je kombinací CARU, Mojžíšové a akupunktury....
všechno spolu zabralo
A jasně, že mého chlapa 🙂 🙂

blabunka
19. dub 2010

ankavo, tak vidíš, nakonec je tam jen jeden, zato pořádnej. Ten se už určo nepustí. Jo a s těma financema jsme na tom stejně. Dala bych všechno, jen aby se to povedlo.
Alim, držím vše co mám, ať je to v pořádku. To je ale dobrý znamení, že ti nevolají. Pokud jsou výsledky v normě, tak nedávaj vědět.

jezulicka
20. dub 2010

ankava-tak to ti moooc gratuluji at jenom roste a vyvíjí se a nepustit... 😉
držím pěstíčky a t je vše v pořádku a ty hlavně bud v pohodičce a odpočívej...drž se... 🙂

gabikri
20. dub 2010

Ahojky 😉

Tak já pořád nic..sliznice narostlá a čekám na telefon z laboratoře. Prý když do 15.5. nezavolají, mám zavolat sama..cyklus se přeruší..já odmenstruuju a pak nanovo. Ale do té doby mi z těch prášků praskne břicho 😖 Jedna kočka prý takhle čekala tři měsíce...našli dárkyni, ale ta pak nakonec neměla vajíčka..tak hledali další. 😕

blabunka
20. dub 2010

Gabi, no to je síla, takhle čekat. Já si myslela, že když ti sledují cyklus a bereš prášky na sliznici, že už stimuluje i dárkyně. A to ti ani předběžně neřekli, kdy to mají zhruba v plánu? Místo toho, aby člověk byl v pohodě, tak ho takhle napínaj.

gabikri
20. dub 2010

blabunka : právě že neřekli 😖 Pouze že mám čekat na telefon 😒 Ona třeba už stimuluje ta dárkyně, ale asi čekají, jak třeba reaguje na léky...nebo já nevím...ale prý je toto standartní postup 😝

alim75
20. dub 2010

Ahoj, zrovna jsem si říkala, jak dlouho Tě můžou nechat s takhle narostlou sliznicí, a ejhle, oni by Tě nechali odkrvácet, uff ...
Taky jsem si říkala, že asi "jedete" souběžně, a ono houbelec .... Na druhou stranu fakt, který by mě nechával v klidu, je ten, že to je Apolinář, u nich bych se asi nebála ničeho 😵 Jestli někde vědí, co mají dělat, tak je to u nich 🙂 Kdybych to neměla tak daleko, neváhala bych ani minutu, kde se upsat ďáblu 😀

gabikri
20. dub 2010

alim : to mě moc těší, že mi to píšeš. No asi vědí, co dělají 😉 S telefonem chodím i na záchod...abych to náhodou nepropásla 😀

spark : přeju, ať genetika dopadne dobře 😵 😵 😵

alim75
20. dub 2010

To se Ti vůbec nedivím, já bych ho venku asi ani nenosila v kabele, ale rovnou na těle (domysli si kde 😀 ), jen abych to neprošvihla 😀 A držím palce, aby zazvonil do 15.5.!!!
Já se zase pro změnu modlím, aby mobil nezazvonil, kdyby mně volali od doktora, tak to nebudou dpbré zprávy 😨

gabikri
20. dub 2010

alim : neboj, to bude dobré, to už by volali dávno, ne??? 😉 Držím palečky, ať je všechno v pořádku...!!!!

alim75
20. dub 2010

Děkuju, člověku je hned líp, že se může tady vypovídat 🙂
Teď je právě to období, kdy se to láme, když nezavolají do 27.4. (příští úterý), tak by to mělo být v pořádku. Jsem nikdy v životě neměla blbý výsledky (chodím pravidelně od svých 18), až před těmi 3 měsíci, tak jsem z toho byla za prvý vykolejená a za druhý se to zrovna teď nejmíň hodí, je to zákon schválnosti 😠 Teda ne, že by se to někdy jindy hodilo, to určitě ne, ale u mě je na tom momentálně závislá doporučenka do CARu ... A jak v jedný odpovědi řekl sám velký Řežábek: otěhotnění je důležitější, co když pak už tu dělohu nebudete mít, tak asi tak 🤐

gabikri
20. dub 2010

alim : já zažívala něco podobného. Když jsem se s manželem rozhodla ve 34letech pro mimi, tak mi našli 8cm myom. Myslela jsem, že to se mnou sekne. Léčba + tři operace a dva roky zákaz otěhotnět 😖 Myom už sice nemám, ale otěhotnět taky nemůžu...ach jo 😖

alim75
20. dub 2010

No, tak to já Ti opravdu nemusím nic vyprávět. Koukám, že sis chudinko vytrpěla svoje 😨
O to víc Ti držím všechny palce, co mám, aby Ti to vyšlo!!!

gabikri
20. dub 2010

alim : neboj...dočkáme se...obě...!!!!!! 😵 😵 😵 😵

ankava
21. dub 2010

gabriky,
tak ať brzy zazvoní, to čekání musí být fakt na palici. Ale určitě se dočkáš.
alim bude to v pořádku, ale věřím ,že jsi napjatá jak kšandy.

Já už jsem zase pěkně ve stresu,
včera jsem začala malilinko špinit, fakt nepatrně, pak to ustalo, dneska ráno zase, ale nerozbíhá se to,
tak nevím, jestli mám hned běžet do caru? asi počkám do zítra, protože si myslím, že by za dva dny po kontrole stejně nic nepoznal.
Ach jo.

gabikri
21. dub 2010

ankava . děkuju 😉
A nestresuj se, to špinění je prý normální...jak píšou tady zkušenější. Pokud se to nerozjede na normální mrchu, tak
bych neplašila. Nebo tam zkus jen zavolat, co máš dělat, ať máš klid 😉

ankava
21. dub 2010

gabri, díky, já taky četla, že jedný holčině řekli, že je to normální a ať je jen v klidu, že má přijít jen kdyby se to rozjelo,
zítra si tam ale stejně zavolám.

gabikri
21. dub 2010

ankava : zavolej...ať se zbytečně nenervuješ 😉