35+, bez dětí s touhou po dětech

spark
30. led 2010

🙂 Ahoj. Hledám ženu na pokec,která je ne tom podobně jako já. 35,vdaná,ale bez dětí s velikou touhou po dětech. Jestli sem nějaká písneš,ráda pokecám. 😉

sedmitecka
19. bře 2011

@band můžu se zeptat, co se našlo na imuno? nás teď čeká, taky po zymlklém těhu a nezdařením KETu ☹

band
19. bře 2011

@gabikri,@sedmitecna: Prednson: našla protilátky na Anexin V, který je v placentě - díky tomu se zřejmně nikdy nevytvořil ten gestační a pak Anopyrín, který sem v těhu vyměnila za Clexan - na ředění krve. Asi zrovna tohle pomohlo. Předtím nenašli nikde nic. Otěhotněla sem vždycky po Pregnylu a nejpozději v 5tt konec.
Gabi v Caru u Apolináře ty základní imunologický testy dělaj hned na začátku, ale ty byly ok - ty druhý pak byly jiný a pani Dr. Malíčková kvůli těm prvním volala do laborky, jestli neudělali chybu, že je to divný.
Kéž by v tom byl holky i u vás zakopanej pes - moc bych vám to přála - ale je to podle těch průběhů u vás i dost pravděpodobný...

gabikri
19. bře 2011

@band : já ted ale taky měla Prednison + Anopyrin a nic, tak nevím, ale co čtu, nic jiného nedávají.

band
19. bře 2011

gabikri@: vim, že sme se pani doktorky ptala a ona říkala, ž když nezabere Prednison, tak se pak nasazuje něco jiného. Záleží na to, co zjistí za důvody. Kéž by vám pomohla - chce to ty testy, aby si věděla na čem seš

gabikri
19. bře 2011

@band : jo? Tak to je dobrá zpráva, kéž by se našla příčina. Každopádně Tobě moc gratuluju a přeji hladký průběh až do konce 😵 😵

band
19. bře 2011

@gabikri - fakt dr. Malíčkovou strašně ráda doporučuju - dá se s ní moc dobře promluvit o problému a všechno dobře popíše. Ale nejdůležitější sou ty testy po kterých budeš vědět na čem seš - mě se teda po tom ulevilo. Diagnóza Idiopatická neplodnost byla to nehorší 😔 ...držim všechny pěsti 😵 a děkuju

vonrk
19. bře 2011

Dobrý den jsem tu nová, má za sebou SP (08/2010) a MA (28.2.2011) a až nyní zjistili, že mám Leidenskou mutaci, ještě k tomu nestandardní tvar dělohy, musím na hystereskopii 11.4. a zde mi ji upraví, pak začneme znova pracovat na miminku, nejdříve budu brát prášky na ředění krve a až otěhotním, tak mi budou na hematologii píchat injekce. Jinak je mi 38 a jsem zatím bezdětná.

ankava
21. bře 2011

@vonrk ahoj, přeju hodně štěstí, ať příště těhu dotáhneš až do konce. Rozhodně nezoufej, my se snažili od mých 38. narozenin, měla jsem dvě zamlklá těhu a nakonec ve 40 máme pěknou holčičku... uvidíš, že se vám zadaří, když zjistili, kde je problém.

vonrk
21. bře 2011

@ankava děkuji za povzbuzení a naději

gabikri
21. bře 2011

@vonrk : ahojky, já Tě sice povzbuzovat nemám jak, ale všude se říká, že pokud má ženská dělohu, tak jen záleží na množství peněz a nervů, kolik chce do toho dát, ale otěhotní každá 😉

Jinak děkuji fell za kontakt, 11:4. jsem objednaná k paní doktorce 😉

vonrk
21. bře 2011

@gabikri díky, ale opravdu nyní věřím, že to vyjde, když už znají důvody potratů, a až to bude dám vám všem vědět, ještě mě čeká ta operace, na kterou se psychicky připravuji

gabikri
21. bře 2011

@vonrk : držím palečky 😉

petulka22
22. bře 2011

@vonrk Ahoj holky, omlouvám se, že vám sem lezu, jen jsem se chtěla zeptat, viděla jsem, že se chystáš na hysteroskopii, a pak na další pokus - nevíš, za jak dlouho je možné se znovu začít snažit? Mně čeká hystero asi na konci dubna, tak abych věděla, kdy se můžu objednat do poradny. Holky, ten čas tak letí..

vonrk
23. bře 2011

@petulka22 ahojky, podlne mé doktorky mohu na tom začít pracovat hned, sama mi to doporučuje, hlavně kvuli mým rokům, a hlavě ona je expert pro pomáhání otěhotnět. Takže doufám, že při první příležitosti, což by měl být květem to už zkusíme, budu podporována léky na ovulku a budu mít také ty na ředění krve, abych o to nepřišla, kdyby se mi to povedlo, jelikož trombóza je jedna az příčin, proč neudržím plod. Doufám, že Ti má odpověď pomohla.

petulka22
23. bře 2011

@vonrk Jojo, pomohla jsi mi moc. Já jsem právě někde četla, že by se mělo začínat až tak za 2-3měsíce, že je to jak po šestinedělí. Tak snad nebude pauza třeba, je mi čerstvě 37, bez dětí a taky si připadám, že už jsem to hodně prošvihla... Tobě moc držím pěstičky, ať to vyjde. 🙂

vonrk
23. bře 2011

@petulka22 to jsem moc ráda, že jsem Ti pomohla, také držím pěstičky a klidně dej vědět, jak jsi dopadla, já jsem ještě o rok starší a také bez dětí, ale věřím, že mi to vyjde....

ananta
23. bře 2011

Gabikri, teď jsem nakoukla ... mrzí mě že to nevyšlo, moc jsem ti to přála, jsi tak silná, už se to musí přece prolomit.

gabikri
23. bře 2011

@ananta : ahojky, děkuju..........a nejsem silná, ale nic jiného mi nezbývá.........věřím, že to prostě jednou vyjde!!! 😉

kive76
24. bře 2011

ahojky, můžu se k Vám přidat v červnu mě bude 35 let a stále také bezdětná...minulý rok v červnu jsme byli v Gennetu v Praze , udělali nám všechny možná vyšetření - od odběrů krve, po ultrazvuky, HSG, přiteli spermiogram..prý jsme oba zdraví..tak jsme se s doktorkou dohodli, že to ještě zkusíme prirozeně a když se nezadaří , že půjdem na IUIčko..no a zatím nic..tak v červnu zajdem na to IUIčko....

držím Vám ,co jako já ještě také nemáte mimčo, ať se Všem brzy zadaří...někde psali, že tento rok je rokem plodnosti...tak snad nekecaj 🙂

ankava
25. bře 2011

@kive76 ahoj a vítej tady, to víš, že je to rok plodnosti, znám pár holek, co už do toho letos vlítly, ani nevěděly jak 🙂
Tak se vám určitě taky zadaří. A proč chcete čekat až do června??? já bych do IUI šla hned, nic to nestojí a opakovat ho můžeš na pojišťovnu šestkrát do roka. Kombinovala bych to s domácím snažením a to by bylo, aby nebylo 🙂 🙂

kive76
25. bře 2011

zkoušíme normálně, a začátkem června jedem na poznávací zájezd do Černé hory, a Bosny a Hercegoviny, třeba se zadaří u moře 🙂 kamarádka říkala, že z Turecka přijeli 3 🙂 změna prostředí, pohodička, no a tak za tejden je duben ,...tak červen už je za chvilku...jsem si říkala, že třeba kdyby jsme na to IUIčko šli v tom dubnu, nebo květnu, že by mohli být nějaký problémy...a kde já potom na tý dovolený budu schánět nějakýho doktora..atd...

no když jsme byli před tím rokem poprvý v gennetu...tak já už chtěla jít na to IUičko...ale nebyl to ani rok co jsme to zkoušeli, a příteli se do toho ještě nechtělo...že to zkusíme ještě přirozeně, že se určitě zadaří...a bohužel...

ankava
25. bře 2011

@kive76 tak to jo, když už máte dovolenou naplánovanou a zadařit by se v cizině mohlo, nebude žádnej stres, už se stejně budeš vnitřně připravovat na IUI, takže by to mohlo vyjít. Já otěhotněla měsíc před plánovaným IVF, bohužel to nedopadlo, takže se pak IVF posunulo o tři měsíce a máme toho našeho andílka 🙂
Přeju, ať si z dovolené přivezete pořádný suvenýr, co vám bude dělat radost do konce života 😀

fifin
25. bře 2011

taktéž přeji

feliccita
30. bře 2011

Zdravím Vás všechny nové i stálice!
@gabikri, vystihla jsi to přesně, že záleží na investici v podobě peněz a nervů. Ale pak když se to zadaří, na vše se hned zapomene 🙂. Po 11.4. podej zprávu, jak na tebe p. Dr. zapůsobila.
@kive76, taky jsem vždy sázela na dovolenou, byť třeba jen kratičkou, jako např. prodložený víkend termály Bešeńová, loňské velikonoce v Londýně, a tentokrát to vyšlo po 4 dnech v italských Dolomitech - ihned po návratu.
@vonrk, taky píchám injekce a musím říct, že chlapi jsou v tom hrozný citlivky. Manžel, když vidí, že chystám injekci jde raději pryč a švagr jak viděl moje zásoby injekcí a modřiny po píchání tak prohlásil, že by šel raději na 2 roky na vojnu.


vonrk
2. dub 2011

@feliccita jen se chci zeptat, zda jsou injekce ve formě tužky, jako pro diabetiky, jen přiložíš a zmáčkneš, nebo jsou to klasické injekce? Ať vím co mne opravdu čeká, díky za odpověď.

feliccita
5. dub 2011

@vonrk, injekce nejsou ve formě pera, ale jsou stejně tenké, píchají se také do kožní řasy a je to v pohodě, neměj žádné obavy. 😉

vonrk
5. dub 2011

@feliccita Díky za vysvětlení, doufám, že to zvládnu. V pondělí 11.4 jdu na hesteroskopii (pod narkózu), a podle toho jak to dopadne, znovu začneme pracovat na miminku...

petulka22
8. dub 2011

@vonrk Ahojky, tak pak písni, jak jsi dopadla.. Já mám hysteroskopii v plánu 29/4 a taky se pak uvidí, co dál.. Držím pěstičky, ať je všechno v pořádku. 🙂

kive76
9. dub 2011

držím Vám všem pěstičky 🙂 všechny čtyři

vonrk
18. dub 2011

@petulka22 ahojky, tak jsem doma, hysteroskopie je za mnou, hned na druhý den mne pustili domů, měla jsem tam 2cm přepášku, která mi deformovala dělohu, tu mi odstranili, bolesti jsem neměla, jen pi nárkóze mi bylo pár dní blbě. Na kontrolu jdu 21.4. ale den předtím, jdu ke své doktorce, tak se domluvíme na tom, kdy znovu začít pracovat na miminku, ale jak znám její názor, už bych to mohla stihnout v květnu, uvidím a dám vědět. Držím palečky, ať Ti to dobře dopadne.